Jump to content

QATAR 2O22 - МЕГА ТЕМА

Radox

Recommended Posts

Подлогите от Укражна го поеха добре. Явно ще ни се размине тикането им насила до световната титла. ДА ЖИВЕЯТ БЕЙЛ И УЕЛС!

• Like 1
  • Wank 1

35izpu1.jpg

Че и с автогол си заминаха. Провалиха готовия филм тея льохми.

• Haha 3

Мале, тия Белгия ебаа путката майна на Полшондовски с 6:1. Май не са чак толкова слаби колкото мислехме, или просто Полша са си изпърдели пръдните окончателно вече..

35izpu1.jpg

Just a fan

По-скоро Левандовски загрява за Барса. С толкова кур, колкото ще поема е нормално да иска подготовка.

• Haha 2
4 hours ago, Just a fan said:

По-скоро Левандовски загрява за Барса. С толкова кур, колкото ще поема е нормално да иска подготовка.

Няма, следващата година е нашата!

Не знам дали Хари Кейн си прави ташак или е тотален малоумник, но на пресконференция каза, че Италия е един от големите фаворити:suicide:. За жалост мисля, че е второто, все пак такъв грозник не може да не е заченат от кръвосмешение между брат и сестра.

А аз очаквам от него да спечели турнира за Великата Английска игра.:(

• Haha 2
33 minutes ago, Mariyan01 said:

Не знам дали Хари Кейн си прави ташак или е тотален малоумник, но на пресконференция каза, че Италия е един от големите фаворити:suicide:. За жалост мисля, че е второто, все пак такъв грозник не може да не е заченат от кръвосмешение между брат и сестра.

А аз очаквам от него да спечели турнира за Великата Английска игра.:(

Може ли да пратиш видео, че не го намирам? :D

Не знам за вас, путки майни, но за мен четвъртфиналите почти неминуемо ще са:

ХОЛАНДИЯ - АРЖЕНТИНА

ИСПАНИЯ - БРАЗИЛИЯ

АНГЛИЯ - ФРАНЦИЯ

ГЕРМАНИЯ - ПОРТУГАЛИЯ

Надъхан съм кат жуотно!!!!

35izpu1.jpg

6 minutes ago, itzo1994 said:

^ Мдам, и аз така ги виждам нещата в момента.

Пичагите от Телеграф (британюгите) са направили готин сайт за предикции: https://www.telegraph.co.uk/world-cup/2022-predictor-wallchart-football-qatar/

Ти мислиш ли, че не го знам от 1 месец и не цъкам по 15 пъти на ден различните варианти като вманиачен шизофреник??

• Haha 1

35izpu1.jpg

На мен ми излизат полуфинали Аржентина - Бразилия

Франция - Белгия. 

Бразилия и Франция бият и накрая те са ва финал като Франция ебът Бразилия и вдигат трофея. 

За мен или Франция или Белгия ще спечелят световното. Но тва е световно така че въобще не се знае

1/4-финали:

Сенегал-Дания

Германия-Уругвай

Англия-Франия

Испания-Сърбия

Първо от мен сте го чули

HEIDENREICH

Aнглия са такива мизерници в момента,че не вярвам да минат групата, нищо че е "лесна'.  Мама им деба некадърна.  :angry:

Spoiler

Ще играят финал с Италия май 🖕

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

След дълги дни и нощи на анализи и размишления, достигнах до заключението, че най-вероятните четвърфинали ще са:

ХОЛАНДИЯ - АРЖЕНТИНА !

ИСПАНИЯ - БРАЗИЛИЯ !!

АНГЛИЯ - ФРАНЦИЯ !!!

ГЕРМАНИЯ - ПОРТУГАЛИЯ !!!!

Надъхан съм кат ТОТАЛНО ЖУОТНО, чуеци !!!!!

• Haha 2

35izpu1.jpg

Толкова не ми пука за това джобърско първенство, че даже бих се изкефил, ако го отложат и него с година заради ковид или друга простотия. :D 

• LMFAO 1
  • Confused 1
14 minutes ago, Radox said:

След дълги дни и нощи на анализи и размишления, достигнах до заключението, че най-вероятните четвърфинали ще са:

ХОЛАНДИЯ - АРЖЕНТИНА !

ИСПАНИЯ - БРАЗИЛИЯ !!

АНГЛИЯ - ФРАНЦИЯ !!!

ГЕРМАНИЯ - ПОРТУГАЛИЯ !!!!

Надъхан съм кат ТОТАЛНО ЖУОТНО, чуеци !!!!!

Колкото пъти и да го напишеш, няма да се сбъдне.

• Like 1
  • Haha 1
1 hour ago, Bobotsi said:

Колкото пъти и да го напишеш, няма да се сбъдне.

Ти кво викаше? Сенегал - Хърватия полуфинал ли, как ги предвиждаше, господин разбирач?

Edited by Radox

35izpu1.jpg

Това което неизбежно ще се случи, е Лучената Фурия със световната титла, предсказано е на древни каменни плочи!

А също така искам да добавя, че тази година е нашата!

Edited by Suffer-H
1 hour ago, MJ23 said:

Толкова не ми пука за това джобърско първенство, че даже бих се изкефил, ако го отложат и него с година заради ковид или друга простотия. :D 

И защо не ти пука, кое му е джобърското? Има доста силни отбори тая година и е супер непредвидимо.

Франция или Бразилия  шампион! Ако Радокс прогнозира правилно те ще имат двата по-слаби отбора на четвъртфинал.

Edited by Himler
  • Facepalm 1
4 hours ago, Mariyan01 said:

И защо не ти пука, кое му е джобърското? Има доста силни отбори тая година и е супер непредвидимо.

Щото съм фен на Италия и ми е все тая дали световен ще стане Франция, Бразилия или Аржентина. Единствено ще искам да не са Англия и в случая без Италия най много ще стискам палци на Франция заради половината отбор на Милан. :D Но като цяло ми е през хуя за отборите. България  не участва, любимия ми отбор не участва, за какво да ми дреме? А и националните отбори са пълна скука и леш, само ще стопират далеч по - интересния клубен футбол.

Edited by MJ23

И на мен общо взето ми писна да гледам големи форуми без България. Дреме ми на уя за отборите на чуждите държави.

Edited by Himler
  • Facepalm 2
The Big Red Machine

И сега както всички казваме, че не ни се гледа това скапано камиларско Световно, предпочитаме да си гледаме класния клубен футбол вместо скучния такъв на националните отбори, но като дойде време за него дали няма всички да сме адски надъхани и да не пропуснем и минута от него. 😀