Jump to content

QATAR 2O22 - МЕГА ТЕМА

Radox

Recommended Posts

Аз очаквам поне един от изброените да се издъни още в групите. Вторият ще е на 1/8 финалите. Кой кога обаче не мога да предположа...

Отпиши Португалия, Холандия и Франция, най-вече първите два отбора. В последно време бая се насират.

THE GRIM REAPER
3 hours ago, kabakov said:

Аз очаквам поне един от изброените да се издъни още в групите. Вторият ще е на 1/8 финалите. Кой кога обаче не мога да предположа...

Афранция ще излети. Традицията трябва да продължи :) .

2 hours ago, Bobotsi said:

Отпиши Португалия, Холандия и Франция, най-вече първите два отбора. В последно време бая се насират.

Искаш да кажеш че Крищиану Руналду, че КРИСИТО няма да сбъдне мечтата си??? А кой ще е вместо него ве? Гана и Коста Рика ли? 

35izpu1.jpg

21 minutes ago, Radox said:

Искаш да кажеш че Крищиану Руналду, че КРИСИТО няма да сбъдне мечтата си??? А кой ще е вместо него ве? Гана и Коста Рика ли? 

Меси 🐐:)

Just now, Bobotsi said:

Меси 🐐:)

Сега сериозно. Мисълта ми беше, че ако не са тези фаворити, които съм писал по-горе, КОЙ друг ще стигне вместо тях на четвъртфиналите? Дания, САЩ, Еквадор, Мексико? Просто не ми се вижда как ще стане. Този път нещата изглеждат прекалено предначертани за фаворитите?

35izpu1.jpg

Португалия сега имат една средно силна 11-ка така че би трябвало да минат групите. Както винаги аз ще съм за Бразилия. 

Нека видим предполагаемата 11-ка за световното: 

Тоя пич Ренан Лоди въобще не знам къде и играе и кой е. Бе като цяло не са много добре нещата като им гледал състава. Не съм съгласен и Винисиъс да е резерва на Неймар, по-добре да заиграе на мястото на Жезус който си е резерва и в Сити. 

89392207-9843-4EF6-BBF1-87FE56855742.png

Дания, Сърбия, Канада и Уругвай са добри кандидати за изненада. Уругвай традиционно играят много силно на големи първенства. Сърбия и Канада имат млади и талантливи състави. Дания пък имат много добре напаснат отбор, изглежда и Ериксен си връща формата, така че кандидати има.

Отделно имаш САЩ, Швейцария и Сенегал които също не са за отписване.

2 minutes ago, Farest said:

Португалия сега имат една средно силна 11-ка така че би трябвало да минат групите. Както винаги аз ще съм за Бразилия. 

Нека видим предполагаемата 11-ка за световното: 

Тоя пич Ренан Лоди въобще не знам къде и играе и кой е. Бе като цяло не са много добре нещата като им гледал състава. Не съм съгласен и Винисиъс да е резерва на Неймар, по-добре да заиграе на мястото на Жезус който си е резерва и в Сити. 

89392207-9843-4EF6-BBF1-87FE56855742.png

Леко странен състав е този. Аз очаквам Винисиус и Жезус по крилата и Неймар като нападател, може би това им е най-силното нападение. Лоди играе в Атлетико Мадрид, не е Марсело но е много по-добър от ментето Телеш. Като халфове очаквам Коутиньо, Пакета и Каземиро, като може да има и включвания на Фабиньо и Бруно Гимараеш. Защитата също е стабилна. Вратарите са им сред най-добрите в света.

За мен Бразилия е от големите фаворити този Мондиал.

Сенегал специално си имат доста  силен ростер и ги виждам да са способни на подвиг тип Камерун 1990- та и ли Нигерия 1994- та.

THE GRIM REAPER

На миналото световно Сенегал мачкаха, нищо че не излязоха от групите. Мача срещу Полша още го помня.

• Haha 1
The Big Red Machine

Португалия играят напоследък много колебливо, но все си мисля че ще се засилят и ще достигнат поне до четвъртфиналите. Дания може да направят пробив ако задържат ритъма си от квалификациите. Сърбите също имат силен отбор и могат да са потенциална изненада. Канада са млад отбор и мисля че липсата им на опит ще им попречи. Аз очаквам силно представяне от Уелс и поне минаване на групата, ако разбира се се класират де. Уругвай също имат шанс да стигнат доста напред. От Африка изпъкват Сенегал евентуално. Колкото до издънки на фаворити.. Франция ги дебне проклятието на шампиона от последните първенства - отпадане в групите. Холандия може да разочарова, но там не съм ги следил много. Не знам Белгия след разочарованията и голямата кошница как ще са. Хърватите не са също силата от последния Модиал. От Южна Америка много се очаква от Аржентина, но не трябва да отписваме и Бразилия. Като цяло е много рано още за прогнози и нагласи, не се знае дотогава кой в какво състояние ще е.

Edited by The Big Red Machine
  • 2 weeks later...

А дано, ама надали.

За един играч ФИФА няма да прави такива огромни промени, няма значение дали е играл 10 минути или в 8 мача.

И да ги направи, то мястото ще го вземе следващият отбор от тази зона или направо ще пуснат два от отборите стигнали междуконтинентален плейоф (Нова Зеландия + Коста Рика). То македонците заслужават повече, заеби. :D 

natopor4en

Италия са отбора с повече фенове по света. Но чисто кейфей квотата трябва да остане за държава от Южна Америка. Ако отиде другаде, няма да е много коректно. Но пък през последната петилетка се нагледахме на какви ли не абсурди, така че нищо няма да ме изненада.

• Upvote 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

• 2 weeks later...

ХОЛАНДИЯ - АРЖЕНТИНА

ИСПАНИЯ - БРАЗИЛИЯ

АНГЛИЯ - ФРАНЦИЯ

ГЕРМАНИЯ - ПОРТУГАЛИЯ

Capture.JPG

Помнете думите на бачи Радокс!!!

Edited by Radox
  • Wank 1
  • LMFAO 1

35izpu1.jpg

Днеска е квалификацията между Шотландия и Украйна, като победителят се изправя срещу Уелс на 5-ти. Дано украинската паплач отпадне още днес, че не ми се слушат повече възклицания колко са неоправдани и как ТРЯБВА да се класират за световното...

• Upvote 2

35izpu1.jpg

HEIDENREICH
12 hours ago, Radox said:

Днеска е квалификацията между Шотландия и Украйна, като победителят се изправя срещу Уелс на 5-ти. Дано украинската паплач отпадне още днес, че не ми се слушат повече възклицания колко са неоправдани и как ТРЯБВА да се класират за световното...

Тц..биха 😥

Обаче стават олигофрени след 2 години.

Ясно е, ще им дадат пуш до световната титла на тия утайки... Повече тая помия няма да я погледна, ако не отпаднат от Уелс други ден!

• Wank 1

35izpu1.jpg

Тея льохми са в една група с Англия, Иран и САЩ. Като нищо ще я спечелят... И в следващия кръг играят съответно с 1 или 2 от група А - Карат, Еквадор, Сенегал и Нидерландия. Ето ви го нарисуван пътя до 1/4 финалите.

@Radox това синьото, в подписа ти, не стана ли ПРЕДИ 2 години?

Edited by kabakov
natopor4en

То туй малко като на изкуфелият дърт рептил ВиниМак оувърпушовете на ъндърдозите. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

On 6/2/2022 at 12:16 PM, kabakov said:

Тея льохми са в една група с Англия, Иран и САЩ. Като нищо ще я спечелят... И в следващия кръг играят съответно с 1 или 2 от група А - Карат, Еквадор, Сенегал и Нидерландия. Ето ви го нарисуван пътя до 1/4 финалите.

Дори да стане, там ще ги чакат АРХЕНТИНОС ХУНИОРС и Гномеси и приказката приключва :(

35izpu1.jpg

Ако Меси не е в състава и не разваля обстановката наистина укритата нямат шанс срещу тях.

On 6/2/2022 at 1:16 PM, kabakov said:

@Radox това синьото, в подписа ти, не стана ли ПРЕДИ 2 години?

Не, това се е случило още преди 60 години :)