Jump to content

ПОСЛЕДНИЯТ ОЦЕЛЯЛ - СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО 2022

Recommended Posts

Матео Ковачич. Дай да ги пускаме тия загадки около мачовете и вечерта ве. Кво е тва 15:40 с два часа предизвестие? 😂

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

6 minutes ago, MJ23 said:

Бе дееба, верно че Подолски беше под наем за малко в Интер. :D 

Аз го намерих в началото още, ама си викам "не е играл с Подолски". После още 20 минути търсих и накрая му влезнах в Уикито и видях. И аз бях забравил за тоя наем. 😂 Иначе добра загадка, веднага хванах, че уловката е Хърватия, а не клубен отбор и може би това ми помогна най-много.

Edited by ЧОТУДЕ

Ще заложа на уругвайците. 

УРУГВАЙ - Южна Корея

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

3 hours ago, Dudley said:

Moe ли се запиша или късно вече ? 

Може, ще те сложа на мое място. Дай отбор.

Edited by ЧОТУДЕ

Извинявам се, тъй като ще съм вече само водещ предложих на Bobotsi аз да пускам загадките, за да не е ощетен, но чак днес видях, че ми е отговорил със съгласие (не излизат известия за съобщения в чатбокса). Утре ще пусна загадка и ще ви тагна преди това, за да съобщя точно в колко часа.

Дейбъ и гауфончосите насрани, мама им мръсна, дано хванат трипер от курвите, къде ще им ги докарат резаните боклуци от въшливия Катар, кур за тях, ега отпаднат, всички да ги шибат, да ги линчуват в умрелата им Аржентина орките недъгави и джуджето нескопосано, дано го шибат дебелите африканки в пикливия Париж, къде отиде да лапа за пари на тамошните резаци и ромския каун ДиМария и той да не види бел ден, слонче да му подарят лайнарите у Катар, да посрасне, да му страши столовете у тях, да няма къде да седне, да ми седне на уя, дейба и звездите кирливи, не могат мъдете да си ритнат, топка тръгнали да гонят, кауните недъгави, насрани, боклуци мръшляви и скапянци лайняни!

On 11/14/2022 at 7:35 PM, THE ENEMY said:

В първи кръг избирам абсолютно доказаните ментета:

Hide contents

Аржентина:wank:

1467020318-crying-messi.gif

Знам си, че са ментета, но това вече беше прекалено. :D

images.png.d2705250955a97d49d7fab957200356e.png.a93829b417127eaebc88a147566670e6.png

Аз съм легендарен нападател от 90-те, но никога не съм вкарвал гол на Световно първенство.

@MJ23, @gboy, @jobber91, @The Olimpic Hero, @Splin, @THE ENEMY, @natopor4en, @Just a fan, @The Big Red Machine, @Rock, @Brutalnia, @kabakov, @Radox, @Bobotsi, @Mariyan01, @Dudley

Верен отговор ще ви донесе допълнителни 2 точки в груповата фаза. На всеки 5 минути ще бъде пускана нова подсказка. Рефрешвайте страницата, тъй като ако няма отговори, постовете може да се слеят!