Jump to content

Игри на волята: България (Сезон 4)

neshev

Recommended Posts

image.jpeg

Следващата седмица започва най-популярния и екстремен риалити формат у нас - ''Игри на волята“.
Ралица Паскалева и Димо Алексиев ще посрещнат атрактивните участници в четвъртия сезон на формата на 3 септември в 20:00 ч. Предстоят оспорвани битки на Арената и още по-трудни изпитания на фона на красивите пейзажи на българското Черноморие.

Финалът на сезона ще е на 2 декември.
Епизодите отново 67.

Дивата река, Стопанството и Резиденцията. На тези места живеят и оцеляват племената в „Игри на волята: България“ сезон 4. Голямата битка винаги е за лукса в луксозната вила. Аутсайдерите в териториалните битки пък са принудени да се справят с лишенията край реката.

Локацията „Дивата река“ е емблематичното място, което освен, че е добре прикрито в пущинака, е и невероятно красиво. Тя е толкова добре скрита в пущинака, че дори аз, който се имам за човек с добра ориентация, не мога да я намеря“, разказва Ники Василковски. „Най-близкото населено място е на километри от тук. Изолирани от цивилизацията, последните във всяка териториална битка трябва да устроят живота си на този живописен бряг. Оцеляването е въпрос на издръжливост и находчивост.“

И в четвърти сезон на “Игри на волята: България” племето, заело втора позиция на териториалните битки, ще се настани в Стопанството. В сравнение с меандрите на реката, стопанството е далеч по-приветливо. Най-малкото храната е осигурена. За да има реколта обаче, работата е изморителна. Особено за онези, които не са хващали мотика и гребло през живота си.

Собственик на малката китна фермичка е Пламен Томов. В хода на предаването именно той ще надзирава играчите, осъдени да пребивават тук и ще им дава задачи.

Племето победител в териториалната битка ще разполага с луксозна вила на българското Черноморие. Огромна къща с всички възможни удобства. Няколко спални и бани, лятна кухня и басейн. А от панорамната тераса се открива гледка към цялата прелест на морския бряг край Царево. Кой не би искал да живее тук. Къща-мечта с гледка към морската шир.

Голямата изненада този сезон ше е четвърта нова локация! Тя ще обърне целия ход на играта...

Зрителите и феновете на най-приключенското риалити в ефира на NOVA ще могат да се насладят на природата на Южното Черноморие и района на Странджа и да проследят приключенията и битките на участниците, които ще се борят за голямата награда през есенния телевизионен сезон.

Снимките на сезона започнаха на 15 юни.

Няколко неща които правят впечатление през първите два епизода:

-Почти няма крайно неадекватни участници или турбо-селяни, с изключение на 1-2 човека.

-Идеята за четвърто племе на резервите е много тъпа. С толкова много образи ще е много трудно да ги развият и да ни показват всички поравно. А и като има толкова много хора зрителя се пренасища.

-За пореден път сините ще са загубеняците, жълтите ще са най-силното племе, а червевите ще са най-конфликтните.

-Пак се загатва за изкуствено разделение на половете и пак имаме участници които се познават от вън. Този път поне го казаха пред всички племена, а не го научихме от Блиц или Пик.

-Игрите са още по-физически, което е лимитирало стратезите в подбора на участници, поне изпитанията изглеждат интересни и свежи.

Ако трябва да посоча фаворити, от жените мисля че това са Михаела и Джаферович, а от мъжете - Филип и сина на Мария Гроздева.

34 minutes ago, Bobotsi said:

-Почти няма крайно неадекватни участници или турбо-селяни, с изключение на 1-2 човека.

От визитките всички ми изглеждаха крайни орки, просто е трудно да изпъкнеш на тоя фон. :S 

Иначе миналата година за първи път гледах шоуто, както и после зяпах някои от коментарите отвън - абсолютно нагласена чикиджийница ми се стори всичко. От това, че ги държат "гладни", до това, че Мани печелеше всички битки за оцеляване. Като цяло нямаше да е такъв проблем, ако предаването не беше просто скучно. Очевидно се опитват да запълнят маса часове с него, за да им се върже бюджета, и то се губи цялата интензивност. Пълнеж, пълнеж и пак пълнеж става в един момент. 

Елица е рядко срещано неприятна и лигава. Но е ясно, че ще я бутат от продукцията напред, за да гледаме сърцераздирателните и драми. Крайно против съм да се вкарват хора познаващи се от реалния свят, още повече двойки.

RedNation
3 hours ago, MJ23 said:

Елица е рядко срещано неприятна и лигава. Но е ясно, че ще я бутат от продукцията напред, за да гледаме сърцераздирателните и драми. Крайно против съм да се вкарват хора познаващи се от реалния свят, още повече двойки.

Spoiler

Елица е спечелила.

Стига де, бях си обещал да не влизам в бг мама да не си спойлвам кой печели тук и във фермата кои са финалисти и.. 😂😂 Според мен не е истина, защото снимките още не са свършили, предполагам снимат от скоро и те продължават и в момента.

Edited by MJ23
3 minutes ago, MJ23 said:

Стига де, бях си обещал да не влизам в бг мама да не си спойлвам кой печели тук и във фермата кои са финалисти и.. 😂😂 Според мен не е истина, защото снимките още не са свършили, предполагам снимат от скоро и те продължават и в момента.

Всичко е снимано вече. Започнаха в началото на юни.

natopor4en

Да, и аз знаеме, че тяй спечелила. Беше пуснала някакъв лайв от Белмикен и й честитиха.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

brayan_lotusrenault

Сините много ме изкефиха тази вечер.

Малко freak show са, но са симпатяги и ми направи много добро впечатление, че не се отказаха до последно, въпреки че по едно време изоставаха сериозно.

Съжалявам пичагите, които са в жълтия отбор, но се радвам, че жените им бяха разкрити като ментета.

На визитките иначе много закани "Не сме за подценяване, по силни сме от мъжете а-у" 

А накрая двете момчета им изнесоха играта и благодарение на тях поне имат легло и покрив над главата и някаква храна.

Лично аз освен надвикване една през друга като овце, друго не видях от тях.

Да не кажа, че и второто място им е много.

А тази Джаферович е уникален боклук и прикри факта, че е слаб лидер и капитан, като си изми ръцете с Филип, че и другите кокошки веднага и се вързаха и насраха от страх да и се опълчат.

Лично аз нямам фаворит за наградата, но определено ще съм за сините в игрите.

Иначе и аз очаквам най-накрая жена да спечели.

А засега от мъжете никой не ми направи кой знае какво огромно впечатление.

От жените ,ако трябва да избирам някоя, волейболистката най ме радва засега, изглежда пич.

Играта днес беше наистина много готина и интересна, че чак забравих за "резервите-отшелници" 

Тоя storyline с тях въобще е крайно малоумен и поне на мен безинтересен, но няма начин.

Все пак трябва да върнат гаджето на ревлата от вчера и да продължат драматичната им история, пък ако бяха дали само на него "втори шанс" да се завърне, щеше да се набие прекалено на очи.

Добър старт на сезона като цяло, има предпоставки за доста добри вражди и сторилайни и наистина прави впечатление, че крайно неадекватните малоумници са много по малко, в сравнение с предни години.

Edited by brayan_lotusrenault

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

• 2 weeks later...

Куковеца щот голям гражданин ... Целия растър тоя път са "хвани единия, удари другия". Един читав няма.  

Мислех, че ще оставят Куков, за да се кара с останалите, както миналото шоу държаха Мани сума ти време, че да стават цирковете. Ама тоя пич беше нелепо слаб играч, очевидно не ставаше изобщо. Отърваха се червените, ако трябва да сме честни. 

Иначе предаването си ми е все така тъпичко, но жената го гледа и аз покрай нея, та ще пиша в темата. 

natopor4en
14 hours ago, hacky said:

Форумя ли умря или шоуто.

Надявах се Кукувица да остане, тоя генчо е голям селяк.

Просто НАРОДА гледа Фермата.  А не туй. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

brayan_lotusrenault

Касим е абсолютно менте и некадърник, което погреба цялото племе днес.

Предпочитам да ме бият убедително в някоя игра, вместо да съм бил на косъм от победата.

Жалко за Супергероите, днес всички освен гореспоменатия се раздадоха и бяха на ниво и за мен заслужаваха победата, радвам се за червените, защото те не са били на резиденция до момента.

Жълтите в първия момент, в който стъпят на реката ще започнат скандалите и сеира, на тях малко им трябва.

BulletClub

Те всичките до един са си ментета, не знам как може в цялото предаване да няма един нормален участник. А племето на "Резервите" са си абсолютни подчовеци, тях даже не искам да ги коментирам. От останалата част повечето изглеждат яко безлични, няма никой, който до момента да се е изявил или да е  показал някаква харизма, единствено бяхме свидетели на "сельооо, лольооо" от Генчо и Куков (то дори самите им имена звучат супер нелепо), което си беше дъно. И тия синхрони просто, не знам дали са скриптирани от начало до край или им се подхвърлят по няколко думи, но винаги са звучали супер неестествено и криндж, та и самите им разговори на локациите звучат все едно са NPC-та. Интересно ми е, ако някой има информация, дали този сезон се гледа толкова, колкото миналия? Мисля, че рейтингът тази година няма да е толкова висок, забелязвам и, че масово хората около мен, които гледаха сезон 3, сега изобщо не ги ебе за новия.

Бачо Касим може и да е добър на пъзели, ама под напрежение се спича зверски и не става за нищо. Ега ти и зубъра, като борците редят по-бързо от него. Неделчо сам печелеше игрите на онова улаво племе 😎

• Upvote 2

Неделчо българя е класи над тоя уанаби. Пича плуваше бързо, справяше се окей на другите компоненти и беше факир на пъзелите. Тоя не стига че е на нивото на Мани виетнамката от сезон 3, ами и на пъзели се оказа супер прехвален. Аз лично бих го ИЗГОНИЛ БРУТАЛНО от племето, със сигурност няма да оцелее на елиминации освен ако му пуснат гювеч с нещо логическо или без силови компоненти, но пък не вярвам тъй като не е кой знае какъв герой в предаването, освен че реве и не става за нищо, тоест нямат никаква причина да го държат във формата повече това МЕНТЕ.

• Upvote 1
On 9/18/2022 at 1:53 AM, gboy said:

но жената го гледа и аз покрай нея, та ще пиша в темата.

Same here. :D Нямам за сега отявлен фаворит, не съм впечатлен от каста като цяло. Нямам любим отбор, някой бе отличил като най - неприятни жените на жълтите и го подкрепям. Може би Филип от там ми се струва най - приемлив за победител.

Жълтите - Джеферович дразни много, но това е ясно. Другите им жени влязоха с визитки на едва ли не машини, а са пълни ментета. :D Поне останалите от мъжете им не дразнят.

Червените - Там всичко дразни в общи линии. Миналата седмица не гледах и съм пропуснал стори лайна на Куков - Генчо. Куков можеше да достави откъм сеир, докато Генчо не може с нищо. Напълно безлични са ми. Предполагам ще вкарат и Алекса в отбора им и ще гледаме лигаво - сополива история с Елица, която е не по - малко неприятна от Джеферович. :D Дано спойлерите, че печели не са верни. :( 

Сини - Ами тук и с Касим, и без Касим са обречени. Просто са кой от кой по - зле. Ако не беше Касим първата седмица щяха да са до тук 3/3 на реката. А другите като ги гледам им е трудно да наредят пъзел от 10 части, камо ли такъв в предаването. :D Всичките са пълен, пълен дроб. Особено Фейгин и Мани, като почнат - аз се доказах, аз съм силна, а реално са 30 кг и на първата силова битка са чао, просто до тук им пускат такива предимно за баланс.

Очаквам петък Касим да отлети.

13 minutes ago, MJ23 said:

Предполагам ще вкарат и Алекса в отбора им и ще гледаме лигаво - сополива история с Елица, която е не по - малко неприятна от Джеферович. :D Дано спойлерите, че печели не са верни

Spoiler

Аз пък съм чувал че Алекса печели. :D То е същото де.

Тоя сезон каста е скандален, даже няма едно пиче да оплакнем окото.

И все пак класи над Фермата, нея вече и родата на Иван и Андрей не я гледа.

• Thanks 1
brayan_lotusrenault
5 hours ago, OyeaH said:

даже няма едно пиче да оплакнем окото.

Що бе, милфчето Мирослава е готина, Мирела също е голяма симпатяга.

BulletClub

Най-накрая се опитаха да направят някаква интрига при подчовеците, пращайки гущера Веселина в играта, което не е зле като вариант, тъй като аз така или иначе нямах желание да гледам сърцераздирателните истории между Алекса и Елица. :D Факт е, че ще се случи в даден етап, но поне да е по-нататък, пък и направи развитието в племето на "Резервите" по-непредвидимо.

Абе как може домакинята Мирослава да е на 35, а да мяза на 20 годишна, пък онази НСА кучето дето е на 21 мяза на 40 годишна....

Иначе Мирослава ми прави много добро впечатление и за пореден път доказва колко много лъже визитката и е сладичка милфката. Не знам имам чувството, че полудявам, но крайно противната Виктория много дърви без грим, такива курви, които го играят мъжкарани е най-добре да бъдат шамарени и доминирани:wank:

• Wank 1
2 hours ago, Mariyan01 said:

Абе как може домакинята Мирослава да е на 35, а да мяза на 20 годишна

2 hours ago, Mariyan01 said:

Не знам имам чувството, че полудявам,

Абе има нещо вярно...

Мариянка, спешно влез в ало.бг. Мирослава е абсолютна лелка, която е супер анти. Иначе да, Зорница е още по - зле, но то там е ясно, едва ли има човек, който да я намира за красива. А да не говорим и за характера и, снощи как дословно изпя на мъжете какво са си говорили.

Виктория пък е ултимативното менте на предаването, но пък доставя. Наистина забавлява как няма реална представа за възможностите си и всеки път се надъхва как ще ги смачка другия път, а тя се представя все по - зле и по - зле. 

Лефтеров снощи беше епичен с мрънкането си как продукцията го е прецакала. А реално тя можеше да прецака Георги. Когато бе готов Лефтеров каза готов съм и започна отброяването. Докато течеше, Георги също каза готов съм, но неговото започна едва след като на Лефтеров падна, а Георги щеше да е поне на 3, когато Димо почна да брои от 1. Не знам опита се да се оправдае ли или просто постъпи супер недостойно.

И стигаме до най - криндж ситуацията при червените. Елица и Алекса определено са сбъркали предаването и са за "Един за друг". Нереално неприятни са, особено Елица. Не съм запознат с кариерата и, ама като гледам психиката и тоя олимпийски медал си е ебати one hit wonder-a. Не случайно повече и никой нищо не е чул за нея. А това със саботирането вече ще е дъното, ако го направи. Ако случайно неговия хубавец влезе в племето, очаквам всички да се обединят срещу нея и него. Но просто има нещо ужасно неприятно в това момиче и инфантилното и поведение. Изненадах се от Генчо как правилно анализира ситуацията и я нахока.  Но и те не знам дали разбраха, че храната ще е само за Георги и като умрат от глад няма да им е много приятно да го гледат как похапва. :D 

Що се касае до сръбския льольо, 99% съм сигурен, че като почти всеки сърбин няма да има достойнство и ще махне момчето и ще си остави за финал битка с другото момиче.

Най-накрая се раздвижихте и започнахте да коментирате! Темата за игрите всяка година я следя с интерес, а тази се притесних, че не го гледате и няма да коментирате. 🤣

Иначе очаквам Веселина кукуто да ги побърка.

5 hours ago, MJ23 said:

Не съм запознат с кариерата и, ама като гледам психиката и тоя олимпийски медал си е ебати one hit wonder-a. Не случайно повече и никой нищо не е чул за нея

И мен ме дразни, но е редно да уточним, че прекрати кариерата си след много тежка контузия на врата (май беше някакво счупване) и то много млада.