Jump to content

Телевизионни игри на знанието (Стани Богат, Последният печели, Голямото преследване)

The1948One

Recommended Posts

Ъъъ арабист и тука да се чуди между Иберийския и Скандинавския полуостров.. Леко шокиращо. :D 

• Upvote 1

В интерес на истината и аз не го знам тоя въпрос и се мислих, че е Скандинавският.

• Confused 1

Стига, как ще спечели 100 к? Та въпроса за 100 бона трябва да е - Как се казваш? Абсурдно е иначе човек заключващ 2 бона с 2 жокера да рискува 48 хиляди и от 50 да падне на 2. :D 

• Upvote 1
1 minute ago, Ponetron said:

Аз на първия щях да отпадна. Тоя хляб и паста не бях го чувал :D :D

И аз щях да хапна кашкавал... :D:D 

пп - Не знам с  1 жокер как ще стигне 100 к като го гледам до тук, абсурдно изглежда.

Edited by MJ23
THE GRIM REAPER
Just now, MJ23 said:

И аз щях да хапна кашкавал... :D:D 

пп - Не знам с  1 жокер как ще стигне 100 к като го гледам до тук, абсурдно изглежда.

И преди сме гледали хора заключващи 1500 и гледаш са стигнали до въпрос за 30 000.

The Olimpic Hero
3 minutes ago, MJ23 said:

Стига, как ще спечели 100 к? Та въпроса за 100 бона трябва да е - Как се казваш? Абсурдно е иначе човек заключващ 2 бона с 2 жокера да рискува 48 хиляди и от 50 да падне на 2. :D 

Засега спойлерът е, че отваря въпрос за 100 000 лева, дали ги е спечелил мисля, че са спекулации.

11 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Засега спойлерът е, че отваря въпрос за 100 000 лева, дали ги е спечелил мисля, че са спекулации.

Печели ги. Накрая Билалов го прегръща, внучето идва, жената. Уж така пишеше. Не намерих точната новина, но нещо подобно беше:

https://www.actualno.com/showbusiness/eto-koga-btv-shte-izlychi-istoricheskija-epizod-na-stani-bogat-v-kojto-uchastnik-pecheli-100-000-leva-news_1944220.html

ООН е създадено 1945 и го знаех, за това и щях да изгоря. Още повече, че МВФ е създаден... 1944. Малко неточности стават. :D 

Нищо кой знае какво не е човекът. Но явно е с късмет и готовност да рискува.

Знаех за полуостровите и лешояда. МВФ-то обаче мислех, че е по-късно и клонях към ООН. Голям късмет да знае за корка.

Как може да не сте чували "Като няма хляб, да ядат пасти" бе?

Е това за Статуята е нереално лесен въпрос...

ПОЛЗВА СИ ЖОКЕРА ЗА ТОВА/?!?!?!??!

Edited by itzo1994
The Olimpic Hero

За 30 000 лева мисля, че не са давали никога по-лесен въпрос.

Това си е въпрос примерно за 5000 лева, а не са 30 000. Не знам, после как човек да си вкара конспиративни филми в главата. :D

Това е въпрос за 1000 лв макс. Тия са нереални...

За Катерина Медичи и Анри също беше лесен като за 5000.

• Upvote 1

Абе малко или много, като чуеш 30 хилки ще насереш сега кое къде беше, какво беше и прочие. :D 

Аз също не знаех за Мария Антоанета… срам, не срам. :D За Статуята мислех, че е уловка. За художниците нямах никаква идея също. 

Някъде било пишело, че последният въпрос бил за някакъв фонтан в Париж. Сигурно “колко см общо са фугите от западната страна”…

Аз ще насера, че не може да е толкова лесно и има някаква уловка. Вероятно бих се замислил дали не става въпрос за другата ръка, а не тази с факлата.

За художниците бих посочил верния отговор. Най-непознатото име ми е и по метода на изключването. Другите три са ми известни имена и не ги свързвам с някакви такива портрети.

Edited by VSB
  • Upvote 2
THE GRIM REAPER

Като се замисля колко добри играчи изгоряха на 30 000 и един такъв му дават въпрос за 300 лв само и само да ги покори... Дано се компенсират за тая помия с въпросите за 50 и 100(сигурно ще го направят с нечовешките въпроси за автобусните спирки и жълъдите). Абе съмнителна работа, няма как да ме убеди някой че не е по сценарий. 

5 hours ago, MJ23 said:

пп - Вчера в Последният печели май имахме най - младият шампион в историята, едва на 19. Изключително начетено момче, браво. И то спечели в сериозна конкуренция, във втори кръг отпадна участник с над 100 точки. Хубаво е, че все още има и такива хора в България сред младите, че ако вземем Цветка от ХК за пример... трагедия.

Наеба са здраво с първата сфера в трети  кръг.

HEIDENREICH

Брутално лесен въпрос за 30 000. И тоя изобщо не ми изглежда да е супер умен. И въпросът с лешояда бе много лесен , елементарна логика.

За художниците щях да бера срам, тотално бос съм в тая област и даже не знам кой е съвременен кой е класик. 

Май ще се съглася с Олимпик, прилича ми на режисура.

• Upvote 2

АХАХАХАХАХ 

тея сериозно ли зададоха толкова лесен въпрос за 30 бона ?? 😂 😂😂 😂

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

The Invisible

Аз не виждам причина да режисират победа. Интерес към предаването доколкото знам си има така или иначе. Освен това ако я режисираха щеше да е по-добре изпипано. Например нямаше да заключи мизерните 2000 лв., нямаше да използва рано жокерите, щяха да го направят да изглежда по-знаещ. Според мен всъщност човекът не е незнаещ. Просто в играта има и голяма доза късмет и тук той имаше малко късмет. Аз за статуята мислех, че се гъбаркат и има уловка в коя точно ръка има факел.