Jump to content

QATAR 2O22 - МЕГА ТЕМА

Radox

Recommended Posts

Предлагам ако се изравнят по картони, да не се тегли жребий а да се вкара Украйна на тяхно място.

4 down, 4 to go! Аржентина и Франция си спечелиха групите, 4/8 от целите за ЧЕТВЪРТФИНАЛИТЕ НА МЕЧТИТЕ вече бяха постигнати! Продължаваме напред!!!

35izpu1.jpg

Да го д.хат и дюнерджиите и Полша. Дано Франция им вкара ранен гол и ги убие от бой, а не да гледаме пак 90 минути опълчение без да минат центъра.

The Big Red Machine

Поляците много куци, трябваше Мексико да продължи. Отделно и Катар изгуби голяма численост фенове, тъй като мексиканците бяха едни от най-многобройните на първенството.

4 minutes ago, MJ23 said:

Да го д.хат и дюнерджиите и Полша. Дано Франция им вкара ранен гол и ги убие от бой, а не да гледаме пак 90 минути опълчение без да минат центъра.

Стига кълня ве, артик! То тва Световно отдавна е капарирано за Катар. Ко си късаш нервите изобщо?!

1 hour ago, THE GRIM REAPER said:

Стискаме палци Полша да бие с 1:0 ментетата и Арабите да дотрапат до равенството. 🤞

Кво стана, додрапаха ли? Ще сереш кръв тая вечер май-май.

brayan_lotusrenault

Доста драматичен край (с леки комедийни елементи) на борбата между Мексико и Полша за излизане от тази група.
Абе като цяло Швейцария, Мексико и Полша стабилно се конкурираха за приза "Най дърварски отбор в групите''
Иначе единствената разлика в момента е, че поляците ще бъдат обругани с 4-5 гола от Франция, а ако беше с Мексико тоя осминафинал, Очоа щеше да ги вади цял мач и Мбапе да вкара в 70-тата минута за някво измъчено 1-0.

Пп- Помислих си, че Шчесни дето цял живот му пълнеха кошницата в Арсенал и Ювентус ще направи мача на кариерата си и го направи поне първото полувреме, но поляците в никакъв случай не заслужаваха да вкарат дори 1 гол, кво остава за нещо повече.

• Upvote 2

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

2 hours ago, Radox said:

В момента Лео Меси е буквално като Рик Флеър 2008-ма :( Очакваме вече всеки мач да му е последен, като загуба слага край на кариерата му. Дали тази вечер с Полша няма да е краят на стрийка и неговият субсеквентен ритайърмънт? :( 

The Streak is still alive! На Меси му предстои сега протоколен мач с джобъра Australia на "No Way Out", ама после се говори за сторилайн с младата пушвана надежда Netherlands на Wrestlemania и се насирам! :(

@Bobotsi Бобицка, как са развиват за са четвъртфиналите ве, лек? Ше има ли Тунис - Катар? :( 

35izpu1.jpg

Аз съм за Лео Меси от началото на това Световно.Въпреки изпуснатата дузпа, това е най-великия играч, който съм гледал и заслужава световната купа.

На второ място слагам Роналдо 9, на трето Анри(ама тука съм пристрастен) и след това са Иниеста и Зидан.

• Upvote 2
  • Facepalm 1

9MLnN5Y.gif

Хийтмапа на Полша второто полувреме:

Screenshot_672.thumb.png.8b19b3c4bf40ec0dadb6109440f6cd40.png

След втория гол на Аржентина, мача стана нещо като тренировка. Тия не пипнаха топката.

Edited by raquishi
  • Upvote 2

Заслужена победа на Аржентина. Доминацията беше голяма. Резултата трябваше да е по-голям и Полша да изхвърчи. Още не мога да разбера и аз ква беше тази измислена дузпа?

Мексико си имаше шанса, но се провали за пореден път. Този път и от групите не излезе. Поне могат да са доволни, че няма да играят квалификации за идното първеснтво. Домакин са все пак.

Аржентина ме изненадаха приятно. След загубата от СА се стегнаха и биха Мексико(с клизма), а днес биха и Полша по много лежерен начин и без гол или асистенция на Меси, и дори след негова изпусната дузпа. Както Португалия не е само Роналдо, така и Аржентина не е само Меси. 

THE GRIM REAPER
1 hour ago, raquishi said:

Кво стана, додрапаха ли? Ще сереш кръв тая вечер май-май.

Ти отдавна си ме изпреварил по посиране.

Колко трябва да си тъп да пуснеш в най - важния си мач Караско и Мертенс? :D 

пп - Предпочитам Белгия да се класира, ама да не дадеш дузпата заради 2 мм засада е престъпно.

Edited by MJ23
  • Upvote 1

Въпрос на време беше за първата малоумна засада. ВАР-а не успя да ебе майката на играта, тая система обаче има потенциала да го направи.

8 minutes ago, Just a fan said:

Въпрос на време беше за първата малоумна засада. ВАР-а не успя да ебе майката на играта, тая система обаче има потенциала да го направи.

Преди да въведат новата система, VAR-a свиреше същите засади. Може би с времето ще се научат да ги прилагат по-добре.

• LMFAO 1
2 minutes ago, Bobotsi said:

Преди да въведат новата система, VAR-a свиреше същите засади. Може би с времето ще се научат да ги прилагат по-добре.

Бубоцка, кък са развиват тез четвъртфинали ве? :(

35izpu1.jpg

С всяка нова технология е#&ват мамата на играта все повече и повече. Как може да свириш дузпа и да я отмениш заради това?! Не мога да го нарека засада дори, скандално повторение, скандално решение. Показват ми анимация на ръкавите и искат да ме убедят, че някаква брънка от ръкава на единия е по-напред от тази на другия :2funny: Ами не може ли да сканират и под ръкава да видим? Единия може да е с по-развита мускулатура, може да е с по-дълги ръце, може фланелката му да е Л-ка, на другия М-ка... ебаси цирка...

• Upvote 2
  • Thanks 1

За другите първенства не знам, но в Ла Лига поне тоя сезон започна да се дава предимство на нападателите при много тънки засади. Отделно, защо ВАР се прилага при "очевидна грешка", а засадите ще се мерят до милиметър? Какво предимство може да извлече атакуващият футболист, когато не е дори 5 сантиметра зад защитника?

Още по-малоумното в случая е, че според правилото дори не говорим за някаква конкретна част от тялото - крак, глава, ръка, а забележете - с тази част от ръката, с която може да се вкара гол :D и според умниците, това е някъде малко под рамото, но преди лакътя и още по-конкретно - не е чак там където свършва ръкава а малко по-нагоре, тоест някъде по средата на ръкава:2funny:. Ебах го, при така написано правило, как преценяваш къде е това при всеки отделен футболист и всяка отделна фланелка, че да се отсъди засада за някакви милиметри бе, скандално зле :suicide: 

И естествено мачът умря след тая ситуация...

Edited by UNDERTAKER*

Спорид мени, артици, тряа направо да ги махнат тез малоумни засади. Винаги да седят един-двама на гюме и да ЦЕПЯТ. Така ем ще имаме повече голове, ем няма да се губи време за всяка ситуация да се спори засада ли е или не е.😎

35izpu1.jpg