Jump to content

Трябва ли The Best да се завърне във форума?

The Olimpic Hero

Трябва ли The Best да се завърне във форума?  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

12 minutes ago, The Best said:

Съфърче, няма смисъл да ми се обясняваш. За теб не ме ебе. Хора, които не знаят, че там където са плюли, не бива да лижат, нямат елементарно достойнство. Дори няма смисъл да ти доказвам лъжите, има си опровержения из целия форум. Даже още помня как плюеше по хора, на които сега раздаваш плюсчета, казвайки неща от сорта: "И срещу Беста да вървите няма да го стигнете, но трябва да осерете отново наградите.", и: "Човекът прави култови теми и игри за хората и се раздава, а вие можете само да го плюете, нещастници". Съфорумците сами могат да видят, не е необходимо аз да ги убеждавам в каквото и да е, сещаш се. Но ти продължавай да се злепоставяш и да лъжеш. Не си мисли, че бих те спрял в такъв момент:D

Ай ся казвай последно ше се МЯТАШ ли у Мафия, за да докажеш, че не си менте?

• Upvote 2
  • Wank 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Just now, Radox said:

Ай ся казвай последно ше се МЯТАШ ли у Мафия, за да докажеш, че не си менте?

Само ако пак ме помолиш като НЯКОЙ ПУТКА няколко пъти. Знаеш, че държа на теб и не мога да ти откажа🥰

Асенче, аз никога няма да се отрека от нещо което съм казал. Да, 2018-19 те смятах за много готин потребител, защитих те в годишните награди, когато отнасяше сериозен хейт, защото смятах, че заслужаваш да бъдеш потребител на годината и че приносът ти към форума е положителен. Но тогава ти беше много по-различен тип, пишеше интересни теми (не правеше игри все още), влизаше в дискусии и общо взето ми беше интересен и забавен за четене. Дори в тази тема, в първия си коментар съм писал, че си ми по-интересен когато коментираш и влизаш в дискусии, без да се занимаваш с конфликти. В онези години беше такъв потребител и беше доста активен. Последните 2 години ти стана нещо и се вманиачи да правиш само тъпи игри, да се засягаш от най-малката критика, да организираш скрити групи и да се натискаш за мод... така и мнението ми за теб започна да се изменя. Сигурно си мислиш, че съм кисел заради забравената ми тема, но и това не е, ти просто си човек, който никога не може да признае своя грешка. Затова се и скарахме и затова сега съм откровен с теб. Ако не се бяхме карали, вероятно щях да ти спестя критиката, но със сигурност щях да започна да страня от теб и драмите ти. Разбери че хората и мненията се променят. Ти вече не си онзи потребител, който защитавах, затова и мението ми за тебе вече е друго. 

Edited by Suffer-H
  • Upvote 2

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

3 minutes ago, Suffer-H said:

Разбери че хората и мненията се променят. Ти вече не си онзи потребител, който защитавах, затова и мението ми за тебе вече е друго. 

Така е, защото си насрал от мен по някаква причина. А с какво съм те провокирал, само лудата ти главица знае, страдалецо:D Толкова дори и Йо Реалния не ме е обиждал, при това когато ме нямаше във форума. Смятай каква си утайка. Сега изпадаш в обяснителен режим и си мислиш, че ще оправдаеш своето лицемерие. Не става, но продължавай да ми обясняваш какво не съм разбрал. Избивай комплекси, не ми пречи:wank:

Знаем че живееш в някакъв измислен пашкул, в който всички насират и треперят от теб, докато ти си център на вселената... този пашкул се нарича аутистичен спектър. Може би, ако си следваш лечението, един ден ще видиш света и форума в истинската им светлина, както и жалката картинка, която представляваш. Желая ти успех в живота, дано преодолееш душевното си разстройство.

Edited by Suffer-H
  • Upvote 2

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Дано, дано го преодолееш. Няколко пъти щеше да спираш да пишеш в темата, но продължаваш. Пълна карикатура си. Сигурно искаш да ти поставя диагноза, както ти направи. Но не е необходимо, ти си я знаеш;)

3 hours ago, The Best said:

Подействало ви е. Тук се сформира сбирка на ОБРУГАНИТЕ от Беста. И всички си изляха мъката. Доста съм се смял на някои постове. Дано имате с какво още да ме забавлявате:D

Прав си, колега. Точно тъй стана. Което ме подсети за една приказва, че когато котарака го няма - мишките пируват. Някои момченца калпазани бяха доста активни до преди 12 часа. Ама откакто се завърна нещо се изпокриха. Кк мислиш, защо се получи така ? И на какво според теб се дължи това тяхно действие? :). 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

10 hours ago, baikiro said:

Не че нещо, но има най-много гласове да е глобален модератор! 

Точно така. Искам касиране на изборите. Станахме свидетели на голяма машинация от форумния ЦИК, пред която и аферата "Костинброд" бледнее. ЦИК ограби труда на момчетата!

2 minutes ago, HBK_forever said:

Кой по дяволите е тоя Дъ бест?Аз съм ДА БЕСТ във всичко, мама му деба

Най-вече в обясненията като ПУТКА пред Жорката Игнатов?

• Haha 2

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

6 minutes ago, Radox said:

Най-вече в обясненията като ПУТКА пред Жорката Игнатов?

Не съм го виждал този човек. Трябва ли да се обяснявам на теб като ПУТКА?

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

13 hours ago, natopor4en said:

Прав си, колега. Точно тъй стана. Което ме подсети за една приказва, че когато котарака го няма - мишките пируват. Някои момченца калпазани бяха доста активни до преди 12 часа. Ама откакто се завърна нещо се изпокриха. Кк мислиш, защо се получи така ? И на какво според теб се дължи това тяхно действие? :). 

Има и една друга приказка - лъвът не се интересува от мнението на хиените за него, нито се притеснява от броят им. Но те се притесняват и интересуват от него. Иначе, на въпросът ти отговарям кратко и ясно: едно е да обиждаш и тормозиш някого, а съвсем друго е да бъдеш обиждан и тормозен. На повечето хора подобни действия не се харесват и за това е така:)

• Upvote 1
  • Wank 1
  • Confused 1

Е па щом го е нямало, добре дошъл отново във форума, само не разбирам какъв е тоя масивен хейт по Дабеста, не беше ли форумния любимец миналата година? :D 

• Haha 2
2 minutes ago, ShwN said:

Е па щом го е нямало, добре дошъл отново във форума, само не разбирам какъв е тоя масивен хейт по Дабеста, не беше ли форумния любимец миналата година? :D 

Не.

35 minutes ago, Himler said:

Кишката специално писа малко и   изглеждаше леко  насраничък.

Нямам време да се занимавам с хиени, предпочитам да еба курви на плажа, от колкото да се занимавам с човек, който се мисли за лъв.

18 hours ago, Jack Bauer said:

Тема за Йоанчо кога?

Е, в нея най-много ти да кажеш две думи за варненските мутри и още някой да спомене циците на приятелката му. Няма да драуне и да мине по коментари темата за тазгодишната Кечмания, чуек:(

• Wank 1
  • Sad 2