Jump to content

Оценките на Dave Meltzer за мачовете в AEW

Recommended Posts

Тъй като Мелцер (и Wrestling Observer Newsletter) редовно дава сериозен брой звездички на мачовете в AEW, отварям темата, за да следя по-интересните оценки. Инфото е от http://www.profightdb.com/

Пускам като за първи пост някои от последните седмици:

AEW Dynamite #163 (Date: Wed, Nov 9th 2022):
Bryan Danielson vs Sammy Guevara: ****½

AEW Rampage #66 (Date: Fri, Nov 4th 2022)

Orange Cassidy vs Katsuyori Shibata: ***½

AEW Dynamite #161 (Date: Wed, Oct 26th 2022)

Claudio Castagnoli & Wheeler YUTA vs Chris Jericho & Daniel Garcia: ****

Keith Lee & Swerve Strickland vs Cash Wheeler & Dax Harwood: ****

Bryan Danielson vs Sammy Guevara: ****½

Jon Moxley vs Penta El Zero Miedo: ***¾

AEW Dynamite #160 (Date: Tue, Oct 18th 2022)

PAC & Penta El Zero Miedo & Rey Fenix  vs (Pin)Chuck Taylor & Orange Cassidy & Trent Beretta: ****¼

AEW Dynamite #159 (Date: Wed, Oct 12th 2022)

Orange Cassidy vs PAC: ****¼

-----

Dynamite 161 в действителност беше уникално шоу със супер добри мачове. Не мисля, че публиката в залата (а и в САЩ като цяло) успя да си даде сметка какъв мач е Пента срещу Мокс. Особено при положени, че Пентагон дойде от МЕ на ТрипълМания като победител. Мачът беше як, но според мен финалът го прецака, защото беше малко претупан, иначе и той беше на много добро ниво и се раздаваха и двамата. А Даниелсън и Гевара откраднаха шоуто, което не беше лесно при тоя кард. 

Edited by gboy

• 2 weeks later...

AEW Dynamite #164

Date: Wed, Nov 16th 2022

Bryan Danielson & Claudio Castagnoli vs Chris Jericho & Sammy Guevara  ****¼ - това беше много силен мач, според мен им се получи по-добре от тоя на Full gear. Може би и защото имаше логика да са в отбори, а не един срещу друг.

PAC (C) & Penta El Zero Miedo (C) & Rey Fenix (C) vs A. R. Fox & Dante Martin & Darius Martin ***¾ - приятно мачле беше и това, според мен се раздадоха повече от необходимото за рандъм среща, но бяха надъхани. Малко пресилена оценка, може би, но как да е.