Jump to content

Телевизионни игри на знанието (Стани Богат, Последният печели, Голямото преследване)

The1948One

Recommended Posts

21 minutes ago, Loop said:

Голям фен съм и на историята, и на религиите, ама не знам за румънката и не виждам логика. Всеки може да е с всякакви религиозни вярвания, особено като е някаква откачалка с луксозен живот и нула отговорности и задачи в живота. Няма тук логики и дедукции. 

Логиката е, че бахайството е нещо ново, универсално и модерно по онова време, за разлика от другите три отговора. На мен ми се видя очевидно. Даже и бабката веднага се хвана за него, но какво и стана, та маркира накрая зороастризъм...

Иначе, принципно съм съгласен за трудността на въпросите. Даже сега и в първите пет въпроса често има коварни, по Ники Кънчево време бяха абсолютна подробност. Още по-голяма гавра са сумите за мен. Може ли за толкова години да не мръднеш, инфлация, това-онова, май не ги интересува. Какъв богат ще станеш със сто хиляди, няма и за половин апартамент в голям град.

Така и така няма да ги дадат, поне да сложат там половин милион, да замазват очи.

Edited by VSB
  • Upvote 2

Безумно трудни са въпросите. За 500 лв имаше  коя атлетка била чупила бедрена кост, но се върнала на пистата. Верният отговор бе Ивет Лалова, от другите опции само Гейл Дивърс я знаех коя е , ама това се било случило през 2004-та, трябва ли да помня всяка нейна контузия деба, тя сигурно има десетки,,, 

1 hour ago, VSB said:

Иначе, принципно съм съгласен за трудността на въпросите. Даже сега и в първите пет въпроса често има коварни, по Ники Кънчево време бяха абсолютна подробност.

Думата, която търсеше, е формалност.

35izpu1.jpg

Пак вечния и безкраен късмет на Стрина. С два пъти по - малко правилни отговора се класира 😂😂😂 Айде Монка мачкайй.

Истината е, че Симеон и Димитринка са с надути рейнове, защото качеството и знанията на противниците им бяха посредствени. Затова и човек с 8 победи ги скуошна с лекота. 

Затова Мартин винаги ще остане най-силният победител в тази игра, защото направи серията, когато форматът беше още в началото и имаше много силни играчи, които искаха да се пробват. Да, Мартин доминира със старите правила и във втори кръг, но както се вижда и в Преследването, пичът има солидни познания в почти всички сфери. И съм сигурен, че ако му се занимаваше, можеше да ги откара до над 20 победи. Жалко, че договорът му с Нова не му позволи да участва и да скуошне ментетата. :happy:

Галин игра в "Голямото преследване" срещу Професора и не успя да кешира. Полакоми се за голямата сума и беше застигнат по средата. Факт е, че Професорът е най-добрият преследвач и са различни игри, но ако някой ще е кучката, то по-скоро ще е Галин. :D 

• Wank 1

Просто в тоя формат на победителите бързината и умението да предугаждаш въпросите е решаващо. Димитринка никога не е разчитала особено на бързината. Даже много често нарочно чакаше всички да се изредят и сгрешат и накрая заковаваше въпроса. Днес това го демонстрира с въпроса за колелото в италианския герб.

За мен пък тя се доказа и показа, че не е надценена. Би Наско, а при по-нормални обстоятелства, без бързак като Галин, залагам, че пак щеше да бие Симеон накрая. С Мартин днес щеше да падне голямо надцакване за бързина, но Галин имаше страшен ден и мисля, че щеше да сгази и Мартин.

• Upvote 2

Някой от форума би ли участвал? Аз все повече се навивам, ясно осъзнавайки, че както при подходящи въпроси може да спечеля, така и с въпроси като днес може да си тръгна посран с 0 точки. 😂😂 Единствено ме отказва засега отегчителната анкетна карта, която трябва да се попълни. 

7 minutes ago, MJ23 said:

Някой от форума би ли участвал? Аз все повече се навивам, ясно осъзнавайки, че както при подходящи въпроси може да спечеля, така и с въпроси като днес може да си тръгна посран с 0 точки. 😂😂 Единствено ме отказва засега отегчителната анкетна карта, която трябва да се попълни. 

След 100 години може и да се пробвам. 😂

Аз не съм бързак по принцип, не е за мен. С традиционно слабата конкуренция в нормалните издания, може и да направя 2-3 победи, но не умирам да си показвам мутрата по телевизията и в случая парите не си струват.

Стани богат е моята чаша чай, да не ме ръчкат за бързина, да мога да помисля. Вероятно някой ден ще се наканя да попълня анкетната карта. Ще трябва и да послъгвам в нея, като гледам, избират все някакви с интересни биографии, много пътували. Нямат грижи, такива интересни случки и пътувания ще си измисля, че веднага ще ми се обадят.

Rise of Thunder

Надали ще се навия. Като дойде втори кръг и ще се осера брутално. Ако не беше той, съвсем спокойно бих се пробвал в Последният печели. 

9 hours ago, Rise of Thunder said:

Надали ще се навия. Като дойде втори кръг и ще се осера брутално. Ако не беше той, съвсем спокойно бих се пробвал в Последният печели. 

Разчиташ на някоя тема тип спорт, личности, събития. :D Примерно аз както не гледам филми ще съм покъртителен в теми филми, театър и т.н. 

Rise of Thunder
7 hours ago, MJ23 said:

Разчиташ на някоя тема тип спорт, личности, събития. :D Примерно аз както не гледам филми ще съм покъртителен в теми филми, театър и т.н. 

Спорт - зависи какво ще има в тази тема. Ако ме питат за някакъв къде се е състезавал преди 40 години, никакъв шанс да отговоря. Особено тези от художествената гимнастика. Събитията пак са 50:50. Личностите - абсурд. Аз не съм физиономист и много трудно помня физиономии. 

Metzgermeister
2 hours ago, neshev said:

Мартича мега жалък днес. :D 

Е, днес го наебаха с гадни въпроси. За сметка на това преди няколко дни един отбор направи 19 стъпки и Мъдреца пак ги хвана, но това е, защото и за двете страни имаше лесни въпроси. Подозирам и че са искали да му направят малко пуш, че той и Дама пика имат твърде много загуби и ако редовните зрители запомнят факта, че е победил отбор, направил 19 стъпки, това ще го издигне в техните очи.

brayan_lotusrenault

Обаче това милфче, което са го сложили в "Голямото Преследване" е идеално за извращения и facial.

Много доминантна и перверзна изглежда!

• Haha 1
  • Wank 1

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Евала на човека, който вчера си спечели сам 12 500 без навлеци. А такива като днешните мишки трябва отстрани да има охрана и да ги рита след ефир. Ами ще играя за сватбен месец в Азия - играя за 900 лв. Абе, ти с тия мизерни 900 лв билета з един човек в една посока не можеш да си платиш. Аман от мишки в това предаване, дано Мъдреца ги ебе.

• Upvote 1
  • Thanks 1
Rise of Thunder
1 hour ago, Himler said:

Гледам Семейни  Войни за първи път от 3 години и съм на път да се гръмна… 

Сам си си виновен, пич. 

On 3/7/2023 at 6:19 PM, MJ23 said:

Евала на човека, който вчера си спечели сам 12 500 без навлеци. А такива като днешните мишки трябва отстрани да има охрана и да ги рита след ефир. Ами ще играя за сватбен месец в Азия - играя за 900 лв. Абе, ти с тия мизерни 900 лв билета з един човек в една посока не можеш да си платиш. Аман от мишки в това предаване, дано Мъдреца ги ебе.

Ония ден имаше един кавал, "Аз живея от сума ти години в Англия, въртя собствен бизнес там и ходя на мачове от висшата лига... ъъъъ, играя за ниската сума от 1000лв". Тия хора с какви очи излизат и се правят на велики там, а после избират да играя за трохите? Мен ще ме е срам честно казано, особено ако някой преди мен се е преборил за голямата сума. "Не бе аз щото съм дошъл да играя, не ми е за парите, искам да стигна до финалния кръг". Да бе да, кажи си честно, че си гладен мизерник, дошъл да изкара една заплата на аванта... или две заплати, ама само ако някой от другите участници му ги заработи.

2 hours ago, Himler said:

Гледам Семейни  Войни за първи път от 3 години и съм на път да се гръмна… 

Човек днес не бях сменил Нова и се заслулах... Ако тъщата ви беше крокодил, какво животно ще бъде жена ви?!?!??!??? Останах потресен.