Jump to content

WWE RAW - 16 Май 2022

Recommended Posts

Sugarev
Posted (edited)

mobileRESEM108855raw.jpg

USA Network will broadcast the 1,512th episode of WWE Monday Night Raw this Monday, May 9, 2022 live from the Scope Arena in Norfolk, VA.

Billboard WWE Monday Night Raw May 16, 2022

Steel Cage Match
Bobby Lashley vs. Omos

Edited by Sugarev

Absolute madlad

johncena2

Аз лично нямам търпение за Рала, кефи ме че се обединиха на лайв евент очаквам да стане и официално Лив Морган вече е в Клуба! Предполагам ще видим този стейбъл наистина ако това стане, ще бъде легендарно за цялата история на Bullet Club,тя ще бъде първата жена присъединила се към Клуба на Ей Джей Стайлс и Фин Балър! 

• Upvote 2

Moйто Алексче! Нов theme. Рок парче. Стария си остава бруталния обаче.

• Upvote 4
The Big Red Machine

Алекса си е все тъй надървяща. Хубаво е че и махнаха Фийнд крънджнята. Колкото до theme-то, най си ме кефи стария и, от преди Фийнд тъпотиите, когато беше Goddess. 

• Upvote 3
neshev

С Omos се получават нещата, но трябва да ползват всеки трик възможен. Намеси, моменти, които гарантират реакции, и кратки мачове. Изиграха го достатъчно добре, че да съм надъхан за HIAC мач между двамата.

Това с брояча за Cody беше прекалено, но явно тестват лимитите. Според мен е добър похват, да се създаде някакво очакване. Ще бъде също интересно дали ще му оставят да кърви. Нещо, което му беше запазена марка в AEW и я ползваше всеки голям мач.

Judgement Day тийзват нов член. Мога само да се чувствам ограбен и предаден, ще това няма да е Harland. :(

Sasha и Naomi са коментирани до болка, но Asuka и Becky направиха доста стабилен мач, който остана в сянка покрай цялата драма. Asuka срещу Bianca Belair ще е топ мач, който няма шанс да завърши чисто.

natopor4en

Тая Асука е бахти кринджа. И защо по дяволите трябваше да спечели чрез зеленият cum swap. :(

Говори се, че следващият член на групата на Едж щей Соня Девил.

Останалата част от шолото бе посредствена. Колди с/у Ролинс за трети път в рамките на два месеца.... too much.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

On 5/18/2022 at 11:22 AM, neshev said:

Judgement Day тийзват нов член. Мога само да се чувствам ограбен и предаден, ще това няма да е Harland. :(

Д`ейба тез хомофобски боклуци ! 😐

• Upvote 2

Metzgermeister
Posted (edited)

Освен че Беки е станала като закачалка, Лекси продължава също да ми се струва доста отслабнала. Пак се разтапям от кеф, като я видя, но дявол го взел, имам чувството, че на ринга излиза Рихо, защото всичко, което прави, изглежда напълно неимпактно, особено срещу Соня Девил. Поне да я бяха пуснали да враждува със Зелина Вега като за начало, че да не бъде толкова фрапиращо! Новата ѝ песен не ми харесва изобщо, същото се отнася и за тази на Лейси Евънс. Каква е тази мания да сменят музиките на целия ростър с някакви напълно generic помии (единствено сегашните на Ролинс и Рейнс бих казал, че са по-добри от старите им, а тази на Острието е горе-долу на нивото на старата)? Поне да сменят и на Стайлс, както са тръгнали.

Edited by Metzgermeister
  • Upvote 4