Jump to content

Любимият ви/Най-забавен момент откакто сте в BWC

brayan_lotusrenault

Recommended Posts

baikiro

Най-много съм се смял с един километричен пост на Бухала в който описваше мизерната си квартира по много подробен начин. Ако някой го изрови този култов пост ще е супер. :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Olimpic Hero
4 minutes ago, baikiro said:

Най-много съм се смял с един километричен пост на Бухала в който описваше мизерната си квартира по много подробен начин. Ако някой го изрови този култов пост ще е супер. :D

Не е Бухала, а Dani_be, който описва квартирата на Бухала:

On 1/31/2015 at 2:07 PM, Dani_ebe said:

Нямате идея какъв боклук е бухала и в какъв катун живее. Всичко е като олтар около монитора и компютъра му. Стойката на монитора е счупена и като пръднеш пада веднага, навсякъде има дрехи, обувки, стотинки и кво ли не. Пода е паркет от левче, на който ако смееш да стъпиш - залепваш от газирано, зайо байо, бира и всякакви неща на метилова основа. Има две легла в стаята - едното е гардероб, другото е маалко по-нормално, но завивките са в найлон, сякаш там спи старица, дето не може да си сдръжа мехура.Тоалетната е цялата в засъхнала lava-like повръщня и е доста тегаво да се изпикаеш дори.Съветвам ви да посетите, защото това си е като забележителност, но след като си тръгнете направете като мен - изследвания за ебола, хепатит и спин. :beer:

brayan_lotusrenault
Posted (edited)

Имаше и една страшно забавна и култова история на чичо Райх, за някакъв дебел пич, който пречел в киното докато вървяла премиерата на един от по новите филми за Star Wars.

Там имаше и някакво легендарно описание, което ме спука от смях, а то беше от сорта на това, че "30 годишни нърдове си спретнали жалък бой с мечове в фоайето на киното" или нещо подобно беше, но за съжаление не мога да намеря в коя тема беше въпросният коментар.

Edited by brayan_lotusrenault
  • Upvote 2

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

33 minutes ago, brayan_lotusrenault said:

"30 годишни нърдове си спретнали жалък бой с мечове в фоайето на киното"

Единия трябва да е бил Джихад!

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

13 hours ago, The Olimpic Hero said:

Не е Бухала, а Dani_be, който описва квартирата на Бухала:

Същата тази квартира се вижда от клипчето на предната страница.

Бил съм и в една друга негова квартира, където нещата не изглеждаха по-добре.

HeaDMaKeR™
On 8/8/2022 at 3:27 PM, Radox said:

Да, бях забравил и за турнирите по Counter-Strike, които мятахме всяка вечер 2010 ли беше, кога беше лол.

Хахах това беше яко, когато Соки говнаря играеше с хак.

Иначе съм регнат от поне 4-5 години и бая забавно беше лятото 2011 когато гледахме ППВ-тата на WWE и се събирахме по 20 човека в мирка, бая бисери имах от там, но нали ми се прееба компа.

Иначе може би най-големия култаж и забавен момент, който веднага ми идва на ум е когато някой смъкна на Радослав1948 репутацията на негативна и пича легитимно зачерви бузки, естествено това не може да победи мцъпс + лита сторилайна.Това е, който помни - помни, няма как да се разкаже, но беше топ.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

HEIDENREICH
On 8/9/2022 at 12:17 AM, brayan_lotusrenault said:

Имаше и една страшно забавна и култова история на чичо Райх, за някакъв дебел пич, който пречел в киното докато вървяла премиерата на един от по новите филми за Star Wars.

Там имаше и някакво легендарно описание, което ме спука от смях, а то беше от сорта на това, че "30 годишни нърдове си спретнали жалък бой с мечове в фоайето на киното" или нещо подобно беше, но за съжаление не мога да намеря в коя тема беше въпросният коментар.

Има я в "Тема за впечатляващи изказвания 2019". Специално заради теб я потърсих. Култова изродщина беше. :) 

Иначе за мен един от култовите моменти ще остане една ранна форумна среща. Вече не помня кои бяха на нея освен дежурните джихад и парцалесте ( макар че парцалесте май тогава го видях за първи път на живо ) , имаше един от най-старите потребители Кейн , който даже тогава рядко се мяркаше във форума, но не изпускаше форумни срещи и идваше винаги. Курчо, ако си жив, обади се . :(

Хайлайта на вечерта обаче бе друг от старите потребители @PyroHunter, който доведе на срещата двамата си малолетни братя. Отначало бяхме решили да седнем в някаква бирария на Графа и понеже персоналът не иска да сервира бири на малките пишлегари, чичо ви Райх се промъкваше до бара, купуваше си уж за мен и давах на посеркьовците, все едно съм педофил. Направиха ми забележка, та се наложи да се изнесем към Борисовата градина, където взехме няколко двулитрови и на никой не му дремеше кой какво пие. Още се чудя тия малолетните как се прибраха.

При една друга форумна среща в О Шипка зад Ректората, беше дошъл чичо Митко, който реши да яде риба в София, сигурно щото в Бургас няма, а по вероятно щото и тогава бе нереално тъпо копеленце.

Как да е на тази среща дойде и wascop ,който така си остави колелото , че един сервитьор се спъна в него и изпусна рибата на Olimpic. 

Култажите продължиха и след това, вече в парка wascop извади и пистолет и започна да прави геройски пози с него. Мисля че някой го бе снимал и снимките бяха култови.

Metzgermeister

Напоследък ме хвана носталгия по подкастите и най-вече участието на djihad и каква химия имаха с Олимпик. Единият беше все някакъв нахилен, а другият - сравнително сериозен, но разсмиващ се от простотиите му. Помня, когато изобличи лицемерието на коментаторите в кеча и как когато Ренди Ортън е хийл и рита хората в главите, казват: "О, не! Ритник в черепа! Колко ужасно!", а когато е фейс и направи същото: "Ааа, вижте! Ритник в черепа - забавление за цялото семейство" :D Имаше и един епизод на "Olimpic Angle", в който Олимпик интервюираше Хълк Хоган след подписването му с TNA и ролята на Хълкстъра бе изиграна от Джихад, който завършваше всяко изречение на "брадър" и говореше как никой от федерацията няма да бъде превърнат в звезда, а цялото внимание ще пада върху него. Горе-долу това и стана :D Забавни бяха и препирните на двамата водещи, когато Джихад наричаше Мистър Андерсън "Мистър Борингсън" или "Мистър Джобърсън", а Олимпик му противоречеше: "Еее, не е Мистър Борингсън". Същото беше и с Алберто дел Рио, който беше "Алберто дел Боринг".

Помня и че по едно време Джихад и Нешев правеха някакъв подкаст "Limited Skills and Abilities", в който хранеха най-слабите и нелепи сторилайни и мачове от WCW & TNA, но някак не ме грабна толкова, защото тук и двамата водещи бяха нахилени и се съгласяваха един с друг. По-забавно е, когато има някакъв конфликт или спор между водещите и затова "Без сценарий" ми е така забавен, като най-култов беше май 28-и брой, в който явно Нешев беше станал с гъза нагоре, когато го записваха и не спря да повтаря "ванила миджети" и имах чувството, че ще се разреве. Говореше неща от сорта на: "Какъв образ има Сет Ролинс? Архитекта е прякор, не е гимик. Какъв образ има Сами Зейн? Само Роман Рейнс става за нещо и владее фундаментите за разказване на история", "Ар-Трут трябва да лови ванила миджети" (това относно онзи сторилайн, дето негърът аутист играеше "Покемон Гоу"), "Ама той (Накамура) името не може да си каже на английски", "Всички са путки, после реват, че Бил Демот ги тормози", а Олимпик му репликираше: "Е, добре, де, каза си го!" (относно Накамура) и се бъзикаше, че ще дойде в Плевен и че ще го пребие :rofl: 

Знам, че е running gag Екипа да се бъзика, че Джихад е едва ли не бавноразвиващ и т.н., но ако наистина беше толкова зле, нямаше да комуникират още с него, а за мен всичките му участия в подкасти са злато и определено форумът губи, че вече не е редовен потребител.

46 minutes ago, Metzgermeister said:

Знам, че е running gag Екипа да се бъзика, че Джихад е едва ли не бавноразвиващ 

Откога на истината и се казва РУННИГ ГАГ? :(

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор