Jump to content

Игра с прогнози - Англия 2022/2023

The Big Red Machine

Recommended Posts

38 кръг:

неделя, 28 май

18:30 Арсенал - Уулвърхямптън  3:1

18:30 Астън Вила - Брайтън  2:1

18:30 Брентфорд - Манчестър Сити  2:1

18:30 Челси - Нюкасъл  1:2

18:30 Кристъл Палас - Нотингам Форест  2:1

18:30 Евертън - Борнемут  1:0

18:30 Лийдс - Тотнъм  3:2

18:30 Лестър - Уест Хям  2:1

18:30 Манчестър Юнайтед - Фулъм  2:1

18:30 Саутхямптън - Ливърпул  2:3

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

неделя, 28 май

18:30 Арсенал - Уулвърхямптън  3:1

18:30 Челси - Нюкасъл  1:2

18:30 Кристъл Палас - Нотингам Форест  2:1

18:30 Евертън - Борнемут  1:0

18:30 Лийдс - Тотнъм  3:2

18:30 Лестър - Уест Хям  2:1

18:30 Манчестър Юнайтед - Фулъм  2:1

18:30 Саутхямптън - Ливърпул  2:3

неделя, 28 май

18:30 Арсенал - Уулвърхямптън  2:1

18:30 Челси - Нюкасъл  0:2

18:30 Кристъл Палас - Нотингам Форест  3:1

18:30 Евертън - Борнемут  2:0

18:30 Лийдс - Тотнъм  2:1

18:30 Лестър - Уест Хям  3:1

18:30 Манчестър Юнайтед - Фулъм  1:2

18:30 Саутхямптън - Ливърпул  0:2

Сериозно ли за втора година подред губя на една точка? Аз съм по - зле и от Левски във вечно втория им период...😂😂😂 Честито @Price

14 minutes ago, MJ23 said:

Сериозно ли за втора година подред губя на една точка? Аз съм по - зле и от Левски във вечно втория им период...😂😂😂 Честито @Price

Ти само забележи как наготово поднесох топ прогнози на @Bobotsi. Него го домързя да ги мисли сам, копира ги от мен, но реши да удебели правилния мач. :D . Честито на @Price и от мен, заслужено е първи. Аз съм доволен, че поне влезнах в тройката. Почти цял сезон бях в топ 3 и щях да го приема като личен резил да съм 4ти или 5ти.

Между другото е факт, че тази игра е предимно за забавление и едва ли някой от нас отделя повече от 5 минути, за да си напише прогнозите. Но все пак си го има състезателния дух и е хубаво да се измисли нещо за последните кръгове от първенството, като например прогнози на ЛС с водещия. Тъй като в един момент имах малко по-солидна преднина пред MJ и можех буквално да го изчаквам да си пуска прогнозите, да ги копирам 1 към 1 и да си спечеля рутинно. 

The Big Red Machine

класиране за 38 кръг:

1. Bobotsi - 17 (4)

2. Brutalnia - 15 (4)

3. MJ23 - 10 (2)

Price - 10 (2)

5. triple_H - 9 (1)    

6. The Big Red Machine - 8 (2) 

7. jobber91 - 7 (1)

Mariyan01 - 7 (1)

Bastian - 7 (1) 

10. THE ENEMY - 6 (1)

11. Bojidar14 - 6 (0)

The Best - 6 (0)       

13. itzo1994 - 4 (1)

Генерално крайно класиране:

1. Price - 313 (40) 🥇

2. MJ23 - 312 (39)🥈

3. Brutalnia - 307 (40)🥉 

4. triple_H - 301 (38) 

5. THE ENEMY - 290 (40)

6. The Big Red Machine - 284 (34) 

7. Just a fan - 283 (38) 

8. Mariyan01 - 272 (32)

9. Bobotsi - 264 (29)

10. The Best - 250 (24)

11. itzo1994 - 236 (34)

12. jobber91 - 232 (28) 

13. Bastian - 202 (20)  

14. Bojidar14 - 117 (14)

14. Beks - 79 (13) 

16. baikiro - 12 (1)

И така след вълнуваща битка, @Price е победител в играта за втора поредна година, изпреварвайки @MJ23 отново само с една точка. Третото място е за @Brutalnia, който успя да го извоюва след силен последен кръг. Честито на победителя и благодаря на всички участници. Получи се оспорвана надпревара до самия край, като имаше един период в който имахме 4 участника събрани на върха в 3 точки. Идеята за ЛС в последните кръгове не е лоша и ще я обмисля за догодина, ако въобще водя играта. Но дори да не съм аз, се надявам играта да продължи по традиция. Благодаря! 

@The Big Red Machine, поздравления за успешното водене на играта! Ако следващият сезон нямаш възможност да водиш, то аз съм готов да те заместя. Смятането по твоята система става доста лесно и въпреки парттаймърството ми, ще имам необходимото свободно време.

Поздравления за всички редовни участници и най-вече за челната тройка.

Браво и на Голямата Червена Машина, че гладко води играта. :wub:

Аз държа да кажа, че не съм очаквал с лигавите си прогнози (1-1 на почти всеки мач) да изкарам толкова точки и 34 точни резултата, но това само показва, че английската Висша лига е най-доброто и вълнуващо първенство в света!

Мерси и до следващия сезон!

16 minutes ago, itzo1994 said:

Поздравления за всички редовни участници и най-вече за челната тройка.

Браво и на Голямата Червена Машина, че гладко води играта. :wub:

Аз държа да кажа, че не съм очаквал с лигавите си прогнози (1-1 на почти всеки мач) да изкарам толкова точки и 34 точни резултата, но това само показва, че английската Висша лига е най-доброто и вълнуващо първенство в света!

Мерси и до следващия сезон!

Да отбележа, че ако не бях изпуснал 4-5 кръга зимата, сега щях да съм пред теб в класацията 🤣🍻

Честито @Price :beer:
и благодарности към водещия @The Big Red Machine 🍺

Ако има фенове на Евертън - честито Ви спасение от изпадане ;)

Честито на победителя и поздравления за медалистите! Аз изпуснах няколко кръга, а и дори не гледам Висшата лига, заради това съм доволен, че завърших в топ десет. Малко не ми стигна да получа квота за ЛК:D

"You think I'm crazy, but I've lost my senses...

The world will finally learn the truth!

You... you wouldn't understand cause you don't know who I am

I'm the wonderman! I'm gonna prove them wrong

I'm gonna take a stand! I'm the wonderman" 🦹‍♀️

The Big Red Machine

Малко анализ:

Миналата година @Price спечели с 331 точки, а сега с 313, което е спад с 18 точки, но същата разлика я има и при @MJ23.

@Price, @Brutalnia и @THE ENEMY имат най-много познати точни резултати - 40, което пак е спад спрямо 46-те на Price от миналия сезон. Висшата лига явно става все по-трудна за прогнозиране.

Общия брой участници дали прогнози е 16, като по-редовните бяха 13-14, което е горе-долу същия брой спрямо миналия сезон. Далеч сме спрямо предходни години, но и активността във форума е намаляла от тогава.

@Price не започна най-убедително, но в края на сезона имаше доста по-голяма успеваемост, въпреки че залагаше всеки кръг на загуба на Арсенал. :D 

@itzo1994 беше с най-странните прогнози (1-0, 1-1), но все пак успя на нацели така доста точни резултати. Нещо на принципа "на всеки въпрос даваш верен отговор А) и хващаш тройката". :D 

Може би очаквах малко повече от @Bobotsi, който тръгна катастрофално и все му бягаха точните резултати, и в края когато се подобри бе вече късно. 

37 minutes ago, jobber91 said:

Ако има фенове на Евертън - честито Ви спасение от изпадане ;)

На Евертън не знам, но тия на Лийдс не сме доволни :(

Поздравления за машината @Price:beer:

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...