Jump to content

FANTASY FOOTBALL DRAFT - ЕЛИМИНАЦИИ

Bobotsi

Recommended Posts

гласува за Енеми, сори Бобоцка, но тази атака просто не е по моя вкус, а както казах отбора на Енеми ми харесва как е структуриран. Иначе имаш брутална защита и добре стикована халфова линия, което е жалко че ще отпаднат най-вероятно.

Bobotsi му липсва отличителна звезда в отбора, докато Енеми има Зидан и цялостно по-солиден отбор. Глас за THE ENEMY тук, но с толкова много мадрипутки едва ли ще стигне далеч. 😋

PC   =>   11 x WWE | 1 x TNA | 5 x Universal | 9 x Tag Team | 1 x MITB

След 7 на 4 гласа @THE ENEMY побеждава @Bobotsi.

Благодаря на хората които гласуваха за мен! Играли сме добро, али сме немали шансу. :(

Време е за следващият мач:

597084015_juasafan.thumb.jpg.18e7a97237577b74245dae6f29720eb5.jpg  VS  neshev.thumb.jpg.048ea23858b8eed56780b7156349de93.jpg

Just a fan                                                                    neshev

@Just a fan с треньор Луис Енрике (4-1-4-1):

Spoiler

Икер Касияс

Марсело

Франко Барези

Клаудио Джентиле

Джанлука Замброта

Патрик Виейра

Педро Родригез

Йохан Кройф

Сеск Фабрегас

Анхел Ди Мария

Луиз Суарез

@neshev с треньор Арсен Венгер (4-2-2-2):

Spoiler

Ян Облак

Роберто карлош

Фернандо Йеро

Джон Тери

Майкон

Андреа Пирло

Пол Скоулс

Франческо Тоти

Луиш Фиго

Ромарио

Мирослав Клозе

Минималният брой гласове е 9!

@Bobotsi @baikiro @kabakov @THE ENEMY @Just a fan @The Olimpic Hero @Mariyan01 @neshev @MJ23 @The Big Red Machine @raquishi @Rock @brayan_lotusrenault @StoneColdFaN @Suffer-H @BAITO6O

Очаквам пост с тактитата която ще изберат.

Глас за Just a Fan. Лучо Енрике щом е треньор, няма как да не го подкрепя, въпреки двете мадридски отрепки в състава. 

И аз да благодаря на всички които гласуваха за мен. :beer: Честно казано не очаквах да премина първи кръг, особено срещу пичага като Бобоци, който също е смарк на тема футбол и реално има един от най-добрите отбори в играта. Може би малшанс, че като цяло се паднахме още в първи кръг един срещу друг. 

В този двубой между нешев и Джъст а фен също имаме доста класен сблъсък между два силни отбора. Утре ще дам своете мнение по въпроса.:wank:

Отново много труден избор, но отбора на Нешев ми изглежда една идея по добре. Много харесвам тази схема с наситен център и то наситен с доста добри играчи. глас за Нешев

Педро, Сеск и Ди Мария срещу Тоти, Пирло и Фиго? Дори и Кройф не може да им помогне.

Глас за Нешев.  

7 hours ago, kabakov said:

Педро, Сеск и Ди Мария срещу Тоти, Пирло и Фиго? Дори и Кройф не може да им помогне.

Глас за Нешев.  

Педро сам има повече трофеи от тези псевдо футболисти. Тоти? Педро през дебютния си сезон печели sextete и то с посредствен отбор като Барса, а не като италианчето, което за цяла 25 годишна кариера има една титла и то подарена му от Великия Милан. 

The Big Red Machine

Интересни състави, и двамата имат добри футболисти но като че ли има нещо дето им куца. Стар пауъра за мен го печели Нешев, а схемата на просто фен ми допада повече, макар че Нешев е подбрал по-точно играчите си според системата си. Като имам предвид че Венгер пък точно с тази система печелеше титли на времето и самите футболисти които е избрал са ми по-симпатични (Тоти >>> Педро) то гласа ми отива за neshev.

Харесвам централните защитници и вратаря на Джъст повече, но бековете на нешев са може би най-добрите в цялата игра. Халфовете му също са на друго ниво. Пирло и Скоулс са много подобен тип футболисти, не са типичните рендета, но пък могат да намерят съотборник от единия край на терена до другия с центриране като по конец, просто пасовия им арсенал е нещо уникално. Скоулс според мен е взаимствал доста от Пирло, той обичаше да ходи на открити тренировки на други отбори за да се учи, Зидан също му е голям идол в това отношение.:D Ди Мария и Педро са доста надценени играчи като цяло и в това отношение крилата на нешката също са доста по-добри с легенди като Тоти и Фиго.

Суарез е по-добър от Ромарио и Клозе, но пък те имат по-добрите халфове зад себе си които да ги подхранват с опасни топки. Реално в отбора на Джъст най-опасен в това отноешние е Кройф, докато в отбора на нешев всички халфове са способни да бомбардират асистенции, така че ще дам своя вот за neshev.

Мисля, че гръбнакът Барези - Виейра - Кройф ще бъде твърде много за опозицията, така че гласувам за Just a fan.

Труден избор. И двата тима имат неща които ми харесват, но и двата имат червени флагове.

При вратарите ще дам леко контроверсиално мнение. Облак чисто като футболни качества не отстъпва на Касияс. Има много добра игра с крака и прекрасен рефлекс. Касияс обаче има присъствието и дълголетието за да го бие.

В защита също са близки. Централните защитници на @Just a fan са по-добрите, но бековете на @neshev са буквално неспираеми. Проблемът при нешев за мен е от Скоулс и Пирло. Според мен малко трудно може да удържат атаката на just a fan. Все пак ще дам гласа си за Нешев. Педро и Ди Мария са много подценени играчи, но не са от класата на Тоти и Фиго. Суарез ще помете Ромарио, но Клозе накланя везните за мен. Огромен марк съм, все пак това е шибания all time top scorer в историята на СП! Не съм фен на Кройф дръпнат назад до Фабрегас.

Може и двата отбора да не изглеждат така докато владеят топката, но играчите не казаха нищо за моделите си на игра.

С резултат 7 на 3 - @neshev побеждава @Just a fan!

bryan.thumb.jpg.de90d2d117bebf6f948a490c75ed23de.jpg  VS  ledeniq.thumb.jpg.f5fbf2d7b464741e1ab128aff35a0c1e.jpg

brayan_lotusrenault                                             StoneColdFaN

@brayan_lotusrenault с треньор Винсенте Дел Боске (4-1-3-2):

Spoiler

Гилермо Очоа

Алфонсо Дейвис

Серхио Рамос

Роналд Араухо

Дани Алвеш

Артуро Видал

Тони Кроос

Уесли Снайдер

Иван Ракитич

Габриел Батистута

Давид Вия

@StoneColdFaN с треньор Роберто Манчини (4-3-3):

Spoiler

Джанлуиджи Донарума

Ерик Абидал

Джорджо Киелини

Леонардо Бонучи

Пер Мертезакер

Лоран Блан

Райън Гигс

Бастиан Швайнщайгер

Димитър Бербатов

Килиан Мбапе

Боби Чарлтън

Минималният брой гласове е 9!

@Bobotsi @baikiro @kabakov @THE ENEMY @Just a fan @The Olimpic Hero @Mariyan01 @neshev @MJ23 @The Big Red Machine @raquishi @Rock @brayan_lotusrenault @StoneColdFaN @Suffer-H @BAITO6O

Очаквам пост с тактитата която ще изберат. Силно се надявам Ледения да не троли :lol:

Минавам само да кажа, че ще гласувам срещу всяко едно путянци, което не гласува за мен. Директивата е жива и синьото БВЦ отново се подигра с труда на момчетата.

Пер Мертезакер като бек? Гласувам за brayan_lotusrenault.

5 minutes ago, Rock said:

Пер Мертезакер като бек? Гласувам за brayan_lotusrenault.

Остави това. Бербатов е крило а Блан е халф.

brayan_lotusrenault

Ето и мойте 5 стотинки за отбора.

С риск да започна турнира с двама човека по малко, ще сложа Рамос и Артуро Видал в стартовите 11.

Като цяло се постарах да не събирам ултра легендите на играта в един отбор или такива, които са от времената, когато играта се е играела с топка от свинска кожа, защото поне според мен, дори да се разглежда прайма им, то голяма част от избраните легенди крайно трудно биха се сработили в един отбор, освен ако преди това не са играли заедно в даден момент.

А и както големият Йохан Кройф е казал "Ако изберете 11-те най-добрите играчи на дадените позиции, не означава, че ще имате силна единайсеторка,  а просто най-добрите 11 футболисти"

Постарах се повечето от избраните от мен футболисти да съм ги гледал в най-добрите им години с изключение на Гробелаар и Батистута и въпреки, че отбора отстъпва по индивидуална класа на повечето останали тимове в играта, то смея да твърдя, че ако в реалния живот някой бе сглобил такъв отбор, то той щеше да бъде доста сработен и конкурентоспособен на всеки гранд.

Да не говорим, че огромна част от футболистите ми са минали в даден момент през Ла Лига или просто са испаноговорящи, тъй че езиковата бариера няма да е проблем за отбора и съответно ще разбират указанията на треньора перфектно и безпроблемно.

Може би е странно защо Канте и Кристиано Роналдо са оставени резерви, но те не мисля, че биха се вписали добре в тази схема 4-1-3-2, която е с двама нападели и те остават за следващия кръг евентуално, ако естествено премина този.

Сложих Очоа на вратата, който за мен винаги е бил един от най underrated вратарите и ми е мистерия защо не проби в Европа, избрах го за титуляр, заради страхотните мачове, които изигра на последните 2 световни първенства ,и защото Гробелаар, колкото и да е велик не съм го гледал в прайма му и няма как да си изградя някакво обективно мнение от клипчета в Youtube.

Защитата на пръв поглед изглежда доста стабилна с изгряващата бъдеща звезда-Роналд Араухо и г-н червен картон Серхио Рамос.

Дани Алвеш и Алфонсо Дейвис са двама от най-добрите бекове в играта-бързоноги футболисти, които често играят еднакво добре и в атакуващ и в дефанзивен план и имат огромен work rate.

Същото важи и за Артуро Видал, който макар и ренде тип Каземиро е доста сърцат играч и също е "черноработник" с огромен work rate и може спокойно да покрие зоната пред централните защитници и зад триото халфове в лицето на Кроос-Снайдер и Ракитич, а фантазията на Кроос и Ракитич, плюс тази на офанзивния халф в схемата-Снайдер са гаранция за много голови пасове към двойката доказани нападатели-Батистута и Давид Вия.

Вече доколко Висенте Дел Боске би използвал такава схема и дали би била успешна при него, не знам.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Вот за Браян Лотус Рено, макар че ми е голяма мъка да подкрепя отбор в който играе Кристина 7, нищо че има един билюк играчи на Барса. 

Забравих да гласувам за предишният двубой. Тук без да ми св обижда никой, утре ще видя са избера по - малкото зло.

Глас за brayan. Не знам кои са резервите на Ледения, но ако вместо Пер имаше някакъв по-нормален десен бек, беше върнал легендата Блан между Киелини и Бонучи, а в средата имаше друг централен халф до Швайнщайгер, с примерно Мбапе и Гигс крила, без значение дали Бербатов или Чарлтън ще му е избор за нападател, то щеше да има някакъв шанс. 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...