Jump to content

ПОСЛЕДНИЯТ ОЦЕЛЯЛ - СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО 2022

Recommended Posts

Записани до момента:

1. MJ23

2. kabakov

3. The Olimpic Hero

4. Just a fan

5. Mariyan01

6. THE ENEMY

7. Radox

8. natopor4en

9. jobber91

10. The Big Red Machine

11. Brutalnia

12. Splin

13. Rock

14. gboy

15. Bobotsi

16. ЧОТУДЕ

Някой ако иска да заеме мястото ми, сега е момента. Утре вечерта ще теглим жребия за групите. 👍

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Изтеглен бе жребия за груповата фаза. Ето видео от тегленето:

Group A

MJ23

gboy

jobber91

The Olimpic Hero

Group B

Splin

THE ENEMY

ЧОТУДЕ

natopor4en

Group C

Just a fan

The Big Red Machine

Rock

Brutalnia

Group D

kabakov

Radox

Bobotsi

Mariyan01

С отделен пост ще бъде дадено начало на играта.

Програма за първи кръг:

20 November 2022

Qatar - Ecuador

21 November 2022

Senegal - Netherlands

England - Iran

United States - Wales

22 November 2022

Argentina - Saudi Arabia

Mexico - Poland

Denmark - Tunisia

France - Australia

23 November 2022

Germany - Japan

Spain - Costa Rica

Morocco - Croatia

Belgium - Canada

24 November 2022

Switzerland - Cameroon

Brazil - Serbia

Uruguay - South Korea

Portugal - Ghana

@MJ23, @gboy, @jobber91, @The Olimpic Hero, @Splin, @THE ENEMY, @natopor4en, @Just a fan, @The Big Red Machine, @Rock, @Brutalnia, @kabakov, @Radox, @Bobotsi, @Mariyan01,

имате време до 23:59 на 19.11.2022 да направите своя избор.

Първата загадка ще бъде пусната около началото на Световното като предварително ще обявим точно кога.

Успех!

Edited by ЧОТУДЕ

Group D

kabakov

Radox

Bobotsi

Mariyan01

Биа ве, с джобери съм. Разбира се, време е за МЪСТ спрямо Bobotsi за ОГРАБВАНЕТО ми в играта за Евро 2021.

Denmark - Tunisia 2:0

35izpu1.jpg

Явно инфлацията и нас ни удари. На Европейското форматирането беше на много по-високо ниво. Имаше разни знаменца, туй-онуй...

Избирам трупата на Роналдо (Португалия бие Гана)

• Sad 2
13 minutes ago, Bobotsi said:

Явно инфлацията и нас ни удари. На Европейското форматирането беше на много по-високо ниво. Имаше разни знаменца, туй-онуй...

Даже бяхте събрали пари и за превод на държавите на български :(

35izpu1.jpg

30 minutes ago, natopor4en said:

как са играй туй ?

Даваш един отбор, който ще победи, но нямаш право повече да го избираш напред в играта. И без резултати тоя път, пичове. 🤟

Edited by ЧОТУДЕ

On 11/8/2022 at 8:25 PM, ЧОТУДЕ said:

Ко ма заплашваш е? Аз даже сигурно в нашата игра няма да участвам. Франция, Англия, Бразилия, Испания. Ай радвай!

@Radox, след пълен анализ на бракетите искам да променя прогнозата си. Полуфиналите ще бъдат Аржентина - Бразилия и Франция - Испания. По ирония на съдбата разгледах възможностите, защото исках да махна Испания, тъй като не можах да повярвам на избора да бъдат викнати толкова ментета и то без най-добрия им футболист - МАЕСТРОТО Тиаго Алкантара. За жалост колкото и да вярвам, че смешкото Луис Енрике се осра тотално, то ако са втори в групата си, техният път до полуфинал ми се вижда най-лесен. Там, разбира се, ще бъдат напълно разкрити от педалските фХансета, които пък от своя страна ще са ибандурили цирковата трупа от братовчеди на Гаретчо на четвъртфиналите. Имам големи съмнения, че Аржентина също ще чоукнат за пореден път след големия хайпец, но и тях ги оставям заради отборите, с които ми се струва, че ще играят. Все пак ако по чудо стигнат до полуфинал, то очаквам да се наядат на големи черни бразилски патки. Общо взето прогнозирам, че финалът ще е Бразилия - Франция и нищо чудно Световният шампион да защити титлата си.

Edited by ЧОТУДЕ

1 minute ago, ЧОТУДЕ said:

@Radox, след пълен анализ на бракетите искам да променя прогнозата си. Полуфиналите ще бъдат Аржентина - Бразилия и Франция - Испания. По ирония на съдбата разгледах възможностите, защото исках да махна Испания, тъй като не можах да повярвам на избора да бъдат викнати толкова ментета и то без най-добрия им футболист - МАЕСТРОТО Тиаго Алкантара. За жалост колкото и да вярвам, че смешкото Луис Енрике се осра тотално, то ако са втори в групата си, техният път до полуфинал ми се вижда най-лесен. Там, разбира се, ще бъдат напълно разкрити от педалските фХансета, които пък от своя страна ще са ибандурили цирковата трупа от братовчеди на Гаретчо. Имам големи съмнения, че Аржентина също ще чоукнат за пореден път след големия хайпец, но и тях ги оставям заради отборите, с които ми се струва, че ще играят. Все пак ако по чудо стигнат до полуфинал, то очаквам да се наядат на големи черни бразилски патки. Общо взето очаквам финала да в Бразилия - Франция и нищо чудно Световният шампион да защити титлата си.

Ако ше участваш, кажи кой на кое място ще е окончателно, за да те запиша ;)

35izpu1.jpg

1 minute ago, Radox said:

Ако ше участваш, кажи кой на кое място ще е окончателно, за да те запиша ;)

1. Франция

2. Бразилия

3. Аржентина

4. Испания

Търси се играч който е бил/е съотборник със следните футболисти:

1. Лукас Подолски

2. Пиер-Ерик Обамеянг

3. Гарет Бейл

4. Анте Ребич

Жокери няма да има, защото ми се вижда елементарно.

@MJ23, @gboy, @jobber91, @The Olimpic Hero, @Splin, @THE ENEMY, @natopor4en, @Just a fan, @The Big Red Machine, @Rock, @Brutalnia, @kabakov, @Radox, @Bobotsi, @Mariyan01,

Абе не е никак елементарно. Покрай Обамеянг може уловката да е, че дълги години бе в Милан, но няма мач за тях и е подритван под наем нон стоп. Дървара Ребич - може би от периода му във Фиорентина или Айнтрахт. Не се сещам за играчи на Милан, играли в Реал и Тотнъм. Браим Диаз - не е. Тео Ернандез - не.