Jump to content

WWE RAW - 08 август 2022

Recommended Posts

THE ENEMY

20220805_RAW_ReyFinn_FC_Mon--884f5ed9baf

Rey Mysterio to face off against The Judgment Day’s Finn Bálor

The Mysterios and The Judgment Day’s bitter rivalry continues on Monday Night Raw when Rey Mysterio collides with the supposed leader of The Judgment Day, Finn Bálor.

The tumultuous relationship between the teams has been palpable, with each team trading wins and losses. The Mysterios seem to have had The Judgment Day’s number recently with victories at SummerSlam and on the Raw celebrating Rey Mysterio’s 20th anniversary in WWE. But with Rhea Ripley back in the fold for The Judgment Day, the numbers game will always be a factor.

Compounding this issue is the return of Edge, who made his return and helped The Mysterios win at SummerSlam. The Rated-R Superstar has his own score to settle with the group that viciously kicked him out months ago.

This past Monday Night on Raw however, Edge accidentally Speared Dominik Mysterio, causing tension with Edge and the father/son duo. 

• Upvote 2

Трите Хикса продължава да връща дружките си, но не Gargano, а Dexter Lumis. Фен съм му. Добра визия, образът му е интересен и е показал нелоша актьорска игра. Очаквам в главния ростер да е граден по-сериозно, отколкото в края на престоя му в NXT, където беше редуциран до мим. По принцип е психопат/сериен убиец, не знам как точно ще работи в шоу като RAW, но засега градят някаква мистерия около него, тъй че съм заинтригуван.

Иначе в момента HHH ни предоставя това, което се очакваше и това, в което е силен. Със сигурност е доста по-фокусиран и образите имат някаква насока. Дава се повече свобода на кечистите на микрофона и ринга, което е плюс или минус, зависи най-вече кой получава тази свобода (Dakota Sky :lol:). Също така махнаха фалшивите реакции, нещо което беше тумор изостанал от Thunderdome ерата, което за мен е плюс. Това, което е минус, е липсата на комедия и по-леки истории/вражди. Също така, че се разчита прекалено много на мачовете, което в случая по-скоро се използва като патерица. И като цяло липсват някакви по-големи моменти, които да се коментират.

KO като "prizefighter" винаги ми е бил нелеп. Няма физическото присъствие, че да го приема за някакъв badass или биткаджия. За мен това е крачка назад. Изглежда Ezekiel приключва и ще видим завръщане на Elias. По-скоро съм ОК с това решение, ако се случи. Ezekiel вече беше на изчерпване. По всичко изглежда, че Street Profits ще бъдат разделени в draft-а, според мен не е случайно, че ги пробват в единични мачове. Женският турнир е събран от кол и въже. Все пак съм доволен, че ще видим ЛЪВИЦАТА на спортната забава. Явно слуховете, че RAW ще стане TV 14 са факт, че този задник няма как да не счупи телевизията. Доминик, милият, всяка седмица го гаври жена. :D Мазният двоен стандарт. Rhea, ако си подобри промо уменията, ще е топ женски heel, очаквам Bianca срещу Rhea да е един от женските мачове на WM. 

• Upvote 3
batistaheel

Дакота Кай и Ио Ширай Скай са жесток отобор. Не мога да повярвам, че Дакота я уволниха преди време. Баси мизерниците. Има огромна критика към WWE, че реално нямат никакви женски отбори и на този турнамент си проличава ясно. Кечистки, които нямат нищо общо по мжеду си, са събрани в отбор. Ще ше да е яко да върнат Триш и Лита, ЛейКуул, Белите за турнамента, едни реални отбори. Нищо не споменаха за Саша и Найоми, май изобщо няма да се върнат. Мисля, че Кай и Скай си сигурни победителки и нови шампионки, само не знам дали директно ще ги короноват или старите шампионки ще се завърнат и те ще вземат титлите от тях. 

Горката Лекси, не ме кефи новият и темсонг, не ме кефи и на външен вид като преди. Обезличи се заради скапания Брей Уаят. 

Хареса ми, че стейбъла на Бейли постоянно ги показваха, обаче защо директно не им дадат някакво име. Много често разни отбори дори не получават някакво име. 

Вече съм фен Джъджмън Дей. Няма спор, Рипли е номер едно като хийл. Дано скоро я видим в мач за женската титла. 

Edited by batistaheel
baikiro
6 minutes ago, batistaheel said:

Дакота Кай и Ио Ширай Скай са жесток отобор. Не мога да повярвам, че Дакота я уволниха преди време. Баси мизерниците. Има огромна критика към WWE, че реално нямат никакви женски отбори и на този турнамент си проличава ясно. Кечистки, които нямат нищо общо по мжеду си, са събрани в отбор. Ще ше да е яко да върнат Триш и Лита, ЛейКуул, Белите за турнамента, едни реални отбори. Нищо не споменаха за Саша и Найоми, май изобщо няма да се върнат. Мисля, че Кай и Скай си сигурни победителки и нови шампионки, само не знам дали директно ще ги короноват или старите шампионки ще се завърнат и те ще вземат титлите от тях. 

Горката Лекси, не ме кефи новият и темсонг, не ме кефи и на външен вид като преди. Обезличи се заради скапания Брей Уаят. 

Хареса ми, че стейбъла на Бейли постоянно ги показваха, обаче защо директно не им дадат някакво име. Много често разни отбори дори не получават някакво име. 

Вече съм фен Джъджмън Дей. Няма спор, Рипли е номер едно като хийл. Дано скоро я видим в мач за женската титла. 

Ебати чикярския пост...ти само грозните жени-мъже ли гледаш? :D Трябва да има максимум 3-4 жени, които да са приятни за окото. А не отбори, титли, мачове и такива глупости. 

• Upvote 3

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

batistaheel
7 minutes ago, baikiro said:

Ебати чикярския пост...ти само грозните жени-мъже ли гледаш? :D Трябва да има максимум 3-4 жени, които да са приятни за окото. А не отбори, титли, мачове и такива глупости. 

Не мога, човек, не знам какво искаш да ти кажа. Гледай каквото там си те кефи. Ти беше фен на Ная Джакс, нали? За това ли тъгуваш, че я няма? :D 

• LMFAO 2
baikiro
Just now, batistaheel said:

Не мога, човек, не знам какво искаш да ти кажа. Гледай каквото там си те кефи. Ти беше фен на Ная Джакс, нали? За това ли тъгуваш, че я няма? :D 

Ти ебаваш ли се с мен? :D Как ще съм фен на този гнусен хипопотам ве хахах? Иначе последно бях фен на Ева Мари, ама такива като теб не я харесваха, защото не можела да се кечи. Сега нямам какво да гледам, защото ебахте мамата на кеча с извратения ви вкус. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

batistaheel
5 minutes ago, baikiro said:

Иначе последно бях фен на Ева Мари, ама такива като теб не я харесваха, защото не можела да се кечи. Сега нямам какво да гледам, защото ебахте мамата на кеча с извратения ви вкус. 

Как така, ве? Тя е прекрасна путчица. Беше добър хийл. Не тъгувай, Трипси ще я върне. :D 

HeaDMaKeR™

Всички очакват Джони Гергано джуджака, а се завръща психопата Декстър Лумис.Топ.

Да завършиш по такъв начин епизод на RAW не се е случвало скоро.Остава те в напрежение и ти се иска да пуснеш следващия епизод да видиш какво аджеба се случва.Лумис мен лично ме кефи, дори повече от Крос, конто върнаха петък и отново ще е психопат.Интересно как ще изградят образа му тук, но евентуален мач със Стайлс би бил супер.
Циампа даде добра офанзива срещу Лейшли, но правилния човек спечели.Кой ще е следващия претендет е интересно?Стайлс?Оуенс?

Харесва ми и че обявиха мач за Рау чак след две седмици в Канада.Прийс - Едж ще ги тестват и вероятно ще свършат с DQ/No Contest, но ако им се получи химията ги очаквам на по-голямо ППВ, а защо не и на Мания в някакъв екстремен мач ала Фоли - Едж.
За момента ми харесва как вървят нещата, Декстър Лумис не го очаквах и сутринта като видях се изкефих, очаквам Гергано (след време) и може би още някой, но мисля, че това би било достатъчно, не искам да връщат всеки, а да имат основателна причина и идея.

И в интерес на истината дори женския отборен мач за ППВ-то изглежда яко, май ще гледам женски мач да не повярвам човек.

• Upvote 1
  • Thanks 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

The Big Red Machine

Тая Бейли е станала егати лелката е. Ужас.

И тия джъджмент дей с пендела Балор къде го сложиха за лидер още ли ги показват. Айде Еджо да ги скуашва и да се свършват. То Реа Рипли е най-нацепена от всички. Ебати гърба извади. 

spirtologa
12 hours ago, batistaheel said:

Май отдавна не си бил с жена.

johncena2
On 8/9/2022 at 9:26 PM, The Big Red Machine said:

Тая Бейли е станала егати лелката е. Ужас.

И тия джъджмент дей с пендела Балор къде го сложиха за лидер още ли ги показват. Айде Еджо да ги скуашва и да се свършват. То Реа Рипли е най-нацепена от всички. Ебати гърба извади. 

Никой не е виновен че типове като тебе не оценяват кечистите заради таланта им, кеча не е само назобени животни като Брок Леснар и дори тоя на профилната ти Глен Джейкъбс. Допълнително Балър има страхотни качества на микрофона и ако не си гледал нкст по тоя период си в грешка!

The Big Red Machine

Да, пък Жон Цина не е назобано животно. 
Кви качества пък да има Балор, като почне да фъфли с тоя британски акцент и превъртам напреде.

И айде без определения “типове като тебе” без дори да се познаваме. Изразих си личното мнение като зрител. Мисля че имам това право..

Edited by The Big Red Machine
johncena2
1 minute ago, The Big Red Machine said:

Да, пък Жон Цина не е назобано животно. 
Кви качества пък да има Балор, като почне да фъфли с тоя британски акцент и превъртам напреде.

Да си гледал нкст пич, а кви качества има тапърва ще видиш, никой не е казал че джонката не е бил назобано животно но това не е сегашния кеч и не трябва да бъде и да Джон Сина е към тях,колкото и да е велик съжалявам, но с теб имаме различна представа какво трябва да днешния кеч, и не фъфли просто има ирландски акцент, също както и Беки Линч!

1 hour ago, johncena2 said:

Никой не е виновен че типове като тебе не оценяват кечистите заради таланта им, кеча не е само назобени животни като Брок Леснар и дори тоя на профилната ти Глен Джейкъбс. Допълнително Балър има страхотни качества на микрофона и ако не си гледал нкст по тоя период си в грешка!

Колко пъти навря красавицата гледайки Балър ?

Edited by MJ23