Jump to content

WWE RAW - 13 юни 2022

Recommended Posts

THE ENEMY

20220610_Raw_MatchPreview_Update_Rhea_Fi

The Judgment Day return to Raw with a new direction

Last week on Raw, Finn Bálor was revealed as the newest member of The Judgment Day.

However, the sinister group Edge founded quickly turned on its creator when Bálor, Damian Priest and Rhea Ripley attacked Edge, delivering a beating which left the WWE Hall of Famer with a non-displaced orbital floor fracture.

With an all-new look, what does The Judgment Day have in store next? 

20220610_Raw_MatchPreview_Update_seth_FC

Seth "Freakin" Rollins answers for his attack on Cody Rhodes

While training for his Hell in a Cell Match, Cody Rhodes suffered a torn pectoral muscle. Despite the injury, The American Nightmare fought through the pain in a gutsy, heroic performance and somehow defeated Seth "Freakin" Rollins at WWE Hell in a Cell.

The next night on Raw, The Visionary savagely attacked Rhodes, using a sledgehammer to target his foe's torn pec.

With Rhodes now sidelined after undergoing surgery to repair the torn muscle, what is next for Rollins? 

Хубаво е, че има квалификационни мачове за мача с куфара. А не както последните години ги обявяват ей така от нищото. Трябва да си го заслужи мястото. Стайлс със сигурност ще има и втори шанс. Тройна заплаха за тези, които са загубили и ще е в мача. Очаквам Омос, Стайлс, Белър, Езикиел и може би Оуенс да допълнят мача.

Ремикса на песента на Ридъл не ме кефи. Защо напоследък барат песните..?

Edited by Devil

Без Cody и Roman е тегаво, но си мисля, че Rollins вдигна нивото. За мен той трябва да вземе MitB. В момента е най-горещият им кечист и естествено има историята с куфара. Мачът с AJ Styles беше доста добър. AJ в момента не е на никъде и се надявам, че ще му измислят правилната история, за да го засилят отново.

Стипулацията за Riddle срещу Roman е ясна. Riddle губи, с което си оставят вратичка за идването на Randy. Определено ще е тегав пътят към WM. Riddle -> Orton -> Drew -> Lashley (?) -> The Rock/Cody. Според мен ще е мачът със Скалата, защото няма кога другаде и доколкото разбрах, Скалата най-накрая е освободил графика си. Честно казано, няма да се изненадам, ако Скалата бие и направи едно последно царуване, а и би било типично в WWE стил, след двугодишно царуване, Roman да сдаде титлата на part timer. :D

ME ни беше позиране между Lashley и Theory, и накрая Theory го заля с бебешко олио. Да... :D

Judgement Day 2.0 е 1:1 копие с предишната версия, но този път имаме Balor като лидер. Слабо, много слабо.

Последно време се опитаха някак си да засилят 24/7 дивизията, но тук просто им сраха и Becky ни напомни, че тази титла е абсолютно посмешище и никой не я бръсне.

Извън Rollins, доста слабичък RAW ми се стори. 

• Upvote 5
The^Lunatic

Явно идеята е да обърнат Edge face заради контузията на Cody, но идеята не ми харесва първо защото Edge беше face до сравнително скоро и ми стои много недовършено цялото това нещо и второ, че този стейбъл без Острието е обречен. Balor е трагичен на микрофона и е ужасен заместник на Edge.