Jump to content

Българите в Англия са миячи на чинии и мякащи лайнари

Radox

Recommended Posts

@Vasko_London ела ми бе, кукубендски чалгар!

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

3 minutes ago, Enough* said:

Като тия в Германия. :D 

В момента съм в луксозният град София, на концерт на Гери Никол. Освен това говоря чист шопски български, без грам мякане! Така че не знам за какво говориш.

• Upvote 1
  • Like 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Vasko_London

Тази тема е най-доброто доказателство за думите ми. И е пусната от човек от екипа. Отделно един куп обиди понесох. Собствениците на сайта би трябвало да ти бият шута, Radox. Срамно е да си модератор. Ама още едно доказателство каква държава е България, щом има подобни форуми с подобни хора в екипа.

Posted (edited)
7 minutes ago, Vasko_London said:

Тази тема е най-доброто доказателство за думите ми. И е пусната от човек от екипа. Отделно един куп обиди понесох. Собствениците на сайта би трябвало да ти бият шута, Radox. Срамно е да си модератор. Ама още едно доказателство каква държава е България, щом има подобни форуми с подобни хора в екипа.

Първо, работя доста ПО-СКЪПОПЛАТЕНА работа от тебе, чалгарски миячо. Второ, живея на много по-чисто и спокойно място от циганския ти турско-индийски Лондон. За доказателство, ето една снимка, направено току-що специално за ТЕБ. Обърни внимание на спокойните и чисти улици в забутаното село в Шварцвалд, в което живея. Само тишина, чистота и релакс. А долу, точно до средния ми пръст, е паркирана колата ми. Да, тая втората, голямата, черната це шестица, с регистрационен номер SSS 5555. Това е УСПЕХЪТ, а не градинар в Челси и околията. И всичко това, без дори да съм стъпвал на концерт на Слаги, мой!

20220731_204052.jpg

Edited by Radox

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Пак ще ти се скарат, че караш Ситроен, а не си се загробил да плащаш лизинг за някакъв Мерцедес.

52 minutes ago, Radox said:

В момента съм в луксозният град София, на концерт на Гери Никол.

32 minutes ago, Radox said:

. За доказателство, ето една снимка, направено току-що специално за ТЕБ.

Последно къде си? 😅

ShiningWizard

Пичове, тия Англии не ми ги хвалете. Като живеете в някоя азиатска страна (демек рай за бели хора) като Сингапур, Япония и Тайланд, тогава се хвалете. 

Edited by ShiningWizard
  • Wank 3
Chicky Ricky

А българите в Германия как са? Чувал съм, че един от всеки 8 души в Германия е турчин или циганьор и бачкат в местния строителен обект на съответния немски град.

24 minutes ago, Chicky Ricky said:

А българите в Германия как са? Чувал съм, че един от всеки 8 души в Германия е турчин или циганьор и бачкат в местния строителен обект на съответния немски град.

Така е, по един "местен обект" има на всеки град и всички бачкат години наред там. Скоро като направиш 18, и ти щеш не щеш ще дойдеш да мъкнеш чувалите с хоросан, щото в БГ ше умреш от глад :(

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Chicky Ricky
40 minutes ago, Radox said:

Така е, по един "местен обект" има на всеки град и всички бачкат години наред там. Скоро като направиш 18, и ти щеш не щеш ще дойдеш да мъкнеш чувалите с хоросан, щото в БГ ше умреш от глад :(

Аз съм ги направил вече, но трябва да се изкарат пари по някакъв начин, за да не умра от глад тук. Но трябва да работя с рамо до рамо със Сюлейман, Исмаил и Мехмед. Не знам как ще издържа обаче. Или другия вариант е да отида в Лондон да мия чинии с @Vasko_London

3 hours ago, Radox said:

Първо, работя доста ПО-СКЪПОПЛАТЕНА работа от тебе, чалгарски миячо. Второ, живея на много по-чисто и спокойно място от циганския ти турско-индийски Лондон. За доказателство, ето една снимка, направено току-що специално за ТЕБ. Обърни внимание на спокойните и чисти улици в забутаното село в Шварцвалд, в което живея. Само тишина, чистота и релакс. А долу, точно до средния ми пръст, е паркирана колата ми. Да, тая втората, голямата, черната це шестица, с регистрационен номер SSS 5555. Това е УСПЕХЪТ, а не градинар в Челси и околията. И всичко това, без дори да съм стъпвал на концерт на Слаги, мой!

След като нагледно показа как изглежда УСПЕХЪТ, защо строиш къща в Булгаристан, а не в забутаното село в Шварцвалд? Не е ли по-разумно СКЪПОПЛАТЕНАТА работа да е достатъчна да се вдигне къща на място, в което преобладават тишина, чистота и релакс, а не мръсотия, разбити улици и мйекащи кукубенд привърженици? 🤔

8 hours ago, ShiningWizard said:

Пичове, тия Англии не ми ги хвалете. Като живеете в някоя азиатска страна (демек рай за бели хора) като Сингапур, Япония и Тайланд, тогава се хвалете. 

Значи аз съм един от няколкото български откачалки, дето са практически емигрирали по тези ширини прекарвайки 50%+ от времето си в тях, даже сега в момента. Бих показал снимка, ама за среден пръст на публично място в Сингапур наказанието е към 3 000 лв. и 3 месеца затвор ако някой се е оскърбил в повече, отделно и аз като бачи Радокс не карам мечтания в България “баварец”, та по-добре не…

Но едното от тия не е като другите. Успял българин в Тайланд значи такъв дето е успял да оцелее на климата и хаоса, спи евтино с нов човек 2-3 пъти седмично, а понякога даже и с жена. И още не е ужилен от някой опитен ласкател или бит от сутеньора му, който е 50 кила и някак измежду всичко друго шампион по муай тай в местната нелегална лига. Та дори тези в Лондон с чиниите масово са по-добре.

5 hours ago, Smegma said:

След като нагледно показа как изглежда УСПЕХЪТ, защо строиш къща в Булгаристан, а не в забутаното село в Шварцвалд? Не е ли по-разумно СКЪПОПЛАТЕНАТА работа да е достатъчна да се вдигне къща на място, в което преобладават тишина, чистота и релакс, а не мръсотия, разбити улици и мйекащи кукубенд привърженици? 🤔

Родолюбец съм, чуйек. Слави ме научи да съм верен на Суверена.

• LMFAO 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

9 hours ago, Radox said:

20220731_204052.jpg

В някво село ли живееш ве чуек?

• Haha 2
1 hour ago, hacky said:

В някво село ли живееш ве чуек?

11 hours ago, Radox said:

Обърни внимание на спокойните и чисти улици в забутаното село в Шварцвалд, в което живея.

Ай да ги читем малко тез постове е, лек?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Мен без ирония ме кефи как изглежда туй село. Май е от тия, дето хората дишат нормален въздух и не копат на къра цял ден? 

Само ми е интересно по по-пропадналите немски села, като говорят турски, мякат ли селтаците или си се говори книжовната истанбулска норма? 

Другото любопитно ми е, на летищата във Франкфурт или Мюнхен понеже практически не съм стъпвал по тях, пак ли както в моите дестинации не е нужно да четеш екрани за да си намериш гейта с българите? Просто се оглеждаш и насочваш към селяните с одеялата и отворената лютеница? Нека и господинът от Лондон каже там как е, личи ли си отдалеч бугарското или трънки - сред индийците трудно да изпъкне Ганя Суверенски?

8 minutes ago, Loop said:

Само ми е интересно по по-пропадналите немски села, като говорят турски, мякат ли селтаците или си се говори книжовната истанбулска норма?

Колкото по-забутано и малко е едно немско село, толкова по-чисто откъм етническа принадлежност е. В най-забутаните села няма турци и друга измет, те се бутат само в най-големите градове, където е истинската цигания. Обратното също е вярно - колкото по-голям е един град в Германия, толкова по-голям процент чалми има в него.

13 minutes ago, Loop said:

Другото любопитно ми е, на летищата във Франкфурт или Мюнхен понеже практически не съм стъпвал по тях, пак ли както в моите дестинации не е нужно да четеш екрани за да си намериш гейта с българите? 

И на двете съм бил десетки пъти. Гейта се намира с лекота, като видиш всички строени мирно в редица прави 2 часа преди отварянето на гейта. Освен това постоянно звънят вайбъри и фейсбуци и се крещи на висок глас, докато говорят с роднините в Карнобат. Така че, да, лесно се намира нашенския гейт.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Е пък  на мен в Берлин преди 3 години  ми се стори, че има по-малко паплач, отколкото в местата, където съм живял в чужбина-Хага и Антверпен, а уж бях и в някои забутани квартали.

А иначе немците са най-гадните хора, които съм срещал.

Chicky Ricky

Въпросът ми е колко от тези турци, които са заживели в Германия, ще придобият немско гражданство? 

Vasko_London
13 hours ago, Radox said:

20220731_204052.jpg

Да знаеш, че съм те репортнал за средния пръст. Тук админи няма ли. Спрете този самозабравил се модератор и родоотстъпник. Ще пиша лично на The Olimpic Hero и HEIDENREICH.

HEIDENREICH
15 minutes ago, Vasko_London said:

Да знаеш, че съм те репортнал за средния пръст. Тук админи няма ли. Спрете този самозабравил се модератор и родоотстъпник. Ще пиша лично на The Olimpic Hero и HEIDENREICH.

Задействам се веднага. Е сега ще го банна за обиди към един истински родолюбец.

14 hours ago, Radox said:

20220731_204052.jpg

И на Шанз-е-лизе, да си вземеш къща, пак ще си същия лайнар...

The Olimpic Hero
6 minutes ago, wascop said:

И на Шанз-е-лизе, да си вземеш къща, пак ще си същия лайнар...

Добре ве, затова ли Марадоната ме моли да ти се махне бана. Буквално ми се моли от 1 месец и накрая заради него ти махнах бана. Идваш и първият ти пост е някаква обида. После защо ще си заминеш веднага отново. Когато ви се махне бан, се връщате и не тръгвате с рогата напред, толкова ли е сложно.

И за да не съм off-topic, тоя Vasko_London не му знам филма, но идва и нарежда целия форум почти. Няма да се очудя да е трол, да. Макар, че е факт, че наистина имаше един с подобен ник, който се беше появил някъде преди година и бълваше същите неща.

Абе, надали е от месец, ама айде...

Пита ме що не съм в сайта - казах му да ме направят легенда и той каза, че е готово...

Не виждам, да съм ВИП, а виждам че нищо не се е променило и Радко пак си бълва лайнцата... 

Относно бана: