Jump to content

Трябва ли The Best да се завърне във форума?

The Olimpic Hero

Трябва ли The Best да се завърне във форума?  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The Olimpic Hero

The Best (Асен) знаете, че е контроверсиална личност. Някой го харесват и казват, че е най-добрият потребител във форума, други пък изобщо не могат да го понасят. За мен лично истината е някъде по средата. Има си своите кусури, огромен егоцентрик е, много от историите са му съмнителни и аз самият не вярвам в тях, но така или иначе винаги е правил доста игри за форума, помагал е за годишните награди и изобщо е създавал някакви неща в BWC. Има примерно други потребители, които да кажем само мрънкат, а нищо не допринасят. The Best може да е странен човек, но допринася за активността, това мога да кажа. Точно и заради това с него тези дни говорим за негово завръщане, но той постави някои условия, които не съм сигурен, че мога да му предоставим. Той самият ми каза, че въпреки всичко, мнението на самите хора във форума му е важно и затова и тук пускам една анкета, в която ще поискаме вашето мнение.

Има ли смисъл Асен да се връща във форума?

Ще допринася ли отново за форума или пък прекаленото му его само ще пречи?

Изобщо трябва ли да му даваме някакви допълнителни права?

Всякакви мнения в темата ще са ценни и могат да се вземат предвид.

Чакай сега, искаш да кажеш, че си му се молил кат някой путка да се върне?

Това явно е филмец.

Prince10

Завръщането на The Best > завръщанито на който и да е кечист някога :)

• Haha 1
  • LMFAO 1
The Olimpic Hero
3 minutes ago, OyeaH said:

Чакай сега, искаш да кажеш, че си му се молил кат някой путка да се върне?

Това явно е филмец.

Защо да е филмец. За какво да правя филми? Казах му да се върне, да. Не ми е проблем да го правя с потребители, за които смятам, че имат място в BWC, а пък ако ще преди това да съм се карал с тях.

raquishi

Бах тоя пучрибитил, налага условия, при които да се завърне. На мен лично ми е през мистрийката, ама е малко несериозно който и да е да се прави на Господ. 

• Upvote 2
ShiningWizard

Не може ли просто да се върне без условията и да пише тука? За чий хуй ще става модератор и т.н.? Мнозина тук правиме тоя форум активен, но не се бием за модераторската титла. Дори и аз, който вече няколко пъти бива провокиран и гейткийпнат от форума, защото нещо не ги кефя. 

The Olimpic Hero
2 minutes ago, ShiningWizard said:

Не може ли просто да се върне без условията и да пише тука? За чий хуй ще става модератор и т.н.? Мнозина тук правиме тоя форум активен, но не се бием за модераторската титла. Дори и аз, който вече няколко пъти бива провокиран и гейткийпнат от форума, защото нещо не ги кефя. 

Ми Асен си е такъв. Винаги е искал да стане модератор. Някой ще го отрече ли, даже самият той не може да го отрече. Аз не казвам, че искам да стане, просто е факт, че човекът е адски деен и отделил много време за BWC. Не мога да кажа на бялото - черно. Да, примерно историите му за спускания с шейни по стръмни заснежени ски писти за мен са измислица, но какво от това, от друга страна са пълен култаж. Обаче това не пречи на другото, че е адски инициативен човек, който е полагал доста труд за игрите си и за форума. Вече дали го прави просто от его, има ли някакво значение, важните са резултатите и да допринася за активността в BWC.

Какво значи да се завърне? Пичът нито има бан, реално може да влезе по всяко време и да започне да пише. Аз все още не мога да разбера защо въобще е "напускал" и дали наистина е напуснал, а не си е регнал множество акаунти, с които бистри политиката и нещата от живота? :rolleyes:

Нямам нищо против да му се извиняваш, цункайте се, ако трябва, но какви права, какви филми? :lol: Каквото ме е помолил Асен, винаги съм му откликвал и винаги съм участвал във всичките му игри, дори видимо да не ми се е занимавало. Но този човек не трябва да има права под каквато и да е форма, защото при най-малкото ще започне да трие и ще започнат едни безкрайни филми.

За Асен съм си казал мнението. Откровено ми е забавен, макар че 90% от нещата, които пише да са пълна измислица, но това да кажем е някакъв негов образ. Но чисто от към принос към форума е доста прехвален. Да, пуска някакви игри, където добри, къде не, пуска някакви рубрики, като някои наистина са интересни и поучителни, но го прави от пълна грандомания и нарцисизъм. Не го прави, защото непременно му харесва тук или милее за форума, прави го, защото тук е единственото място, в което тип като него вирее. Защото съм сигурен, че където се е пробвал в други форуми, нещата винаги са завършвали със сръдни и банове. Тук беше единственото място, в което му се даваше някаква поле за изява, но започна да се филмира как ще ставал мод и насра от най-малкото нещо. Ако му дадеш каквито и да е права, просто ще ускориш този процес. И не знам какво точно си му обещавал, но тези неща се взима от Екипа и поне аз винаги ще гласувам "Не" въпреки че, както писах, Асен е култов маняк. 

Suffer-H
30 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Защо да е филмец. За какво да правя филми? Казах му да се върне, да. Не ми е проблем да го правя с потребители, за които смятам, че имат място в BWC, а пък ако ще преди това да съм се карал с тях.

За мен що не пусна такава тема като ме банна за 6 месеца бе, кавал? :D 

Все ми е тая на мен, да прави каквото ще, ако се върне дано само намали малкото темпото с малоумните игри. Последните 2 години само пускаше игри (и форумни награди за собствените си игри) и спря да пише мнения (не броим съчиненията му в "Ще се излагаш ли играта"). Лично на мен, като се включва в дискусии ми е по-интересен потребител, стига да не си фантазира някакви неща и да преувеличава с гимика си на нарцисист, който е яко фалшив между другото.

Иначе да вървиш, да го молиш да се връща, голямо падение за тебе Олимпико. Ако досега е имал някакво его, представи си какъв тласък си му дал. Сега сигурно си мисли, че форумът не може без него и отчаяно му падаш на колене и го молиш да се върне като форумен супергерой, който да спаси положението... разбира се, това не е истина, но знаеш, че болният му мозък ще го интерпретира така.

Трябваше да си стоиш кротко на гъза, рано или късно сам щеше да се върне, без никакви условия, гаранция ти давам. Стига си се излагал, щял чак и права да му да дава, че да се върнел. :suicide: Я не се връзвай на глупости.

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

ShiningWizard
4 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Обаче това не пречи на другото, че е адски инициативен човек, който е полагал доста труд за игрите си и за форума

Е той Съфърът също е инициативен с поредиците си, а и Боботси също прави класациите за мачове на годината (нека подчертая, че са на тема кеч), но те не заслужават ли поне най-минималната модераторската роля поне? Не знам, просто ми е много странно това изискване, Асен е голям пич, но ако една роля го спира от това да пише тук, жалка работа..

Абсурд да става модератор. Той е вманиачен тип.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Да, като глобален модератор. Гласувам The Best да представлява нас - обикновените граждани, в демократичния парламент на BWC.

Сериозно казано, аз Бест го харесвам много, въпреки че сме имали препирни. На 1000% трябва да се върне във форума. Същото важи и за други за мен качествени избягали или изгонени потребители като koleda321, U_Think_U_Know_Me, YoTheReal, наскоро мернах и се сетих и за JingieBY примерно. Въобще кой с когото се е карал - хубаво, ама форумът е малък и е малоумно да бягат или да се гонят активни и мислещи хора. ЗА съм всеки да се връща, конкретно Бест също.

Не му разбирам фиксацията за това с модераторстването, честно бие на някакъв тъп комплекс погледнато отстрани, който пък е допълнително смешен като се има предвид, че се проявява във форум с 20 пишещи човека. НО ще е такъв култ като се скара с друг от Екипа, че си заслужава. Аз гласувам да е глобален модератор съвсем с ръка на сърцето. Кефи ме човекът, аргументира си мненията, по доста теми мислим еднакво, ще е супер активен, ще е конфликтен с другите модератори и може да имаме някое ново поколение мегавражда тип Олимпик-Радокс, ще е сеир.

Ето, и Нешев е писал в тази посока. Няма начин да не стане култова модераторска война. Book it!

Асене, ако четеш това (съмнява ме да не) - да ме помниш с добро като ти дадат правата! ❤️

Suffer-H
4 minutes ago, ShiningWizard said:

Е той Съфърът също е инициативен с поредиците си, а и Боботси също прави класациите за мачове на годината (нека подчертая, че са на тема кеч), но те не заслужават ли поне най-минималната модераторската роля поне? Не знам, просто ми е много странно това изискване, Асен е голям пич, но ако една роля го спира от това да пише тук, жалка работа..

Ааа не, аз облаги не искам в тоя форум, пиша си за кеф и ми е много добре. Дори СП права не искам и бих ги отказал на секундата, защото предпочитам да няма очаквания към мен. BWC e хоби за Съфъра, нищо повече.

Edited by Suffer-H
  • Upvote 2
  • Like 1

10 minutes ago, neshev said:

Какво значи да се завърне? Пичът нито има бан, реално може да влезе по всяко време и да започне да пише. Аз все още не мога да разбера защо въобще е "напускал" и дали наистина е напуснал, а не си е регнал множество акаунти, с които бистри политиката и нещата от живота? :rolleyes:

Нямам нищо против да му се извиняваш, цункайте се, ако трябва, но какви права, какви филми? :lol: Каквото ме е помолил Асен, винаги съм му откликвал и винаги съм участвал във всичките му игри, дори видимо да не ми се е занимавало. Но този човек не трябва да има права под каквато и да е форма, защото при най-малкото ще започне да трие и ще започнат едни безкрайни филми.

За Асен съм си казал мнението. Откровено ми е забавен, макар че 90% от нещата, които пише да са пълна измислица, но това да кажем е някакъв негов образ. Но чисто от към принос към форума е доста прехвален. Да, пуска някакви игри, където добри, къде не, пуска някакви рубрики, като някои наистина са интересни и поучителни, но го прави от пълна грандомания и нарцисизъм. Не го прави, защото непременно му харесва тук или милее за форума, прави го, защото тук е единственото място, в което тип като него вирее. Защото съм сигурен, че където се е пробвал в други форуми, нещата винаги са завършвали със сръдни и банове. Тук беше единственото място, в което му се даваше някаква поле за изява, но започна да се филмира как ще ставал мод и насра от най-малкото нещо. Ако му дадеш каквито и да е права, просто ще ускориш този процес. И не знам какво точно си му обещавал, но тези неща се взима от Екипа и поне аз винаги ще гласувам "Не" въпреки че, както писах, Асен е култов маняк. 

Това е и моето мнение едно към едно. И аз винаги ще гласувам с НЕ за влизане на неуравновесени чавета в екипа.

Edited by Radox

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The Olimpic Hero

По мненията на @neshev и @Suffer-H искам да кажа няколко неща.

1. Аз нямам никакъв проблем да пиша на някой напуснал потребител да се върне. Отдавна нямам някакво форумно его или нещо подобно. За мен тези неща са отминали отдавна. Админ съм и може би се вживявам леко в ролята, че няма лошо да пробвам да върна стари, култови потребители. Ето, @HEIDENREICH може да потвърди, че лятото се виждахме с parcaleste и пробвах да го върна, но човекът просто не иска. Едно време сме се скарали за някаква форумна глупост, е изобщо не ме ебе. В смисъл не сме се срещали, за да се сдобряваме специално. Просто беше с една негова позната в Бургас и излязохме и пихме, това е. Споменах му да се върне, не искаше, толкова.

2. Наясно съм, че най-вероятно Асен прави всичките си инициативи заради его, за да може да казва колко е велик и т.н. и т.н. Обаче пак задавам въпросът. И какво от това? Има ли значение причината, важното е да пуска интересни теми и игри, това е важното за мен, а не причината, поради която го прави.

baikiro
4 minutes ago, Loop said:

Сериозно казано, аз Бест го харесвам много, въпреки че сме имали препирни. На 1000% трябва да се върне във форума. Същото важи и за други за мен качествени избягали или изгонени потребители като koleda321, U_Think_U_Know_Me, YoTheReal, наскоро мернах и се сетих и за JingieBY примерно. Въобще кой с когото се е карал - хубаво, ама форумът е малък и е малоумно да бягат или да се гонят активни и мислещи хора. ЗА съм всеки да се връща, конкретно Бест също.

Кой негодник изгони моя човек коледаря? 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

ShiningWizard
9 minutes ago, Suffer-H said:

Ааа не, аз облаги не искам в тоя форум, пиша си за кеф и ми е много добре. Дори СП права не искам и бих ги отказал на секундата, защото предпочитам да няма очаквания към мен. BWC e хоби за Съфъра, нищо повече.

Е, просто те давам като пример, щото с кеф ти чета нещата, както на редица други като Чичо Райх и Хълкстера.

А иначе, нормално когато някой тук не иска да се върне във форума. Аз самият не знам как не си стегнах багажа да хуквам, щото някои потребители съм ги виждал да говорят срещу мен (добре, че са извън форума) и са за пълни форумни глупости.

Вероятно, защото тук няма само кофти потребители, а враждите са типични за тук (уви някои от путрибитилити вече не са на годините за това, но пак го правят).

Ако не ме забавляват темите, какво ще ме спре от цъкането тук? 

Edited by ShiningWizard
11 minutes ago, The Olimpic Hero said:

1. Аз нямам никакъв проблем да пиша на някой напуснал потребител да се върне. Отдавна нямам някакво форумно его или нещо подобно. За мен тези неща са отминали отдавна. Админ съм и може би се вживявам леко в ролята, че няма лошо да пробвам да върна стари, култови потребители. Ето, @HEIDENREICH може да потвърди, че лятото се виждахме с parcaleste и пробвах да го върна, но човекът просто не иска. Едно време сме се скарали за някаква форумна глупост, е изобщо не ме ебе. В смисъл не сме се срещали, за да се сдобряваме специално. Просто беше с една негова позната в Бургас и излязохме и пихме, това е. Споменах му да се върне, не искаше, толкова.

С Асен си приличате и двамата имате комплекса на МЕСИЯТА. :lol: Приеми, че форумът няма нужда от спасяване. 

Като нямаш его и си над нещата защо не му се извини като MALKA SLADKA PYTCHICA още тогава, както те призовах? Не го направи и реално си прав, защото беше абсурдно, но и ти си същият грандоман като него. :D 

И аз съм да се връщат потребители. Дори винаги съм махал банове на хора, които не заслужават, просто защото са надъхани да пишат. Като Хачика например, който от години само мрънка и се жалва, но все пак винаги съм се застъпвал за него, макар да не заслужава. Но такива като Асен са тук само за репутация и награди, друго не го интересува. Лошо няма, всеки е в някакъв филм, но такива хора, които се имат за ЦЕННИ ПУТРИБИТИЛИ не виреят тук. Само, когато вече загърбят егото, поемат нужните гаври от ИКИПА, тогава нещата тръгват и започват да се вписват във форумната динамика. 

Затова да се връща Асен, да си пуска темите, ще удряме по едно рамо, но да му се дават права е напълно излишно и не се знае какви поразии ще направи. 

Асен наистина има голямо его и това спамене на форумните игри също ми идва много, но е мой приятел и човек, който може да пише много качествени мнения, така че  бих бил радостен да се завърне, но  това няма да се случи.

• Upvote 1
Just now, Himler said:

който може да пише много качествени мнения

Разкази как е правил секс с момичета ли?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

baikiro
2 minutes ago, neshev said:

С Асен си приличате и двамата имате комплекса на МЕСИЯТА. :lol: Приеми, че форумът няма нужда от спасяване. 

Като нямаш его и си над нещата защо не му се извини като MALKA SLADKA PYTCHICA още тогава, както те призовах? Не го направи и реално си прав, защото беше абсурдно, но и ти си същият грандоман като него. :D 

И аз съм да се връщат потребители. Дори винаги съм махал банове на хора, които не заслужават, просто защото са надъхани да пишат. Като Хачика например, който от години само мрънка и се жалва, но все пак винаги съм се застъпвал за него, макар да не заслужава. Но такива като Асен са тук само за репутация и награди, друго не го интересува. Лошо няма, всеки е в някакъв филм, но такива хора, които се имат за ЦЕННИ ПУТРИБИТИЛИ не виреят тук. Само, когато вече загърбят егото, поемат нужните гаври от ИКИПА, тогава нещата тръгват и започват да се вписват във форумната динамика. 

Затова да се връща Асен, да си пуска темите, ще удряме по едно рамо, но да му се дават права е напълно излишно и не се знае какви поразии ще направи. 

Какви репутации и награди в БВЦ ве, Нешка? Освен онази титла, която @damtiham спечели с ИЗМАМА и после сигурно е продал на черния пазар. За други награди не се сещам. 

3 minutes ago, Radox said:

Разкази как е правил секс с момичета ли?

Разказите за секс с момчета сигурно само на ЛС ги спами...

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Olimpic Hero
4 minutes ago, neshev said:

Чакай сега, никой не говори за спасяване. Говоря за връщане на стари и култови потребители, които могат да помогнат, това е. Аз не съм казал, че форумът е зле или нещо подобно. А ако бях такъв грандоман, щях ли да кажа на parcaleste и Асен да се върнат!?

Bobotsi

Според мен трябва да се върне, но не разбирам какъв е зора с модераторството. Чел съм последния сезоз на играта му бегло, но доколкото знам няма бан, така че какво го спира да се завърне. Както @ShiningWizard каза има много хора които поддържат активността тук, но не се бутат за зеления цвят. 

Относно игрите му, няма как да знам каква е искрената му мотивация да ги прави. Ако е само за да стане модератор е доста жалко, но ако ги прави за собствено удоволствие и за другите потребители, трябва да има повече хора като него.

По-добре е да се върне, но да няма напрежение между него и хората заради които е напуснал (пак казвам че не съм напълно наясно). Аз съм в много добри отношения с Асен, говорили сме си на различни теми и съм участвал с удоволствие в повечето му игри. Ако се върне и всичко е по старо му е добре дошъл!

The Olimpic Hero
1 minute ago, Bobotsi said:

Според мен трябва да се върне, но не разбирам какъв е зора с модераторството. Чел съм последния сезоз на играта му бегло, но доколкото знам няма бан, така че какво го спира да се завърне.

Понеже няколко хора вече задават този въпрос. Общо взето Асен ми каза, че умишлено се серяло по темите му и някои негови сезони на игри се проваляли поради този факт. Според него не било нормално да се коментират играчите по време на сезоните му, така някои от тях насирали, защото били обиждани примерно от хора от Екипа. Даде пример с Мафия, където не може да се пише от наблюдатели по време на сезоните. Заради това иска да е Модератор, за да може да трие постовете в темите си.

Suffer-H

@The Olimpic Hero ако се извиниш на The Best, очаквам да се извиниш и на мен за моето сурово и несправедливо, 6 месечно изгнание. Очаквам да излезеш с публично изявление и да изнесеш поне 10 минутна реч!