Jump to content

QATAR 2O22 - МЕГА ТЕМА

Radox

Recommended Posts

1 hour ago, The Pain said:

Такива турнири, където има 5 голмайстора с по 4 гола не ме кефят. :D

Очаквай много такива от тук нататък, не виждам много изявени големи таланти в момента, освен може би Мбапе и Хaaланд, който не е на Световното. Колкото и да не харесвам Мбапе, момчето е на 23 и вече има спечелено СП, както и 7 гола на световни първенства. Ако продължава така, не виждам защо да не мине Клозе по голове.

Кратките ми виждания за спектаклите днес:

Япония и Коста Рика се надявам да е забавен, голов мач. Имам предвид, головете да валят във вратата на Коста Рика, за да бъдат ебани в гъза окончателно немците. Просто не виждам как японците ще се осерат тук и няма да бият с едно 3:0.

Белгия - Мароко ми се чини да е урина и помия. Ако белгийците излязат пак с приспивателната си тактика като срещу Канада, може и да повърна и да спра мача още първото. Все пак мисля че ще додрапат до някакво умряло 1:0

Хърватска се опозориха срещу Мароко и тук мисля, че ще търсят с всички сили задължителната победа срещу Канада. Може би ще издрапат 1:0 в скучен мач, в който Канада ще са се затворили като за световно. Но не е изключено и да шокират сърболята с някой късен гол на контра.

Испания - Германия от дни го сънувам, че ще е 1:1, не знам защо. След резултатите в първите мачове всички бързат да отписват швабите, но аз не съм толкова сигурен. Немеца не е победен, докато главата му не е на три метра от тялото, а тази на Хуйзи Флик още не е. Като нищо ще избацат някой хикс и ще си ебе путката майна последните мачове. Да не дава господ пък по някакъв късмет да бият. Тогава ще има яко ПРЕШЪР върху Лучката последния мач с Япония :(

Edited by Radox
  • LMFAO 1

35izpu1.jpg

Аз съм сложил една камара пари на трудолюбивите малки човечета и на хората на Лучо. ВАМОС ЕСПАНОЛ И ВАМОС ЯПОН!

• Sad 1

Деба тия пипалоеби деба. Предния кръг КР бяха джобъри, сега Джапания са джобърите. 

Edited by raquishi
  • Wank 1

Япония ма ибаа у гъза! Всичко рухна! Тая умряла група са става 9-3-3-3, като Испания ще са с 9, а Швабите ще лузнат Коста Рика последния мач и ще се класират с 3 точки и голова разлика :( :( 

35izpu1.jpg

THE GRIM REAPER

Поредният мач, в който Коста Рика цял мач не играе и после бие с 1:0 от грешка на противника. Цялата им история е такава.

Щях да си купувам СОНИ ПС5, ама няма да подпомагам тия джобери, достатъчно пари им дадох! Ще мина на хбох, ебал съм ги! Ю ЕС ЕЙ, Ю ЕС ЕЙ!!!

• Wank 1
  • LMFAO 1
2 hours ago, Radox said:

Просто не виждам как японците ще се осерат тук и няма да бият с едно 3:0.

Номер 1 си. Продължавай в същия дух!

31872DA1-F9A2-4DED-A5A8-C69D165D2DB3.jpeg

• Upvote 1
  • Haha 2
1 minute ago, Radox said:

Това с 2000 лева нали? 😂

С бонуса от 20 лв. Има още два мача, ясно е че е пуснато на ташак. 😂 Ама и за тях имаш други виждания.

• Haha 1

Ще си говорим когато видим какви ще са ЧЕТВЪРТФИНАЛИТЕ, лек. Дотогава всичко друго са празни пръдни и оригни.

Спойлер:

Spoiler

ХОЛАНДИЯ - АРЖЕНТИНА

ИСПАНИЯ - БРАЗИЛИЯ

АНГЛИЯ - ФРАНЦИЯ

ГЕРМАНИЯ - ПОРТУГАЛИЯ 

:(

Edited by Radox

35izpu1.jpg

The Big Red Machine

Както бях предположил, Япония не можа да бие. Едно е да си по-слабия, да играеш в защита и да дебнеш на контри, друго е вече ти да трябва да градиш играта. Не съм изненадан че паднаха накрая. Сега Германия дори при загуба от Испания пак ще може да се класира при добра победа срещу Коста Рика и ако Испания не легне на Япония.

THE GRIM REAPER

Тоя малоумен втори кръг ще ми преебе финалната осмица: Сенегал, Саудитска Арабия, Иран, Дания, Япония, Хърватска, Швейцария, Гана.

БАСИ ЛАЙНЯНОТО СВЕТОВНО!

• Wank 1
  • LMFAO 1

Доста тъп мач беше тоя, първото полувреме НИЩО не се случи, а второто КР имаха една атака и вкараха. Японците се скъсаха да изпускат 99%-ови възможности. Ако германците паднат от Испания довечера, то от тая група само един отбор заслужава да продължи, другите просто да се отказват и това е.

Да бе, и моята финална четворка ДНР, ЛНР, Узбекистан и Лесото няма да излезе :( 

ПС Мароко дали ще сурнат ДЕ МЕНТОЙНЕ и сие? Направо отивам на почивка в Маракеш ако излязат от групата тия пентаграм4овци.

Edited by raquishi
  • Wank 1

ААЙДЕЕЕ МАРОКО МАРОКОООООООоооОООоООооОоОооО

еееееее майната ви вараджийска!

Edited by raquishi
  • LMFAO 1