Jump to content

Малкото чаве Джон Сина две

Radox

Recommended Posts

В заглавието има даже и рима. Става въпрос за детето Джон Сина 2. Сега ще ви пусна скрийншоти с култови изказвания, които ми е писал:

оееооеео.JPG

Първо да кажем, че ПИЧ можеш да викаш само на малките си лайнари съученици 2050-ти набор. И второ, кво ме ЕБЕ, че гледаш кеч от 2010 ве? Аз тогава вече бях спрял да гледам.

А днес ми писа следното ЛС:

58 minutes ago, johncena2 said:

ТАКА гледал съм достатъчно за годините си и съм набор 00 първо второ изгледал съм доста кеч от 2008 насам не ми казвай какво не съм изгледал и какво съм изгледал ако обичаш нямам проблеми с тебе !

Най-напред вземи реши най-после коя година си роден 1999 ли си, или си 2000? После се напъни да си спомниш 2008 или 2010 си почнал да гледаш кеч.

Та, Джони, кажи ни защо освирепяваш така, ако някой се усъмни, че не си ВЕТЕРАН в гледането на кеча, след като гледаш още от далеееечната 2010-та?

П.С. - Джон Сина е тъп педал и най-некадърния кечист с най-лошите промота за всички времена.

Edited by Radox

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Rise of Thunder

Абсолютен титан и ветеран в гледането на кеч. Предполагам знанията му са на ниво минимум Фил. 

• Upvote 2
  • Like 1

@Himler дай ми още един път през живота си фейспалм, и ше ти сецна дупарата!

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Като си гледал от 2008-2010, защо чак миналата година научи кой е Брет Харт? Да не си проспал завръщането му?

Mariyan01
1 minute ago, brayan_lotusrenault said:

И като стана въпрос за лични съобщения....

IMG_20220811_130118.png

Screenshot_2022-08-11-11-40-12.png

Що е задраскана с червено снимката, така не можем да я познаем.

• Upvote 1
  • Haha 1
Jack Bauer

Да се включа и аз към личните съобщения от Джонката:

image.thumb.png.42d0c0bdc661cc685b10e4383775278b.png

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Пиши му, че е зачервил на майка си путката.

• LMFAO 2

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

ShiningWizard

Това трябва предварително да се номинира за годишните награди.

Оставете, че като го разкрихте и напусна форума. :( Но скоро очакваме нов потребител finnbalor4, който доста да прилича в стила на писане с него. :) 

А той защо е ДжонЦена2? Защото истинският Джон Сина е само един или защото вече е имал профил със същото име и сте го баннали? :D

• Upvote 2
Chicky Ricky

Защото той се казва Джон Сина, както другия. За да няма объркване. 😄

Май постепенно лъсва истината, че ДжонСинаДве от месеци спами обиди и заплахи на ЛС на половината форум? 🥲

On 8/13/2022 at 5:39 PM, MJ23 said:

Оставете, че като го разкрихте и напусна форума. :( Но скоро очакваме нов потребител finnbalor4, който доста да прилича в стила на писане с него. :) 

Не е напуснал бе, просто е баннат поради аутизъм. Но след 1-2 дни и му изтича бана и съм убеден, че ще се ЗАВЪРНЕ освирепял, за да сипе заплахи и да поведе неравна битка със самозабравилия се ИКИП!

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

ShiningWizard

Явно чавакът не си е взел поука. Така става като е липсвал бащата в отглеждането на тъпото чаве, макар и да е с година по-голям от мене. При мене бяха повече от заплахи в чата на BWC от този дечко, но не ми се дават подробности, щото е минало-заминало. Поне троловете тука не стигат до такива крайности..

Edited by ShiningWizard
39 minutes ago, ShiningWizard said:

При мене бяха повече от заплахи в чата на BWC от този дечко, но не ми се дават подробности, щото е минало-заминало

Няма заминало тука. МЯТАЙ ПОДРОБНОСТИТЕ, лек!!!!!!!!!!!!!!

• Haha 1
  • LMFAO 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

ShiningWizard

Не ми се почват филми наново, но ако толкова ти е интересно, на лично ще ти напиша целия сценарий. 

Posted (edited)
53 minutes ago, ShiningWizard said:

Не ми се почват филми наново, но ако толкова ти е интересно, на лично ще ти напиша целия сценарий. 

Тик-так-тик-так. Времето до края на бана на Джони2 изтича, и наближава КУПОНА! Така че го очакваме да са завърни и да почва освирепялата връжда ДжонСинаДве vs. Radoh!!! Book it!

@johncena2 ела ми ве!!!

Edited by Radox
  • Haha 1
  • Wank 1
  • LMFAO 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

THE GRIM REAPER

Абе не му се отваряй много, че да не се повтори една случка от миналото :( . Тоя път може да се стигне и до кръв...

StoneColdFaN

Аз знам кой е този ЖОН СИНА ДВЕ, Ради. Парцалесте под прикритие. Ядосан е, дето не го слушахме преди години. :(

HEIDENREICH

Не вярвам. Гошку сигурно е на 30 вече, отделно е фен на Челси и би трябвало да има други проблеми.