Jump to content

QATAR 2O22

Radox

Recommended Posts

0000.JPG.8b8111f45cd6880dd1dd3a09c5f8e942.jpg

Знам, че има доста време до Световното, но викам да пусна темата, защото днес се тегли жребия и се получиха някои доста интересни групи. Естествено, има и позорни помии. Можете да ги коментирате тук.

Edited by Radox
  • Upvote 7

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The Big Red Machine

Откриващия мач ще е между Катар и Еквадор - велика класика :D 

• Haha 1
  • LMFAO 2
Mariyan01

Нямам търпение Боби Борисов да коментира Англия-Шотландия или Англия-Уелс:wank:

• Upvote 1
  • LMFAO 1
21 minutes ago, Mariyan01 said:

Нямам търпение Боби Борисов да коментира Англия-Шотландия или Англия-Уелс:wank:

Aми има интересни групи. Има и дебютанти на турнира. Жалко за Италия, но жалко и за др отбори, които не успяха да се класират. Като цяло група Е с Испания, Германия и може би група Ц с Полша, Аржентина са по интересните. Фаворити ми са англичаните, поради причината, че гледам английското от много години насам, а й в последните години имат напредък. Други фаворити ми са испанците и team Меssi.

• Upvote 2
The Big Red Machine

И още на осминафинала групата на Испания/Германия се среща с групата на Белгия/Хърватия, освен ако няма някоя изненада разбира се..

• Upvote 1

Пропуснах официалната песен да кажа, че е зле. Супер малко кадри от към историята на Световното. Повечето кадри са на изпълнителите. Дори нямаше кадри с хора, които цъкат с топката и играят тази велика игра, а имаме тези измислени изпълните, които подскачат в пустинята.

Класа си остава парчето от 2018та за мен. Все пак Уил Смит участва и моята любимка Ера Истрефи, както и Роналдиньо.

brayan_lotusrenault

Наистина се получиха някои страхотни двойки.
С интерес ще чакам Испания-Германия, за да бъдат разкрити гадните шваби на второ поредно световно, а съдейки по моментната форма и пристрастията ми Аржентина и Испания според мен са основните фаворити за трофея.
Крайно време е и Левандовски да направи нещо смислено с Полша и да ги изкара от групите, макар че, там съм убеден, че Гилермо Очоа най вероятно ще ги откаже поляците и ще направи поредно голямо световно, като цяло очаквам Аржентина и Мексико да продължат от тази група.
Сърбите, които изтеглиха буквално същата група, като 2018-а само че без Коста Рика в нея силно се надявам да си го върнат на натурализираните шиптъри Джака и Шакири и да излязат от групата, заедно с Бразилия.
Поне според мен имат шанса да са изненадата на турнира,ако се разиграят и да направят добър рън, тип Коста Рика 2014-а, че защо не и повече, Сенегал също имат доста симпатичен отбор и имат предпоставки да направят добро световно.
Англия за пореден път в мега лесната група, за да може след като излязат от нея да слушаме отново "It's coming home" и оргазмите на Боби БорисоФ и после да отпаднат на 1/4 финал.
Аржентина-Мексико, Белгия-Хърватска, Бразилия-Сърбия ще са доста интересни мачове.
Въпреки, че е рано мисля да прогнозирам някой между Аржентина или Испания финалист (понеже не видях дали може да се срещнат 2та отбора един срещу друг в по ранен етап), а защо не и финал между двата отбора, с Аржентина шампион.
И малко непопулярна прогноза-очаквам французите също да спазят традицията като световен шампион и да си заминат рано рано от турнира, заедно с Германия.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

THE GRIM REAPER

Сигурен съм че саждите ще отпаднат в груповата фаза,

както предишните 3 световни шампиона. 

• Upvote 2

След като Италия не участва ми е все тая кой ще спечели. Но ще стискам палци за Франция, заради Менян, Тео и Жиру, които играят в Милан. Европейското ми е в пъти по - интересно, защото с изключение на отборите от Южна Америка, не ме вълнуват Гана, Япония, краварите от САЩ и т.н. Предпочитам да спечели европейски отбор, без Англия естествено и Германия. Но някои тип Нидерландия, Белгия са ми ок. И все пак съм в случая за Франция, а след тях за Дания.

HEIDENREICH

Кеф ми е че жабарите ги няма. Реално до преди години ми бяха даже симпатичен отбор и винаги бях за тях срещу Германия,Франция,Испания и прочее, но супер много ги намразих заради гнусните изроди @MJ23 и @Brock_Lesnar скъсаха ми нервите миналото лято, дано ви застигне Бенфика проклятието и 100 години нищо да не вземете.🖕🖕🖕

Мойте хора-пиещите чай ебачи на братовчедки най-вероятно няма да минат групата.😀😀

@Radox,те еба и мързела, поне да беше сложил 1 картинка с групите.

Испания пък какви играчи имат толкова,че да ги пишат като фаворит?Това е Световно и не може да се спечели само с добра форма и колектив,а трябват и звезди.
Иначе аз съм си за моите държави Холандия и Белгия поради сантименталност,а и ми се иска Мексико да направят по-добро представяне.

Edited by Himler
Bobotsi

Ето ги групите, за който не е видял:

World Cup 2022: World Cup 2022 draw: The eight groups in Qatar | Marca

Най-завързани ми се струват последните три групи. Няма да се учудя ако Канада, Сърбия и Корея излезнат от тях. 

Фаворити са Англия, Испания, Франция и Белгия, но мисля че Аржентина, Бразилия и Германия не са за подценяване. Ще стискам палци на TEAM MESSI да спечели, въпреки че има много отбори на които симпатизирам.

Най-големите разочарования на турнира очаквам да са Португалия, Нидерландия и Полша. Играта им от години е доста колеблива и не виждам как ще се съвземат за няколко месеца.

Жалко, че такова грандиозно събитие трябва да се проведе в Катар и то по средата на сезона. Разбирам, че лятото е много горещо, ама като е по средата на сезона изглежда по-малко престижно. Много жалко и за хилядите хора дали живота си за строежа на стадионите и хотелите, както и за хилядите които продължават да работят като роби в нечовешки условия и до днес. Явно това  е бъдещето на футбола.

• Upvote 5
itzo1994
2 minutes ago, Bobotsi said:

Явно това  е бъдещето на футбола.

Спорта*. Футбол, Ф1, спортната забава и още много се ползват за PR на шибаните шейхове и всичко си ЕПМ. :(

Групи E, G & H са доста интересни. Сърбия, Швейцария и Камерун за мен имат еднакъв шанс да отидат напред. В H пък ще е лудница, ако португалците спретнат някои равен.

• Upvote 3
HBK_forever

Доста интересен жребий и доста интересно първенство се очертава, чакам го с нетърпение, както винаги, когато става въпрос за световно. Ще е доста любопитно да видим какво ще представлява този Мундиал в Катар. Аз съм изцяло против разни подобни изкуствени дестинации да се превръщат в арена на цар футбол, като никой не го ебе за Катар за каквото и да било. Да, сигурен съм, че си имат съответните находища и шейфове, бъкани с кинти там разни мангали, но ми  през кура тотално за тях като страна и народ. Чисто футболно са кръгла и дълбока нула, макар че срамното е, че ние сме минусови температури под нулата, щом и тея анонимници ни ебаха преди седмица...Иначе, както винаги, ще подкрепям мощно Германия, която се надявам след огромния крах на последното голямо първенство да се изправи на крака и да стигне до 1/2 финал поне. Нейната група, наред с Испания и Япония ще е кървава и доста непредсказуема, ще има яко дербита още в групите. Другият национален отбор, на който симпатизирам редовно е Уругуай. Те играят доста приятен за гледане футбол, макар че при тях представянето им на големите първенства доста варира - ту играят адски привлекателен и атрактивен футбо, ту играят брутално накъсано и тактически правилно, но за сметка на това мега грозно..и печелившо именно тогава...предстои да видим каква продукция ще изнесат сега и докъде ще ги отведе, аз смятам, че имат сили за 1/4 финал без проблеми да достигнат. Англичаните са ми традиционно противни и винаги стискам палци да издухат супата.  Усещам отсег още как се насират срещу Иран и Щатите с по 2 хикса и едвам минават групата. Въобще, ще се гледа с интерес, надявам се да не е по диемите, а да има и по бнт мачове, за да видим отново култови коментатори като Ники Ибришима и Ивчо Ангелов, да се дерат.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Тоя път отборите са разпределени култово и ако фаворитите не се дънят, се очертават изключително ДЕБЕЛИ четвъртфинали. Гледах доста клипове с прогнози в Youtube и навсякъде предвиждат за 1/4-финалите:

Холандия - Аржентина

Испания - Бразилия

Англия - Франция

Белгия - Португалия

Ако това наистина стане, ще е "нириалин култаж" и ще гледаме много стабилни сблъсъци. Плюс това има, макар и малък, теоретичен шанс Меси и Роналдо да се срещнат на финала, което ще е подобаващ завършек на кариерите на тия двамата. Естествено, всичко това са само утопични мечти, и четвъртфиналите едва ли ще изглеждат така, защото поне 1-2 от фаворитите здраво ще се издънят, и за съжаление пак ще гледаме помияри от типа на Сенегал или Дания във финалните фази..

• Haha 4

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Suffer-H

ПУртугалските цигани няма да излязат от групата, ПРЕДСКАЗАХ! Не може да разчиташ на 37 годишен неколективен играч да ти решава мачовете и да се надяваш на нещо. Смешен калитарски отбор, който не заслужава място на световното, но поради някава невъзможна причина, звездите се подредиха така, че Македония отстрани Италия и отвори пътя на Кристина и компания. Тия баражи още милион път да се преиграят, такова чудо няма да се повтори. 

Edited by Suffer-H
Bobotsi

Шегата настрана, но ако има някой отбор, измежду тези на баражите, който най-много заслужава да играе на Мондиала, това са те. В мача със Сърбия незачетоха гол на Ронката, след като топката влезна на метър от гол линията.

Все пак очаквам да се издънят грандиозно и нищо чудно да си останат в групата. Имат много играчи които харесвам поотделно, но като отбор винаги са ми били неприятни, така че и аз им пожелавам бързо и леко отпадане. :D

Mariyan01

Забравята, че в Португалия играе един от най-добрите и уникални футболисти играли някога и ще дърпа отбора напред и неговото име е:

Spoiler

Diogo FUCKING Jota:wank:

1 hour ago, Hachiko said:

Русия къде е?

На майка ти в п...... :)

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

damtiham
14 hours ago, Radox said:

Тоя път отборите са разпределени култово и ако фаворитите не се дънят, се очертават изключително ДЕБЕЛИ четвъртфинали. Гледах доста клипове с прогнози в Youtube и навсякъде предвиждат за 1/4-финалите:

Холандия - Аржентина

Испания - Бразилия

Англия - Франция

Белгия - Португалия

Ако това наистина стане, ще е "нириалин култаж" и ще гледаме много стабилни сблъсъци. Плюс това има, макар и малък, теоретичен шанс Меси и Роналдо да се срещнат на финала, което ще е подобаващ завършек на кариерите на тия двамата. Естествено, всичко това са само утопични мечти, и четвъртфиналите едва ли ще изглеждат така, защото поне 1-2 от фаворитите здраво ще се издънят, и за съжаление пак ще гледаме помияри от типа на Сенегал или Дания във финалните фази..

Къде е @Keanu^Reeves да каже как ГАНА ще е световен шампион?

• Haha 2
  • Wank 1

THE CHOSEN ONE!

• 2 weeks later...
Rise of Thunder

За мен, група Е ще най - интересна. Очаквам Бразилия отново да го поемат, защото те отдавна нямат национален отбор. Може би добър турнир ще направят Аржентина и Португалия. Също така, много искам трите кура и алжиранция да отпаднат още в групите, но това е един далечен блян, който няма да се сбъдне. 

• Upvote 1
  • Facepalm 2
  • 3 weeks later...
Radox
On 4/3/2022 at 7:44 AM, Radox said:

Холандия - Аржентина

Испания - Бразилия

Англия - Франция

Белгия - Португалия

Да еба путката му майчина ... вманиачил съм се и по около 4 пъти на ден премислям, преподреждам, гледам коефициенти и предиктирам в коя група и в кой осминафинал после какво ще стане, НО ... отново винаги се получават тия четвъртфинали ве? Може ли всичко да е толкова лесно предвидимо? Може ли наистина този път фаворитите наистина да няма кой да ги спре? Колкото и да мисля и да сменям, винаги се получават пак тези четвъртфинали:

ХОЛАНДИЯ - АРЖЕНТИНА

ИСПАНИЯ - БРАЗИЛИЯ

АНГЛИЯ - ФРАНЦИЯ

БЕЛГИЯ/ГЕРМАНИЯ - ПОРТУГАЛИЯ

Дали наистина ще са те? Дали световното е предрешено? ДАЛИ НАИСТИНА ТОВА ЩЕ Е ФИНАЛНАТА ОСМИЦА???

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор