Jump to content

Любимият ви/Най-забавен момент откакто сте в BWC

brayan_lotusrenault

Recommended Posts

brayan_lotusrenault

Понеже форона има дълготрайна и богата с интересни и забавни случки история, ми е интересно кой е бил най любимият ви и най-забавен момент от историята на BWC.

Изминаха малко повече от 8 години (времето лети невероятно бързо) откакто се регистрирах и честно да ви кажа, не помня как точно съм научил за форума, но явно съм бил толкова хайпнат покрай КМ 30 и Raw-a след Манията, че съм станал част от него, за което не съжалявам.

Разказвам го цялото това нещо, защото никъде другаде в интернет пространството и социалните мрежи не съм се попиквал от смях на разни random коментари на непознати хора, както ми се е случвало не веднъж и два пъти тук.

Иначе любимият ми момент в историята на форума, поне откакто аз съм тук е, когато Олимпик се изправи лице в лице с оплешивяващата путка Петър Бакърджиев в "Тази Сутрин", което мисля се случи след КМ 31 и успешно защити кеч феновете в България, макар и за краткото екранно време,което му бе дадено.

А колкото и да е странно, като най-смешен за мен момент си спомням за един коментар на parcaleste, мисля беше едно ревю или за КМ 30 или за следващата, но по скоро беше за 31, коги Путката Ролинс кешира куфара.

Та самото ревю не бе нищо особено, но обясняваше как се били събрали с негови авери и някаква пичка да гледат шолото, момичето заспало и те започнали да викат като олигофрени и маркнали яко на кеширането на Ролинс и "путката се събудила и тя загледала", просто тогава като го прочетох това си представих самата гледка как 3-4 коча  маркват и викат в 6-7 сутринта, а до тях някво момиче се събужда и не знае какво става, просто тогава наистина съм се смял със сълзи на тоя коментар.

Ще е интересно да чуя и вашите любими/забавни моменти от BWC през годините.

Edited by brayan_lotusrenault

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Пандемичнитте времена пре март и април 2020-та, когато целият форум се бе вкарал във филма ми бе най-забавното време . Любим ми е махането на парцалесте  от икипа

• Upvote 4

Насирането на Himler като путка, когато се разбра, че с batistaheel са си пипали чурките и са си давали стотици репутации един на друг.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The Best

Краят на победната серия на Гробаря. Беше ми интересно да прочета какво мислят потребителите и бях от тези, които съжаляваха, че не е останал непобеден на Кечмания.

• Upvote 2
HEIDENREICH
1 hour ago, brayan_lotusrenault said:

А колкото и да е странно, като най-смешен за мен момент си спомням за един коментар на parcaleste, мисля беше едно ревю или за КМ 30 или за следващата, но по скоро беше за 31, коги Путката Ролинс кешира куфара.

Та самото ревю не бе нищо особено, но обясняваше как се били събрали с негови авери и някаква пичка да гледат шолото, момичето заспало и те започнали да викат като олигофрени и маркнали яко на кеширането на Ролинс и "путката се събудила и тя загледала", просто тогава като го прочетох това си представих самата гледка как 3-4 коча  маркват и викат в 6-7 сутринта, а до тях някво момиче се събужда и не знае какво става, просто тогава наистина съм се смял със сълзи на тоя коментар.

Ще е интересно да чуя и вашите любими/забавни моменти от BWC през годините.

Понеже бях един от групата да направя няколко уточнения. Бяхме аз, радокс, парцалесте,джихад май и брат му на парцалесте който по принцип не е кеч фен, но понякога идваше с нас. Та изсипахме се на някакъв клет човечец от Люлин който беше приятел на Радокс или брата на парцалесте, повечето не го познавахме. Заради нас човекът трябваше да си затвори кучето в клетка като тия дето се използват кога летят в самолет .

Поръчахме боклуци от KFC имахме пиене и доста се забавлявахме. По едно време наистина се появи една путчица беше гадже на домакина или брат му, но от 5-6 коча никой не и обърна грам внимание , макар че беше полугола и легнала. По едно време по времето на мейн ивента всички се развикахме като говеда и пичето верно яко се стресна. Но не беше сутринта , не я гледахме пряко, а на другия ден следобяд/вечерта. 

3 minutes ago, HEIDENREICH said:

Понеже бях един от групата да направя няколко уточнения. Бяхме аз, радокс, парцалесте,джихад май и брат му на парцалесте който по принцип не е кеч фен, но понякога идваше с нас. Та изсипахме се на някакъв клет човечец от Люлин който беше приятел на Радокс или брата на парцалесте, повечето не го познавахме. Заради нас човекът трябваше да си затвори кучето в клетка като тия дето се използват кога летят в самолет .

Поръчахме боклуци от KFC имахме пиене и доста се забавлявахме. По едно време наистина се появи една путчица беше гадже на домакина или брат му, но от 5-6 коча никой не и обърна грам внимание , макар че беше полугола и легнала. По едно време по времето на мейн ивента всички се развикахме като говеда и пичето верно яко се стресна. Но не беше сутринта , не я гледахме пряко, а на другия ден следобяд/вечерта. 

Аре стига си украсявал историята, ти още малко ще изкараш, че беше по цомби и си бъркаше с дистанционното у путката. 🤣 Просто някаква мърла дето си заспа там и тва е. 🤣

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

brayan_lotusrenault
23 minutes ago, HEIDENREICH said:

По едно време наистина се появи една путчица беше гадже на домакина или брат му, но от 5-6 коча никой не и обърна грам внимание , макар че беше полугола и легнала.

Еех, жалко.

Сигурно момичето се е надявало някой от вас да и отмаа една душманска и венясала патка.

Тъкмо щеше да се докаже, че в BWC са само алфа-мъжкари и ибачи !!

• Wank 1
  • LMFAO 2

HEIDENREICH
1 hour ago, Radox said:

Аре стига си украсявал историята, ти още малко ще изкараш, че беше по цомби и си бъркаше с дистанционното у путката. 🤣 Просто някаква мърла дето си заспа там и тва е. 🤣

On 3/31/2015 at 11:13 AM, Radox said:

^

Та иба, кои го гледахте?

Аз, djihad,parcaleste,брат му и някакъв пич от Люлин,който беше домакин. По едно време дойде една влюбена двойка, пичето спа през цялото време ,но оркските ни викове на Леснар-Рейнс я събудиха. 

+1 за специалната организация, яко бири, kfc , чипсове и простотии , така се гледа Wrestlemania.  

Aхахахахахаха ти даже не си бил с нас бе педерас . 🤣🤣

12 minutes ago, HEIDENREICH said:

Aхахахахахаха ти даже не си бил с нас бе педерас . 🤣🤣

Аве имам спомен, че имаше една тъпа путка дето спеше един път, явно е било друг път.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Metzgermeister

Едва ли има путрибитил на форума, който не знае култовите наредби на Боби Ейнджъл, завършващи на "Боли ли?" или как Бухала крещи и псува, играейки "Супер Марио" (в университета имаше една колежка, която често отронваше някоя сълза от смях, като ѝ ги пуснех), но аз имам 3 други любими момента, дето сигурно никой не ги помни, но на мен са ми се забили в главата по някаква причина :D 

3) Парцалесте беше пуснал някаква своя снимка в темата "Ваши снимки", но само от шията надолу, като явно целта е била да се похвали с нова червена тениска, която си беше купил. Някакъв чекиджия отдолу обаче легитимно беше написал: "Коя е тая сладурана?" и долу някой го светна, че това си е Парцала, който пък от своя страна по-надолу го пита: "Наби ли ми една чекия? :("

2) Потребителят Macho Man за пореден път бе набеден, че е турчин и се ядосваше и плашеше с бой някого в тема в раздел "Разни". Под него dbrm беше написал кратко и ясно: "Помачо Man". Ей, в такъв истеричен смях изпаднах на този благозвучен прякор, че излязох после на разходка и както си вървях, започвах да се хиля от нищото :D 

1) Преди 6 години някъде беше пусната тема относно това дали Сезаро има потенциал да бъде мейн ивентър в WWE. Отговорът на Радокс беше: "Къв потенциал има тоя, бе? Само са върти кат некой путка", като ставаше дума за неговата склонност да върти опонентите си като на въртележка, докато им се завие свят и на двамата. Ефектът върху мен беше горе-долу като с "Помачо Мен", само че нали аз си имам въображение, си представих Сезаро облечен като балерина в някакви розови поличка и потниче как се върти в някакъв безкраен луупнат гиф на единия си крак, поставил показалец на плешивото си теме като в анимациите :rofl: После се разходих до "Рудник", който току-що беше станал квартал и вече се пътуваше с градски билет до него и срещнах една съученичка от гимназията, която си живее там и едно време гледаше кеч, докато бяхме ученици. Заприказвахме се за около половин час и една от първите теми, които бяха засегнати, беше именно Сезаро и неговото въртене "кат некой путка", просто защото ме напушваше смях и щеше да е редно да разкажа какво ми е толкова смешно. Оказа се, че не гледала кеч от няколко години и съответно не знае кой е тоя Сезаро, но в крайна сметка стана така, че и двамата взехме като дебили да се хилим, представяйки си движението на швейцареца.

Като цяло май някои от най-смешните моменти в историята на форума са станали спонтанно и тези, които са ги създали, не са целяли непременно да бъдат чак толкова забавни.

Edited by Metzgermeister

yaripim

За фороНа разбрах някъде през 2008-9. Четох анонимната, докат не стана някъв сакатлък и вече се искаше регистрация.

Нямам любим или забавен момент който да отлича на върха,чел съм супер откачени простотии, когато нещо ми е трябвало/съм търсел инфо Винаги поне един се е отзовавал, отделно съм се виждал и наживо с няколко човека .

Просто съм благодарен,че  това изтрещяло място го има 🥳

3kuoda.gif

brayan_lotusrenault

Забравих за тоя коментар на HBK Forever в една моя тема отпреди няколко години, в която пусках някакви измислени истории, които пишех, когато бях на 16-17 години.

На тва нещо съм се смял със сълзи поне половин час след като го прочетох.

Та ето го и коментара:

"Евала за великата история, изобщо не се бъзикам! Доста се изкефих на твоя разказ и си чилнах стабилно, докато го четях. Истината е, че най-хубавите години в живота на всеки мъж -п алфа, бета, гама или къвто ще да е на майка си скочубрата, между 13-17 г. - това е периодът, в който /в общия случай/ нямаш никакви грижи освен да зубриш, ако си достатъчно умен и това е важно, та да научиш я някой език, я някоя математика или спорт, а другото е да гониш пичките. Аз като тийнейджър изобщо не ми връзваха, ебал съм само 2 пъти за тоя период, но беше епично и още го помня. Освен това имаше една история с една путка, за мен беше топ аф да топ тогава и я гоних в продължение на 4 години, заключен бях в гараж даже по едно време, въобще класика си беше, но след толкова години на сухо я боднах и беше велико,  най-щастливият ми миг от живота, нищо че след това съм ебал още доста пичета, кои що-тгоде сносни, кои грозни. Обаче тая мацка бе 1 г. по-малка от мен и след 4 години свалки, от които повечето абсколютно неадекватно изпълнени от мен, поне 2-3 случая в които бях мега насран и покорен от нейни алфа приятелчета - авери от нейното даскало, които обаче тя бе френдзоуннала, накрая в 11 клас ми върза. Още помня как я разкрачих и я пръснах, свърших след 3 мин. точно, но по-хардкор ебане не съм правил и до днес и тя бе, твърдо казано, доволна. От 8 години учи и после работи в чужбина, но се прибира лятото и се чукаме по 1-2 пъти на година, последното лято бе на Китен на един шезлонг, без презерватив и кучката врещеше като животно."

Rise of Thunder

Първият си рег направих, когато бях чавенце на 12-13 години. Търсих нещо за Еди Гереро и открих сайта на бвц (за по - невръсните ще поясня, че едно време бвц имаше сайт). 

Откакто съм в този форум, съм ставал свидетел на много епични моменти: войната Lita_fan & mcups срещу половината форон, бухала как играе Супер Марио, великият брой на НВП, където нареждаха Бобката Ейнджъла, нашият Олимпийски герой как сра връз путкат Бакърджиев и още много други. Много от тези култови моменти си припомних, когато Радокс пусната темата за наградите по случай 10 години БВЦ. 

За съжаление, пропуснах най - култовият момент от историята на BWC - войната между BWC vs BWF. Не знам кой беше направил сравнението, че както Triple H пропусна Инвазията, така и Радокс пропусна войната, защото не си бил платил нета. 🤣🤣 Аз я пропуснах по други причини. Това, за мен, си остава топ оф дъ топ момента и после като четох различни теми за войната, съм се смял със сълзи. Да не говорим какви силни изказвания е имало през годините тук. Потърсете темите за впечатляващи изказвания през годините и ще видите за какво става въпрос. 

• Upvote 2
  • Haha 1
ShiningWizard
10 hours ago, Rise of Thunder said:

великият брой на НВП, където нареждаха Бобката Ейнджъла

Някой пази ли го BTW?

Suffer-H
43 minutes ago, ShiningWizard said:

Някой пази ли го BTW?

Не знам, но следното е стабилна класика. Скролни надолу, на поста от 29 декември, където Bizkit е дал активен линк за сваляне на подкаста. Голям swerve му направиха Бобката Дъ Бест в тоя подкаст, даже май това е причината за "в гъза боли ли..."

• Upvote 2

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Bobotsi

Какъв е този случай с Бухала и Супер Марио? :D Може ли линк?

1 hour ago, ShiningWizard said:

Някой пази ли го BTW?

Това е брой 28 на НВП, аз го имам. Там Бобето бе групово обруган от 4-5 човека, след като се включи уж да търси обяснение от Bizkit за гаврата с него в Gods of Wrestling месец преди това. Та именно в тоя брой 28 е развикването "в гъза боли ли, в путката боли ли". Някой изгаври Бобата, и той подлудя и взе да крещи.

12 hours ago, Rise of Thunder said:

За съжаление, пропуснах най - култовият момент от историята на BWC - войната между BWC vs BWF. Не знам кой беше направил сравнението, че както Triple H пропусна Инвазията, така и Радокс пропусна войната, защото не си бил платил нета. 🤣🤣

Това е друга култова случка, да. Значи зачервяването на wohov и разцепването на форумите станаха някъде в края на юни-юли 2008. Vichix бе решил да се оттегли завинаги и понеже с wohov си бяха дружки тогава, му повери целия форум и го направи администратор. Стана обаче това, което щеше да стане, ако The Best беше станал модератор сега - някой му казал нещо на въпреки на wohov, той зачервил и изтрил целия форум, след което тръгнал да прави свой собствен. Към седмица не можеше да се влиза в BWC, а wohov си отвори BWF, в който отидоха и станаха модове чаветата, на които им "беше писнало от модераторската тирания в BWC". Някои ключови потребители като Loop и Jericho обаче, изненадващо също напуснаха и отидоха там и стана ПЪЛЕН ВЪРГАЛ. Това наложи завръщането на Vichix, който възстанови BWC и помня, че беше сложил филтър, ако някой напише BWF в нашия форум, в поста му излизаше BWFags. Но цялото това нещо аз го пропуснах, защото не помня защо нямах интернет 2-3 седмици точно тогава, а по онова време нямаше телефони с нет. Спрат ли ти го у вас на настолния комп - чао. Като се върнах, почти всичко беше оправено. Представете си каква помия щеше да се лее, ако и аз бях там по времето на цялата ВОЙНА 🤣

Edited by Radox
  • Haha 1
  • Wank 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The Olimpic Hero
19 minutes ago, Bobotsi said:

Какъв е този случай с Бухала и Супер Марио? :D Може ли линк?

• Thanks 2
  • LMFAO 1

А помните ли, когато през 2014- та сложиха само снимки на Грухтиста  за скин ?

BWF завинаги в сърцата! Една неосъществена мечта!

Най-смешното от BWC - live гледанията на Royal Rumble с бухала и dani_be, едното е документирано, пускам линк отдолу. Бухала се напи и заспа, след което ще видите какво става на видеото. Отделно май му краднахме някви дрехи и някаква баба ни гони между етажите, щото много крещяхме. В крайна сметка оставихме бухала заспал на отворена врата на апартамента.

Иначе в самия форум най-много съм се забавлявал при игрите на CS с Радко, Соки и всички други ветерани, на фифа турнирите също беше забавно. Войната беше BWF vs BWC беше епична, отделно канала в mIRC всяка вечер беше страшна простотия. Велики години.

Най-забавен потребител - Бай Джери, дано да е живо това копеле. Почти всеки пост му е злато.

• Upvote 2

Да, бях забравил и за турнирите по Counter-Strike, които мятахме всяка вечер 2010 ли беше, кога беше лол.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The Olimpic Hero
1 hour ago, Radox said:

Това е брой 28 на НВП, аз го имам. Там Бобето бе групово обруган от 4-5 човека, след като се включи уж да търси обяснение от Bizkit за гаврата с него в Gods of Wrestling месец преди това. Та именно в тоя брой 28 е развикването "в гъза боли ли, в путката боли ли". Някой изгаври Бобата, и той подлудя и взе да крещи.

Това е друга култова случка, да. Значи зачервяването на wohov и разцепването на форумите станаха някъде в края на юни-юли 2008. Vichix бе решил да се оттегли завинаги и понеже с wohov си бяха дружки тогава, му повери целия форум и го направи администратор. Стана обаче това, което щеше да стане, ако The Best беше станал модератор сега - някой му казал нещо на въпреки на wohov, той зачервил и изтрил целия форум, след което тръгнал да прави свой собствен. Към седмица не можеше да се влиза в BWC, а wohov си отвори BWF, в който отидоха и станаха модове чаветата, на които им "беше писнало от модераторската тирания в BWC". Някои ключови потребители като Loop и Jericho обаче, изненадващо също напуснаха и отидоха там и стана ПЪЛЕН ВЪРГАЛ. Това наложи завръщането на Vichix, който възстанови BWC и помня, че беше сложил филтър, ако някой напише BWF в нашия форум, в поста му излизаше BWFags. Но цялото това нещо аз го пропуснах, защото не помня защо нямах интернет 2-3 седмици точно тогава, а по онова време нямаше телефони с нет. Спрат ли ти го у вас на настолния комп - чао. Като се върнах, почти всичко беше оправено. Представете си каква помия щеше да се лее, ако и аз бях там по времето на цялата ВОЙНА 🤣

Беше си култово, защото постоянно и в двата форума се регваха потребители от другия форум, за да псуват. Имаше един потребител Toro, който беше нещо като лидер на BWF. В един подкаст (Олимпик Енгъл) направихме реклама, че някой се завръща, като първите букви на името бяха скрити, а се виждаха само последните две - RO. Всички си помислиха, че става въпрос за Toro, защото вече форумът на BWF западаше и техните потребители правеха уговорки да се връщат в BWC. Тук всъщност дойде един от най-култовите и гениални филми. Да, Toro се завърна в BWC, но веднага беше баннат от влезлия в гимик ViChiX, който си беше променил акаунта на "Zorro" и се оказа, че в рекламата в подкаста е ставало въпрос за Zorro, а не за Toro, ххахахахахахахахахахаха. ViChiX (Zorro) банна Toro с думите: "Ти беше посечен от моята сабя" или нещо подобно, тотален култаж, хаххахахахахахаха.

Хахахахахахахахахахаха, намерих темата:

Rise of Thunder
2 hours ago, Radox said:

Но цялото това нещо аз го пропуснах, защото не помня защо нямах интернет 2-3 седмици точно тогава, а по онова време нямаше телефони с нет. Спрат ли ти го у вас на настолния комп - чао.

Значи не съм бил само аз преебан по тоя начин? Помня, че тъпите курви от БТК (сегашно Виваком за по - младите) бяха решили, че рязко ще смянат всички кабели в махалата, защото малоумните им техници бяха направили нещо не както трябва. 2 седмици бях без нет и правих вуду магии никога повече да не могат да го вдигнат. 

• Haha 3

Всъщност като се замисля, може би обективно погледнато най-култовият момент за цялата история на BWC беше ходенето на живо да гледаме шоуто на AWR декември 2009. Тогава на живо се събрахме забележете - Olimpic, Radox, Djihad, Parcaleste, Nwohulkster, Heidenreich, Ultramadd, Brock Lesnar, Rawhide, Kalata, Lita fan и сигурно пропускам някой, но беше лудница. Повечето от тия хора никой не ги е виждал никога, но там ви бяха поднесени на тепсия, на живо.

Edited by Radox
  • Upvote 2

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор