Jump to content

WWE: Секс скандал с участието на Vince McMahon / Vince McMahon се пенсионира

Recommended Posts

HEIDENREICH
7 minutes ago, njpw_puroresu said:

Макмеян е едно перверзно изчадие което трябва да лежи в затвора само заради масовото опростачване  на американския зрител и това че принизи и изроди професионалната борба. Колко извратено копеле трябва да си на 80 години вече един вмирисан и опикан старец да тормозиш служителките и да им плащаш милиони от средствата на собствената ти компания за да мълчат? Вън изчадието Макмеян, вън некадърната му дъщеря, жена, син, зет и всички продажници които съсипаха професионалната борба в америка. Прореза над всичко! 

Изрод е Винс.

Казучка се ебе само с октоподи , а жена му Сузуки е робот.Затова няма да се забърка в секс скандал.

On 6/16/2022 at 12:46 PM, neshev said:

На кого да дава обяснения? С Линда не са заедно отдавна

Как така не са заедно ве? Това никъде не съм го чувал.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

itzo1994
11 minutes ago, Radox said:

Как така не са заедно ве? Това никъде не съм го чувал.

От много време са по-скоро бизнес партньори, отколкото "истински" съпрузи. Просто не са се развеждали.

• Upvote 2
3 minutes ago, itzo1994 said:

От много време са по-скоро бизнес партньори, отколкото "истински" съпрузи. Просто не са се развеждали.

Ем много ясно, тъз кат не ще да са ибе..

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

raquishi

Айде бе, дъртия рептил и шизофреник Вини Мак още го вдига?

• Thanks 1
  • Wank 1
Jack Bauer
13 hours ago, raquishi said:

Айде бе, дъртия рептил и шизофреник Вини Мак още го вдига?

Като си на неговите пари се намират медицински методи и препарати дето да го поддържат и до 100 да го вдига, както беше покойния свети Хю Хефнър.

Тука на по 80 години който е жив функционира на ракия и кисело зеле, как да стане?

• Haha 1
  • Wank 1
  • LMFAO 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

raquishi

Така е, те хАмериканците президента им е жив-умрял без прахчета, стероиди и други медицински помии, пък камо ли шизофреника Вини Мак.

• Upvote 2
kabakov

И за кво реално е целия шум? Винс клецал(незнайно как) някаква 40 годишна адвокатка, която после се клецата с Голямото Джони (или грешно съм разбрал) и главното атвокатче ѝ е платил да мълчи? Въпросната адвокатка не обвинява никого в изнасилване, нали така? Що е целия тоя шум?

20 minutes ago, kabakov said:

И за кво реално е целия шум? Винс клецал(незнайно как) някаква 40 годишна адвокатка, която после се клецата с Голямото Джони (или грешно съм разбрал) и главното атвокатче ѝ е платил да мълчи? Въпросната адвокатка не обвинява никого в изнасилване, нали така? Що е целия тоя шум?

Проблемите са доста.

Първото е въпрос на етика. Дали въобще можеш да си доброволно във връзка с шефа ти, след като има такъв дисбаланс в позициите. 

Извън това идват другите проблеми. Твърди се, че заплатата и е била увеличена, докато е течала връзката им, което е в разрез с правилата на компанията. Също така се твърди, че Винс и е платил 3 милиона долара, за да мълчи и това не е било изолиран инцидент. Затова и тече разследване. За да се установи дали Винс е разпореждал с пари на компанията, дали е имало сексуален тормоз и злоупотреба с власт.

За Johnny Ace според мен има "изгубени в превода". Лично аз го разбирам, че в даден момент Винс е спрял да комуникира с нея и я е прехвърлил на Johnny Ace, а не че двамата са си я разменяли като секс-играчка.

• Upvote 2
Mariyan01

Оправдавам Винс, че си клеца малки путчици. Човека е на почти 80 години и има всичките пари на света, съвсем нормално е да му се правят такива неща защото не се знае кога ще пукне. Сигурен съм, че повечето от този форум ако бяха на негово място щяха да чукат най-яките путки, както казваше Ваньо царя:

Ако имах всички пари на света, щях да ги плющя в гъза в устата и т.н.

• Upvote 1
  • LMFAO 1
  • Facepalm 1
2 hours ago, Mariyan01 said:

Ако имах всички пари на света, щях да ги плющя в гъза в устата и т.н.

НО, понеже ги нямаш, ибеш 120-килограмови гусита, артик :(

• LMFAO 1
  • Sad 2

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Mariyan01
54 minutes ago, Radox said:

НО, понеже ги нямаш, ибеш 120-килограмови гусита, артик :(

Аз не, ако не ми хареса някоя визуално няма как да стане, но като гледам мои приятели за какви киликандзери се унижават и ми става гузно.:(

njpw_puroresu
On 6/18/2022 at 3:32 PM, HEIDENREICH said:

Изрод е Винс.

Казучка се ебе само с октоподи , а жена му Сузуки е робот.Затова няма да се забърка в секс скандал.

Сузуко е жена с класа и съм сигурен че с Казучка ще отгледат едно страхотно умно и доблестно дете. Дъртия извратеняк какво отгледа? Стефани която от 13 годишна си я подхвърлят назобаните маймуни сложи си цици на 19 и се омъжи за некадърния назобан бодибилдер Трите Хикса? Или Шейн Макмеян който няма нито един мач над *** и е известен с това че се хвърля от високо. Макмеян ще лежи на топло. Намериха им цаката на тия извратеняци. Оргии гаври изнасилвания всичко е до време. Краят на Макмеян е близо и нямам търпение да го видя със собствените ми очи. :cool:

1 hour ago, njpw_puroresu said:

Сузуко е жена с класа и съм сигурен че с Казучка ще отгледат едно страхотно умно и доблестно дете. Дъртия извратеняк какво отгледа? Стефани която от 13 годишна си я подхвърлят назобаните маймуни сложи си цици на 19 и се омъжи за некадърния назобан бодибилдер Трите Хикса? Или Шейн Макмеян който няма нито един мач над *** и е известен с това че се хвърля от високо. Макмеян ще лежи на топло. Намериха им цаката на тия извратеняци. Оргии гаври изнасилвания всичко е до време. Краят на Макмеян е близо и нямам търпение да го видя със собствените ми очи. :cool:

Харесва ми как в гимика си на бавноразвиващ се олигофрен вмъкваш думи, които винаги си ги пишеш по един и същи начин като напр. МАКМЕЯН. Тези дребни детайли добре допълват ролята на шизофреник, която играеш.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Аз като един виден прост селянин от Плевен изобщо не схващам какво лошо има че 80г чичко Винс е сложил стария смок на някоя кака, която има на пъпа фотоклетка за паралии? Нито я е изнасили нито нищо. Сетила се тя какво се е случило след напускане та и пари взела да не се хвали. Тези хора хамериканците са много далече по-манталитет от нас... кога ще ни стигнат? Тези вместо да му ръкопляскат скандали правят. Таа вместо да го поФали на приятелките сега са сърди. А ма оооо га яди не рива! 

Rise of Thunder
4 hours ago, njpw_puroresu said:

Ще отгледат - кура ми Янко. На МакмеЯн дъртите ташаци са повече стока от каручка с ограда и тъпата жълтура до него. 

nWoHulkster

Докато тече разследването Johnny Ace е махнат от позицията му head of talent relations. Bruce Prichard ще го замества.

kabakov
12 hours ago, ANG said:

Таа вместо да го поФали на приятелките сега са сърди.

До колкото разбрах, жената не го съди. Всичко ми изглежда, че борда просто искат да го разкарат и най-накрая са намерили удобна причина. Дали ще им се получи изцяло ще се види.

• Upvote 3
damtiham
On 6/19/2022 at 9:02 PM, Radox said:

Ем много ясно, тъз кат не ще да са ибе..

Тя и да щеше, надали Vince ще се навие да и ближе вмирисалата минджа.

THE CHOSEN ONE!

nWoHulkster

Покрай скандала с Винс пет различни американски адвокатски кантори изявиха желание да започнат дела (от типа колективен иск) срещу WWE и в момента търсят WWE инвеститори, които да им станат клиенти.

УОТ ДЪ МЪДЪФЪКИН ФЪК?!! Чак сега прочетох, че нашия човек се бил оттеглил от ролята на CEO на WWE! Осъзнавате ли, че това е края на една над 40-годишна епоха ве? Още ми е сюрреално, че Вини вече не шефа на Кеча!!!

• LMFAO 2
  • Sad 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Sashundera

Махнал се е временно, а interim CEO е не кой друг а ... щерка му :D И даже въпреки това още е е шеф на отдел "Creative", така че общо взето нищо не се е променило. Не е CEO по юридически причини, докато има разследване.

• Upvote 2

lkwXJe5.jpg.5a06844b755178ef83ae0880f640b225.jpg

Jack Bauer

Дайте власт на ЗЕТЯ!!!

• Upvote 3

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!