Jump to content

Трябва ли The Best да се завърне във форума?

The Olimpic Hero

Трябва ли The Best да се завърне във форума?  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bobotsi
5 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Понеже няколко хора вече задават този въпрос. Общо взето Асен ми каза, че умишлено се серяло по темите му и някои негови сезони на игри се проваляли поради този факт. Според него не било нормално да се коментират играчите по време на сезоните му, така някои от тях насирали, защото били обиждани примерно от хора от Екипа. Даде пример с Мафия, където не може да се пише от наблюдатели по време на сезоните. Заради това иска да е Модератор, за да може да трие постовете в темите си.

Не може ли да е модератор в раздела с игрите, въпреки че пак може да се злоупотреби с власт?

Just now, Bobotsi said:

Не може ли да е модератор в раздела с игрите

Може, но глобален модератор - никога.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Ако ще връщаме някого, нека да е @G. Истинската ЛИГЕНДА на раздел ИГРИ! 

itzo1994

Аз съм окей да се върне като глобален модератор, но само ако акаунтът му не може да дава и получава репутация и не може да бъде номиниран за каквато и да е форумна награда. Да видим дали тогава ще се навие. :D 

По-сериозно, нека се връща, както беше казано и по-нагоре, пича не е банван. Всичко в момента обаче е за его и внимание. Абсурдно е да се дават права с цел връщане на потребител, чийто основен начин за "дигане на активността" е да влиза в конфликти с други потребители.

Олимпик, разочарован съм, че даже го обмисляш. Може би ще е добре да почнеш да пиеш отново.

Just now, neshev said:

Ако ще връщаме някого, нека да е @G. Истинската ЛИГЕНДА на раздел ИГРИ! 

PREACH! ❤️ 

Suffer-H
29 minutes ago, Bobotsi said:

Не може ли да е модератор в раздела с игрите, въпреки че пак може да се злоупотреби с власт?

Мен ако питаш и това не заслужава. Помня като му дадоха права в Prediction Contest раздела, как се хвалеше в групата, че вече бил член на ИКИПА. :2funny: Още малко банкет с покани щеше да организира. Истината е, че в игрите му не се троли или сере, просто Асен не може да приеме критика. Не можа да я приеме и когато в прав текст му казах, че това да си измисли форумни награди за собствените си игри и после сам да се номинира в тях, е не просто малоумие, но е и напълно смахнато. Той го прие като тролня и сране, но всъщност си е самата истина.

В неговата глава той никога не греши за нищо, а всяка негова игра или рубрика е шедьовър, който моментално трябва да бъде номиниран за Пулицър, въпреки, че в действиетелност, повечето му "инициативи" са тотален аутистичен криндж. Куиза е единственото добро нещо с което е допринесъл за раздела с игрите... и пак аз трабваше да му дам идея за модела на провеждане на играта, иначе щеше да е пълен дроп. Такъв човек за модератор ще е катастрофа... почти ми се иска да го направите, за да се насладя на сеирите и филмите, които ще последват. 

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

raquishi

Асенката си е писател, пише всякакви неща, много често съм се смял на постовете му. Влизали сме в доста конфликти за краткото ни общо пребиваване, но това са глупости на хора без работа. Може би секретния му гимик е да ни разсмива. Негова работа си е дали ще е активен отново във форума или не, както казаха другите, не е баннат, сам реши да си “тръгне”. Не смятам че е редно да поставя условия за “завръщане”, къде той, къде който и друг потребител да е.

ShiningWizard

За участието на Асен в наградите нямам проблем, поне само той ме отразява за номинация. Бих го предложил за модератор, ако беше останал да пише с нас, но не може след като си тръгнал да се върнеш като модератор. Туй нящо се гради с активност, а сега да сте го видяли да пише?

39 minutes ago, raquishi said:

Не смятам че е редно да поставя условия за “завръщане”, къде той, къде който и друг потребител да е.

Just now, ShiningWizard said:

но не може след като си тръгнал да се върнеш като модератор.

Пичое, личи си че сте с малки чурки и сте зелени още. Баче ви Радох ДВА пъти се е завръщал на бял кон с условието да стане модератор през годините :( 

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

batistaheel
1 minute ago, Radox said:

Пичое, личи си че сте с малки чурки и сте зелени още. Баче ви Радох ДВА пъти се е завръщал на бял кон с условието да стане модератор през годините :( 

Единия не беше ли като Директор или това е отделен случай? :D 

2 minutes ago, batistaheel said:

Единия не беше ли като Директор или това е отделен случай? :D 

Това е единия от двата, да.

• Upvote 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

raquishi

Демек и тоя мач сте го игралЕ вече. Е то всичко се преиграва за пред младите явно...BWC приказката.

ShiningWizard
12 minutes ago, Radox said:

Ама едно е да си бил модератор и да се върнеш като такъв, друго е да си някакъв СП и да получиш модератор авансово, за да се върнеш във форума.

13 minutes ago, ShiningWizard said:

Ама едно е да си бил модератор и да се върнеш като такъв, друго е да си някакъв СП малък мърляч и да получиш модератор авансово, за да се върнеш във форума.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Just a fan

Не знам как може да се занимавате с глупости, когато Жъстафен все още не е супер путрибитил... :( Струва ми се, че приоритетите ви са тотално сбъркани. 

Да се връща! 

#teamAsen #makeBWCGreatAgain #saveTheComicBooks

• Upvote 1
  • Haha 2

natopor4en

Да, трябва да се върне.

Бести е един от малкото останали наистина свестни и активни потребители. Които допринасяха страшно много за активността на Форума. Човека предлагаше интересни и различни гледни точки по разни казуси. Даваше храна за размисъл по наболели въпроси и не се страхуваше да изкаже своето мнение. Дори да не е популярно и това да не му донесе сакралното плюсче. Факт е, че някои форумни тролчета умишлено сраха в темите му за игрите. Особено в последните му 2-3 начинания. Фактец.

Да, трябва да стане модератор. Човека се е доказал, че е надежден и активен.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Ще цитирам neshev, понеже мнението му на 100% описва ситуацията.

4 hours ago, neshev said:

Какво значи да се завърне? Пичът нито има бан, реално може да влезе по всяко време и да започне да пише.

Но този човек не трябва да има права под каквато и да е форма, защото при най-малкото ще започне да трие и ще започнат едни безкрайни филми.

Но чисто от към принос към форума е доста прехвален.

Да, пуска някакви игри, но го прави от пълна грандомания и нарцисизъм. Не го прави, защото непременно му харесва тук или милее за форума, прави го, защото тук е единственото място, в което тип като него вирее.

Тук беше единственото място, в което му се даваше някаква поле за изява, но започна да се филмира как ще ставал мод и насра от най-малкото нещо.

Какво точно иска този човек? Всички да му се молим да се върне и да продължи на насира всяка тема с мненията си? Дадохте му права и той почна да се мисли за Бог, накрая избяга като ощипана мома, когато един от малкото по-големи от него му казаха нещо, което не му хареса. Тогава нямаше как да банне или да изтрие мнението, просто трябваше да го поеме.

Скандално е колко хора бъркат активността с нещо полезно задължително. Може да си активен 24/7, но като си тумор за обществото е по-добре да те няма. Парцала беше във всяка тема на времето, но колко навреди на форума? Изгони десетки бъдещи легенди на форума само заради огромното си его. Тоя е същият, само че не допринася по кеч темите почти нищо. Пичът си има тефтер (!), в който си записва кой му е навредил, за да му върне в даден момент. Представи си колко трябва да си жалък и колко да ти е огромно егото дори да си помислиш за подобно нещо. Злобата сигурно го изяжда всяка вечер, след като Олимпик го сложи в джоба си. Сега просто иска да си го върне като публично го унижи.

Няма какво да се подобрява тук, че да връщаме изхвърлена стока. Откакто го няма, форумът е в пъти по-приятно място за влизане и съм сигурен, че мнозина неактивно пишещи са на същото мнение. Надявам се това просто да е поредният летен филм за раздвижването на активността, че май сме във филмарския период.

10xWWE PC          1xTNA PC          5xUniversal PC          8xTag Team PC          1xMITB

Rise of Thunder

На мен, специално, Асен не ми пречеше. Да, не съм бил съгласен с някои негови мнения, но чак да ме е дразнил. Има доста други хора, които ме дразнят.

Абсолютно ненужна тема според мен която дига ушите на Асен. 90% от игрите му са тъпи. Той и без тва щеше да се върне все някога, що па чак тема трябваше да се пуска не знам. Иначе е добре да се върне щото има филми покрай него, но да те кротне с тие игри, не сме на 12. Бвц е бвц! Не е форум за игри, а за интересни мнения за кеч и дебилстване, филми и тн. Винаги е било така. Жалко, че Екипа се подаде и по едно време Бвц стана форум за игри. Да взема да регна сина ми тука който ше става на 7 другата година? В крайна сметка да се връща Асен като супер потребител, да пише мнения, да се кротне с игрите и всичко ще бъде прекрасно 🙃

Mariyan01
6 hours ago, Just a fan said:

Не знам как може да се занимавате с глупости, когато Жъстафен все още не е супер путрибитил... :( Струва ми се, че приоритетите ви са тотално сбъркани. 

Щото си от Тирето.:(

• Thanks 1
  • Wank 2
6 hours ago, Rock said:

Дадохте му права и той почна да се мисли за Бог, накрая избяга като ощипана мома, когато един от малкото по-големи от него му казаха нещо, което не му хареса.

Какви са тия простотии бе? Тука почти всички са по-големи от това пишлеме 95 набор. 😂

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

12 hours ago, Radox said:

Баче ви Радох ДВА пъти се е завръщал на бял кон с условието да стане модератор през годините :( 

Един от тези случаи ли беше като напусна форума завинаги и седмица по-късно имаше тема с тийз за голямо завръщане :(

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

7 minutes ago, Jack Bauer said:

Един от тези случаи ли беше като напусна форума завинаги и седмица по-късно имаше тема с тийз за голямо завръщане :(

Не, това беше като ма уволниха от Йейчпйъ и са завърнах седмица по-късно :( :(

Иначе и двете гореупоменати завръщания бяха след около година отсъствие.

• Haha 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

7 hours ago, Mariyan01 said:

Щото си от Тирето.:(

@Икипа Ако наистина това е проблемът Жъстафен може да припознае друг отбор. Дайте му само 20 минути да си вземе довиждане с Гришата.