Jump to content

QATAR 2O22 - МЕГА ТЕМА

Radox

Recommended Posts

7 minutes ago, The Big Red Machine said:

И сега както всички казваме, че не ни се гледа това скапано камиларско Световно, предпочитаме да си гледаме класния клубен футбол вместо скучния такъв на националните отбори, но като дойде време за него дали няма всички да сме адски надъхани и да не пропуснем и минута от него. 😀

Аз съм го забелязал Ем Джейката е все недоволен от нещо във футбола и сипва яко или просто троли.:D

Не, просто троли. Макар и дженерик и вече доста изтъркано. 

Нека не се залъгваме. На никого не му било пукало, на всеки му било все тая... Бля бля бля. В крайна сметка пак всички ще гледат първенството и ще си постват коментарчетата.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

8 hours ago, Mariyan01 said:

Аз съм го забелязал Ем Джейката е все недоволен от нещо във футбола и сипва яко или просто троли.:D

Е любимият ми  отбор като не играе какъв интерес да имам 😂😂

• 2 weeks later...
On 8/12/2022 at 8:42 PM, MJ23 said:

Е любимият ми  отбор като не играе какъв интерес да имам 😂😂

Ем, Милан чуек ги няма на световното, прав си :( 

Иначе одеве гледах актуалните коефициенти за победител в световното и единствените държави с шансове според букитата са следните:

- Бразилия (5.50)

- Англия (6.50)

- Франция (7.00)

- Аржентина (8.00)

- Испания (9.00)

- Германия (11.00)

- Португалия (13.00)

- Холандия (13.00)

- Белгия (15.00)

Интересно на базата на какво Бразилия за пореден път са главния фаворит, не съм забелязал да са някаква невероятна сила в последно време. Аржентина също са сложени сред най-големите фаворити, но ми се струва, че за съжаление южноамериканските отбори за пореден път ще се оакат и ПАК ще гледаме европейски отбор с титлата, но да видим. Също така това Англия да са на второ място ми се вижда тотален абсурд.

• LMFAO 2

35izpu1.jpg

On 8/12/2022 at 7:48 PM, natopor4en said:

Не, просто троли. Макар и дженерик и вече доста изтъркано. 

Нека не се залъгваме. На никого не му било пукало, на всеки му било все тая... Бля бля бля. В крайна сметка пак всички ще гледат първенството и ще си постват коментарчетата.

Прав си за това,но аз лично ще го гледам,защото не искам отбори като Сърбия,Хърватия,Испания и донякъде Арентина, и Англия  да печелят.

Бразилците имат брутален отбор за това световно. В момента всичките им нападатели са във върхова форма - Жезус, Рафиня, Неймар, Антъни, Мартинели, Ричарлисон, със сигурност има и още.

Двама от най-добрите вратари в света. Защитата им е доста силна, за което мисля, че треньора Тите е виновен. Двама перфектни дефанзивни халфа в лицето на Каземиро и Фабиньо, който може да си върне най-добрата форма за световното. И box to box халфове имат много добри като на първо време се сещам за Бруно Гимараеш и Лукас Пакета, та да наистина имат уникален отбор и не се очудвам, че са фаворити.

1 hour ago, Radox said:

Ем, Милан чуек ги няма на световното, прав си :(

И аз това му се чудих на Емджейката:D

55 minutes ago, Mariyan01 said:

Бразилците имат брутален отбор за това световно. В момента всичките им нападатели са във върхова форма - Жезус, Рафиня, Неймар, Антъни, Мартинели, Ричарлисон, със сигурност има и още.

Двама от най-добрите вратари в света. Защитата им е доста силна, за което мисля, че треньора Тите е виновен. Двама перфектни дефанзивни халфа в лицето на Каземиро и Фабиньо, който може да си върне най-добрата форма за световното. И box to box халфове имат много добри като на първо време се сещам за Бруно Гимараеш и Лукас Пакета, та да наистина имат уникален отбор и не се очудвам, че са фаворити.

И аз това му се чудих на Емджейката:D

Антъни и Ричарлисон са ментета, забравяш Винисиус :D

И за Англия пак ще го кажа, няма как да не са фаворити като имат толкова класни играчи. Те имат 22 равностойни футболиста. Как ще се представят вече е друг въпрос.

Аз продължавам да си стискам палци на Аржентина!

3 minutes ago, Bobotsi said:

Антъни и Ричарлисон са ментета, забравяш Винисиус :D

И за Англия пак ще го кажа, няма как да не са фаворити като имат толкова класни играчи. Те имат 22 равностойни футболиста. Как ще се представят вече е друг въпрос.

Аз продължавам да си стискам палци на Аржентина!

Лично за мен нямат манталитет,а и през 1990-та са имали много по-класни играчи но пак не им е стигало за титла. Евентуално да стигнат пак  полуфинал.

Бтв, не знам дали съм ви упоменавал, но според мен ФИНАЛНАТА ОСМИЦА ще е фрашката със star power и ще е Германия, Аржентина, Бразилия, Франция, Англия, Испания, Португалия и Холандия!!! Това ще е най-дебелата четвъртфинална фаза от 2006 насам!

35izpu1.jpg

Rise of Thunder

Англетата пак ще глътнат студена водица със сперма. Изкуствено им вдигат акциите и накрая ще посерат пейзажа. 

17 minutes ago, Rise of Thunder said:

Англетата пак ще глътнат студена водица със сперма. Изкуствено им вдигат акциите и накрая ще посерат пейзажа. 

Те на абсолютно всяко световно ги надуват като балон че ТОЗИ ПЪТ вече са с невероятен отбор, че са сред основните фаворити и т.н. и после винаги се посират. Единствено на европейското като по някакво чудо стигнаха финал, но то е просто защото всички останали бяха посредствени. Най-легендарният им отбор за мене беше тоя от 2004-06. И винаги играеха с номера от 1 до 11 стартов състав:

1. Джеймс

2. Невил

3. Коул

4. Джерард

5. Тери

6. Кембъл

7. Бекъм

8. Скоулс

9. Руни

10. Оуен

11. Лампард

Доста брутални имена до един, но въпреки това отпаднаха на четвъртфиналите и 2002, и 2004, и 2006. А 2000 и 2008 изобщо не излязоха от групите даже.

35izpu1.jpg

Rise of Thunder
5 minutes ago, Radox said:

Те на абсолютно всяко световно ги надуват като балон че ТОЗИ ПЪТ вече са с невероятен отбор, че са сред основните фаворити и т.н. и после винаги се посират. Единствено на европейското като по някакво чудо стигнаха финал, но то е просто защото всички останали бяха посредствени. Най-легендарният им отбор за мене беше тоя от 2004-06. И винаги играеха с номера от 1 до 11 стартов състав:

1. Джеймс

2. Невил

3. Коул

4. Джерард

5. Тери

6. Кембъл

7. Бекъм

8. Скоулс

9. Руни

10. Оуен

11. Лампард

Доста брутални имена до един, но въпреки това отпаднаха на четвъртфиналите и 2002, и 2004, и 2006. А 2000 и 2008 изобщо не излязоха от групите даже.

2000 година ли завършиха без победа в групите? 

18 minutes ago, Rise of Thunder said:

2000 година ли завършиха без победа в групите? 

Не, тогава биха Германия, но се осраха в другите два мача в групата.

35izpu1.jpg

• 2 weeks later...
2 hours ago, Bobotsi said:

@Radox Как виждаш ФИНАЛНАТА ОСМИЦА? Яко стар палър, нали чуег?

Бобе, аз достатъчно пъти съм писал моята. Напиши един път твоята. Според мен ще ти е нещо от типа на:

Австралия - Сенегал
Уелс - Еквадор

Тунис - Япония

Канада - Гана

:)

35izpu1.jpg

Rise of Thunder

Англетата имаха брутален национален отбор, но треньорите им бяха минимум аутисти. Даже преди известно време с един авер си приказвахме и дискутирахме, че ако националният на Англия от периода 2000-2006 хване сегашният национален на Англия, сегашните ментета ще отнесат поне 5-6 парцала още първото полувреме. 

• Upvote 1
7 minutes ago, Rise of Thunder said:

Англетата имаха брутален национален отбор, но треньорите им бяха минимум аутисти. Даже преди известно време с един авер си приказвахме и дискутирахме, че ако националният на Англия от периода 2000-2006 хване сегашният национален на Англия, сегашните ментета ще отнесат поне 5-6 парцала още първото полувреме. 

Да, да, точно така. Манекена Бекъм, страшилището на врата Сиймън или фалиралия клошар Дейвид Джеймс. В атака ментето Оуен, лорд Хески, да бе забравяме феномена ДАРИУШ ВАСЕЛ. В халфовата линия звездите Ники Бът и Оуен Харгрийвс, който е по - лесно да се счупи и от ваза падаща от 10 етаж. Несериозно е дори да сравнявам тия ментета със сегашния им отбор, камо ли да са по - добри.

Rise of Thunder
3 minutes ago, MJ23 said:

Да, да, точно така. Манекена Бекъм, страшилището на врата Сиймън или фалиралия клошар Дейвид Джеймс. В атака ментето Оуен, лорд Хески, да бе забравяме феномена ДАРИУШ ВАСЕЛ. В халфовата линия звездите Ники Бът и Оуен Харгрийвс, който е по - лесно да се счупи и от ваза падаща от 10 етаж. Несериозно е дори да сравнявам тия ментета със сегашния им отбор, камо ли да са по - добри.

О, да. Сегашните им футболисти са всичките някакви топ звезди. На вратата колосалното менте Джордан Пикфорд, който го е шубе да излезе при корнер, в защитата Кайл Уокър и Хари телето - кой от кой по - голям клоун. В халфовата линия са поредното хлапе гений Джуд Белингам, който с трудности си спира топката и масово пасовете му са на не повече от 3 метра, Деклан Райс, за когото Астън Вила искаха 100 милиона, което е абсолютно несериозно за толкова лимитиран футболист. Единственият плюс е в атака, където Хари Кейн и донякъде Джак Грийлиш спасяват положението. 

Бекъм може и да е манекен, но играеше по - добре от половината сегашни манекени. Беше си и лидер. Хари Кейн  За Бът и Харгрийвс съм абсолютно съгласен. Не бяха чак толкова лоши футболисти, но това, че като ги бутнеш 1-2 пъти по - силно и бяха извън терените за 5-6 месеца. Васел, честно казано, даже бях забравил, че са го викали в националният. Благодаря, че ми припомни. 

Вратар - Рамсдейл

Защитници - Томори, Рийс Джеймс, Джон Стоунс, Трент Алекзандър Арнолд

Халфове и нападатели - Диклан Райс, Мейсън Маунт, Стърлинг, Грийлиш, Хари Кейн, Фоудън, дори Абрахам

Къде ще сравняваш тези с дървосекачите им от едно време?

4 minutes ago, MJ23 said:

Вратар - Рамсдейл

Защитници - Томори, Рийс Джеймс, Джон Стоунс, Трент Алекзандър Арнолд

Халфове и нападатели - Диклан Райс, Мейсън Маунт, Стърлинг, Грийлиш, Хари Кейн, Фоудън, дори Абрахам

Къде ще сравняваш тези с дървосекачите им от едно време?

Брутален отбор...

Представям едновремешната Англия с един треньор като Гуардиола. Два трофея поне не им мърдаха.

Edited by Mariyan01
36 minutes ago, Rise of Thunder said:

Деклан Райс, за когото Астън Вила искаха 100 милиона, което е абсолютно несериозно за толкова лимитиран футболист. Единственият плюс е в атака, където Хари Кейн и донякъде Джак Грийлиш спасяват положението. 

Как може да коментираш отбора като дори не правиш разлика между Уест Хем и Астън Вила?!

Супер са им играчите, но бобъра седнал на пейката ще ги прецака за пореден път и пак ще гледаме гневните изблици на английските наркомани.

Rise of Thunder
46 minutes ago, Bobotsi said:

Как може да коментираш отбора като дори не правиш разлика между Уест Хем и Астън Вила?!

Супер са им играчите, но бобъра седнал на пейката ще ги прецака за пореден път и пак ще гледаме гневните изблици на английските наркомани.

Бобоцка, не се прави на експерт, мойто момче. Това, че съм объркал едните дървосекачи с другите, не ме прави по - малко компетентен на тема футбол.

MJ23, това, че имало странни повиквателни като Васел, Фил Джоунс, Хески и т.н, не прави едновремешният им отбор по - малко добър. Просто, държави като Германия, Франция, Бразилия и Аржентина имаха брутални национални отбори и англетата останаха на заден план. 

Супер им били играчите и преди, и сега, уникално им било първенството и преди, и сега, пък имат по-малко световни титли от Уругвай и по-малко европейски от Гърция. Англия НЯМА да стане световен шампион, не и в Катар. Има по-голям шанс Мексико да прескочи 1/8-финала, отколкото Кейн да вдигне световната купа.

• Upvote 1
  • Sad 1
2 minutes ago, Mystery said:

Има по-голям шанс Мексико да прескочи 1/8-финала, отколкото Кейн да вдигне световната купа.

А Гробаря по-добри шансове ли има?

• Haha 1
  • Wank 1

35izpu1.jpg

Мисля да направя една опростена игра с ПРЕДИКЦИИ за световното, която ще се състои от 2 етапа. Първо всеки участващ ще ми изпрати преди началото на турнира на ЛС кой мисли, че ще стане световен шампион. Това ще има значение на края на турнира. След това, преди всеки ден с мачове, всеки ще пуска прогнози в темата, като за всеки мач ще дава просто 1, Х или 2. За познат знак ще получи 1 точка, като за познат Х ще се дават 2 точки. При директните елиминации пак ще може да се дава Х за редовното време, но ако се даде прогноза Х, ще трябва да се напише и след това кой в крайна сметка ще продължи (без значение дали с продължения или дузпи) и ако се познаят и хикса, и победителя после, това ще носи 3 точки. Ако някой пък заложи 1, и мачът завърши Х, но после все пак отборът, на който е заложил, се класира с продължения/дузпи, ще се печели 1 точка. Като приключи световното, ще бъдат разкрити и прогнозите на всички участници отпреди турнира, и който е познал световния шампион, ще получи още 10 бонус точки. По този начин, класирането на играчите ще може да се преобърне тотално в последния момент и ще има интрига до края.

Алтернативно, ако не ме мързи, обмислям и втори вариант за играта - всеки ден сутринта да копирам коефициентите например от бет365 и който познае знак, да получава точки, равни на коефициента на знака който е познал. Например - Англия - Иран (1.40 , 3.80 , 5.00). Ако някой реши да играе на сигурно и прогнозира Англия, ще вземе само 1.40 точки, но ако реши, че Иран ще направят изненадата и тя наистина се случи, ще вземе цели 5.00 точки. При директните елиминации ще е същата работа, но ако някой прогнозира Х, ще трябва да сложи и кой след това ще се класира, което ще му носи примерно още 1 бонус точка освен точките от хикса. Десетте точки премия за познат преди турнира световен шампион ще ги има и в този вариант.

Edited by Radox
  • Upvote 1

35izpu1.jpg