Jump to content

Игри на волята: България (Сезон 4)

neshev

Recommended Posts

То се вижда и по активността, тук има вече почти 3 страници, а в темата за Фермата има 3 мнения на кръст. :D 

В БГ мама е още по - категорично. Като страници във всички теми за Игри на Волята води с поне 200. За съжаление Фермата тотално задробя последните сезони и си я гледат само Иван, Андрей и близките им. Дано скоро се промени нещо там дръзтично, в противен случай може и да не избута до 10 сезон. :( 

Иначе малко за шоуто снощи, сръбското менте почна да дразни яко. Определя стратегиите на племената, в които не участва, държи им сметка. А върха беше като ги обвини как гонели малки момиченца и не били никакви мъже. Същата шматка, която изгони Гайтански , за да се дуелира с жена за влизане в шоуто. :D Пълна шматка е, но за съжаление май ще трябва доста дълго да го гледаме. :( 

BulletClub

Супер дразнещи са ми такива сюжети с двойки, ама явно тоя сезон яко са наблегнали на тях - Алекса/Елица, Валери/Мирела, Георги/Фейгин. Личи си, че от продукцията искат да градят Алекса като underdog-а на сезона, който почва от 0-та и се катери нагоре постепенно, един вид ще е main character-a, то се е видяло, очаквам да завъртят нещата, така че да има още повече дразги между него и тия от червените. Иначе Аспарух - Пух е абсолютната дефиниция на МЕНТЕ - не може да плува, нито веднъж не се е изявил с нещо повече в игрите, а снощи се затрудни да вдигне един чувал, който даже жена успя да вдигне и да провре през дупката, доста разочароващо представяне, но химията си казва думата. :D

Не знам дали наистина е крампирал, но ако е така го оправдавам, защото на мен много често ми крампират предмишниците и болката е неописуема и нищо не можеш да направиш за да спре. Лошото в случая е че се провали в нещото в което трябва да е най-добър, а именно - силата. Получи се малко като при Касимката, който се провали на пъзела, по тази логика номинацията му днеска е задължителна.

Аз като крампирам се гърча като животно, споменавам богове, самодиви и дракони. Не знам каква е тая крампа, при която въобще не изглежда, че си крампиран.

1 minute ago, Prince10 said:

Аз като крампирам се гърча като животно, споменавам богове, самодиви и дракони. Не знам каква е тая крампа, при която въобще не изглежда, че си крампиран.

Е Маниту крампира ли според теб миналата година:D. Може да се фейкне.

4 minutes ago, Mariyan01 said:

Е Маниту крампира ли според теб миналата година:D. Може да се фейкне.

Именно, от една страна 45 килограма наистина е странно да затруднят такъв човек, от друга това не приличаше на крампирал мъж.

natopor4en
11 hours ago, Prince10 said:

Няма никакъв шанс това да е последният сезон, пичовете пуснаха кастинг за следващия още в началните епизоди, което говори за доста добри рейтинги.

Ае ддз човек. То пак не виждам логиката.  :( Никой не се интересува от рейтинги. Освен дребнавите хейтъри де. На човек, ако нещо му е интересно ще го гледа без значение за рейтингити. Няма логика в думите ти. :( 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

4 minutes ago, gboy said:

Това откъде е, леджит ли е? :D

Алекса го качва, няма как да е фейк.

Всичко е реално ве, даже и кеча.
Аз като  крампирам даже не мигвам.

Доволен съм от днес, точно Аспарух исках да си отиде, защото беше явно слаб участник, който беше дошъл да яде салам и пържоли в резиденцията. Самата му контузия ми изглеждаше фейк, но така или иначе нямаше шанс да бие, даже си мислих, че ще се предаде, нищо чудно да са му казали да симулира.

За мен сезончето не е лошо за сега, те първа ще почнат да се гонят пленетата наистина и тогава стават интригите и по-интересното.

• Upvote 2
brayan_lotusrenault

Глиганович не знам как може да е толкова нагла и да обяснява, че Филип бил създал това разделение на мъже-жени в племето.

А както знаем в началото той бе единствения от останалите, който й опонираше и това я подразни и съответно тя настройваше жените да гласуват против него, иначе сега голям проблем стана, че Чакалов и Филип гласували против мякащата Мирела, че даже им държи сметка що точно срещу нея, еми защото е дупката на това племе и липсата й няма въобще да се усети на арената.

Съжалявам само Валери,защото е добър играч, но явно яко е хлътнал, а освен това е в коалиция с дебелата и останалит кози.

И принципно вчера изказването му беше готино, че искаше да се пожертва и да отиде на арената и да е "щит", който пази жените и ги бута напред в играта, но точно за тези жени не си струва да пожертва участието си в играта, но явно Мирелка и Глиганович са го омаяли и манипулирали както трябва.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

"Мъжете" ще бъдат бити и употребени от коврите. Така става като им ходят след фустите. Май само селяка Генчо им е пял мощно кур и не го ебе за мастийте, но и той ще изхвърчи скоро. 

Edited by prenti
brayan_lotusrenault

Няма други такива брутални олигофрени като тези в Нова Тв, които сами спойлнаха на зрителите кое племе ще се разпадне и кой къде ще отиде.

FB_IMG_1664999959883.jpg

Edited by brayan_lotusrenault

Mariyan01

Мале този Алекса, как може да ми става все по-противен със всеки изминал епизод...

Другия път им дайте направо на битка шиене на гоблени, че да се спаси жена. 🙃 К.р за жълтите жени, ако съм на мястото на Филип понеделник ги саботирам и да ходят на реката да се изпокарат злобните гнусни лицемерки. Коя от коя по - гнусна.

Пп - Валери е най - голямата шматка в цялото предаване. 

Пп2 - Дано Джеферович след като според всички е на финал да остане втора като Симеон. Няма втора толкова противна твар. Дано Филип занапред не си дава зор на териториалните и другите битки.

Edited by MJ23
  • Thanks 1
brayan_lotusrenault

Джеферович просто е една невероятно нагла и противна злобна лелка.

Тактиката й е да изгони мъжете, за да и е по лесен пътя до финала и да се изправя само срещу жени, но кухите лейки в племето не го осъзнават това и си стоят задружно в коалиция с нея,заради тази тяхна малоумна феминистка теза.

Лефтеров за пореден път излезе голям пич и не се подведе по гласовете на овците, а Валери излезе най голямата п*тка в предаването, голямо разочарование.

И btw в предни сезони с по 50-100 гроша се купуваха или гласове или имунитети за по 2 седмици, а сега на Филип нищо не му предложиха.

Ако бях на негово място щях да саботирам всички битки, да гният на реката и да ходят на номинации и без това вече има 200 гроша, може да си избере който иска за противник и да им разбие коалицията.

Дейба гнусната Джеферович, подкрепям горе казаното от хората.

А битката беше ебаси  малоумната, предния път им дават да държат малоумна люлка, а сега да прехвърлят топче. Ако беше някой като аспарух на тея топчета ми кажете как ще си вкара кебапчетата пред дупките. Мама ви нагласена.

• Upvote 2
RedNation
6 hours ago, hacky said:

Дейба гнусната Джеферович, подкрепям горе казаното от хората.

А битката беше ебаси  малоумната, предния път им дават да държат малоумна люлка, а сега да прехвърлят топче. Ако беше някой като аспарух на тея топчета ми кажете как ще си вкара кебапчетата пред дупките. Мама ви нагласена.

Аспарух беше толкова некадърен и безполезен, че на него каквато и битка да му дадат той ще изгуби от всеки един играч.

Димо в движение си мисли правилата в играта.

Глиганович продължава да е най-противната от всички

Е, тая година поне не рита (още) стойките на състезателите, добре е, кво. :D

• Wank 2