Jump to content

FANTASY FOOTBALL DRAFT - ИЗБОР НА ФУТБОЛИСТИ

Recommended Posts

baikiro
33 minutes ago, MJ23 said:

Избирам професора в защита - Паоло Малдини

angry-scream.gif

• Haha 2
  • Sad 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

neshev
12 minutes ago, baikiro said:

@neshev is on the clock

Какви са тия нърдски термини, чоек? Пиши на български!

Избирам Роберто Карлош. Най-ненормалният лЕв бек, който съм гледал. И биеше и доста мазни пряк свободни. 😊

• Haha 2
baikiro
3 minutes ago, neshev said:

Какви са тия нърдски термини, чоек? Пиши на български!

Избирам Роберто Карлош. Най-ненормалният лЕв бек, който съм гледал. И биеше и доста мазни пряк свободни. 😊

Ти си нърд, бе...нали си гледал NFL драфта? 

Ок, айде... @Rock е на часовника! 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Bobotsi
On 7/8/2022 at 1:39 AM, Rock said:

Не е ли по-добре да е Snake Draft вместо нормален, за да се намали предимството от жребия? Не знам колко време ще отнемат всичките 272 избора (2 седмици?), но потенциален вариант е да се избират по няколко на веднъж като стигнем 8-10-ти кръг, тъй като редът вече няма да има особено значение.

Предлагам да гласуваме за тази идея, защото звучи най-честно. Ако някой не знае, при snake draft-a след като всички играчи направят своят избор, редът се обръща.  

@baikiro @kabakov @THE ENEMY @Just a fan @The Olimpic Hero @Mariyan01 @neshev @MJ23 @The Big Red Machine @raquishi @Rock @brayan_lotusrenault @StoneColdFaN @Suffer-H @BAITO6O

• Upvote 2

Все ми е тая, но според мен е най - редно след всеки кръг да се прави нов драфт ордър.
Реално 2-3 играчи накрая може да има доста добри, а не "последната дупка на кавала". Така че за мен е окей след всеки кръг - нов драфт ордър и ако някой се забави над 12 часа пропуска реда си, а когато се появи ще си го вземе, така или иначе ще е пропуснал по - предния си ред.

• Upvote 4
brayan_lotusrenault
3 minutes ago, MJ23 said:

Все ми е тая, но според мен е най - редно след всеки кръг да се прави нов драфт ордър.

Това ми изглежда като най-добрия вариант от всички изброени досега.

След като всички се завъртим генератора да направи нов драфт ордър и така след всеки кръг.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

4 minutes ago, MJ23 said:

Реално 2-3 играчи накрая може да има доста добри, а не "последната дупка на кавала". Така че за мен е окей след всеки кръг - нов драфт ордър и ако някой се забави над 12 часа пропуска реда си, а когато се появи ще си го вземе, така или иначе ще е пропуснал по - предния си ред.

Това също е интересно.

Избирам Станислав Ангелов, опа, дъртия Пеле, че ФИФА да ударят едно рамо в тежките мачове.

10xWWE PC          1xTNA PC          5xUniversal PC          8xTag Team PC          1xMITB

baikiro
1 minute ago, brayan_lotusrenault said:

Това ми изглежда като най-добрия вариант от всички изброени досега.

След като всички се завъртим генератора да направи нов драфт ордър и така след всеки кръг.

Това звучи като страаашно много занимавка, отделно може няколко пъти един и същ човек да се падне първи и тн. Снейкът е най-честният вариант, а ако ви е все тая, си продължаваме с нормалния драфт. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

raquishi

На емджейката идеята е най-добра, но наистина си е занимавка. Иначе предпочитам да си караме по установения ред.

Може накуп да заснемете оставащите 10 драфта. 😅 Занинавка е, но който е последен сега примерно е тотално преебан, аз реално съм по средата и е все тая, но казвам как мисля, че би било най -справедливо. А и честно казано ако се пуснат останалите 10 драфта без видео, нв мисля, че някой ще реве и мрънка, че са нагласени.

• Upvote 1
baikiro
2 minutes ago, MJ23 said:

Може накуп да заснемете оставащите 10 драфта. 😅 Занинавка е, но който е последен сега примерно е тотално преебан, аз реално съм по средата и е все тая, но казвам как мисля, че би било най -справедливо. А и честно казано ако се пуснат останалите 10 драфта без видео, нв мисля, че някой ще реве и мрънка, че са нагласени.

Снейк драфтът е най-справедлив ако някой иска справедлив вариант. Твоят е на второ място по справедливост, но си е мн занимавка за някаква си игра, която трябва да доставя удоволствие и кеф, а не да затормозва. Отделно ще отнеме до Нова Година. Сегашният вариант е на последно място по справедливост, но лично на мен ми е най-интересен, защото наподобява истински драфт. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Bobotsi
Posted (edited)
6 minutes ago, MJ23 said:

Който е последен сега не е прецакан, защото после ще стане първи, след това пак ще е последен и т.н. 

При ново теглене има вариант един и същи човек да се падне сред първите места няколко поредни пъти. Така може и да дойдат съмнянията дали е легитимен, ако не записваме тегленията

Edited by Bobotsi
  • Upvote 2

Не бях запознат с тази подробност. 😅 В такъв случай си е наистина напълно справедливо.

Bobotsi
Posted (edited)

@Mariyan01 Дългоочакваният ти ред настъпи!

След кратката дискусия, обявявам че ДРАФТЪТ СТАВА ЗМИЙСКИ :wank:

@baikiro @kabakov @THE ENEMY @Just a fan @The Olimpic Hero @Mariyan01 @neshev @MJ23 @The Big Red Machine @raquishi @Rock @brayan_lotusrenault @StoneColdFaN @Suffer-H @BAITO6O

Edited by Bobotsi
Just a fan

Демек аз като съм горе-долу в средата ще ям хуя всеки кръг, така ли?  Директивата продължава! Сам срещу всички! :(

Mariyan01

Избирам човекът, който носи 4 КЕШ купи на великия червен отбор Ливърпул. Човек наричан Крал, удостоен със званието сър. За много хора е най-великия играч на Ливърпул и един от най-добрите играчи изобщо в света по времето си, революционер в играта на нападателя, който бива наричан фалшива 9ка

Избирам Крал КЕНИ ДАЛГЛИШ!!!

baikiro

Първият ми избор е КОШМАРЪТ на Лузарпул и истински хищник в наказателното поле - Филипо "Пипо" Индзаги

Вторият ми избор е една българска легенда и легенда на Барселона, носител на Златната топка и автор на култовите фрази " с мириЖливите цици навънка" и "съмтаймс уин, съмтайс люн" - МОДЕРНИЯ ЛЯВ, КАМАТА, ХРИСТО СТОИЧКОВ СТОИЧКОВ! 

@Mariyan01 пак си ти, бъди. :) 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

baikiro
1 minute ago, kabakov said:

Сега кой е наред? Тотално се обърках...

Мариян е на ред. Драфтът стана змийски за да е най-справедливо. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

kabakov

Я след всяко завъртане да се поства реда, че става трудно за следене...

Демек сега аз ще избирам последен в това завъртане така ли?

baikiro
4 minutes ago, kabakov said:

Я след всяко завъртане да се поства реда, че става трудно за следене...

Нищо трудно няма, просто вървим в обратната посока. 

baikiro

Mariyan01 

Rock

neshev

BAITO6O 

MJ23

Suffer-H

Bobotsi 

Just a fan

The Big Red Machine

bryan_lotusrenault 

StoneColdFaN