Jump to content

WWE WrestleMania Backlash - 08 май 2022

Recommended Posts

THE ENEMY

WM_Backlash--e85e0032b247cf402514f8c7e7b

Brands: Raw, SmackDown

Date: May 8, 2022

City: Providence, Rhode Island

Venue: Dunkin' Donuts Center

MATCH CARD:

"I Quit" match for the WWE SmackDown Women's Championship

Charlotte Flair (c) vs. Ronda Rousey

20220408_WMBlacklash_Temp_date_FC--4e9a4

Six-man tag team match

Drew McIntyre and RK-Bro vs. Roman Reigns and The Usos 

20220429_WMBacklash_RKBRO_vs_Usos_FC_Dat

Singles match

Cody Rhodes vs. Seth "Freakin" Rollins

20220411_WMBacklash_Cody_vs_Seth_FC_Date

Singles match

(Damian Priest is banned from ringside)

AJ Styles vs. Edge

20220418_WMBacklash_AJStylesEDGE_FC_Date

Singles match

Happy Corbin vs. Madcap Moss

20220422_WMBacklash_CorbinMadcap_FC_Date

Singles match

Bobby Lashley vs. Omos

20220425_Raw_LashleyOmosMVP_FC_date--3d8

HBK_forever

Боли ме уя за дубъл дубъл ве, ама ще гледам някои мачове от това пошло долнопробно ппв, особено един с огромно внимание- русия пидал най-големият кечист на земята и галактиката БАТЕ ГОСПОД КОУДИ РОДС искам да изчука отново сет путака ролинс. Всичко друго е от леи до гмеж. Добре, че Кодито е машина и се върна да ни спаси, както само Джерико мож също.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

natopor4en

Ае кой ги прави тея фотошоп постери на Кеча значи... баси неестествените.

Тая Шарлот мяза на извънземното от The Arrival, ама оня с Чарли Шийн.

the-arrival-20090423084158341-000.jpg.094c17e42c50547a42a5e008b2c1263c.jpg

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

The-Resident-Ev!L
1 hour ago, HBK_forever said:

Боли ме уя за дубъл дубъл ве, ама ще гледам някои мачове от това пошло долнопробно ппв, особено един с огромно внимание- русия пидал най-големият кечист на земята и галактиката БАТЕ ГОСПОД КОУДИ РОДС искам да изчука отново сет путака ролинс. Всичко друго е от леи до гмеж. Добре, че Кодито е машина и се върна да ни спаси, както само Джерико мож също.

Дали WWE, ще допусне втора загуба на Сет Ролинс?

Тук според мен, ще има някаква намеса от TheMiz.

• Upvote 3
THE ENEMY

Ако идеята е Ролинс скоро да обърне фейс, според мен няма проблем да го джобят отново. Директивата на WWE винаги е била, че кечист който скоро ще прави търн, може спокойно да си го спукат от губене.

• 3 weeks later...
old school
Posted (edited)

В последните две години насам гледам кеч само от време на време. Но пък след като съвсем наскоро провелата се WrestleMania бе на изненадващо високо ниво, интересът ми към случващото се в момента в WWE стана една идея по-голям :) . Не че предстоящият турнир се очертава да бъде нещо особено, но мачовете реванши от КечМанията като Cody vs. Seth и AJ vs. Edge се очертават да бъдат най-интересните мазаляци на това иначе постно PPV.

Edited by old school

701246367_.jpg.6303a7fda279801b90d590d2191ee86c.jpg

neshev

Нещо не успяха да обяснят защо, след като ТРИБИАЛНИЯ ЧИЙФ нареди на Усотата да унифицират титлите, после се врътна и се намеси в историята. Мачът все пак очаквам да е добър и явно идеята ще е да засилят Drew и да го представят като легитимна заплаха за Roman Reigns. Но определено ми се струва по-слабо, отколкото да видим два отделни мача.

Cody и Rollins имат доста химия, враждата им се получава добре и двамата изглеждат са топ. Очаквам това да е мачът на вечерта, макар че нямат особена конкуренция. Cody очаквам да бие тук, няма никаква причина да пада толкова рано, но все пак ще дадат на Rollins достатъчно офанзива, че да представят победата като изтерзана. 

Charlotte срещу Ronda, колкото и да не ми харесва враждата на моменти, все пак би трябвало да направят един силен мач, с оглед стипулацията. Не виждам как Ronda ще каже "I Quit", но пък в същото време не съм сигурен, че Ronda ще може да изнесе един шампионски reign сама. Има нужда от мениджър или някой, който да говори вместо нея, защото на моменти се спича и промотата звучат плахо и безидейно. 

Очаквам да видим нов член на Judgement Day. Ако Balor turn-е на Styles ще е добро, но се съмнявам да направят нещо изненадващо. Острието ми се струва непостоянен. Има добри представяния, но и доста от мачовете му са скучни и така не минават на следващото ниво. Да се надяваме, че ще е по-добър мач от WM.

Corbin срещу Madcap Moss... :D И двамата имат нужда от нови образи, честно казано. Сегментите с двамата са тотал щета. Corbin за мен е пълният пакет и този образ се изтърка, и по-скоро му вреди. Riddick Moss също показва потенциал, но да ръси тъпи шеги е доста ниска топка.

Omos и MVP са добра комбинация и си мисля, че ще дадат победата на Omos тук, тъкмо да му се реваншират за загубата на WM, но и сега имат MVP, който може да свърши мръсната работа.

Слабо PPV се очертава, картата не е нищо особено и яко спам на мачове от WM. 

• Upvote 4
HeaDMaKeR™

Filler PPV, но пък всеки мач получи някакъв билд и не очаквам лошо шоу.

Омос в комбина с MVP е добре за гиганта, млад е доста, може да е бъдеща атракция и тук очаквам някаква победа.Или с помощ от MVP, или с отброяване, но след този мач Лейшли трябва да се насочи към нещо по-сериозно.

Стайлс - Едж разочарова на КМ, тук не съм толкова надъхан вече, единственото интересно ми е изхода.Съвсем логично е Стайлс да вземе победата и да отидем към Hell in a Cell, или отборен мач, но пък с този си нов образ Едж не би трябвало да губи толкова рано и може да видим търн на Балор още тук.Поне има драма и наистина не се знае кой ще спечели.

Женският мач може да го оставят за МЕ, не виждам как някоя от двете ще каже чисто “I Quit”, вероятно ще правят копие на финала на Фоули-Скалата от 99.Очаквам Шарлот да запази и на HIAC, вече враждата им да приключи.

Коуди - Ролинс мисля че трябваше да бъде One time thing като запомнящ се strong wrestlemania match, тук можеше да му дадът Миз или КО, с които преспокойно щяха да скалъпят повече от добър сблъсък.Не вярвам да надминат мачът им от КМ, но въпреки почти-сигурната победа на Коуди (според мен), ще го карат 50/50 боокинг, както е правилно в случая.От друга страна няма да съм в някакъв шок ако Ролинс вземе победа just because.

6 Man Tag за мен е приятна изненада като за Filler PPV, може Рейнс наистина да има някаква малка контузия и да се опитват да го предпазят, а отборен мач е перфектен за това.В същото време билдваме 2 бъдещи мача, които повечето хора чакат с интерес.Унификацията на титлите преспокойно може да се случи в клетката другия месец, а цялата вражда е супер свежа и сигурно ще бъде такава още поне месец.В същото време фейсовете могат да вземат победата тук и Дрю да изглежда още по-силен за бъдещите шоута и евентуално за чаканият мач с Рейнс.Преди години 6торните мачове бяха черешката на тортата в шоутата на WWE, Рейнс имаше ключова роля в тях и мисля, че тук могат да се постараят и да ни дадът нещо като в доброто старо време и аз лично главно ще си дръпна шоуто заради този гарантиран кютек.

• Upvote 3

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Devil
Posted (edited)

2007/2022. Няма много промяна. :D

Edited by Devil
  • Haha 1
  • LMFAO 1
old school
Posted (edited)
On 4/19/2022 at 6:35 PM, Devil said:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/a8/WM_Backlash_promo_banner.jpg

Постера на турнира.

Този постер вече изглежда доста по-готино :) ! А и точно този мач е един от малкото, които очаквам с някакъв интерес на турнира. Cody най-вероятно наистина ще победи отново Seth и ще продължи инерцията си след завръщането си на WrestleMania. Като качество техният сблъсък най-вероятно ще бъде най-стойностният на турнира, както и достатъчно равностоен, за да може хем Коуди да спечели нова голяма победа, хем пък Сет да запази статута си на една от най-големите звезди в WWE в момента.

Edited by old school

Devil
18 minutes ago, old school said:

Този постер вече изглежда доста по-готино :) ! А и точно този мач е един от малкото, които очаквам с някакъв интерес на турнира. Cody най-вероятно наистина ще победи отново Seth и ще продължи инерцията си след завръщането си на WrestleMania. Като качество техният сблъсък най-вероятно ще бъде най-стойностният на турнира, както и достатъчно равностоен, за да може хем Коуди да спечели нова голяма победа, хем пък Сет да запази статута си на една от най-големите звезди в WWE в момента.

Постера си е този. Нз, как се е променил линка.. Хаха

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/bd/WrestleMania_Backlash_2022_Poster_Peacock.jpg

• Upvote 2
Hachiko
On 4/19/2022 at 6:35 PM, Devil said:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/a8/WM_Backlash_promo_banner.jpg

Постера на турнира.

Този е реалният постър потвърден от компанията. Другите малко бият на фейк.

• Upvote 3
THE ENEMY

Червният постер с Едж и този който е сложен като заглавен на темата съм ги виждал на сайта на WWE, така че със сигурност не са фейк. Просто най-вероятно използват няколко постера едновременно, еба ли кой се води най-официален.:D

• Upvote 2
The-Resident-Ev!L
Posted (edited)

Cody Rhodes vs. Seth "Freakin" Rollins and Charlotte Flair (c) vs. Ronda Rousey.

Двата мача бяха топ.

Edited by The-Resident-Ev!L
  • Upvote 4
THE ENEMY

Не беше зле като за филър PPV. Да, Cody vs. Rollins и Charlotte vs. Ronda бяха топ мачовете, като личното ми мнение е, че мачът на Ронда трябваше да е МЕ, дори само защото смяната на титлата там беше най-важното събитие на този беден турнир, да не говорим че е единствения мач с интересна стипулация. Лашли и Омос също ме изненадаха приятно с това, че направиха гледаем мач, аз се бях подготвил психически за нещо ужасно.:D Радвам се, че поне предпазиха Лашли с cheat при загубата. Като цяло не трябваше да има втори мач, защото Боби е най-харизматичната атракция в Raw и могат да го занимават с по-важни неща от Омос, който пък имаше нужда от задължителна победа на това PPV след загубата на Мания, можеше просто да е срещу някой друг. 

С този слаб билд толкова. Чакаме ХИАЦ и най-вече МИДБ който ще е пред 70 000 фена, дано си оправят ебания негледаем продукт дотогава, че ще им еба номерата ще им еба!:wank:

• Upvote 4
neshev

Добро шОло, взеха максимума от всички мачове.

Cody е хитра лисица. Знае, че ако не си в ME, по-добре да си в откриващия. Наградиха този мач и Rollins беше разучил Cross Rhodes и го контрираше. Cody понякога има и heel-ски наченки, ще видим дали ще продължат да го вкарват в образа, особено, ако започне да губи мачове. Враждата и мачовете сега са на доста добро ниво, имам интерес към един HIAC мач между двамата.

Като за Omos-ов мач се получи добре. MVP помага и отнема напрежението върху него. Още е доста дървен и лимитиран, но с правилния опонент може го докарват. Lashley беше защитен, макар че с тази загуба си мисля, че го вадят като потенциален опонент на Reigns, поне към този момент.

Ronda и Charlotte се справиха доста по-добре от WM. Стипулацията помогна и двете го докарваха на гримаси. Имам опасения, че това царуване на Ronda ще е доста тегаво за нея, с оглед липсата на читави опоненти. Charlotte ще я отпишат за да се венчае с Andrade, което в добре дошло за нея, защото започна сериозно да се изтърква.

Ако се абстрахирам от спойлерите, Rhea Ripley в Judgement Day е приятна изненада. Пасва визуално и рядко виждаме жена да е представена в толкова добра светлина, и то в мъжки stable. Острието и Стила показаха добри неща и ми харесаха повече от WM.

Madcap Moss срещу Corbin беше най-скучният и безличен мач на шоуто.

Главният мач беше доста приятен за гледане. Напомни ми на времената, когато The Shield бяха на върха и редовно показваха триос мачове. Всички имаха време да блеснат. Финалът не ми хареса особено, тук беше моментът да заслабят малко Roman Reigns и да го покажат като уязвим, но идеята при него е да му дадат исторически пуш. Ще видим, според мен няма нужда да се филмират и си мисля, че ще е удачен вариант да дадат титлата на Drew в Уелс, макар и за кратко.

• Upvote 6
old school
Posted (edited)

Определено враждата между Cody Rhodes и Seth Rollins ми е най-интригуващото нещо в момента в WWE. Като поне засега Коуди го build-ват много солидно и го представят като голяма звезда след завръщането му на WrestleMania. Двамата със Сет се сработват много добре на ринга и напълно заслужават дуелът помежду им да продължи (или пък да завърши) със здраво меле в Hell in a Cell. Ще е брутален мач, със сигурност :beer: !

Edited by old school
  • Upvote 2