Jump to content

WWE Clash at the Castle - 03 септември 2022

Recommended Posts

THE ENEMY

80603_NET-INT_Clash_At_The_Castle_On_Sal

Brands: Raw, SmackDown

Date: September 03, 2022

City: Cardiff, Wales

Venue: Millennium Stadium

MATCH CARD:

Singles match for the Undisputed WWE Universal Championship

Roman Reigns (c) vs. Drew McIntyre

20220730_Clash_RomanDrew_16x9--762164544

Singles match for the WWE SmackDown Women's Championship

Liv Morgan (c) vs. Shayna Baszler

20220805_Clash_LivShayna_16x9_Date--019c

Six-woman tag team match

Bianca Belair, Alexa Bliss, and Asuka vs. Bayley, Dakota Kai, and IYO SKY

20220808_Clash_6WomenTag_16x9_Date--d3d9

Singles match for the WWE Intercontinental Championship

Gunther (c) vs. Sheamus

20220819_Clash_GuntherSheamus_16x9_Date-

Singles match

Riddle vs. Seth "Freakin" Rollins

20220815_Clash_RiddleSeth_16x9_Date--1aa

Tag team match

Edge and Rey Mysterio vs. The Judgment Day 

20220829_Clash_EdgeReyFinnPriest_16x9_Da

Дрю е на намекнал за завръщане на старата му песен Broken Dreams на турнира.

On 8/13/2022 at 8:41 AM, Devil said:

Това е една от най-култовите песни ever в WWE! През 2010 когато беше джобър и путка, този ентранс беше единственото добро нещо около него.

• Upvote 3

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The-Resident-Ev!L
On 8/13/2022 at 9:41 AM, Devil said:

Т.e да очакваме, в най скоро да търне Heel?

Тази с която е сега е по добра от тази.

• Upvote 1
batistaheel
1 hour ago, The-Resident-Ev!L said:

Т.e да очакваме, в най скоро да търне Heel?

Тази с която е сега е по добра от тази.

Дявола няма да ти отговори, той сам си пише в този форум. Три пъти съм го цитирал и никаква реакция, нищо. :D Иначе според мен Дрю ще си остане фейс, защото в момента нямат други големи фейсове в Смака, пък и ако ще правят тройна вражда между Дрю, Вожда и Крос, някак си не върви всички да са хийлове. После след Draft-a кой знае, но според мен потенциала му като babyface не е изчерпан, тепърва му предстои още едно царуване със световна титла. 

• Upvote 1
  • Haha 2
12 minutes ago, batistaheel said:

Дявола няма да ти отговори, той сам си пише в този форум. Три пъти съм го цитирал и никаква реакция, нищо. :D

КАКВО?! Ние за това ли на тая путка майна му дадохме СП права днеска ве??!

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

batistaheel
7 minutes ago, Radox said:

КАКВО?! Ние за това ли на тая путка майна му дадохме СП права днеска ве??!

Не знам, нямам наблюдения, може пък да е суперактивен в AEW раздела, вие си знаете най-добре. Нямам проблеми с момчето, но би било проява на уважение да не игнорира потребителите, които го цитират или поне да ползва бутоните за реакция, ако няма какво да каже. 

Ако излезе с Broken Dreams, това ще го направи автоматично най-големият babyface в кеча. :wank:

Иначе е редно да му дадат титлата в Уелс. Едно на ръка, че ще е доста епично, но и трябва да получи нов шанс, защото първото му коронясване беше на злощастната WM без публика и целият му reign продължи в празни зали. Ако му дадат титлата сега, има потенциал за доста по-сполучливо царуване. 

Metzgermeister

Не знам, ама тази песен "Broken Dreams" така и не успях да я захаресвам. Имах даже едно време чувството, че реакциите към Дрю, когато още беше млад и зелен, бяха никакви не толкова заради самия него, а заради това колко мудна, скучна и ненадъхваща е. Поне обаче тогава се връзваше с образа на младок със завишено самочувствие, докато сега няма да му отива. А и ще бъде пред родна публика, а гайдата е фолклорен инструмент и най-логично би било да излезе със сегашната си музика. Повече бих желал Шеймъс да започне отново да използва предишната си музика, че сега двама души излизат със сравнително сходни музики с гайда като водещ инструмент.

• Upvote 7

Suffer-H
10 hours ago, neshev said:

Ако излезе с Broken Dreams, това ще го направи автоматично най-големият babyface в кеча. :wank:

И пак да се влачи като охлюв по рампата? Undertaker правеше по-бързи ентранси от Дрю с Broken Dreams :D 

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

• 2 weeks later...

Мисля, че сега е правилния момент да разделят титлите.. обаче нз как ще стане. Понеже нали и двете се залагат. Или преди мача просто Роман да каже, че ще заложи само едната, вместо и двете. Някой по запознат с часовия диапазон, че не ги разбирам. Към колко часа се очертава в събота да започне турнира?

johncena2
25 minutes ago, Devil said:

Мисля, че сега е правилния момент да разделят титлите.. обаче нз как ще стане. Понеже нали и двете се залагат. Или преди мача просто Роман да каже, че ще заложи само едната, вместо и двете. Някой по запознат с часовия диапазон, че не ги разбирам. Към колко часа се очертава в събота да започне турнира?

Турнирът е от 20:00 по наше време!

• Upvote 4
HeaDMaKeR™

Очевадно Рейнс запазва.Да, има някаква логика Дрю да спечели и то пред негова публика, ама ако искат да му връщат broken dreams gimmick-a къв е смисъла?Рейнс му чупи мечтите тотално на 99% съм сигурен, ако Дрю евентуално спечели бих бил силно изненадан.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

4 hours ago, HeaDMaKeR™ said:

Очевадно Рейнс запазва.Да, има някаква логика Дрю да спечели и то пред негова публика, ама ако искат да му връщат broken dreams gimmick-a къв е смисъла?Рейнс му чупи мечтите тотално на 99% съм сигурен, ако Дрю евентуално спечели бих бил силно изненадан.

Бих си заложил акаунта, че баче Дрю ще спечели, но съм прекалено ЦЕНИН, а ще стане прекалено да загубим трима потребители в рамките на седмица. :(

Иначе за мен Дрю бие. Първо, защото това е ТРИТЕ ХИКСА, а той е бебешко лице и иска да зарадва местната публика. Второ, че Дрю му е протеже. Трето, че ГОЛЯМОТО КУЧЕ НА СПОРТНАТА ЗАБАВА вече не иска да изнася пълен график, а на двете шоута им трябва отдаден шампион. И четвърто, самата история предвещава победа на Дрю. :beer:

• Upvote 4
batistaheel
25 minutes ago, neshev said:

Бих си заложил акаунта, че баче Дрю ще спечели, но съм прекалено ЦЕНИН, а ще стане прекалено да загубим трима потребители в рамките на седмица. :(

Кат' си толкова сигурен, залагй си акаунта, какво толкова, Чичо Митко ще те върне същия ден. Покажи, че си мъж с огромни топки, аз не се уплаших когато буквално ме застави да си заложа акаунта. :D 

HeaDMaKeR™

Обаче забележете картата как има само 6 мача, типичен Хънтър, който все още все едно си бууква nxt event-ите. :lol:

И все пак карда е повече от добър.5 от 6 мача ще гледам вероятно, а и ако се освободя може да го пусна на живо.

Edge & Mysterio са готин отбор и сигурно повечето хора не си спомнят, но тези двамата къртиха отборната дивизия в SmackDown през 2002.Дори участват в един от любимите ми мачове срещу Енгъл и Беноа. :wank: Самата вражда тук вече има нужда да приключва и това ППВ ми се струва както добро за финал на нея.Билда беше окей, но очаквам победа за лошите момчета и може би дебют на нов член (Дайжаковиц).И все пак е яко, че и 20 години по-късно Едж и Мистерио са пак в отбор може би за последен път.

Ридъл и Ролинс имаха доста добър бил и доли доразплиха нещата на последния Рау.Враждата е от месец и половина-два и все още не сме видяли мач между тях и въпреки това са билднати добре и даже ти е интересно.За мен това тук не трябва да е първи и последен мач, а напротив.Може би съм склонен да вярвам, че няма да видим победител и следващото ППВ идва перфектно като за мач със стипулация и евентуална победа най-после от Ролинс тая година, но тук виждам dq/no contest.

Да не повярва човек, дори женския отборен мач ми допада и бих му хвърлил едно око.Най-вероятно това ще е опенинг-а и публиката ще е луда по Бейли.Очаквам яко чантове и песни около нея, но това в повечето случаи ме кефи.Победата на 100% отива към новия стейбъл и дори е възможно до месец Бейли да вземе и титлата.

Гюнтер и Шеймъс на ППВ пред европейци е wet dream и за кечистите и за публиката.За мен този мач е някакъв супер подценен и не знам защо хората из нета не се хайпват за него.Чак ме е яд, че Сезаро го няма, защото след Шеймъс Сезаро би бил като перфектен опонент за Гюнтера.
Тук точно очаквам абсолютен мазаляк и сини гърди.Радвам се, че Хънтър ще бууква, защото се надъхах за някаква 5 звезда класика.Гюнтер печели и очаквам все пак реванш на ER.

Drew - Roman е перфектния МЕ за такова шоло.Аз все още си вярвам, че победата отива при Роман.Да, историята е такава, че Дрю трябва да спечели и това ще е неговия изгубен “КМ” момент, но за мен Роман няма да загуби титлите тук.
Евентуално завръщане на Финда или Строуман е възможно, особено около идващия Хелоуин, ноо не мисля, че това тук е правилния момент след като вече намесиха и друг психопат във враждата.

Очаквам да добавят някакъв сегмент, я поява на Тайсън Фюри, я някакъв оупън челиндж от Лейшли или Усотата, но смятам, че ще има нещо още.Силен кард, определено имам интерес и ако мога ще гледам на живо, ако не ще се мъча да избегна спойлери.

• Upvote 6

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

22 minutes ago, HeaDMaKeR™ said:

Обаче забележете картата как има само 6 мача, типичен Хънтър, който все още все едно си бууква nxt event-ите. :lol:

То, да ти кажа, по-добре пет-шест читави мача, които да имат време да направят нещо интересно, отколкото да наблъскат с десет дженерик двубоя, които така или иначе гледаш до втръсване всеки ден. 

Иначе аз мисля, че просто форматът на шоуто е такъв, големите събития вероятно пак ще са със супер грамадни кардове. За мене е минус това, ама нали е зор да се наблъска целия ростър вътре. :dry:

HeaDMaKeR™

Дайте някви читави линкове като наближи шолото, може и да мога към 9 да се включа лайв.

• Upvote 2

The Big Red Machine

Най накрая ППВ, в което не се знае кой ще победи в МЕ. Рейнс - Макинтайър си е съвременна класика. Иска ми се Дрю да спечели, заслужава го. Рейнс царува две години, стига вече.

Другото което ми привлича интерес е Ролинс срещу Ридъл, както и очаквам здрава битка между Гюнтер и Шеймъс. Надявам се да закриват вече Джъджмент дея. Женките 3в3 пък ще ми погалят окото. Може би ще има завръщания - Строуман май го гласят, би било ок, стига да не ни натресат Брей Уаят.

• Upvote 3
ShiningWizard
3 hours ago, Beks said:

Гат АEW направят такова нещо, call me..

ГЕЙиДабълЮ никога не би постигнали това..

• Wank 1
old school
15 hours ago, neshev said:

След като Тайсън Фюри ще е край ринга на PPV-то, ще е много яко ако по време на Main Event-a, докатo примерно съдията се разправя с Heyman, се заяде вербално с Roman и накрая вземе, че и го нокаутира, като по този начин помогне на Дрю да спечели Световните титли :lol: ! А и все пак Фюри е "Циганският крал" и защо не да спретне подобен цигански номер на бате Reings. Точно във Великобритания е перфектното място предългото му царуване да приключи, за да може пред своя публика McIntyre отново да стане шампион. Може Clash at the Castle да е много далеч от престижа на WrestleMania, но пък сега има шанса да стигне до върха не в празна зала, а на стадион пред 70000 надъхани фенове :beer: .

Edited by old school

701246367_.jpg.6303a7fda279801b90d590d2191ee86c.jpg