Jump to content

Трябва ли The Best да се завърне във форума?

The Olimpic Hero

Трябва ли The Best да се завърне във форума?  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Големи хора се държат като малки деца. Всички в спора. След като не е баннат, ако иска да се връща и пише, ако ми е интересно ще чета, ако не иска да посещава форума - успех в бъдещите начинания.

Edited by kabakov

Както беше казало едно чаве(май неше джонсина), в единия от всичките сезони на мафия - "Абе кой е тоя Асен, звучи ми на някакво джаброни"

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

5 hours ago, Jack Bauer said:

Както беше казало едно чаве(май неше джонсина), в единия от всичките сезони на мафия - "Абе кой е тоя Асен, звучи ми на някакво джаброни"

John Cena... That hurts :(

Само да кажа, че МАФИЯ си остава най-голямата и успешна игра в историята на форона. Колкото и да се опитваше Асен да я надмине с някоя от неговите жалки имитации все удряше на камък. 

• Haha 1
  • Wank 1
  • Confused 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Според мен Беста може и ще допринесе с много на Форума, ако се завърне. 

Отново ще дискутираме интересни гледни точки. Отново ще научаваме нови интересни факти. А и както някой беше каза по-рано, няма да е зле да видим нова свежа кръв в Екипа.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Малко off-topic, но тука като че ли се плюят видео игри, но форумните се величаят. Не са ли баш същото нещо? 

• Haha 2
  • Confused 1
3 hours ago, Himler said:

Връщайте го  като модератор по- бързо.

Защо си налапал хуя на джобъра The Best до зад ташаците ве?

5 hours ago, baikiro said:

Само да кажа, че МАФИЯ си остава най-голямата и успешна игра в историята на форона. Колкото и да се опитваше Асен да я надмине с някоя от неговите жалки имитации все удряше на камък. 

Асен също така беше и един от най-слабите играчи на Мафия. И като загубеше сезон и след това само оплаквания че баланса на сезона бил плачевен, че ролите били мега зле и т.н. 😂

Edited by Radox

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

THE GRIM REAPER
6 hours ago, baikiro said:

най-голямата и успешна игра в историята на форона.

Имало ли е форумна игра, която изобщо да е ставала за нещо? Или тая е най-малкото зло?

• Confused 2
3 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Имало ли е форумна игра, която изобщо да е ставала за нещо? Или тая е най-малкото зло?

Има, дори в момента тече една такава. :)

Форумните игри имаха готина концепция, но липсва повече интерактивност, която да покаже някакви умения. Мафията беше окей, но не еволюира извън писането на постове.  Куизовете бяха близо до това, но при Асен имаше грешки при дизайна им. Например, пита ме въпрос за Neon Genesis Evangelion, където две от отговорите бяха правилни, но е посочил само един като верен. Оправданието му беше минало между капките, но си приех загубата така или иначе. Не знам дали е имало други спънки при неговите игри, но си личеше, че иска да натрие носа на Мафия едва ли не.

Опитах се да направя някаква интерактивна форумна игра под формата на 2K19 турнир, в която участваха малко потребители, но въпреки това се получи чудесно - нямаше никакви филми, само забавление. Планирах второ издание няколко пъти, ама знам че едва ли ще има навитаци като миналия път. Интересно ми беше как Асен го обърна като игра, в която сам съм се наградил едва ли не, но забравя, че аз не съм изградил правилата, а и не мога да я настроя така че аз да спечеля. Реално участвах, за да запълня едно място, което никой не взе. 

Edited by ShiningWizard
  • Upvote 3
2 hours ago, ShiningWizard said:

Малко off-topic, но тука като че ли се плюят видео игри, но форумните се величаят. Не са ли баш същото нещо? 

И форумните игри се плюят, виж например на Асен кринджавите изгъзици, дето трябваше да върви да се моли на хората да се записват, за да събере минималната бройка участници и в които той самия взимаше участие с другия си ник Stun Damage. Или тъпите му награди, дето събраха, има няма, 5-6 вота, въпреки че bump-ваше темата и навиваше хората да гласуват в нея. Достатъчно е да видиш какво се е изписало за игрите му тук, в тази тема. 

Последният му куиз беше пълен с грешки. Например, как беше разделил златните топки на Меси на две групи и ги считаше за различни награди, малоумникът, само защото след 2015, мисля (не ми се рови сега), се връчват като FIFA Ballon d'or, a преди това са само Ballon d'or. Целият форум се изреди да му набива в главата, че златната топка е една награда, независимо под какво име е връчена, той до последно не призна, че е направил грешка, психопата. 

Отново в куиза беше писал, че груув метъла произлиза от ню метъла, а е точно обратното. Казах му го, но кавала насра и ми отвърна, че след като не участвам в играта, съм нямал право да критикувам въпросите. Тъпакът е влязъл в укипедия и видял там думичката "derivative forms" и понеже английският му е по-зле от Накамура при дебюта му в WWE, решил да скалъпи въпроса. А уж бил върл рок и метъл любител... колкото е и про геймър, превъртял 20 000 игри в рамките на 7 години - btw, някой може ли да ми намери темата в която изръси тая простотия? :D 

Отделно, колко от въпросите имаха 2 верни, или още по-лошо, 4 грешни отговора. MJ23 също го беше хванал в грешка за някакъв футболист или отбор, май им беше сбъркал националността или нещо такова. Ако не ме лъже паметта, за нито един сбъркан въпрос не си призна грешките, само увърташе. Той затова иска да има права, за да може да трие мненията, които му показват грешките и доказват какъв малоумник е. Нещо което той не може да приеме, щот си вярва, че е много велик.

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Аз не гледам аниме, но ето че го хванах да греши за Evangelion, защото било повече “деменция” отколкото “mecha” като жанр.

btw това не било “mecha”

Spoiler

image.thumb.jpeg.1191f56af8a98fe2c170209a78a15389.jpeg

• Upvote 3

ВЪРНЕТЕ МИ КЛОУНА, КУРВИ!!!!!!!!!!!!!!! Преди близо 6 месеца избяга най-верният ми клоун от цирка. Мащабното търсене включващо ЦРУ, ПЕНТАГОНА, ЛОВНИ КУЧЕТА, БАБА ВАНГА, МАСКИРАНИЯ МАГ И ЛОРЕНЦО ЛАМАС, не даде никакъв резултат. Вече съвсем се бях отчаял, но получих информация, че верния ми клоун се подвизава с прозвището The Best.

Отличителни белези:

- Каубойска шапка

- Комплекс за величие

- Неадекватен

- Цар на микрофона и ебането

- Склонен да прави путкенски номера

Моля за съдействие от админите в този сайт. Върнете ми го на синджир. Мерси за съдействието. 

1 hour ago, raquishi said:

ВЪРНЕТЕ МИ КЛОУНА, КУРВИ!!!!!!!!!!!!!!! Преди близо 6 месеца избяга най-верният ми клоун от цирка. Мащабното търсене включващо ЦРУ, ПЕНТАГОНА, ЛОВНИ КУЧЕТА, БАБА ВАНГА, МАСКИРАНИЯ МАГ И ЛОРЕНЦО ЛАМАС, не даде никакъв резултат. Вече съвсем се бях отчаял, но получих информация, че верния ми клоун се подвизава с прозвището The Best.

Отличителни белези:

- Каубойска шапка

- Комплекс за величие

- Неадекватен

- Цар на микрофона и ебането

- Склонен да прави путкенски номера

Моля за съдействие от админите в този сайт. Върнете ми го на синджир. Мерси за съдействието. 

The Best right now:

image.png.d22fb0421b3a10723460fe3bda262a7d.png

• Haha 2
  • LMFAO 1

По-скоро така...

images?q=tbn:ANd9GcTUgxjUahQ9Vj0-k0pt3Kq

Само си представи вместо белия фон, един парк с високи дървета и гъсти храсталаци...

Edited by Suffer-H
  • Haha 2

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

The Olimpic Hero

И така, дойде моментът на истината! Суверенът реши @The Best да се завърне във форума!

Вие, потребителите на BWC решихте, че Асен отново трябва да бъде в BWC!

Вие решихите, че той ще е Модератор на раздели "Рубрирки" и "Форумни игри и Дневници"!

Вие го поискахте, той идва!

Форумът приветства това решение на Екипа.

Радваме се, че Бести отново ще е част от нас. Също така Форума се радва, че ще има нова свежа кръв в Екипа.

Поздравления. :beer:  

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Както е тръгнало, търсим модератори за Развлечения, Статии, Спорт и Разни. Обърнете се към Олимпийския герой, явно той движи нещата. :happy: