Jump to content

WWE RAW - 27 юни 2022

Recommended Posts

Дали няма да видим поява и на някое друго голямо име, например Леснър, а защо не и Скалата? Доста хайпнато шоу, предполагам са се постарали.

А да, също така с нетърпение ще чакам Винс да открие шоуто като пич. :D 

• Upvote 4

Добър жест от страна на Tony Khan, че е позволил и на AEW кечисти да отдадат заслуженото на Cena.

Mariyan01
3 minutes ago, itzo1994 said:

И да ги ползват за thumbnail-ите на видеата :) 

Винс е рептил с два хуя все пак.

THE ENEMY

Много хубаво празнество организираха за Джон Сина, по повод честванията на годишнината 20 години Путка.:) Вероятно бяха докарали от цяла Америка с автобусите хора от специални заведения с умствени затруднения , които предимно са неговите фенове, браво за организацията и усилията. Бяха извикали и някакви инди маняци да го поздравяват с видеозаписи, някой ден може да заслужат промоция в WWE ако продължават да се трудят в малките федерации, сигурно и Винс иска да ги надъха "никога да не се предават" докато преследват тази мечта.👍

Както бях предположил, Ридъл в крайна сметка се намърда в мача за МИТБ. По-добри новини от това трудно може да има. :beer:Честно казано, за мен всичко освен той да спечели куфарчето при мъжете, би било супер скандално.:D Да, Ролинс е другото доста хайпвано име, но Сет се нуждае от реабилитиране, след като джоби половин година на всички в МЕ и ъпер мидкарда през това време и победа точно в този мач, точно когато е толкова унижен, само би затвърдила имиджа на куфарчето от последните години, а и на ппв-то като цяло, като второстепенни събития. Ридъл от друга страна в момента е в такава инерция, че направо изглежда като no brainer. Винс, замисли се и к'во ти обещах миналия път, за свалянето на клетвите, нека оригиналното Бро да вдигне куфарчето и аз ще вдигна проклятието от плещите ти и пак ще можеш спокойно да си ебеш секретарките и адвокатките курви, без никой да те закача.🙏

Някакъв тийз сякаш имаше, че Джейк Пол ще се завърне да си продължи враждата с Миз, което би било готино.

Доста съм доволен от победата на Лив над Алекса. С Блис бяха тръгнали доста добре при ребилда и, най-накрая изглеждаше леджит и публиката и се кефеше, но откакто и дадоха отново да говори, се вижда че е огромен проблем това, че продължава да е със същия ретарден образ от времето на Финта, на някаква ментално болна овца, която дрънка криндж след криндж. Нека си запази готическата визия и куклата, но я оставете да прави промота, в стила на Goddes периода и имате готова МЕ атракция в женската дивизия, ебах ви у поровете. Не виждам никакъв проблем това да е така.

Иначе Лив едва ли ще прокопса нещо, макар че ако вземе куфарчето, би било огромен марк аут. Като го знам Винс какъв кавал е, най-вероятно дори тогаава кеш аута и ще бъде неуспешен и ще се налага отново да пускам клетвите. А можеше сега да си шиба адвокатското дупе на спокойствие, ама не, трябва да ме ядосва, да ме кара да го кълна и взаимно да си правим проблеми...

Остин Теорията беше на доста високо ниво във всичките си сегменти. Може би единствено срещу Сина изглеждаше леко путкенски, как му влезе и говори някакви щуротии, докато Сина го накара да изглежда като откачалка и крийп само с реакциите си, но то това донякъде беше и целта.:D Това, че на мен ми се искаше да видя по-стабилен траш талк между двамата, който да затвърди Ей таун като протежето което танцува с големите риби, но все още го няма усещането за съжаление, че целта е скоро Теорията да бъде голяма МЕ атракция и по-скоро и тук ще джоби като малка кучка. Самото му влизане във враждата е джоберско и говори за подобен развой.:( 

Дано поне даде сериозен отпор по време на мача.

• Upvote 2
The-Resident-Ev!L

Хубаво щеше да чуем отново тази песен при излизането на Сина ама....

• Upvote 2

Кога минаха 20 години. 🥲 Отдадоха му заслуженото и Сина излезе с доста добро промо. За мен той е кечистът, който най-добре олицетворява компанията последните 10-15 години, с добрите и лошите им страни. Може би най-добрият им face в историята. Насочен изцяло към детската аудитория и във времена, когато доста се набляга на готини heel-ове и смачкани face-ове, Сина си ги ебеше наред. В същото време, образът му се изтърка отдавна и не искаха той да еволюира с времето. И сега виждаме един 45 годишен мъж, който още трябва да излиза с раздърпаната тениска и да се опитва да е в час с времето, като това МЕМЕ:

image.png

И WWE са така. Компанията я кара на стари лаври и носталгия, правят и добри неща, но рядко поемат рискове и продуктът си е един и същ от години насам.

Ридъл се съмнявам да вземе куфара, вече започнаха да намекват за кеширан на SummerSlam, а щом Lesnar и Reigns са замесени, историята стана ясна към посока Rollins.

• Upvote 10