Jump to content

Mafia: All-Stars III

Socki

Recommended Posts

По-скоро трябва да се гледа най-лошия случай. Днес да елиминираме истинския Шериф.

Ако Хаки е Шериф и го елиминираме, можем да изчистим Олимпийския Герой и Прайс. Довечера елиминират един от двамата или мен. На следващата дневна фаза имаме 2-ма потвърдени Мирни и ЧОТУДЕ мафиот, по всяка вероятност имунизиран от дневни елиминации. При 8 човека, ще трябва да избираме между петима играчи.

Ако ЧОТУДЕ е Шериф и го елиминираме, имаме двама потвърдени мафиоти (Хаки и Прайс) и изчистен Бауър. Мафията елиминира един от мен и Бауър и в следващата дневна фаза имаме един твърд гражданин + 2-ма потвърдени мафиоти. 

Със сигурност предпочитам вторият вариант.

Гласувам за ЧОТУДЕ

Сори Чотудка, и теб те обичам много, но щом моя ангел е преценил така, аз заставам плътно зад него. Вот за Чотуде.

:(

ПП: Все още стискам палци да не си мафиод.

35 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Да, Price, аз съм най-малоумния мафиот и се жертвам, само за да елиминирам теб, при положение че можех да си кротувам и да чакам да бутне поредния гражданин. Разбирам, че си червеничък, ама хайде да не се обиждаме, мислех че си имаме уважението. И сега драпам като ощипана първокурсничка, защото след около час няма да мога да се защитавам и да отговарям на помиите ви. Ще се опитам да направя 2-3 включвания за няколко минути и да поразсъждавам дали играта е толкова протоколна, при положение че има и трети мафиот. Точно ти да го казваш това след ония сезон дето оцеля сам до края... Хайде да не се правим на чукнати.

Да, а аз съм толкова малоумен да изскоча без да посоча никой като жертва, а три имена граждански? Не знам какви ти е цялостната стратегия да излезеш срещу мен така, или си кръстник или това, което ми хрумна е дали не си врачка, която е разкрила един мафиот, ако сега те убием ще изпише че си гражданин, и проверките ти ще се сметнат за истини, но това ми изглежда като прекалено некст левел стратегия, затова съм по-склонен да вярвам, че си кръстник, но какви са мотивите ти да ме опонираш така може би ще ги разберем след сезона.

На Чотуде даже изборите ми за проверки издишат

Някъде Чотуде нагоре беше писал, кой шериф щял да тийзва,че е такъв, винаги като съм имал роля, която следва да бъде разкрита в по-късен етап го правя, за да може хората да ми повярват, който е играл с мен като бях медиум най-добре знае това, винаги си оставям някакви малки неща, които да поскажат на останалите граждани, че казвам истината, когаот дойде този момент като днес, на телефона ми е трудно да вадя много цитати, затова може би ще оставя един от най-директните, кгоато се обръщам към Радокс

On 11/23/2022 at 8:24 PM, hacky said:

Значи си сигурен, че фарест е гражданин?

Само двама може да знаят със сигурност, шериф или мафиот, мисля си, че не си първия?

Нямам чак толкова мнения, така че ако цъкнете на профила ми и видите какво съм писал през изминалите дни ще видите и други примери, както и защо са толкова логични изборите ми за проверки.

По късно слетобяд ще вляза пак да видя на къде вървят нещааата

Аз няма да се редя за пилешко.

Нярвам на ЧОТУДЕ, според мен той е истинския шериф. Държа си гласа за Прайс, бих бил готов да сменя и на Хаки днес.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

ЧОТУДЕ: 5 гласа (The Olimpic Hero, Farest, Price, neshev, THE ENEMY)

Price: 2 гласa (ЧОТУДЕ, Jack Bauer)

The Olimpic Hero: 1 глас (kabakov)

Не са гласували: Dudley, hacky

За елиминация са необходими 6 гласа.

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

Логиката е проста. Днеска гласуваме Price. Има два варианта:

1. Price е мафиот и Чутоде е истинския шериф и Хаки лети утре(ако не е кръстни);

2. Price е гражданин, Хаки е истинския шериф, и Чутоде лети.

Махам гласа си от Олимпик и гласувам за Price.

Добре , аз нещата ги виждам така - имаме останали 10 човека, излизат 2-ма шерифи, като единия даже има мафиот намерен. Ако Прайс е мафиот, то и Хаки е мафиот и печелим играта до 2 дни. Ако Чотуде лъже и Прайс е гражданин, то оставаме 9 след неговата елиминация. Махат някой през нощта и оставаме 8. Утре се опитваме да махнем Чотуде и ако е Кръстник , то след нощната фаза ще сме останали 7 с което пак имаме преимущество. Въпроса е , че ако е Врачка и жертва Прайс, то тогава нещата стават тегави. Но за мен вота е Прайс, няма какво да се чудим... щото ако Чотуде е врачка и го изгоним днес , ще изпише че е гражданин и губим играта, щото утре тръгваме срещу Хаки и става мазало. 

Глас за Прайс

ЧОТУДЕ: 5 гласа (The Olimpic Hero, Farest, Price, neshev, THE ENEMY)

Price: 4 гласa (ЧОТУДЕ, Jack Bauer, kabakov, Dudley)

Не са гласували: hacky

За елиминация са необходими 6 гласа.

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

13 minutes ago, Dudley said:

Но за мен вота е Прайс, няма какво да се чудим... щото ако Чотуде е врачка и го изгоним днес , ще изпише че е гражданин и губим играта, щото утре тръгваме срещу Хаки и става мазало. 

Няма такава опция. Или го изписва Врачка или Мафиот. :happy:

Аз оставам на ЧОТУДЕ и надали ще сменя. Е, освен ако не тръгнете пак с НУЛЕВНИТЕ дни. :D

Ако Хаки е мафиот, няма логика да го изиграе така. Мафиотите знаят, че днес Шериф се разкрива, защото проверките му са свършили. Абсолютно безсмислено е да му прави контра предварително, защото реално може да е елиминиран вече. 

Докато мафиот има резон да удари контра на вече разкрил се Шериф, с цел да елиминира него или някоя от проверките му. И вече горните убеждения. По-добре е да играеш срещу двама явни мафиоти, отколкото срещу един мафиот и двама изчистени граждани. 

41 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Енеми, готви се. Утре си ти. Днес е твоят пилешки колега.

Аз ще ти отправя друга оферта. Не те ли е срам, пореден сезон да те разкривам в първи, най-късно втори ден и да те влача из октагона като съдран парцал пред очите на всички съфорумници? И после как имаш самочувствието да излизаш и да приказваш каква легенда на Мафия си? Именно заради това, сега аз ти предлагам да си спестиш този пореден предстоящ срам, като ти давам време до края на дневната фаза да го обмислиш и да решиш, но искам преди 22:00 да излезеш с изявление, че ЕНЕМИ отново го направи, ТОЙ отново разгада твоята мафиотска душа като шибан детектор, той отново беше светлината в мрака за гражданите, посочвайки им пътят към победата, но те просто не пожелаха да го последват и да си признаеш, че си мафиод, оттегляйки се почтенно и отдавайки ми заслужената победа, която ти знаеш че заслужавам заради енергията, хъса и качествата които демонстрирам докато нежно и със стил ти ритам бургаското дупе. А в замяна аз ти обещавам, че повече няма да се записвам в сезони в които участваш ти и така ще ти спестя това унижение за пореден път да се изправяш срещу мен в предизвестена битка.

Предложението е отправено официално пред всички скъпи путрибитили на BWC, нямаш по-достоен изход от сезон от това да го приемеш, обмисли го добре! :wank:

Ироничното е, че ще отпадна след най-гражданския си ден откакто участвам в тази игра. :D А първите три дни се опитах да съм сред доста съмнителните, за да ме държи Мафията. Но аз вярвам, че така трябва да се държи един Шериф, за да не опърди кочаня в началото. По-смешното е, че след като hacky ме гласува на влака ми ще има три мафиота, но това не прави впечатление на никого. Все пак разбирам донякъде Нешката, защото съм му причинил доста травми в тая игра и явно има комплекс, та никога не ми вярва. Ако днес ме гласува и повече никога не играем завинаги ще си остане кучката на Олимпик, защото най-вероятно ще излети пак в нощната фаза. Ако пък има още сезони Price ще се превърне в нещо подобно на мен и никой вече няма да му вярва след този. Пожелавам му от все сърце някой ден да е Шериф след толкова мафиотски сезони. :) 

Да погледнем набързо какво би се случило, ако отпадна днес. Вечерта хвърчи Jack Bauer/neshev и утре оставате 8. Гласувате Price, заминава си другия изчистен гражданин и оставате 6. Гласувате hacky - в най-добрия случай ще е обикновен мафиот, в нощта заминава Dudley да речем. На следващия ден са Olimpic, Enemy, Farest и kabakov и тежестта ще е върху плещите на Фарката и Кабачката. В по-лошия и по-вероятен случай hacky ще бъде Кръстник и няма да отпадне. Остават Olimpic, Enemy, Farest, kabakov и hacky. Ето тук вече ще си ибе и да ви кажа честно не бих бил оптимист. Но вие си знаете, гърбете ме. Вечерта ще се включа за последно.

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

То и като видиш проверките е леко филмец. Проверил си Джаки в Нощ 2, а в Ден 2 се опитваш лекинко да го метнеш :D

On 11/23/2022 at 4:23 PM, ЧОТУДЕ said:

Джак Бауър не се ли скатава? :rolleyes:

Докато Хакстера, с неговата евентуална проверка в Нощ 2:

On 11/25/2022 at 9:46 PM, hacky said:

Price е гражданин на 100%.

По-добър му е филмът май-май. 

The Olimpic Hero

Мафията морално е отпаднала вече. Чотудката и Енеми приключиха курса и вече само се лигавят. Защото знаят, че няма какво да ги спаси. :(

Just now, The Olimpic Hero said:

Мафията морално е отпаднала вече. Чотудката и Енеми приключиха курса и вече само се лигавят. Защото знаят, че няма какво да ги спаси. :(

cover2.jpg

Не знам къде идваш, по-добре обмисли добре предложението което ни направих, преди да е станало късно.:)

The Olimpic Hero
Just now, THE ENEMY said:

Не знам къде идваш, по-добре обмисли добре предложението което ни направих, преди да е станало късно.:)

С терористи и мафиоти не преговарям!

The Olimpic Hero

Сега ще взема да прочета деня, че бях леко на Виенското колело до преди малко.

• Haha 2

The Olimpic Hero

Ще правя LIVE коментар:

hacky се разкрива. ЧОТУДЕ също се разкрива. Добре, защо ЧОТУДЕ да се разкрива ако не е Шериф? Каква е логиката. Вярва, че ще е следващият изгонен ли?

Другото е да са направили култовия блъф, който и аз бих направил някога за шоуто. Двама мафиоти да се разкрият един след друг, че са шерифи, но е прекалено сложно за изпълнение. Как ще бъдат сигурни, че истинският шериф е мъртъв? Не, прекалено сложно е това. По-скоро няма как да е това.

Енеми пак си бръщолеви глупостите. Бил съм мафиот заедно с hacky...

Тая заигравка на ЧОТУДЕ и Price нещо не я хващам. Някакви чатове преди сезона, някакви работи...

Ясно, ЧОТУДЕ изпитвал Price и сега твърди, че е мафиот.

Някой да е Врачка възможно ли е? Защо не? Чудя се, не знам.

Това дето казва ЧОТУДЕ да ударим Price първо и да разберем веднага какъв е hacky, какво ще му спечели на ЧОТУДЕ? Ако е мафиот говоря, удряме Price, гоним един мирен гражданин, ако ЧОТУДЕ е Кръстник има някаква логика. Печелят дни, с които евентуално да спечелят играта. Не знам. @neshev, Нешо, помагай, че на мен ми е трудно днес. Мозъкът ми не работи добре. Кажи ми, има ли логика в думите на ЧОТУДЕ да ударим първо Price. Разчертай ми някакъв план...

Мама му да еба, мозъкът ми е валат. Нешо, пак стигам до въпроса защо му е на ЧОТУДЕ да блъфира, че е Шериф, той ли е бил следващият. За какво да го прави?

И да кажа, че @THE ENEMY играе много арогантна игра. Мирише ми нещо тук. Един такъв все едно е доволен Мафиот и играта му върви перфектно...