Jump to content

Hell's Kitchen България - Сезон 4

hacky

Recommended Posts

natopor4en

На тая Мариелка все повече и по-силно ми се иска да й сготвя един палав creampie. И да й го търкам по джуките като амортизирани чистачки на 40 годишно Жигули.

Започвам да се замисля, че май имам някакъв скрит фетиш към момиченца с нехарактерен звук на говора. :( 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

THE GRIM REAPER

Заграждай Ники, заграждай :) . Бий един уй на неграмотното курве и дай боже скоро да си ходи.

Толкова противен подбор не са имали. Няма ни един, дори от чисто малоумно-забавна гледна точка, да ти е симпатичен. Поне става стабилен сеирец. Особено при жените, тия двете кобри дето ги вкараха, са тотално психясали и неадекватни. 

Андреа видимо не е стъпвала в професионална кухня, само като видиш как чисти риба с нокти :rofl: . Манячката да е блогърка или нещо от сорта. Явно сторилайното е да я изплющят няколко пъти и да си ходи.

• Upvote 2
  • Haha 1

Интересното е, че си има сериозен приятел, или поне така изглежда от IG профила и. :D Определено сеира е на ниво, очаквам нея, Юра, Валентина, Виктория, за съжаление и Мариела да ги държи до късно. Последната е крайно неприятна с постоянното псуване. Нон стоп го прави, все едно е Стоян Колев в женски вариант. Уменията и също са под всякаква критика. Днес очаквам да си замине варненския хобит, онзи от Горна Оряховица достава повече и е с потенциал за нов Петко. Юра е толкова дразнеща, че дори е ъпгрейдната Недялка. А Валентина е нечовешки дразнеща, дори радва как ги дразни, особено като каже ЗАХАРЧЕ.

HEIDENREICH

Чакайте да ме не нагази Loop и тука. 

НЕ ПЛАЧИ, СВИНЬО ! ГА ЯДЕ КИФТЕТА НИ РИВА !

• Like 2

HEIDENREICH

ПРАСКА :Взимам грах и ще извършим ГРЯХ !

АААААААХ 🤮🤮

• Haha 2
  • Sad 1

Вече сме убедени, че или Шеф Ангелов или Витомир Саръиванов чете БВЦ. Зоофилската нишка е ясна, но това с мякането вече няма как да е случайно..😂

• Wank 1
Mariyan01

Мале отвратителното гуси е по-противно от очакваното.

• Like 2
HEIDENREICH

Кака Вики... Жалко че мина Коледа, можеше да се колнеме и да си направим суджук.😥

• Haha 2
  • LMFAO 1

StoneColdFaN

Батко, дори не съм сигурен к'во гледам от началото на сезона. Кулинарно състезание или сапунка с елементи на зоофилия, в който няк'ъв е загорял толкова много, че прави НОН-СТОП мили очи на 150 кг свиня и иска да си го набута отзад й.

Между другото, вчера в Уикипедия се разтърсих за участниците в 4-тия сезон на тоя цирк и ми попадна тукашната Анелия - ами тя с една и съща фамилия, баце, като тази на певицата. К'ъв е тоя малък свят, к'во е това съвпадение, от коя митология изскочи - КАЗВАЙ!!!

Пък тоя Димитър го сравнявам с Тодор от първия сезон, дето на пуйката викаше "муйка". Извинявай, ама тоз изобщо не знае на коя планета са намира.

Edited by StoneColdFaN
  • Haha 1
Chicky Ricky

Тая свиня нещо се е разгонила май. Не знам кога е размножителният период на свинете, но тая да я затворим в някоя кочина с някой друг прасчо да се съвокупляват двамата. 

THE GRIM REAPER

''Аз знам какво може Андреа в кухната''! Да, да, да! То и аз знам да чистя рибата с нокти.

ЙЕС! Неадекватният свинчок си отиде.

THE GRIM REAPER

Ставаме свидетели на Hells kitchen версията на Розмари.

• Haha 2
12 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Ставаме свидетели на Hells kitchen версията на Розмари.

Дано поне тя после не записва подкасти с ЛюПчУ Жьечиф.

• LMFAO 1
HEIDENREICH

Абе, къде се дяна Арменския изнасилвач? 

Lemmon-714

Еее, тъкмо ще искам да си наваксам с епизодите и те ще хакнат сайта на нова...

Spoiler

image.thumb.png.1f706b355b1857c15eb52479f61f4e91.png

brayan_lotusrenault

Следващият епизод ще е зловеща селяндурщина, лелки в криза на средната възраст ,педераси и курви са пробутали тоя сезон, само някой черен мангал като оня Георги с очилата от предния сезон липсва.
А тая Андреа доскоро си е продавала голите снимки в onlyfans за по 10 долара,тъжно е да гледаш как 5-6 загорели пръча са като зарибени 15 годишни пикльовци по тая кОвра.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Мамка му и уеща! Таз Андреа и едно секси змиорче и скоро някой ще я опъне. Дано да не е само Наско щото тогава ке си ебе мамата

• Haha 1
natopor4en

Мамка й и гювендия мръсна. Тая Андреа става да опъ*ди кочаня. За разлика от Тлъстюша, която направо ще го изяде.

мама ви тулупска 

• Confused 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

StoneColdFaN
32 minutes ago, Farest said:

Мамка му и уеща! Таз Андреа и едно секси змиорче и скоро някой ще я опъне. Дано да не е само Наско щото тогава ке си ебе мамата

Той Наско преди да опъне нея - че го опънат него първо, спокойно. Пък нашия приятел @HEIDENREICH че го довърши с "лакти, колена и овчи главички", както се изрази преди 4 години. :)

Edited by StoneColdFaN
yaripim

Научил съм се да не вярвам на трейлърите на китчъна- малко оставаше да се подведа, че Юра ще изфърчи, ама с дружни усилия оправиха нещата червенените. Естествено виповете искаха на леля им пичката, по-различно от менюто,каква изненада. 

МитакО се беше предал отдавна. Още като сам си тръгна към вратата в миналите епизоди. Шефа дава шанс на всички и то доста- вижда се,че червените, дето ги гониха кат мръсни псета досега, вече издадоха докрай.

Засега много ми харесва НЕнатрапването на Чилева и Спартака- ще блеснат за малко, като дойде ред да саботират черните куртки, което ще е някъде по Великден, примерно.

Курвето и Никлаус за мен е постановка. Нищо няма да стане ВЪТРЕ. Извън кухнята вече не се знае знае ли си.

Сървис ,Наско!!!, Че иначе чичи Райх ще те клеца злобно и ще му гаснеш в ръчичките. :D 

Превюто за некст епизоуд- беше въпрос на време двете лелки да се сдъвчат, тоя път явно сеира ще е голям, щом и намесват и децата, нооо 'ората са казале:

Най-лошото, което един мъж може да каже за една жена е наполовина толкова лошо, колкото жена може да каже за жена.

Честит им осми март :D

3kuoda.gif