Jump to content

FANTASY FOOTBALL DRAFT - ИЗБОР НА ФУТБОЛИСТИ

Recommended Posts

The Big Red Machine

За треньор избирам Гуус Хидинк.

Другия ми избор е Едгар Давидс.

baikiro
2 hours ago, brayan_lotusrenault said:

Избирам Роналд Араухо и Артуро Видал.

Кой по дяволите е Роналд Араухо? 

• Haha 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Suffer-H
8 minutes ago, baikiro said:

Кой по дяволите е Роналд Араухо? 

Бъдеща ЛЕГЕНДА!

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Bobotsi

Понеже повечето отбори са почти запълнени искам да ви напомня, че трябва да имате двама вратари! В случай че някой е забравил, казвам от по-рано за да не стане така че накрая да не ви излезнат сметките.

• Upvote 1
  • Haha 2
StoneColdFaN

Избирам Роберто Манчини за треньор. Другият ми избор е Ерик Абидал.

The Olimpic Hero

Диего Форлан и Синиша Михайлович. Първият ми е един от любимите футболисти за всички времена.

• Upvote 2

THE ENEMY

6e55bf08b567011fa1bcda0214b3d827dbb85f8d

courtois-havertz-thibaut-courtois.gif

3382928-69138828-2560-1440.jpg

С този мач (а и целия минал сезон като цяло) Тибо Куртоа постави себе си редом до най-големите легенди на този пост за всички времена, с което заслужи и повиквателна за отбор Зидан ЕНЕМИ!

Франк де Бур е вторият ми избор. Интервюта на доста футболни мениджъри които съм чел, потвърждават онзи стар лаф, че централен защитник който натурално играе с ляв крак, струва теглото си в злато.:D Но Франк де Бур е и много повече. Легенда на Аякс и на националния отбор на Холандия, изключително класен и постоянен защитник, поредния играч с отличени лидерски качества в моята селекция. Освен това има опасен далечен удар, но това с което е най-полезен са страхотните му пасове, независимо близки или далечни, с които е способен да прави и асистенции.

@raquishi ти си.

• Upvote 2
baikiro

@THE ENEMY нарочно ли избра КУРтоа и Де Бройне в един отбор? :D

• Haha 4

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

THE ENEMY

Тази история я бях забравил бтв, ако трябва да съм честен.:D Иначе оригиналния ми план беше с Петър Шмайхел, но там ме изпревариха.:(

raquishi

Избирам Франсиско Генто и Ферлан Менди.

Първият е един от най-великите по лявото крило, част от отбора на реал, който печели 6 пъти ШЛ. Вторият е нелош ляв бек, който също играе за реал. Тук по-скоро избора е от липса на добри и запомнящи се футболисти на тази позиция, които не са избрани. С това титулярният ми състав е завършен. После започвам с резервите, където ще има изненади!

1 hour ago, raquishi said:

Избирам Франсиско Генто и Ферлан Менди.

Първият е един от най-великите по лявото крило, част от отбора на реал, който печели 6 пъти ШЛ. Вторият е нелош ляв бек, който също играе за реал. Тук по-скоро избора е от липса на добри и запомнящи се футболисти на тази позиция, които не са избрани. С това титулярният ми състав е завършен. После започвам с резервите, където ще има изненади!

Първият го взех вече, само че е написан с прякора си Пако в листа с отборите.

Edited by Rock

10xWWE PC          1xTNA PC          5xUniversal PC          8xTag Team PC          1xMITB

Mariyan01
12 minutes ago, Rock said:

Първият го взех вече, само че е написал с прякора си Пако в листа с отборите.

Киро трябва да сигнализира за грешката, но той го подмина също както факта, че е трол.

Edited by Mariyan01
baikiro
1 hour ago, Mariyan01 said:

Киро трябва да сигнализира за грешката, но той го подмина също както факта, че е трол.

Ей трол гаден...този маняк от времето на динозаврите не съм го чувал дори...

@raquishi дай нов футболист. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

raquishi

Еее как ще ме преебете така! Избирам Георге Хаджи!

До колкото видях не е взет.

kabakov

Избирам Боби Мур - капитанът на английския национален отбор, който печели единствената си световна титла през 1966 г..

Избрирам и вратарят на същите световни шампиони - Гордън Банкс.

Трети избор и втори чех в халфовата линия, финалист от световното пред 1962 - Йозеф Масопуст, носител на златната топка.

И последния ми избор е Андреас Бреме.

@raquishi пак си ти.

Edited by kabakov
raquishi

Избирам Давид де Хея и Месут Йозил! 
Напредваме преговорите и с таен специален футболист, който ще е от последните, трансферирани в моя отбор, тъкмо навреме за първия ми мач, който ще е срещу mariyan01! Само се надявам някой от другите да не му предложи по-висока заплата, че ще трябва да си продавам ТВ правата за 10г напред, за да го взема!

THE ENEMY

Рууд Ван Нистелрой!

giphy-downsized-large.gif

Когато толкова добър играч остане неизбран в такъв етап от играта, няма какво да направиш, освен да го откраднеш. Абсолютна голова машина,освен това играч със стил. 

Другият ми избор също е лгеенда на Манчестър Юнайтед - Майкъл Карик. Дефанзивен халф, плеймейкър, моторът на отбора, Карик може да бъде всичко това и още. Смятан за един от най-иунтелигентните играчи играли някога тази игра, Луис Ван Гаал го беше определил веднъж дори като играещ мениджър на терена.:D Определено Майкъл не е от хората които ще ти вземат очите с дрибли, но е супер ефективен и уважаван от всички мениджъри които са имали шанса да работят с него.