Jump to content

FANTASY FOOTBALL DRAFT - ИЗБОР НА ФУТБОЛИСТИ

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Офффффф. Тогава Хосе Луис Чилаверт.

THE ENEMY

Легендата на Нюкасъл и Тотнъм - Давид Жинола!

David-Ginola.jpg

Много преди Винс Макмеън да се сети за терминът "Спортна забава", в Англия имаше един отбор, който беше известен на феновете по света като The Entertainers и това е Нюкасъл. Този славен период на свраките ще бъде запомнем освен с няколко много добри атаки на титлата в Англия, които за жалост останаха неуспешни и с един от най-атрактивните за окото стилове, на който отборът дължи този свой прякор. И като че ли наистина, тогава играчите излизаха с първа цел да забавляват себе си и публиката и едва след това да печелят мачове. 

Давид Жинола, макар да прекара само две години в Нюкасъл, завинаги ще бъде помнен като сърцат биткаджия, който знаеше как да бута топката, и можеше да бъде ефективен точно когато това е от най-голямо значение. Голове или асистенции, няма значение за Жинола, стига да е достатъчно мотивиран, може ги всичките. Ок, факт е, че това не е играч на когото можеш да разчиташ във всеки един мач, най-малкото защото Давид е кибритлия и купонджия преди всичко, а освен това не обича да се връща в защита, но подреден отбор с толкова много класа и лидерство като моя, не би могъл да бъде завършен по-успешно, освен с вкарването на една подобна рок звезда от пейката, която е способна да влезе късно в мача и да избухне. Все пак Жинола е този когото Кройф определя като най-добрия в света, в ера в която активни футболисти са хора като Феномена, Баджо, Газа, Бергкамп, Шукер и Кантона. Дори да не съм съгласен напълно с него, то таланта му е неоспорим. 93-та Барселона е искала да го привлече и да се гради около него, но тогава е вкарано някакво правило ограничаващо квотата за чужденци и това може би спира Давид от една съвсем друга кариера която е можел да има. Въпреки всичко уникален класа играч, такъв който може дори и сам да ти спечели мачове.

NeatSafeButterfly-size_restricted.gif

SerpentineImpossibleJumpingbean-max-1mb.

EarlyVeneratedEkaltadeta-max-1mb.gif

Фабиен Бартез. Велик. След Петър Шмайхел, това е вторият по важност и успехи вратар от времето на моето детство. Може да се каже, че е изпреварил времето си, защото той обичаше да излиза и да включва в разиграванията, нещо което днес е задължително за титулярните вратари на големите отбори, а навремето Фергюсън изобщо не беше фен на подобни неща.:D

C067PBCWEAMusEq.jpg

@raquishi ти си.

Въпрос - аз колко човека трябва да избера? 2 или 3?

до тука имам 13 играча + треньор.

Mariyan01
23 minutes ago, THE ENEMY said:

Легендата на Нюкасъл и Тотнъм - Давид Жинола!

Бях на косъм да го взема, уникален играч. А не знам дали играеш фифа, но там 2те му карти бяха много ОП, като втората е една от най-добрите карти в играта изобщо.:D

THE ENEMY
3 minutes ago, Mariyan01 said:

Бях на косъм да го взема, уникален играч. А не знам дали играеш фифа, но там 2те му карти бяха много ОП, като втората е една от най-добрите карти в играта изобщо.:D

Последната ФИФА която съм цъкал май беше 19. Но Жинола и аз в един момент се колебаех дали да не го взема дори за титуляр по-рано в играта, но реших да е Азар тогава.:D

ЧОТУДЕ
3 hours ago, The Olimpic Hero said:

Изибрам Клаудио Каниджа, който е най-добрият приятел на Марадона в реалния живот.

Тоя е играл на пико, чуляк.

Caniggia sonriente 1988.jpg

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

58 minutes ago, MJ23 said:

Кво стана с играта?🥲

Не съм в града и нямам възможност да влизам толкова често във форума. 

Ред е на @kabakov. Той трябва да избере толкова играчи колкото е пропуснал до момената.

raquishi

Аз бях наред, ама бях изял един банан и после една седмица драйфах и дрисках :) Кога ще мога да направя последния си избор?

Ако сметките ми са вярни ми остават трима играчи (ако не са кажете):

Гари Невил, Лусио и Хидетоши Наката.

@raquishi Твой ред е, трябва да избереш двама.

10xWWE PC          1xTNA PC          5xUniversal PC          8xTag Team PC          1xMITB

@StoneColdFaN Ти си, май ти липсват четирима.

10xWWE PC          1xTNA PC          5xUniversal PC          8xTag Team PC          1xMITB

10 hours ago, kabakov said:

Хидетоши Наката

Как ще вземеш това менте бе човек, по-добре да беше взел Марио Метушев

StoneColdFaN

Избирам Хуан Роман Рикелме, Рахийм Стърлинг, Джошуа Кимих и Рияд Марез. 

15 minutes ago, StoneColdFaN said:

Избирам Хуан Роман Рикелме, Рахийм Стърлинг, Джошуа Кимих и Рияд Марез. 

Трябва да избереш 2 играча, нали взе Пер Мертезакер и Ренато Санчез миналия път.

StoneColdFaN
11 minutes ago, Bobotsi said:

Трябва да избереш 2 играча, нали взе Пер Мертезакер и Ренато Санчез миналия път.

Не са записани в отбора ми. Пък и @Rock вика горе, че 'ми липсват 4 играча", та в крайна сметка не разбрах - 4 играча ли трябва да избирам или 2. Но финалния ми избор при това положение е Хуан Роман Рикелме и Рахийм Стърлинг.

10 minutes ago, StoneColdFaN said:

Не са записани в отбора ми. Пък и @Rock вика горе, че 'ми липсват 4 играча", та в крайна сметка не разбрах - 4 играча ли трябва да избирам или 2. Но финалния ми избор при това положение е Хуан Роман Рикелме и Рахийм Стърлинг.

Трябваше да избереш два играча, защото досега в играта си избрал 15, а трябва общо да имате 17.

@BAITO6O Само теб чакаме вече. Избери 5 човека и да приключваме мъките!

Just a fan

На мене и се отщя да се занимавам с тая игра, докато се изберат тия отбори :D

2 hours ago, Bobotsi said:

Избери 5 човека и да приключваме мъките!

5 цели 5

Много ве

@BAITO6O не успя да избере своите играчи. Понеже той има минималната бройка от 11 играча ще трябва да разчита само на тях в следващите си мачове.

След като всички отбори са избрани е време да разкрием един мини twist в играта. Ще имате на разположение 3 дни в които ще можете да преговаряте за размяната на до 3 играча.

Преговорите трябва задължително да стават в темата на играта, а не на лични съобщения!

Имате право да разменяте само играч за играч, което означава че не може да вземете някой футболист за сметка на трима ваши примерно. Нямате право да разменяте треньори.

Ще задам тон. Ако някой от вас има интерес към мой футболист, нека напише кого предлага.

@Bobotsi @baikiro @kabakov @THE ENEMY @Just a fan @The Olimpic Hero @Mariyan01 @neshev @MJ23 @The Big Red Machine @raquishi @Rock @brayan_lotusrenault @StoneColdFaN@Suffer-H @BAITO6O

Edited by Bobotsi
  • Upvote 2
  • Haha 1
Suffer-H

@Just a fan, предлагам ти Виктор Валдес за Йохан Кройф. Офертата важи и към @kabakov, ако е склонен да се раздели с Лионел Меси.

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.