Jump to content

Mafia: All-Stars III

Socki

Recommended Posts

8 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Защо опатка LightOne миналата вечер след милите съобщения в общия ни чат преди началото на сезона?

Ууу, това не беше много романтично. А за да е още по романтично, защо не ми напишеш болднато името. Или имаш подготвена по интересна сценка. Понеже не виждам къде точно би ви отишла играта, след като излезе, че съм гражданин. При 10 живи участници играта е много далеч от финала си за мафията, явно ролята на Радокс много ви замота главите :(

4 minutes ago, Price said:

Ууу, това не беше много романтично. А за да е още по романтично, защо не ми напишеш болднато името. Или имаш подготвена по интересна сценка. Понеже не виждам къде точно би ви отишла играта, след като излезе, че съм гражданин. При 10 живи участници играта е много далеч от финала си за мафията, явно ролята на Радокс много ви замота главите :(

Еххх, имах някаква надежда, че ще напишеш истината и ще отпаднеш достойно, но няма как да не уважа, че ще се бориш до последно. Това е реваншът ми за последната ни игра заедно, в която ни шиба като мафиот.

Ако не сте разбрали, аз съм вашия Шериф, приятно ми е. Проверките ми бяха следните:

1. Jack Bauer - гражданин

2. LightOne - unlucky

3. Price - мафиот

Глас за Price. Обичам те. 💘

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

1 minute ago, kabakov said:

Бум. @ЧОТУДЕЯ като си шерифа... кажи, защо реши точно тея хора да провериш. @hacky също да отговори.

Защото Шерифът има само три проверки (Socki копирач :(), т.е. залагах на съмнителни играчи, които според мен Мафията щеше да държи до края на играта. Не проверявах хора, които според мен има голям шанс да бъдат отстреляни. Елиминацията на LightOne ме шокира и както написах на Socki го отдавам на Мафията като страхотно отиграване. hacky не знам дори дали го е прочел това, доста нескопосан блъф.

32 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Защото Шерифът има само три проверки (Socki копирач :(), т.е. залагах на съмнителни играчи, които според мен Мафията щеше да държи до края на играта. Не проверявах хора, които според мен има голям шанс да бъдат отстреляни. Елиминацията на LightOne ме шокира и както написах на Socki го отдавам на Мафията като страхотно отиграване. hacky не знам дори дали го е прочел това, доста нескопосан блъф.

Точно затова се разкривам днес, няма смисъл да си трая до друг ден, разкривайки се не само давам трима граждани, а и мафията не може да ме убие вече, убие ли ме то потвърждава че всички в спсъка ми са граждани и аз не лъжа, докато ме държат живще имате логичните съмнения срещу мен.

@kabakov в нощ едно посто избрах име, колебаейки се между нешев, олимпик и радокс.

В нощ 2 избрак прайс заради съмненията си към него, които се виждат ако  прочетеш ден 2.

В нощ 3 избрахолимпик реално заради радокс и неговото спасване, знаейки ккъв е олимпик може да ползваме за вотинг патерна и кои гласуваха за него

Едит: сори за грешките че пътувам и пишс от телефона и съм некадърен снего :D

The Olimpic Hero

Ах, колко обичам да печеля такива сезони. @The Olimpic Hero, @neshev, @hacky , @Price. Ебете мафиотите, ебете ги!

@ЧОТУДЕ, ЧОТУДКА, казах ли ти, че ще бъдеш ебан? :(

@THE ENEMY, и ти също ще бъдеш ебан. :(

Мафиоти, искам да ми се молите за пощада!

Имате време утре до 16.00 следобед да ми се помолите за милост.

@Radox, ако не беше спасил Ментерлик щеше да си направил перфектната игра.

Бах, колко бързо хванах три мафиотки, така не съм ебал от студентските си години.

3 hours ago, Farest said:

Баах мааааамуу! Стана интересно дееба! Глас за Чотуде

Фарка, извади си хуя на Ментерлик от дупито и помисли малко. Ако съм мафиот защо ми е да конфронтирам hacky, при положение че не ме е обявил за мафиот и не съм на пангара? Какво ще спечеля, ако махнете Price и изпише, че е гражданин?

Засега смятам да играя единствено с потвърдената налична информация, а тя е, че аз, Радокс и Светлия1 сме мирни гражданите, другото ще се изясни в хода на играта. Потенциално ще имаме 1 или 2-а мафиоти и някой друг изчистен гражданин след този ден, но дотогава, третирам всички еднакво. В даден момент ще коментирам и настоящата ситуация, но би било глупаво да се забивам върху двамата.

Ще трябва да наваксвам, защото съм чел периферно последните дни, но връщайки се на първия, там мафиотите са знаели, че аз, Радокс и Светлия1 сме граждани.

Дъдли е по-скоро гражданин. Няма оферта за мафиот да играе толкова тунелно срещу един човек, те се пробват да мътят водата по няколко човека. Да се фокусирах върху един и да се опитваш да го гониш 3 дневни фази подред е гражданско. А и няма особена логика, ако Дъдли е мафиот и да е избрал такава игра, да гони Радокс, вместо да се опита да го елиминира в дневната фаза и да си довърши историята. Винаги едно на ум за някаква НЕКСТ ЛЕВЕЛ стратегия, но по-простото и логичното е, че Дъдли е гражданин.

В първия ден има два поста, които ми направиха впечатление, четейки ги отново:

On 11/21/2022 at 1:03 PM, kabakov said:

Ако и тримата Радокс, Нешев и Олимпик се окажат граждани - закривай...

Интересна прогноза, която може би подсказва, че пичът знае повече отколкото трябва, но може би е просто кофти обстоятелство.

On 11/21/2022 at 3:37 PM, ЧОТУДЕ said:

С оглед на това, че сме само 12 е логично да има Ангел или Кръстник и Принц. Нямаме ли някой Принц? :rolleyes:

Това също е интересно, с оглед сегашната ситуация, защото, който и да е фалшивият герой, вероятно не се страхува от елиминация. А тук, доста рано, ЧОТУДЕ сондира за Принца. Може би кофти съвпадение, може би не.

Вече накрая аз бях елиминиран, но няма как да си вади изводи човек. Има много причини, поради което да са го направили. 

Ще прочета е следващите два дни, може би там също има интересни неща. :rolleyes: 

12 minutes ago, neshev said:

Ще прочета е следващите два дни, може би там също има интересни неща. :rolleyes: 

А така, чети внимателно. Обърни внимание най-вече на фалшивите постове между Price и hacky.

А, да. Jack Bauer също е потвърден гражданин, само не ми казвай, че играем заедно мафиоти. :)

8 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

А, да. Jack Bauer също е потвърден гражданин, само не ми казвай, че играем заедно мафиоти. :)

Къде ги видя тези потвърдени граждани? :D Докато водещият не ви изпише в зелено, няма такива филми.

Иначе ми е интересна мотивацията ти в момента, ако си истински Шериф. Нямаш повече проверки, открил си мафиот и косвено си открил друг мафиот. Няма шанс да загубим играта, ако те махнем. Защо ти е важно да играем с теб, след като просто можем да потвърдим, че казваш истината и после да елиминираме Прайс и Хаки. Защо ти е важно да си в играта?

Прочетох Ден 2 и 3, по-скоро диагонално.

За мен хората, които нямат излишна информация, са Дъдли, Хаки и Олимпик. Бауър също ми изглежда необлъчен.

Хора, които потенциално знаят ролите на останалите, са Прайс, ЕНЕМИ, Фарест, Кабаков и ЧОТУДЕ. 

ХАХАХАХАХХАХАХАХА.

Аз казах либви, че нито Олимпик, още по-малко пък Радокс са мафиоти? Казах ли вииииии?!!?!?!!!..

Няма значение. Тук стана доста интересно. Две разкрития за шериф? Това ако не друго, то доста стеснява потенциалния кръг за мафиоти. Според мен мафиотите са двама. Евентуално може да имаме и Врачка, но по-скоро клоня, че нямаме.

Ако приемем, че Хаки казва истината, имаме един сигурен мафиот в лицето на Чотуде. Ако пък приемем, че Чотуде казва истината, то имаме Двама сигурни мафиоти в лицето на Хаки и Цената.

Забележете, как прайс е променливата в двата случая. Дали да не го ебнем днес него, и тогава ще е ясно със сигурност, кой е следващия за елиминация?

@ЧОТУДЕ, защо реши да провериш мен в ден 1, аз с какво бях съмнителен?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

ЧОТУДЕ: 2 гласа (The Olimpic Hero, Farest)

Price: 1 глас (ЧОТУДЕ)

The Olimpic Hero: 1 глас (kabakov)

Не са гласували: neshev, THE ENEMY, Dudley, Jack Bauer, Price, hacky

За елиминация са необходими 6 гласа.

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

Нека следим внимателно пътя на логическите взаимодействия от твърденията на Чотуде:
1. Аз и Хаки очевидно сме мафиоти, по неговите думи. Това тук е негово твърдение, сега започват логическите връзки.
2. В ден 3 имаме двама елиминирани граждани, 10 живи участници и огромен шанс в играта да има жив шериф.
3. Радокс и Дъдли казват в някои свои постове, че им "лъхам на урина", но като цяло съм от сравнително по незастрашените играчи.
4. Хаки от друга страна е по споменавано име, включително и на мен изобщо не ми харесва играта му. Въпреки това не е топ лицето на пангара. А 40Tud3 си е топ1 вот на Олимпик и силно започна да лъха в края на последната фаза.
5. В края на третата дневна фаза с толкова малко елиминирани граждани и такъв огромен потенциал шерифът да е още в играта, мафиота Хаки излиза и твърди, че колегата му е на 100% гражданин. При положение, че на следващия вариант има сериозен процент вероятност някой да излезе и да ги изкара смешници и двамата. 
6. Всичко това резултира в тотална капитулация на мафията в много ранен етап на играта. И то без на мен и Хаки да ни пари жестоко под гъзовете с много подозрения от другите играчи.

Наистина не разбирам какво ще постигне Чотуде с целия този филм, не мога да си обясня. При 10 живи участници, играта оттук нататък е протоколна, по който и от двата възможни сценария да се поеме. Може би търси да я направи по ефектна и забавна. И не разбирам защо толкова се дърпа като ощипана първокурсничка. Ако наиситина си шериф и даваш двама мафиоти при 10 живи участници (и то нямаш право на повече проверки и съответно не можеш да помогнеш повече с ролята си), то ти си предрешил играта и не би следвало да имаш никакъв проблем да отпаднеш. Пак си оставаш MVP за гражданите. А той не ми звучи като човек, който е готов да се жертва за отбора си. 

И за да съм болезнено открит и да играя с максимално малко его, за разлика от други хора :) :

21 minutes ago, Jack Bauer said:

Забележете, как прайс е променливата в двата случая. Дали да не го ебнем днес него, и тогава ще е ясно със сигурност, кой е следващия за елиминация?

Написаното тук е съвършено логично нещо. 

Аз все пак не мога да си позволя толкова елементарно мафиот да ме мята по клоните. Отделно за романтиката и общия ни чат - господин "шерифе", романтично ли е да елиминираш Light-a в нощната фаза и мен да ме киснеш за мафиот, за да ме елиминираш в дневната... Романтично ли е. Разбирам, че отчаяните времена изискват отчаяни мерки, но това е прекалено. 

40Tud3

14 minutes ago, neshev said:

Иначе ми е интересна мотивацията ти в момента, ако си истински Шериф. Нямаш повече проверки, открил си мафиот и косвено си открил друг мафиот. Няма шанс да загубим играта, ако те махнем. Защо ти е важно да играем с теб, след като просто можем да потвърдим, че казваш истината и после да елиминираме Прайс и Хаки. Защо ти е важно да си в играта?

Мотивацията ми е, че не искам да бъда гласуван след като съм направил страхотна игра, защото след това ще чета от хора като Ментерлик "да, ама не успя да убедиш гражданите, слаба суциална игра, лек, аз съм най-виликия". Мотивацията ми е, че искам да изградя победата за гражданите в може би последния сезон на тази игра и да приключа с велика кариера. :) 

17 minutes ago, Jack Bauer said:

@ЧОТУДЕ, защо реши да провериш мен в ден 1, аз с какво бях съмнителен?

Вече съм обяснил:

9 hours ago, ЧОТУДЕ said:

При положение, че Шерифът има само три проверки защо да преслушам хора като Нешев или Радокс, които като граждани много често ги гърмят в първите три дена? Затова и казах, че блъфът на hacky е нескопосан. За Price си прав, това ви е оптималния вот, защото аз го давам като мафиот, а hacky като гражданин. Т.е. като видите, че е червен, то и hacky е автоматично потвърден. Ако е гражданин, ако искате и gang bang ми правете утре. Само че не е.

Днес няма да мога да бъда активен след 13:00, та ето го моето legacy:

On 11/23/2022 at 2:23 PM, ЧОТУДЕ said:

Джак Бауър не се ли скатава? :rolleyes:

В Ден 2 се опитвам да извлека мнения за единствения си потвърден гражданин.

On 11/24/2022 at 9:24 PM, ЧОТУДЕ said:

Възможно е сред тях да има Врачка и няма да се учудя ако е Радокс, който ми изглежда, че готви Шерифски блъф.

Казвам, че Радокс може да готви Шерифски блъф, защото знам, че не е Шериф.

11 hours ago, ЧОТУДЕ said:

Предсказвам, че днес ще ударим мафиотско дупе!

Днес след като съм намерил мафиот и преди hacky да се е разкрил.

Друго не ви трябва.

Я да видим какво казва ВОУТИНГ ПАТЪРНА, който трябваше да бъде попълнен вече, но ТРИ ПОРЕДНИ ДНИ не гласувате ЖИНИ!

Ден 1:

Radox: 2 гласa (Dudley, neshev)

THE ENEMY: 2 гласa (The Olimpic Hero, Jack Bauer)

Jack Bauer: 2 гласa (LightOne, Radox)

kabakov: 1 глас (Farest)

neshev: 1 глас (kabakov)

The Olimpic Hero: 1 глас (hacky)

Не гласуваха: ЧОТУДЕ, THE ENEMY, Price

Тук първичната ми реакция е, че поне един от ENEMY/Bauer/kabakov/Olimpic е мафиот. С толкова малко играчи и при условие, че последно време мафиотите са доста по-смели да се гласуват един друг, предполагам поне един мафиот е тук.

Винаги има добър шанс някой от негласувалите да е мафиот.

И хората, които не получиха гласа са: Dudley, Farest, hacky, ЧОТУДЕ, Price. И тук, поне един е мафиот. Съмнявам се в Ден 1, всички мафиоти да са били с потенциални вотове.

Ден 2:

Farest: 5 гласa (Jack Bauer, ЧОТУДЕ, THE ENEMY, Price, LightOne)

Radox: 3 гласа (Dudley, hacky, Farest)

LightOne: 2 гласа (The Olimpic Hero, Radox)

The Olimpic Hero: 2 глас (kabakov)

Честно казано, не знам по каква причина Олимпик си махна гласа, за мен на този етап, Фарест нямаше как да е изчистен и има някакъв резон, мафиотите да се опитат да го метнат, за да натрупат някакви лаври. 

Всъщност, ако гледаме воутинг патърн, отново си мисля, че един между Фарест или Олимпик е мафиот в тази ситуация. 

Тук виждаме активизиране на ЧОТУДЕ, ЕНЕМИ и Прайс, които гласуват заедно този път. 

Ден 3:

The Olimpic Hero: 5 гласa (ЧОТУДЕ, kabakov, THE ENEMY, Price, hacky)

Radox: 2 гласa (Dudley, The Olimpic Hero)

THE ENEMY: 1 глас (Farest)

hacky: 1 глас (Jack Bauer)

Не гласува: Radox

Тук вече е интересно какъв е Олимпик. Ако е гражданин, не ми се вярва всички мафиоти да се метнат срещу него. Ако е мафиот, поне един от гласувалите срещу него също е мафиот.

Тук отново ЧОТУДЕ, ЕНЕМИ и Прайс са заедно. Сега, не виждам как и тримата са мафиоти, има някакъв резон двама от тях да са и да играят заедно. 

С толкова малко информация и ТРИ ПОРЕДНИ НУЛЕВИ дни, толкоз. Ако съдя само по воутинг патърна, то Фарест е кандидат #1, тройката ЧОТУДЕ, ЕНЕМИ и Прайс трябва да бъде разнищена и очаквам от там да падне поне един мафиот. 

За мен въпросът стои по следния начин, разглеждайки тук теоретично двете възможности:

Хаки е мафиот: Определено мирише на кръстник, за да има топките за подобен ход. Освен това идеята да излезе с трима граждани е хитра, пресметлива стратегия. Вярвам ли, че може мафиотите да са толкова нагли, че това там да са трима мафиота, по-скоро не. За нешев е ясно, но хайде, Прайс и Олимпик, тук може би има един мафиот между двамата. Напълно е възможно това да е цената, но понеже шестото ми чувство ми казва от ден две, че Олимпик е изпърдян мафиот, а и той няколко пъти се спасява когато беше на пангара, прави ми обичайните цигански номера които правеше безотказно във всичките си мафиотски сезони, а пък във всичките ни интеракции до момента разчитам МЕНТЕ, то съм склонен да вярвам, че в тоя вариант Олимпик и хаки са мафиотите и понеже са разчитали, че ще очистят Радокс, а нешев няма да го има, лесно биха насочили тълпата към последното голямо име - ДИ ЕНЕМИ! Но планвете им доста се объркаха в момента, независимо на кой шериф изберем да вярваме.:D

Чотуде е мафиот: Първо да кажа тук, че чисто стилово проверките на хаки изглежда по-логично, това го признавам и май ме притеснява най-много. Това на чотуде са джобер до джобер. Бауер, Прайс и ЛайтУан. Ако аз бях шериф, бих проверил Олимпик и хаки, а след това бих използвал третата в зависимост какво ми изпише. И все пак, приемаме че Чотуде е мафиот. Какво цели с тези си дейсвтия? Възможно ли е с цената да разиграват фарс и двамата да са мафиоти, като тук примерно е възможно Прайс да е кръстник? Или двамата с Джак Бауер са отбор и така ще гледа да се изчисти? Не знам.

Ако пък се окаже, че Чотуде и хаки са отбор мафиоти, които са излезли и разиграват тоя театър, с идеята да ни наосочат към Прайс който е кръстник, това ще е най-добрата некст левел стратегия която съм виждал в историята на Мафия и ще ви поздравя след края на сезона. 

След този ПЪЛЕН АНАЛИЗ, стигам до заключението, че май е най-безопасно да се гласува за бачи Олимпик днес. 

Нешев, к'вото и да става ще гласувам с теб. Казваш прайс, казваш фарест, казваш бачи Митко, казваш чотуде, к'вото кажеш това ще е.:wub:

Айде стига с тия вотове за Олимпик.

Стига с тия некст левъл стратегии и от този казус да търсим какъв бил Олимпик. Шанса Олимпик да е мафиот, при тези разкрития е изключително малък.

Очеизвадно е, че един на измежду Чотуде и Хаки е мафиот, а ако втория е, то автоматично и Цената излиза мафиот. Защо трябва да се разклоняваме в други разсъждения, като тук вече имаме очевиден казус и 50:50 шанс да ударим мафиот. Аз лично мисля, че Чотудката се обоснова по-добре от Хаки.

Аз оставам на мнение, че най-добрия вот за днес е Прайс.

Аз гласувам за Price

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Мисля, че няма кво да го мислим толкова. Вота днес трябва да е между Хаки и 40tud3 (върнете му името ве). За сега ми изглежда по-логично Хаки да е шерифа. Най-якото ще е да са ни изиграли и двамата, ама това за сега е малко вероятно. 

ЧОТУДЕ: 3 гласа (The Olimpic Hero, Farest, Price)

Price: 2 гласa (ЧОТУДЕ, Jack Bauer)

The Olimpic Hero: 1 глас (kabakov)

Не са гласували: neshev, THE ENEMY, Dudley, hacky

За елиминация са необходими 6 гласа.

Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа.

635682_orig.jpg

2 hours ago, Price said:

Наистина не разбирам какво ще постигне Чотуде с целия този филм, не мога да си обясня. При 10 живи участници, играта оттук нататък е протоколна, по който и от двата възможни сценария да се поеме. Може би търси да я направи по ефектна и забавна. И не разбирам защо толкова се дърпа като ощипана първокурсничка. Ако наиситина си шериф и даваш двама мафиоти при 10 живи участници (и то нямаш право на повече проверки и съответно не можеш да помогнеш повече с ролята си), то ти си предрешил играта и не би следвало да имаш никакъв проблем да отпаднеш. Пак си оставаш MVP за гражданите. А той не ми звучи като човек, който е готов да се жертва за отбора си. 

Да, Price, аз съм най-малоумния мафиот и се жертвам, само за да елиминирам теб, при положение че можех да си кротувам и да чакам да бутне поредния гражданин. Разбирам, че си червеничък, ама хайде да не се обиждаме, мислех че си имаме уважението. И сега драпам като ощипана първокурсничка, защото след около час няма да мога да се защитавам и да отговарям на помиите ви. Ще се опитам да направя 2-3 включвания за няколко минути и да поразсъждавам дали играта е толкова протоколна, при положение че има и трети мафиот. Точно ти да го казваш това след ония сезон дето оцеля сам до края... Хайде да не се правим на чукнати.