Jump to content

Свестни жени и къде да ги намерим

OyeaH

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Наскоро един приятел беше напуснат от долната мастия, която наричаше свое гадже и се счупвам от смях да му гледам сеира и несполуките с жените в последно време.

В тази връзка, като вече семеен човек ми е интересно и реших да се допитам до алфа мъжкарите в BWC - къде аджеба намирате свестни момичета? 

Въобще какво търсите в една жена и какво очакват те от вас?

Мятате се в тиндър или пък разчитате на познати да ви уредят? 

Много сте натокани и като харесате някоя атакувате веднага, без значение дали сте на дискотека или чакате на светофара?

Айде да ви видим 🥲

UNDERTAKER*

Намери къде да питаш...:D

Тук имаме толкова опит с жените, колкото Киро Брейка с JavaScript.

HEIDENREICH

Даже Djambazov го няма. 😥

То реално няма никой , който да е ебал.

Hachiko

Търсете, търсете и като намерите в началото винаги е яко. После е ташака.

baikiro
11 minutes ago, Hachiko said:

Търсете, търсете и като намерите в началото винаги е яко. После е ташака.

Хачи, ти къде намираш мъже? :)

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Ако здравните служби в България си вършеха работата, нямаше да има нужда от BWC. Всички щяхме да сме в едно отделение на четвърти и щяхме да си говорим най-много с провиквания през стая. 

Mariyan01

С риск да бъда наречен ''путак'', аз съм си срамежлив и обикновено мен са ме заговаряли, естествено случвало се е и аз да правя първа крачка, но е много рядко или съм бил пиян.

Скоро във фитнеса една мастия ме атакува директно и ме кани да ходим в една наркоманска дискотека без дори да ме пита как се казвам, аз разбира се я отрязах, въпреки че не беше грозна, но ми се стори шантава. Обаче това не им пречеше да ми навлиза в личното пространство в други дни и да ми иска Фейсбука и аз като добра душа ѝ го дадох. Обаче таз неадекватната си писала името на японски, след което ми каза че е така защото я било страх да не я преследвали и изнасилили :suicide:.

Аман от луди пички, мамка му.

Suffer-H
Posted (edited)
16 minutes ago, Mariyan01 said:

Обаче таз неадекватната си писала името на японски, след което ми каза че е така защото я било страх да не я преследвали и изнасилили :suicide:.

Mоже просто да е фенка на ПУРОТО!

1 hour ago, OyeaH said:

В тази връзка, като вече семеен човек ми е интересно и реших да се допитам до алфа мъжкарите в BWC - къде аджеба намирате свестни момичета? 

Най-свестните момичета са в интернет, ама няма да давам линкове, че Олимпик пак ще го викат в полицията.

Само толкова ще кажа, не съм човек на романтиката аз, ма викам все пак да напиша един коментар колкото да има... за съжаление най-големия ебач ни напусна преди два месеца, сега щяхме да се посмеем на някой ферман разказващ за тройки, четворки, interacial, oт гъза в устата и няколко спасени живота помежду им.

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Himler

Обичам да има  стил бгмама теми у нашия форум.

2 hours ago, Hachiko said:

Ей, заедливо копеле. Със сигурност, ако търсех мъже, немаше да си ти таргет, щото си една путка.

"Hachiko става олигофрен след 2 години"

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Just a fan
Posted (edited)

Аз понеже съм дебела свиня не търся свестни, защото не ме искат. За мен са само рецидивистските, наркоманките и фетишистките.

Edited by Just a fan

- Сине, за да сваляш яки мацки, гледай да си купиш Бугати.

- Гледам аз, ама не ги карат много ...

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Farest

Ще се опитам да отговоря сериозно, въпреки, че ще е много трудно в Бвц. Има няколко неща, които трябва да търсиш в една жена, ако примерно искаш да създадеш стабилно семейство, ако искаш гадже не пречи да ходиш и с курви, кво те боли кура. 

Та първото е родителите и да са заедно, така ще е настроена да задържи колкото се може повече едно семейство. 

Второто е, ако имаш възможност да видиш кой определя нещата при родителите и. Ако е майка и, тя ще иска да те направи чехъл, като баща си, което не е оферта за теб, ако пък бащата е шефа, може би е добра партия за теб. Ще дойде при теб с мисълта ти да си главната фигура в семейството. 

И последно и най-важно! Ако една жена повече ти вреди отколкото да ти помогне да се развиваш и еби майката, не ти треа! Ако пък иска да се чувстваш щастлив, и да иска да бъдете успешно семейтво, да ти помага да станеш по-успешен човек, като цяло да бъде твоя опора, тва е твоя човек! 

Има и свестни жени, но те вече не се забелязват в Инстаграм, Фейсбук и тн. А и вече доста жени като цяло искат да се наебът яко, да се продрусат и едва тогава да станат свестни жени. Плана е добър, ама като свикнеш на тоя начин на живот ти е трудно после да бъдеш свестна жена. Някак си скучно е…

Rise of Thunder

Ако някой има връзка с Джамбаза, нека го пита. Той знае къде да намери якитИ путки, които плащат за хотелска стая. 

brayan_lotusrenault
Posted (edited)

Попринцип всеки човек независимо дали е мъж или жена си е строго индивидуален, но при жените се наблюдава една доста интересна нотка.
Независимо дали момичето/жената е на 18 или на 38, по някое време всичките започват да си предават еднаквите курвенски номерца.
Иначе една от най-големите лъжи в човеството е, че жените искат свестен, мил, изслушващ и уважаващ я мъж и тук става въпрос за младите жени от порядъка на 18-25 годишни.
Като цяло, ако се занимаваш с момиче на тази възраст и ,ако притежаваш гореизброените качества, ще бъдеш жестоко френдзоуннат и ще й станеш приятелка с кур и ще си и нищо повече от един отдушник за всичките й проблеми.
Та мисълта ми е, че всичките искат свястно и добро момче, но когато го получат, за няколко месеца им омръзва тази монотонност и съответно се хващат с някой мега токсичен боклук и наркоман с 0 IQ, който ги третира като лайна и няма  грам уважение към тях.
За скромните ми 23 години живот научих едно нещо, просто не издигай путките на пиедестал и не се хващай за първата, която ти обърне внимание, ако си някакъв мега путкопоклонник, който през 5 мин й пише в социалните мрежи и се интересува от живота й и я разпитва всевъзможни неща за това кога последно например е яла диня и дали като е срала е видяла някоя семка случайно в лайното, то пак ще бъдещ friendzoned.
Даже наскоро няква тъпа путка в инстаграм си беше качила Q&A и я бяха питали някакви въпроси, свързани с кучето й, които бяха абсолютно неадекватни и малоумни, като дори се чудех как може да има такива малоумници, които да издигат такива субекти на пиедестал и да третират мега тъпата путка като някаква звезда, та съответно и социалните мрежи от край време са проблема в това едно 80% от момичетата да имат прекалено висока самооценка и самочувствие без покритие, точно заради такива путкопоклонници и симпове, които ги издигат на пиедестал и им пълнят ЛС-то с съобщения.
А съвета ми към твоят приятел е ,щом иска да сваля жени- да не бъде simp и да не им пише на курвите през 5 мин и да им става приятелка с патка, а да им отговаря през 1 час, да работи върху себе си-например да тренира, да учи и върши нови и интересни неща, да се развива, да си практикува хобитата, да бъде уверен в себе си ,да покаже ,че води интересен и що годе динамичен живот, но най вече да не си дава вниманието толкова лесно на всяка една проЗта путка, защото това е най-ценното, което може да даде един мъж на една жена-вниманието си (и кура хехе).

Edited by brayan_lotusrenault

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Разочаровахте ме, очаквах повече от мъжкари като вас!

Ще разкажа една от историите на моя клет авер.

Нашето момче реши да си направи тиндър. Мачват се с една и почват да си пишат,всичко точно, тя му обяснява как е работохоличка и няма време за срещи и такива неща, а иска салама само. Момичето имаше хубави снимки, малко на селянка мязаше ама симпатяга. Той я подпитваше за някви голи снимки и тя му прати само цици... Още тука е трябвало да му светне, деба.

Та, отива нашия да я вземе да се ебат и в колата се качва няква, цитирам "ебати свинята брат". Да, дебела ама находчива! Още не влезнала в колата и вече посегнала към хуя. Аверът бързо преживял шока от килата, все пак са му набарали хуяка. Удари свинята, че после и 1 месец се виждаха с нея да се шият. Общо взето така за тиндър и рисковете да търсиш пуси там. 

ShiningWizard

Украинките вдигнаха ли ви мачовете в Тиндъра? Не ми се занимава да разглеждам в тая малоумна апликация.

ivoc66
Posted (edited)

значи идва че аз съм путкопоклонник  само щото зависимостта ми от жени е по силна дори от тази към алкохола,примерно

Edited by ivoc66