Jump to content

WWE SmackDown - 16 септември 2022

Recommended Posts

20220916_SD_LoganPaul_FC_Fri--7d89e67cee

Logan Paul set to bring chaotic energy to SmackDown

Logan Paul will cap off his hectic week by traveling to SmackDown this Friday night.

The Media Megastar has impressed early in his WWE tenure, turning heads with his matches at WrestleMania and SummerSlam. One can only imagine what Paul has in mind with his next performance for the WWE Universe.

What kind of chaotic energy will Paul bring to SmackDown? 

20220902_SD_4WayTag_FC_Fri--4888d7fceeb0

Fatal 4-Way rematch set to determine top contender to WWE Undisputed Tag Team Titles

After Braun Strowman obliterated eight Superstars in his shocking return to WWE, The New Day, The Street Profits, Alpha Academy and Los Lotharios will once again vie to be the next challengers to the WWE Undisputed Tag Team Title in a Fatal 4-Way Match.

The four teams collided in a heated and chaotic match on Raw, and just when Chad Gable had the ankle locked cinched in on Montez Ford, The Monster Among Men stormed onto the scene to bulldoze each Superstar.

What fireworks are in store when these teams meet for an opportunity to challenge The Usos?

• Upvote 2

Не беше лошо шоуто.

Нищо против Logan Paul да е претендент на Roman Reigns. Нещо ново, а и историята си е класическата и на самото PPV ще могат да предложат добър мач. За мен Logan Paul е доста перспективен и един подобен ME ще се отрази доста добре на кариерата му. Иначе, Ricochet срещу Sami Zayn се получи интересно, особено заради намесите отстрани. Triple H държи да има поне един такъв мач на всяко шоу. В случая, публиката беше надъхана. Moss срещу Sikoa се получи също добре и ми харесва засега как градят Sikoa като enforcer-ът на групата. В отсъствието на Roman Reigns, седи доста прилично и очаквам да е един стабилен midcard-ът занапред. Завръщането на Paul Heyman беше силно, доста помага на микрофона, но беше добро решение да го извадят от екран, за да засилят момента на SummerSlam. Беше як момент, когато заля коментаторската маса, изглеждаше ми импровизирано. :D 

Сегментът между Ronda и Liv беше добро попадение. Мисля, че успяха донякъде да реабилитират Liv, но все пак се надявам на PPV-то да не е поредната fluke победа или Ronda да я бие чисто. 

Засмях се искрено като Braun прегази пичовете от MMM. :D По принцип е хубаво да го вкарат в история, но с оглед на това как се гавреха с него преди да го уволнят, мисля че е нормално да го реабилитират с неща, които са направени за евтин pop. LA Knight продължава да tease-ва завръщане към корените си, доволен съм. Това е правилната посока, MMM таванът им е комедийни джобъри.

МЕ се получи добре. AJ Francis имаше доста силен момент, когато вдигна трима накуп. И финалът ми хареса. Според мен другата седмица, Imperium ще прецакат Brawling Brutes и ще се насочат към 3v3 мач на PPV-то.

• Upvote 2
  • Wank 1
ShiningWizard

Моят герой Логан Пол най-сетне ще грабне злато. Не успя срещу ГейЕсАй, но вярвам, че ще успее срещу вожда на ромите Роман Рейнс. The Logang сме силна агитка за нашия идол. Той ще свали Рейнс и ще изсипе в лицето му тестето си от Покемон карти, които струват повече от заплатите на мид кард ростера и печалбите на AEW взети заедно.

Дано излезе с тази песен!

HeaDMaKeR™

Аз съм доволен от това, че Рейнс ще има такъв тип мач и то с човек като Логан П.Първо, че на Съмърслам показа, че има сърце и желание за развитие, което е достойно за уважение, особено за звезда на WWE ring (cue to Bad Bunny) и второ, че за два мача той показа завидни умения и смятам, че точно срещу Роман мачът ще се получи добре.Дори преди време бях за Адам Пийрс срещу Рейнс.Такива странни комбинации обикновенно ме изненадват приятно, 

а и такъв мач от бизнес гледна точка си е топ, очите върху Рейнс, очите върху Логан Поул и точно в Saudi Arabia ще донесе предполагам и кинти.Изхода на мача няма две мнения какъв ще е, но определено имам интерес.

Иначе интересно ми около отборните титли какво ще стане.Дали пък няма да видим War Games на Сървайвър Сериите заедно с Bloodline & Imperium?Другата седмица се очертава стабилен мач, а и щом Пийт Дън получава внимание е добре.

Шоуто зададе обещаващи истории за бъдещето, които ми допадат.Рикошет от както трипси пое власта има няколко спечелени мача, но все още ми се вижда, че се лута без посока и се съмнявам скоро да тръгне на някъде.Стоуман е ясно, че го ребилдват, но все още нямам интерес към него.

• Upvote 4

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska