Jump to content

Българите в Англия са миячи на чинии и мякащи лайнари

Radox

Recommended Posts

Васе, пак ли си се молил като путе да те върнем, за да можем всички дружно тука да те ОБРУГАЕМ ве...

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

raquishi

Васко, колкото и да се опитваш, всички знаят че моят гимик е по-добър! 

damtiham
21 minutes ago, raquishi said:

Васко, колкото и да се опитваш, всички знаят че моят гимик е по-добър! 

А твоят какъв беше, извинявай?

• LMFAO 2

THE CHOSEN ONE!

itzo1994

МАМА МУ ДЕБА, тъкмо щях да се хваля, че съм видел ЛЕГЕНДАТА @wascop преди минути в метрото, а той вече се е бил завърнал. :( Уелком бацк, легенд!

@Radox, как ще коментираш това, че живееш в забутано шварцвалдско селце с чисти германци...в което ти си сигурно единствения имигрант? Не ти ли е гадно, че им разваляш идилията на menschen-ите? :( 

• Upvote 3

Бай Радоксе, цялата фамилия ли живеете в тая къща или просто Ибрахим и Мустафа са ти на гости и затова има 4 коли пред вас?

15 minutes ago, OyeaH said:

Бай Радоксе, цялата фамилия ли живеете в тая къща или просто Ибрахим и Мустафа са ти на гости и затова има 4 коли пред вас?

Майка ти беше тука.

• Haha 2
  • LMFAO 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

On 8/1/2022 at 9:35 PM, itzo1994 said:

МАМА МУ ДЕБА, тъкмо щях да се хваля, че съм видел ЛЕГЕНДАТА @wascop преди минути в метрото, а той вече се е бил завърнал. :( Уелком бацк, легенд!

Обаждай се бе Ице, нали си квартален, аз в побищата обикновено съм жертва, няма страшно... Видял си ме в метрото, някъде между еврогейски съюз и Централна гара, като съм отивал на НИСКОПЛАТЕНАТА си работа в другото депо. Трябваше да се снимам със среден пръст и от двете депа, за да видят хората, че съм ценен кадър и ме пращат навсякъде...

Васко ако си тоя за който си мисля ще си ходиш бит и ебан,като те натрапя със една щайга в главата ще видиш звезди посред бял ден,врачански циганин

Edited by ivoc66
2 hours ago, ivoc66 said:

Васко ако си тоя за който си мисля ще си ходиш бит и ебан,като те натрапя със една щайга в главата ще видиш звезди посред бял ден,врачански циганин

Иве, разкажи ни повече за този субект?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Би ли ни разказали повече за това момченце ? :)

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Кой си ти ве, мърльо?

• Wank 1
  • LMFAO 2
Rise of Thunder
3 hours ago, ivoc66 said:

Я разкажи. Целите сме в слух. Усещам яка КОНТРОВЕРСИЯ. 

Абе в е-феда има един Васко и си мисля че е същия щото по приказките са еднакви като 6 годишни деца,може и да не са един същи човек,може да съм се объркал но по стила на писане си личи че е аутист

Edited by ivoc66
  • LMFAO 3

Същият е-фед,  в който спамят на всички за него и предлагат пари за да им участват в мачовете? 

Edited by ShiningWizard
1 hour ago, ShiningWizard said:

Същият е-фед,  в който спамят на всички за него и предлагат пари за да им участват в мачовете? 

Какво по...?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

2 hours ago, ShiningWizard said:

Може ли малко повече информация за това нещо и ако можеш да ме свържеш с хората? :)

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

34 minutes ago, baikiro said:

Може ли малко повече информация за това нещо и ако можеш да ме свържеш с хората? :)

За 50 кинта ли?