Jump to content

QATAR 2O22 - МЕГА ТЕМА

Radox

Recommended Posts

Джердане, доста време мина откакто еба каталунските мангали, припомни си този велик момент с португалските им събратя и накарай зализаната путка да реве, гледат ми се цигански сълзи. :beer:

• Wank 2

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

8 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Джердане, доста време мина откакто еба каталунските мангали, припомни си този велик момент с португалските им събратя и накарай зализаната путка да реве, гледат ми се цигански сълзи. :beer:

Не забравяй как изнасили и Сръбските хуйчовци с резаната карибана...

Мароканските фенове направо ебават мамата на испанците като пипнат топката :D Ако Мароко вкарат гол, очаквам тия да срутят стадиона :D 

21 minutes ago, Ponetron said:

Мароканските фенове направо ебават мамата на испанците като пипнат топката :D Ако Мароко вкарат гол, очаквам тия да срутят стадиона :D 

А след това независимо дали бият или паднат ще ги подлудят по улиците на Испания. :D Днес сме за Мароко и май за Швейцария. Рафа Ментао му е рано за големи трофеи, да си знае мястото в йерархията и да преподписва чинно.

THE GRIM REAPER

Вратаря на Мароко е нереален олигофрен. За жалост като нищо ще потопи отбора си.

• Facepalm 3
2 minutes ago, MJ23 said:

А след това независимо дали бият или паднат ще ги подлудят по улиците на Испания. :D Днес сме за Мароко и май за Швейцария. Рафа Ментао му е рано за големи трофеи, да си знае мястото в йерархията и да преподписва чинно.

Това мнение, освен Ракушката (Duh!), няма кой да го подкрепи!

2 minutes ago, Mystery said:

Това мнение, освен Ракушката (Duh!), няма кой да го подкрепи!

Чакай да сменя браузъра и да си репна плюсчето. :wank:

Аз такава искам да е атмосферата и в нашите агитки. А не "Ля-ля-ля-ля" 90 минути и то на 20тата си заспал. 

И сега ли Испания не бие нарочно?

Защото и предния мач така се твърдеше, нищо че в един момент Испания си беше пред реална заплаха от отпадане, а Лучо гледаше все едно има запек от 3 седмици.:unsure:

Дааа верен е филма, че Мароканските фенове са едни от най-добрите на първенството. Един английски грозник, който ходи на мачовете беше яко маркнал като им беше в публиката.

Мани трола, ама този отбор на Испания е толкова противен, че нямам думи. Като почнеш от треньор, играчи и стигнеш до баси  скучната игра. 

Edited by Himler

Кой ще да бие ама да свършва. Приспаха ме преди вечеря мама им деба. Деба и тикитаката деба и чудото. 

THE GRIM REAPER

Може на дузпи и да са още по-зле. Особено бозавия нерез като почне да танцува край вратата...

Амрабат е играча на мача за мен, тотално изора центъра като Испанците не можеха да правят хитрите си къси подавания в противниковата половина. Малко ми идваше като Рой Кийн, топка минава, човека не ако се налага и технически не беше толкова зле, наистина доста ми хареса.