Jump to content

Трябва ли The Best да се завърне във форума?

The Olimpic Hero

Трябва ли The Best да се завърне във форума?  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Защо няма опция да се завърне

Spoiler

НА АРЕНАТА!

colosseum_reconstruction.jpg

Даже може да се организира двубой с неговия архи враг Йо_Дъ_Риъл, като спечелилия става модератор, а загубилия яде хурката. Ще може ли Асен да надвие корпоративно мафиотската структура на Капитал и гладиаторът трениран лично от Иво Прокопиев? Или смелият млад журналя Йоан ще направи своето триумфално завръщане с гръм и трясък, побеждавайки най-големия си форумен душманин? Най-голямата битка в историята на Гладиаторските битки на BWC, само тук, само сега, във форумната версия на Лятно Тръшване!:wank::wank::wank:

ggfight.jpg

*(Може да си представяте дамата в горния ляв ъгъл като модераторското място)

Йо Дъ Рил е зает в момента да ебе онова тъпото с увисналите млекоцентрали. Флора ли беше, Фауна ли, не помня. Няма време да се принизява до такива места като BWC, нищо че го СЪЗДАДОХА като личност.

Spoiler

Е, у Мафия 5 бе елиминиран в Ден 1 кат пълна путка, но това сега са подробности.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Ако че връщате некого, върнете JERICHO.  Най-великия и забавен човек в историята на тоя форум за мене, смял съм се на глас на подкастовете му и един не бях изпускал. А тоя ПАРЦАЛесте да му еба путката майчина, още ме държи злопаметното от ей тоя трън в очите всеки път като си отворя профило...не че е е често де.

968610710_Screenshot(6).png.6f6ad1f3650632499c79b3c56ccde806.png

1437553110_Screenshot(7).thumb.png.9a80935eb11e3f14b8d75164b2478453.png

Малко се отклоних от темата, по същество за тоя пич, вие държавата я повелихте половината на слави и шепа малоумници, един форум на некъв egomaniac ли нема? Трябва нова силна лидерска фигура в BWC, аман от статуквото което ни контролира хлеби и банва последните две десетилетия.

Edited by Sashundera

Е как да се върне йода, като така дисреспектирате неговата ЖИНЪ - флора с големите БОМБИ?

Edited by raquishi
The-Resident-Ev!L

Направо махнете бановете на всички и толкова?

Защо изобщо ги банвате после правите теми, за тях. :D

Все пак този форум, за да съществува му трябва хора нали?

36 minutes ago, The-Resident-Ev!L said:

Направо махнете бановете на всички и толкова?

Защо изобщо ги банвате после правите теми, за тях. :D

Все пак този форум, за да съществува му трябва хора нали?

С тази разлика, че Асен не е с бан, а сам си тръгна. От личен опит знам, че когато искаш да си част от форума някакъв мижав бан не може да те спре. Понякога хората сами си налагат да не влизат във форума, иди ги разбери. 

• Upvote 2

Да се връща, че да си довършим сезона на "Сериозен ли си или се излагаш?" :D

Иначе и аз съм съгласен, че няма данните за модератор, но поне е интересен за четене.

• Upvote 3

13 minutes ago, Metzgermeister said:

Да се връща, че да си довършим сезона на "Сериозен ли си или се излагаш?" :D

Само това не...още не мога да спя след някои твои истории. :(

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

1 hour ago, batistaheel said:

С тази разлика, че Асен не е с бан, а сам си тръгна.

"Тръгна" не е точната дума. "Насра като малка децтвеняшка путка" е по-коректният изказ в случая.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

19 hours ago, Radox said:

Йо Дъ Рил е зает в момента да ебе онова тъпото с увисналите млекоцентрали. Флора ли беше, Фауна ли, не помня. Няма време да се принизява до такива места като BWC, нищо че го СЪЗДАДОХА като личност.

Па нека и той поебе малко, мутрите са му дали почивка :wank:

• Haha 3

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Аве, според вас Асенката дали рефрешва като гост тая тема по 50-60 пъти на час, за да види дали га боготворят останалите потрибитили?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

13 minutes ago, Radox said:

Аве, според вас Асенката дали рефрешва като гост тая тема по 50-60 пъти на час, за да види дали га боготворят останалите потрибитили?

То идеята за тая тема е негова (признай го @The Olimpic Hero). Иска му се да е център на внимание, само че едва ли е доволен от отзивите до момента.

Той самият ми каза, че въпреки всичко, мнението на самите хора във форума му е важно и затова и тук пускам една анкета, в която ще поискаме вашето мнение.

• Upvote 2

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Нямаме нужда от Асенчо и Йоанчо. Направо да се бутат в БГ политиката, там ще бъдат истинските култовизми. 

On 8/1/2022 at 6:35 PM, The Olimpic Hero said:

Точно и заради това с него тези дни говорим за негово завръщане, но той постави някои условия, които не съм сигурен, че мога да му предоставим.

За съмняващите се, че това е филм. Ето това горното изказване на Olimpic мога да потвърдя от личен опит, че е така. Навремето ми беше писал по същия начин да се върна. Впрочем, за по-новите пишлемета тука, тези с по-малките чурки, мисля че ще е интересно да разкажа историята на ТРИТЕ ГРАНДИОЗНИ ЗАВРЪЩАНИЯ на баче Радокс. Както знаете, когато аз се завръщам във форума, нещата винаги са професионални, с тийзове, трейлъри и специални ефекти. И така:

- Първото ми "завръщане" беше това след "едноседмичната пауза" за която Джак Бауир спомена. Реално това беше първият по-мистериозен филм във форума и хората все още не бяха виждали подобно нещо и поради това не знаеха какво става. По-голямата част от 2008 година я прекарах в нарочно гаврене на чаветата и бях се превърнал в най-мразеният потрибитил в BWC. След годишните награди в края на 2008, в които спечелих всички негативни категории, реших да ги филмирам още малко, като се сбогувах с форума и "напуснах" май към 5-10 януари. Само седмица по-късно обаче успях да накарам един от най-сериозните и неучастващи във филми хора във форума, Ultramadd, да пусне тема със заглавие "Публично съобщение", в която имаше един-единствен банер, на който пишеше просто "10 дни". И така, всеки ден UltraMadd пускаше в тая тема нова снимка с надписи "9 дни", "8 дни" и т.н. Никой не знаеше какво става, поради което интересът беше огромен. Пък и никой не се усъмняваше, защото UltraMadd не беше конфликтна личност и не участваше в никакви филми. Друг култов момент обаче беше, че точно по същото време Vichix започна да пуска трейлъри за "завръщането на Zoro" по видео иподкастите на Olimpic и реално двата филма се сляха и всеки мислеше, че отброяванията в темата на UltraMadd се отнасят за Zoro. Той обаче се "завърна" малко преди да изтекат дните и "посече" със сабята си всички бивши юзъри на BWF, които няколко месеца преди това бяха напуснали BWC и ни бяха псували. Малко след това моето отброяване свърши и беше обявено, че Radox се завръща на 30 януари 2009. След завръщането ми, идеята беше да направя face turn. Пуснах голяма тема, в която обявих, че вече ще се дава път на младите потрибитили и ще търсим нови супер потребители и нов мод. Направихме нещо като конкурс тогава с елиминации и ако не се лъжа, на финала се срещнаха rawhide и parcaleste, като rawhide победи и стана първият нов модератор от години насам.

- Второто ми завръщане има малко предистория. Аз се бях отказал от модераторските си права през 2011. Някъде в началото на 2013 се скарахме яко с parcaleste, защото той ходеше след мен във всяка тема и ми триеше всички гаври срещу чаветата. Стигнахме дотам, че започнахме да си разменяме директни псувни по темите. Накрая той даже ме банна за няколко дни и се ядосах яко. Като ми изтече бана, се върнах и го наредих, че е пълен смешник, пропаднал безработен тип и вмирисан метъл, абе стандартните простотии дето се псуват хората из форумите и казах, че повече в тази помия няма да стъпя. И наистина, напълно изтрих BWC и спрях да влизам тотално, без изобщо да ми пука какво става във форума. И може би повече никога нямаше да вляза, ако някъде ноември 2013 Olimpic не ми беше писал в Скайп нещо от сорта на "ае чуек, дай да измислим нещо за връщане на активността във форума, че много западна, какво ще кажеш да се върнеш в Екипа?". Аз приех и решихме да измислим нещо ново. Във форума се регистрира нов потребител с името Goldust, който пусна някакъв клип, че на 11 декември 2013 НЕЩО ЩЕ СЕ СЛУЧИ ВЪВ ФОРУМА. Датата нарочно беше символична - 11.12.13 лол. После след няколко дни Goldust отново пусна тема с клип, но вече беше станал Супер потребител. Голяма част от чаветата във форума насраха "къв е тоя ве, появява се и за 2 дни става СП да му еба майката". При пускането на третата тема Goldust вече беше станал VIP, а при четвъртата - модератор. Чаветата беснееха. Датата 11.12.13 наближаваше. В крайна сметка аз се завърнах точно в 20:00 като модератор и пак с фейс търн обявих, че започваме промени с цел повишаване на активността и т.н.

- Третото и надявам се последно завръщане отново беше с цел повишаване на активността и стана през 2018. Аз бях напуснал форума някъде през април 2017 след като Olimpic каза, че не "може да се толерира повече модератор да гони ценни потрибитили и във всяка тема да използва израза ПУТКАТА НА СЕТ РОЛИНС" лол. Отново бях спрял тотално да влизам, дори и да чета, но се оказа, че по време на отсъствието ми Vichix е решил да организира конкурс за титла на WWF, като май още от самото му начало идеята беше аз да се завърна с титлата на бял кон. Въпросът е, че никой изобщо не ми беше казал нищо и нямах идея за тези планове за мен и титлата. Когато наближи времето за определянето на титлата, от екипа решиха да направят някакъв скрюджоб с абсурдни правила, нещо от сора на VIP-овете да изберат с гласа си кой да вземе титлата. Но то повечето випове изобщо не влизат, така че стана някакъв буламач с гласовете и накрая избраха май THE ENEMY уж да я вземе. Това доведе до огромни негодувания при чаветата и те не спираха да протестират. Vichix тогава реши да се върне към първоначалния си план аз да взема пояса. Някъде по това време екипа ми прати Buhala като "посланик" да ме навива да се върна с титлата и т.н. Аз обаче казах, че тази титла нямам какво да я правя и реших да измислим нещо да се върна пак като фейс и да организирам "честен конкурс" и да я спечели някой от по-малките потрибитили на форума. Свързах се и си писах по темата с Vichix за пръв път от сигурно 5 години насам, за да уточним как да го направим. Този път решихме да е най-грандиозното завръщане в историята и да го изпипаме много добре. Специално вкарахме брояч горе на главната страница, който да показва колко време остава. Специално направихме потребител-гост, който да няма регистрация и да пуска теми. Имаше и някакви временни спирания на форума, все едно стават някакви аномалии и т.н. Като брояча изтече, този гост почна да пуска някакви теми с йероглифи на хинди ли бяха, на арабски ли, които гласяха некви простотии за "пророчество" и т.н. Но пустия Loop нали ги разбира тия езици и беше разгадал йероглифите. Накрая се завърнах и обявих конкурса за титлата, който беше спечелен от damtiham. И тука да подчертая, че поради МЪРЗЕЛА на Olimpic бе опропастена една от най-култовите идеи в историята на форума. Първоначално планът беше аз като се върна като Директор (което уж е титла, по-висока от Администратор) да искам да си отмъстя на Olimpic, че ме е изгонил навремето. Да се псуваме из форума няколко дни, и след това да разделим BWC на "син форум" и на "червен форум", като направим драфт, в който всеки ден един от нас избира по един потребител, който да се регне в неговия форум. Аз примерно щях да избирам моите си хора, като например първия ми пик щеше да е HEIDENREICH, после itzo, после MJ23 и т.н., а пък Olimpic щеше да избере първо Loop, после neshev, после THE ENEMY и т.н. И накрая за няколко седмици хората да си пишат отделно в двата форума, без едните да виждат другия форум. Щеше да е тотален култ, но беше много занимавка и се отказахме.

Ако някой иска може да кача хронологично трейлърите и клиповете от тези завръщания, за да видите за какво става въпрос. :D 

Edited by Radox

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Това с бранд сплита още ме е яд, че не се получи. Тотална гавра щеше да е, отделно се връзва с кеч тематиката...

ЕДИТ: Качвай ги тия трейлъри, това си е история на форума.

Edited by Loop
1 hour ago, Loop said:

Ок, започваме по ред на номерата.

От първото завръщане 2009 не мога да го намеря клипа, но тогава бях малък и тъп и видеото е аматьорщина. С некви завеси беше и с музиката на Крис Мастърс

Ето ги тия за второто завръщане през 2013. Мисля, че се пускаше по един на седмица, а темата се казваше THE TRUTH.

И за финал тия от третото мега завръщане като ДИРЕКТОР с титлата:

БОНУС! Малоумния ми титантрон от 2011 плюс клипа за напускането ми през 2013 плюс два клипа за напускането ми през 2017 :D :D :D 

Edited by Radox

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

2 hours ago, Loop said:

Това с бранд сплита още ме е яд, че не се получи. Тотална гавра щеше да е, отделно се връзва с кеч тематиката...

Ооо да е чуек. И мен още супер много мей яд, че туй не стана. 😁 Щеше да е филмеца на годината. 

• Upvote 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

12 minutes ago, itzo1994 said:

@Radox, откъде се сдоби със СПИНъра?

Не помня, май братчед ми, който по онова време още беше тотално чаве, го беше купувал покрай GTV манията и го беше заебал на вилата.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Just now, jobber91 said:

За историята на този форум трябва да се напише книга, сериозно. Или да се снима документален филм ;)

Тотално пишлеме си ти, с малко чури, регнато едва 2015... Колко неща си изпуснал само... :( Само ако знаеш какъв КОПОН си правехме тука олдскул дебилите 2006-2012 некъде. То не беха видео подкасти, разцепвания на форуми, трейлъри, псувни, напускания, завръщания, психопати заплашващи с побои и убийства, е-федове, ходения на кеч шоута на живо, срещи да пиеме бири на Попа по нощите, висенета у Мирката до 4 сутринта, подкастове от Япония, теми за Роял Ръмбъл с по 50 страници псувни...

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Олимпик и Радокс са Остин и Скалата на форума !!! С уважение го казвам, да не мислите, че се ебавам. Най ме е яд от всичко, че изпуснах Джерико, когато е бил активен във форума. Мисля, че се регнах една-две години след като той изчезна :( Мисля, че с малко проучване може да разберем какво се е случило с него

Е не хаххахахахаххаха, такива простотии не бях виждал във форум, ама се вписва яко с кеча като жанр, което е темата на фороНа.

Ще игнорираме ли факта че бачи радокс е с маска на единия клип? ДА НЕ БИ ДА Е ПРЕДИКТНАЛ КРОМИД ИСТЕРИЯТА? МАСКИ ДОЛУ !

Харесва ми как темата се обърна на спомени за титантроните на баче Радох и никой вече не пише нищо за Асенката. Сигурно тотално е посрал, че никой не го бръсне за слива в собствената му тема и просто си правим кефа тука. :(

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор