Jump to content

WWE SmackDown - 23 септември 2022

Recommended Posts

20220916_SD_Roman_FC_Tonight--d749627747

Roman Reigns returns to his rightful place at the table

The Head of the Table makes his grand return to SmackDown next week, with his clash against Logan Paul at Crown Jewel looming.

Reigns will need every member of The Bloodline with him in the weeks leading up to the grand show, as Paul is a crafty Superstar whose success in sporting ventures outside of the ring is well-known. 

What will Reigns have to say one week after his historic match with Logan Paul was announced?

20220916_SD_MatchPreview_BraunOtis_FC_To

Braun Strowman looks to make explosive impact in return match against Otis

The Monster Among Men is back and unfortunately for Otis, he is in Strowman’s way back to the top.

The Alpha Academy have taken exception to Strowman’s return, having been dismantled by the gargantuan Superstar on three occasions now. 

The Academy’s bruiser Otis will go toe-to-toe with Strowman with the two larger than life Superstar sure to have a barnburner of a match.

Will Strowman be victorious in his return match or will the wall of Otis be enough to stop him?

20220916_SD_MatchPreviews_UsosButchSheam

Brawling Brutes aim for tag team gold in battle against The Usos

After winning the Fatal 4-Way No. 1 Contenders’ Tag Team Match on Friday, Ridge Holland andButch of the Brawling Brutes will face-off against The Usos for the Undisputed WWE Tag team Championships.

The Usos have been on a roll as of late, with their historic reign almost rivaling The Head of the Table’s himself. The duo of The Bloodline have dispatched every team in their path but the have to go up against Holland and Butch.

The Brutes will look to emulate their leader Sheamus and give The Usos the biggest run for their money to date with their unpredictable style.

Can The Brawling Brutes add gold to their cabinet or will The Usos continue to dominate the Tag Team division?

Време е за завръщане на Голдбърг, който да предизвика следващия си опонент, за Crown Jewel.

Примерно Gunther за интерконтиненталната титла!

HeaDMaKeR™

Sami Zayn значително ми се издигна в очите.Може да мяза на шибан мизерен таксиметров шофьор, но мамка му интересен е, забавен е и има науспорима харизма.Дори не бих си го представил да пасва така добре до усотата и Рейнс, но уви и този сегмент беше супер и всеки един участник в него се справи перфектно.
Всеки знае, че Зейн ще бъде кикнат по някое време, както всеки знаеше, че Оуенс ще пребие Джерико едно време, но това не пречи да се кефиш на сегментите и химията, която има с Блъдлайн.

Гюнтер - Шеймъс след 2 седмици. :wank:

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

С Кариън Крос я подкараха съвсем през просото. След черно-белите екрани, сега Скарлет почна да стреля противниците му с огнени топки, остава да почне и да лети и язди дракони... :D 2022-ра сме мамка му, не разбрахи ли, че подобни gimmick-ци трябва да са по-обрани и само да загатват, а не да бият директно с някви супер cringe supernatural елементи.:suicide:

То ако трябва да съм честен, в момента хайпа ми умря. Крос при завръщането си изглеждаше толкова badass, абсолютна звезда, а сега изглежда като човек който ще джоби на Макинтайър и след това ще се чудим как да го реабилитираме за да джоби на някой друг. Такава поне е аурата която му изградиха, а и самия Дрю в момента ми се струва прекалено оувър, за да си позволят да го джобят на човек, който откъм буукинг е сериозно лимитиран и буксува.

Иначе да, Bloodline са злато, тези пичове са способни дори сами да си правят някакви сегменти, касаещи отношенията вътре в стейбъла, които да са достатъчно интересни и да те залепят за екрана. В случая и Зейн трябва да бъде похвален, играе перфектно тази роля, за което си се изискват качества. Пичът е супер харизматичен и владее промотата, с годините много се изгради в това отношение и в момента е супер забавен и релевантен.

Относно Лив Морган и Ронда, слуховете са, че ще правят втори опит да обръщат Роузи хийл, ще видим дали този път ще им се получи, макар че според мен в момента rowdy е толкова over, просто самата идея за търн не е най-добрата.

• Upvote 6
The^Lunatic

Напълно съм съгласен, че за отрицателно време успяха да провалят завръщането на Крос. Вече дори не ми се гледа тази вражда, а тя е в началото си. С тези свръхестествени елементи убиват всичко, така направиха и с Брей Уаят. The Fiend ми беше интересен в началото, защото образа му беше на човек с раздвоение на личността, като The Fiend беше лошата му и много по - издръжлива страна, с която обаче прекалиха още при мачовете му с Ролинс. После вече се започна подпалване, разчленяване, Възкресение Финтово и не знам си още какво, с което му сложиха въжето. 

• Upvote 2