Jump to content

Hell's Kitchen България - Сезон 4

hacky

Recommended Posts

10 minutes ago, HEIDENREICH said:

Тъкмо мислех че тоя сезон нито една не става за йебан и вкара холандско курве при мъжете...

Виж в Instagram - andreaakse_ :wank::wank:

• Wank 1
Mariyan01
5 minutes ago, MJ23 said:

Виж в Instagram - andreaakse_ :wank::wank:

Ах мама ти чикярска, веднага я издири, сега не моем да заспим като гледаме това бижу:wank:

• Wank 2
  • Facepalm 1
2 minutes ago, Mariyan01 said:

Ах мама ти чикярска, веднага я издири, сега не моем да заспим като гледаме това бижу:wank:

Извини се за обидата над уважаван семеен потребител. Човек във FB бе писал.. 😂😂

C2BD85AB-87C2-48B0-A64A-F569FB24A47F.jpeg

HEIDENREICH

Обаче тоя арменецът дето им го вкара прилича на изнасилвач- шеф на паравоенна организация . Нашите путьовци яко ще насерат ,само пандизчийчето може да се сети да го наръга с парче стъкло под душовете.

natopor4en

Защо пишман черпаклията и самозван шеф Ангелов не каза как й е онлифянса на туй от Холандия дето е. Не е идеално лоша. Ама става колкото да опъ**и кочаня. 

😂

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Криндж,тъпотия и селтащина, така стартира предаването. Не ги знам какъв им е акъла на продуцентите и тнт. , не ме е яд,че изкопираха преобличането на шефа и как се вмъкна сред тях- виждали сме го и преди. Но явно аз от гледане на всичките сезони с Рамзи,съм вдигнал летвата и очакванията ми много. Там всичко е почти перфе- като почнеш от Гордън и стигнеш до гласа зад кадър и монтажа. 

Тука си е Бг тъпотията- дебелаци, евтини клозетни лафчета,помиярски хумор и тук- таме готвене. Тоя бачкал тука, оня бачкал там, един омлет не могат да направят. Но както сме гледали, след това на магия ще има израстване, черни куртки и 5 степенни менюта без проблем.

Наско си е същия бунак, изненадвам се ,че са избрали Чилева и Спартакус за су-та, но кот-такоа.

Отделно в предизвикателствата и наградите, ВИИИИНАГИ го докарват да е на кантар. Много рядко може да се види нещо смазващо, като да речем 6:2 за един отбор или 4:1. Въртят -сучат, винаги има някакъв съспенс и драма.

Повечето участници не са виновни по принцип- вълнения, нови рецепти, камери и други путки майни,шеф Ангелов наживо- това са си емоции, които се изпитват за 1-ви път. Естествено за това допринасят и Виповете, дето искат нещо извън менюто,ууууууужким случайно, ся им е паднало да хапнат на аванта (или да не хапнат изобщо ) :D

3kuoda.gif

natopor4en
1 minute ago, yaripim said:

Криндж,тъпотия и селтащина, така стартира предаването. Не ги знам какъв им е акъла на продуцентите и тнт. , не ме е яд,че изкопираха преобличането на шефа и как се вмъкна сред тях- виждали сме го и преди. Но явно аз от гледане на всичките сезони с Рамзи,съм вдигнал летвата и очакванията ми много. Там всичко е почти перфе- като почнеш от Гордън и стигнеш до гласа зад кадър и монтажа. 

Тука си е Бг тъпотията- дебелаци, евтини клозетни лафчета,помиярски хумор и тук- таме готвене. Тоя бачкал тука, оня бачкал там, един омлет не могат да направят. Но както сме гледали, след това на магия ще има израстване, черни куртки и 5 степенни менюта без проблем.

Наско си е същия бунак, изненадвам се ,че са избрали Чилева и Спартакус за су-та, но кот-такоа.

Отделно в предизвикателствата и наградите, ВИИИИНАГИ го докарват да е на кантар. Много рядко може да се види нещо смазващо, като да речем 6:2 за един отбор или 4:1. Въртят -сучат, винаги има някакъв съспенс и драма.

Повечето участници не са виновни по принцип- вълнения, нови рецепти, камери и други путки майни,шеф Ангелов наживо- това са си емоции, които се изпитват за 1-ви път. Естествено за това допринасят и Виповете, дето искат нещо извън менюто,ууууууужким случайно, ся им е паднало да хапнат на аванта (или да не хапнат изобщо ) :D

Абсолютно точен и верен коментар. Всички тези предавания са толкова изкуствено хайпинирани, толкова насилствено скриптирани, че на моменти е чак дразнещо. 

54 minutes ago, yaripim said:

Пич, не знам какво си гледал, но с Рамзи си е същата помия. Шоуто по принцип не е скриптирано, но е преувеличено до небесата, за съжаление до такава степен, че много от нещата изглеждат фалшиви. Просто така се получава когато нещо е "overproduced". То не е драматична музика, то не е крещене и нерви, то не са сълзи, то не са обиди, то не е монтаж като от индийска сапунка, то не е излишно боготворене и дуене на егото на главния шеф... все едно някой от тия урунгели там го е чувал Ангелов преди да има Hell's Kitchen в България. Дали? Всичко е изкопирано от Рамзи, той е марката на цялия франчайз и да, понякога е адски досадно и дразнещо. Да не говорим, че всеки сезон е едно и също, и в американската, и в българската версия, а вероятно и в останалите международни версии. Въпреки това си остава едно от забавните риалити шоута, които все още стават за гледане. Ти поне се радвай, че нашето с малко се отличава именно заради българизмите, иначе щеше да се изтърка още в първи сезон. Родният кенеф е добър източник на колоритни образи, каквито няма да видиш при бате ти Рамзи. 

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

1 hour ago, Suffer-H said:

Пич, не знам какво си гледал, но с Рамзи си е същата помия. Шоуто по принцип не е скриптирано, но е преувеличено до небесата, за съжаление до такава степен, че много от нещата изглеждат фалшиви. Просто така се получава когато нещо е "overproduced". То не е драматична музика, то не е крещене и нерви, то не са сълзи, то не са обиди, то не е монтаж като от индийска сапунка, то не е излишно боготворене и дуене на егото на главния шеф... все едно някой от тия урунгели там го е чувал Ангелов преди да има Hell's Kitchen в България. Дали? Всичко е изкопирано от Рамзи, той е марката на цялия франчайз и да, понякога е адски досадно и дразнещо. Да не говорим, че всеки сезон е едно и също, и в американската, и в българската версия, а вероятно и в останалите международни версии. Въпреки това си остава едно от забавните риалити шоута, които все още стават за гледане. Ти поне се радвай, че нашето с малко се отличава именно заради българизмите, иначе щеше да се изтърка още в първи сезон. Родният кенеф е добър източник на колоритни образи, каквито няма да видиш при бате ти Рамзи. 

Пич, при Рамзи мое да е същата помия, ама е по-лесно. Тия скалопини и тоя стек уелингтън вече и аз нам как се правят.

Нямам илюзиите да сравнявам продукциите- при Гордън като спечелят чалендж, ги пращат да гледат Гранд Каньон с хеликоптер и вечерят в 5*. Тука е чалготека с (......)   <----- вкарай популярна фолк певица.  

Все пак има някви стандарти от продуцентите- трябва да има това,това и това. Не ме разбирай криво- аз се радвам,че нашите се мъчат и опитват да правят такава продукция. Колко се получава е отдена тема. Сам Ангелов е казвал,че му е трудно да зяе и да крещи, щото не е такъв човек. Ама няма избор, като се е фанал на хорото,ще го играе. При Рамзи е по-изчистено някак от селяндурщина и главно наблягат на готвенето и участниците. Сеир има и в двете, иначе кур рейтинг.

3kuoda.gif

Бе не знам колко е изчистено, но съм сигурен, че Рамзи крещи и псува повече от Ангелов. Btw, Рамзи също преиграва, насилва се да нервничи и крещи в шоуто, но много източници, включително и хора които са работили с него, твърдят, че е много спокоен човек когато не го снимат камери. Всичко е един гимик и всички версии на Hell's Kitchen го копират.

Колкото до фокусът в готвенето, разликата не ми изглежда голяма. И не... в американското предаване основният фокус са драмите, не готвенето. Само сеирът е важен и там. Иначе нямаше да има уникални дебили и там всеки сезон.

Вече за награди от предизвикателствата, ти какво очакваш? Какви развлечения могат да им осигурят в София чуек? Ще ги заведат на ски, на кънки, на някой друг ресторант, на спа, на бар, на чалготека, на гости в друго предаване от рода на Две капки вода и толкова... Гранд каньони и Ниагарски водопади в България няма. Вземи ти им стани един продуцент, пък дано вдигнеш летвата. Като за Българско предаване, продукцията не отстъпва кой знае колко от Американската. За мен се справят добре, можеше да е далеч по-голям дропец. И не че защитавам нашенското шоу, ама ми е смешно как го оплюваш, а в същото време държиш американското на такъв висок пиедестал, при положение, че и двете са една забавна помия и нищо повече, един дол дренки са.

Edited by Suffer-H
  • Upvote 2

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Съфъре,брак ми, аз казвам квото виждам и както е пречупено през моята призма/камбанария. Нямам драма нито с теб,нито с предаването ,нито с нищо. Всичко е шоло и сеир. Не държа хамериканското на пиедестал,шитни има навсякъде. МОЖЕ И ДА ИМА случаи, ама там много рядко Виповете "им се прияждат" пържени картофки ей така от нищото. 

Всичко е измама!

Тъкмо доглеждам еп. 3- с танцова стъпка към общежитието... АХАХХАХАХХАХАХАА, нереален...

3kuoda.gif

HEIDENREICH
59 minutes ago, yaripim said:

Съфъре,брак ми, аз казвам квото виждам и както е пречупено през моята призма/камбанария. Нямам драма нито с теб,нито с предаването ,нито с нищо. Всичко е шоло и сеир. Не държа хамериканското на пиедестал,шитни има навсякъде. МОЖЕ И ДА ИМА случаи, ама там много рядко Виповете "им се прияждат" пържени картофки ей така от нищото. 

Всичко е измама!

Тъкмо доглеждам еп. 3- с танцова стъпка към общежитието... АХАХХАХАХХАХАХАА, нереален...

Ярипимчо, куче на исляма, признай си че ти липсва ВИСЕЛЯКА !

StoneColdFaN

А мен ми липсваше педалското "ДА, ШЕФ" на Наско. Само си представям кво го чака, баце, като го пипне уважаваният ни приятел @HEIDENREICH. :)

Edited by StoneColdFaN
  • Haha 1
yaripim
19 hours ago, HEIDENREICH said:

Ярипимчо, куче на исляма, признай си че ти липсва ВИСЕЛЯКА !

Чичи Райх, ми аз го видях бре, като се бяха домъкнали на откриването, дето ол старсаовете станаха и си сготвиха,ама него не го пуснаха, оставиха го да ВИСИЛИ компанията :D

3kuoda.gif

За българска версия се справят доста добре. Няма по-добър избор от Виктор Ангелов. Факт е, че заимства доста от бай Гордън, но с хода на сезоните си изгради собствена персона. Играе го добряк, което мисля, че пасва на нашите стандарти.

Иначе не бих нарекъл шоуто нагласено, но да кажем, че е направено така, че да има сеир и готвачите да се дънят. Почти винаги са преуморени и е значителен стрес да те снимат постоянно. Отделно им бърникат заготовките и котлоните. И ключовото, поне при нас, е че самите готвачи нямат опит да готвят "по станции", камоли да синхронизират цялата маса, което ги прави трагични в началото. Но после се обиграват и започват да издават нещо, преди да им сменят менюто и да ги ебат отново. :D 

THE GRIM REAPER

Не съм на мнение че новото свине е по-противно от Галя. Това поне няма окосмение по зурлата.

Edited by THE GRIM REAPER
  • Haha 2
HEIDENREICH

Сочнааа.На Зоофилът ме потекоха лигите като видя праска. 

А Камен колко е кух.. 😀

natopor4en

На Ангелов дали не му се.... натопор4и черпака при вида на Тлъстюша ? :D :D :D  

Mariyan01

Мале, сега го пускам и го виждам как прави комплименти само на дебеланата.:suicide:

• Wank 1
HEIDENREICH
18 minutes ago, Mariyan01 said:

Мале, сега го пускам и го виждам как прави комплименти само на дебеланата.:suicide:

Както ми викаше едно тъпо копеленце от предишната ми работа :

"Всеки иска да шиба !"

THE GRIM REAPER

Камен бие дори и Недялко по селяндурщина. Няма толкова противен бръмбар.

Ванката пък е жалко подобие на плачещият свинчуга от по-миналият сезон. 

Най-големият неадекватник е другото праси Димитър. Този човек е просто невменяем,

никаква идея нямам защо не е изгонен още.

• Haha 1
yaripim

Пак почнаха да цепят епизодите на по два дена .Явно пуйките в червено много ще омотат чикиийте таа вечер и ще наблегнат на драмата. Цигането от Сандански и Анелия засега са на ниво, въпреки,че камерата ни навира само 5-6 лица. 

Струва ли ми се или докато бяха в Босилеград, онази русата някак изкуствено се спъна и падна? От камерите не се вижда много точно в какво се спъва..

Кой го сготви тоя боклук?? :D:D:D 

Edited by yaripim

3kuoda.gif

Bobotsi

Красавица от Добрич със свой ресторант се впусна в надпреварата на Hell&amp;#39;s  Kitchen – ProNews DobrichHugo Weaving Dishes Why He Didn&amp;#39;t Play Red Skull in &amp;#39;Avengers&amp;#39; Movies

Защо не казвате, че Red Skull участва в Hell's Kitchen?

• LMFAO 1