Jump to content

Hell's Kitchen България - Сезон 4

hacky

Recommended Posts

HEIDENREICH

Ето го мейн ивентът за Wrestlemania . Това ако не напълни стадиона не знам кое. :wank:

THE GRIM REAPER

Валето е страшно неприятна особа. Жалко че поповото прасе не я разкости.

• Haha 1
yaripim

Най-добрия епизод до момента. Трябва да отлежа,че е добре, когато шефа не пести суперлативи при хубави ястия и компоненти. Курвето с мирижливите цици по-горе се спаси на магия, на Емо май кура(пън интендед) му дойде в повече и айде, кере маневра. Юрка гагарина и тя фана пътя, явно го има и това. 

Пак ги изфърли като кучета от кухните,преди време мислех да търся варианти и връзки ида и аз да чакам да ям като гост, ама като гледам какво става... може би добре,че не съм там.

Жалко,колко се е състарила Енджие Касабие...:(

• Haha 1

3kuoda.gif

StoneColdFaN

Значи. Искам само да попитам нещо Зоофила. При цялото ми уважение, ама ти ТЪП ли си ве, луд?!? При все, че имаш нереално пиче като Андреа - как съвестта ти позволява да подхвърляш ЗООФИЛСКИ подмятания, как позволява да правиш ЗООФИЛСКИ намеци на бизона Виктория, що трябва да занимаваш България с извратения ти нагон, кво ме ебе за фетиша ти към дебелани ве, братан?!? ТИ ДУША НЯМАШ ЛИ, ВЕ?!?!? Дръж са малко на положение, че ме изнервяш стабилно. Не ти отива на годините, ве. Като толкова ти се гледат свине, забавляваш са и лъскаш - завържи и затвори жена си в килера, седни си на стола у вас, пусни си предишните сезони с Нината, СУ-ШЕФА ти Чилевата и Галята, сипи си 50 гр. узо и лъскай до сутринта, ве. :suicide:

HEIDENREICH
8 hours ago, yaripim said:

Пак ги изфърли като кучета от кухните,преди време мислех да търся варианти и връзки ида и аз да чакам да ям като гост, ама като гледам какво става... може би добре,че не съм там.

Всичко е сценарий, брат. Ако си публика най-вероятно ще ти дадат некви дребни пари и сандвич и ще следваш указанията на режисьора.

Откак оставиха орда абитуриенти гладни баш на бала им , леко се съмнявам че нещата са 1;1 както ги виждаме в салона. Е освен това че Наско става все по-гнусен.

• Haha 3

HEIDENREICH
10 hours ago, StoneColdFaN said:

Значи. Искам само да попитам нещо Зоофила. При цялото ми уважение, ама ти ТЪП ли си ве, луд?!? При все, че имаш нереално пиче като Андреа - как съвестта ти позволява да подхвърляш ЗООФИЛСКИ подмятания, как позволява да правиш ЗООФИЛСКИ намеци на бизона Виктория, що трябва да занимаваш България с извратения ти нагон, кво ме ебе за фетиша ти към дебелани ве, братан?!? ТИ ДУША НЯМАШ ЛИ, ВЕ?!?!? Дръж са малко на положение, че ме изнервяш стабилно. Не ти отива на годините, ве. Като толкова ти се гледат свине, забавляваш са и лъскаш - завържи и затвори жена си в килера, седни си на стола у вас, пусни си предишните сезони с Нината, СУ-ШЕФА ти Чилевата и Галята, сипи си 50 гр. узо и лъскай до сутринта, ве. :suicide:

Още един път, ОЩЕ ЕДИН ШИБАН ПЪТ , си скрий пост и те пращам в Пичкарьово за половин година.

онтопик : 

-Какво е токачка ? 

-Пуйка !

• Haha 1
  • Wank 1
  • Facepalm 1

Сезона откъм сеир доставя, но кулинарно е трагедия. Не очаквах от Емил да си тръгне, беше ми фаворит, но психически не издържа. Повечето коментари са анти - Ангелов, но явно са забравили миналия сезон на какво правеше Реджеб. Освен на кулинарни качества за Ангелов явно е важно и психически да си издръжлив.

За Юра, очаквах да и даде имунитет 1-2 седмици за пълен сеир, но явно бабката до тук и стигаха силите. И все пак достави, дори по начина, по който си тръгна. Иван за нищо не става, едно вечно мрънкало с много спорни умения. Определено не е за там, по скоро си го представям на сбор да прави кебапчета и кюфтета.

От останалите в никой не виждам победител, както преди виждах в Реджи и Никола примерно. Николай се откроява, но и неговото самочувствие е в повече, повече и от уменията. Валентина може и да не готви зле, но психически е ужасна. Не бих се изненадал нечии нерви да не издържат и да я халоса. В началото ми бе забавно, че прави сеир, но психически съчувствам на останалите как ги товари с постоянни писъци.

• Haha 2
THE GRIM REAPER

Мариелка кифличката изтърваше чиниите до вчера, сега се изявява като голям готвач. 

Еми не знам, ако това ще й е gimick-а от сега нататък, по-добре да си ходи възможно най-рано. 

natopor4en
6 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Мариелка кифличката изтърваше чиниите до вчера, сега се изявява като голям готвач. 

Еми не знам, ако това ще й е gimick-а от сега нататък, по-добре да си ходи възможно най-рано. 

То туй с изтърването беше скриптирано от продукцията. Още тогава ти го казах.

Искаха да я превъобразят  в глуповатото вятърничево Барби. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

HEIDENREICH

Оффф писна ми на кура от тия луди вещици. Нещо сериозно загубих интерес. 

Много съм доволен от отпадането на Деница. Валентина може да е всякаква, но поне може да готви. И почти винаги точно тя им спасява резервациите. Епизода от петък Деница не спря да я провокира, блъска се в нея, дърпа и куртката и т.н. Изключително посредствена и видимо психически нестабилна. Изчезна в подходящия момент, защото сторилайна между двете почна да става неприятен. Редуването на агресивно поведение с постоянен рев и опити да търсиш съжаление са за Карлуково, а не за HK.

Сега явно ще лансират нов сторилайн между Мариела и варненския хобит. 🤮 Предишните сезони бе в пъти по - интересно без подобни сценарии, дано махнат максимално бързо Саръиванов, пълен минус е.

Днес се надявам да си тръгне простакесата Мариела, може и Андреа/Мартин. Но Калоян ще е най - вероятно, видимо е много зле. Разбира се не колкото Янита де. Тази жена за вече един месец нито веднъж не направи  нещо със света.

Edited by MJ23
  • Upvote 1
HEIDENREICH
28 minutes ago, MJ23 said:

Много съм доволен от отпадането на Деница. Валентина може да е всякаква, но поне може да готви. И почти винаги точно тя им спасява резервациите. Епизода от петък Деница не спря да я провокира, блъска се в нея, дърпа и куртката и т.н. Изключително посредствена и видимо психически нестабилна. Изчезна в подходящия момент, защото сторилайна между двете почна да става неприятен. Редуването на агресивно поведение с постоянен рев и опити да търсиш съжаление са за Карлуково, а не за HK.

Заради тях спрях да гледам, чуек.  То вместо да се забавлявам ме натоварват, хубаво сеир, ама половин час крясъци и почва да ме цепи кухата тиква.

2 предавания съм назад, но не ми се наваксва. Днес си пуснах снощното и още в началото ме разсмяха. Двете луди кучки си крещят, а на 1 метър от тях семейство Гнусарски се разплули в едно легло  като китове и гледат супер отегчено, както средностатистическият путрибитил гледа Рау.

Отделно се оказа че господин Гнусарски е свиня, който прави кочина и прекарва 90 % от времето си в кенефа. Що ли не съм учуден, шибана торба с лайна е тоя. 

Деница беше наистина дразнеща, оня ден валентина 5 пъти я пита кво ще готвиш ти, оная се репчи като овца. Валентина също е яко дразнеща, но тази деница се изявяваше само като прост бабаит

kabakov

Валентина, колкото и да ми е противна, поне може да готви. Деница, освен с истериите си, с друго няма да се запомни.

• Upvote 1
Mariyan01

Добре бе, как може една жена да иска да чука лисугер като Камен и то от пръв поглед, просто не го проумявам.

• Haha 3
THE GRIM REAPER

Моля ти се шефе, моля ти се! Разкарай тая проста квачка Мариела. Прасето не ме дразни толкова, нито Камен или Валентина.

HEIDENREICH

От гласчето на Мариела ми се досира

АЙДИ БИ МУМЧЕТА МОЛЯ ВА БЙЕ !

Mariyan01

По-голяма каруцарка от половината BWC, а това си е доста трудно постижение.

• Haha 1
HEIDENREICH

Оня па дето води жените тази вечер е ИБАСИ ПУТАКА 

Агонията с псуващата мякаща каруцарка продължава... Поне другата седмица надявам се Янита е чао.

natopor4en

Само мен ли ме кефи малкото палаво Мариелче. :D

Като едно малко бойно петле е. 

Бих й сготвил специално за нея един палав creampie. Yep. 🥰

Ама много грозно Мартин й са сваля. Ае маняк, момичето има семейство, има дете. Аре малко по-спокойно.

Надявам се оная мастия от семейството да го издуха тая седмица.  Нечовешка харизматична дупка. Адски невзрачна, а и май е малко доказано менте и некадърник като готвач. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif