Jump to content

Hell's Kitchen България - Сезон 4

hacky

Recommended Posts

yaripim

Писах на Елена, кратък разговор беше, нейните думи- 24/7 са изолирани, няма сценарии или натиск от който и да е какво да говорят, понякога снимат по цял ден.Всичко е реално и нищо не е нагласено. Финала е заснет, не съм я питал кой печели.

Вече дали лъже или са подписвали 15 страници с ултиматуми и договори- не знам.

3kuoda.gif

Mariyan01
3 minutes ago, yaripim said:

Писах на Елена, кратък разговор беше, нейните думи- 24/7 са изолирани, няма сценарии или натиск от който и да е какво да говорят, понякога снимат по цял ден.Всичко е реално и нищо не е нагласено. Финала е заснет, не съм я питал кой печели.

А нещо за циците ѝ не я ли пита, що за въпроси си задал?:rolleyes:

Suffer-H
4 minutes ago, yaripim said:

Искам да видя скрийншот от разговора ви, иначе не вЕрвам. Тия неща дето ги казваш всеки може да ги напише. Ето на, и аз си писах с останалите изгонени, всички казаха, че няма сценарий и че са изолирани 24/7. УАУ, КАКВИ РАЗКРИТИЯ!

• Upvote 1

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

yaripim
3 hours ago, Suffer-H said:

Искам да видя скрийншот от разговора ви, иначе не вЕрвам. Тия неща дето ги казваш всеки може да ги напише. Ето на, и аз си писах с останалите изгонени, всички казаха, че няма сценарий и че са изолирани 24/7. УАУ, КАКВИ РАЗКРИТИЯ!

Никъде не съм твърдял,че са "разкрития". Ако искаш да видиш как се казва или пише във фейса, просто попитай. 

Ето ти го, Тома НеверниScreenshot_20220516-220530_Messenger.thumb.jpg.2c04da0211f184b93cae7f7867b9c191.jpg

• Upvote 2

3kuoda.gif

Suffer-H

Ето с това трябваше да започнеш, ама и да беше питал нещо по-интересно, а не неща които целия интернет вече ги знае. Как да не се усъмни човек иначе, когато твърдиш че сте си писали, а не си я питал нищо съществено? :D Можеше например да поискаш, да сподели някоя интересна задкулисна случка/интрига, която не попада на екран, или нещо подобно. Не е казано, че ще ти отговори, ама поне да беше пробвал. 

HEIDENREICH
Just now, Suffer-H said:

Ето с това трябваше да започнеш, ама и да беше питал нещо по-интересно, а не неща които целия интернет вече ги знае. Как да не се усъмни човек иначе, когато твърдиш че сте си писали, а не си я питал нищо съществено? :D Можеше например да поискаш, да сподели някоя интересна задкулисна случка/интрига, която не попада на екран, или нещо подобно. Не е казано, че ще ти отговори, ама поне да беше пробвал. 

E много си неблагодарен, не цениш усилията на ярипим-чо :) . Питай я ти . 

• Haha 2

Suffer-H

Да бе да, засилих се да й пиша още сега на тая пача... на който му се занимава, нека ги разпитва "звиздити" от тоя кулинарен кенеф, аз не мога да се занимавам. Но все пак, щом вече е "влязъл през вратата" Ярипката, трябваше малко по-креативно да я финтира с въпросите. :D 

Странно е, че е отговорила изобщо, предполагам е пълно с чикибойци, които и пишат сега. Само при мен двама приятели ми се "похвалиха", че им е приела поканата. 😂😂

Иначе тия глупости как не е по сценарий всичко, да ги приказва на някой друг. Точно на нея най много и личи зад кадър дървеното поведение и как чете репликите, които са и написали, досущ като робот. 

• Upvote 2
Suffer-H
Posted (edited)

Единственото що годе реално в това шоу са самите резервации. В изпитанията определено играят и други фактори, а тия задкулисни сегменти, в стил изповедалнята на Биг Брадър, са яко фейк, там всички са дървени, гледат опулени директно в камерата и четат репликите без грам естествена емоция. Не казвам, че са по сценарий даден им от продуцентите, но със сигурност им казват да си намислят предварително какво ще кажат там, като може би им подхвърлят и идеи, затова излиза толкова фалшиво.

За изпитанията какво да говорим? Пълен ташак, това важи и за американската версия... винаги са гъз до гъз, винаги драма и обрати, винаги в последната секунда с една точка се решава всичко, а когато са едно на едно, почти винаги готвачът, който е спечелил предимство в изпитанието и е фаворит, накрая губи. Как пък досега не се случи нито веднъж единия отбор тотално да разгроми другия с голяма разлика и без драма бе? И после ще говорят, че няма нагласени елементи? Сляп да е човек, пак ще ги види тия неща. Риалити е, какво друго може да очакваш, освен помия и третиране на зрителя като малоумник?

Edited by Suffer-H
  • Upvote 2

Не бях писал скоро, че забравих че има БВЦ, но минавам да казвам, че удариха дъното, финалистите са ебаси дроба.

Относно разговора с Ярипим, пита ли я дали е вярно това, че Ангелов е зоофил?

• Haha 1
  • Wank 2
Suffer-H

Няма ли вече някакви сериозни лийкове за победителя, че поне през последната седмица да си спестим 5-те часа помия?

kabakov

Е, то е близко да акъла, че финалът ще е Валентина и Николай. Въпросът е, кой е по-малко мразен, за да готвят изгонените вече, за него/нея, а да не ги съботират. Аз лично залагам на Валентина.

Suffer-H
Posted (edited)

Нищо не е близко до акъла вече, всичко може да се очаква от тая траверсия. Близко до акъла беше Артур да е в топ четири, а свинята да е аут преди черните куртки, ама какво стана?

Edited by Suffer-H

kabakov
2 minutes ago, Suffer-H said:

Близко до акъла беше Артур да е в топ четири, а свинята да е аут преди черните куртки, ама какво стана?

Ми не. Има ли свинка - има черна куртка. Някой изрепчи ли се на Шефъ, особено ако е и кадърен - лети. Факти.

• Wank 1
Yorikkk
Posted (edited)
Spoiler

не печели Камен

Spoiler

не печели Николай

Spoiler

финалът е Валентина vs Виктория

Spoiler

захарчето печели

Познавам Варта от 2ри сезон..който иска да си спойлне финала да чете ;)

Edited by Yorikkk
  • Upvote 2

[b]yeah... whatever[/b]

35 minutes ago, Yorikkk said:
  Hide contents

не печели Камен

Hide contents

не печели Николай

Hide contents

финалът е Валентина vs Виктория

Hide contents

захарчето печели

Познавам Варта от 2ри сезон..който иска да си спойлне финала да чете ;)

Абсолютно същото знам и аз, така че потвърждавам.

Spoiler

Поредността им на отпадане е същата, както е написана горе. Днес Камен, утре Николай и Тлъстюш губи финала.

natopor4en

Моите информатори ме информираха, преди седмица, че победителя е

Spoiler

Валенцето

Това е.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Да да, аре стига да не могат да направят кебапчета в правилна форма.

Suffer-H

Да му еба майката! Сготвих си вчера една класическа пилешка супичка, много хубава стана.  Прибирам се днеска, текат ми лигите да си притопля една купичка, ама кво да видя? Супата пресечена в хладилника, а хем я изчаках да изстине преди да я прибера бе... кура ми янко ще ям сега! Елиминирам се от собствената си кухня!

Suffer-H

Айде още едно попълнение към кочината на Ангелов: 2019 - Варта, ти беше моя любимка. 2020 - Галя, ти беше моята любимка. 2022 - Виктория, ти беше моята любимка. Да продължава така, ако до 2030 легализират канибализма, пръв ще пробие в бизнеса със зевзда мишлен.

• Wank 1
  • LMFAO 1

yaripim

Добре,добре,добрееее!!!!! Злобата и тлъстините отстъпиха място на правилния победител в случая. Още докато траеше резервацията си личеше,че Виктория изостава,което накрая се оказа фатално,голям актьор е шефа,да дрънка тия сладки приказки на свинкята,знаейки,че няма да я избере нея накрая. кОр за Наско-вечният слуга,хОй за Николай брадатия ,мощен и венест за скапаните скриптове и за тоя дето говори зад кадър. Слаб,но що-годе приличен сезон откъм сеир и готвене. Догодина пак :D

3kuoda.gif

Suffer-H
Posted (edited)

Стана ми малко смешно като й каза "Никой не спечели повече индивуални изпитания от теб тоя сезон". Ми много ясно, то имаше ли седмица в която не беше номиниран сВинкса? Една трета от тях да спечели, пак й стигат за рекорд. Като е тръгнал, защо не й припомни и колко пъти изхвърча от кухнята първа по време на резервации, какви тулумбички му сервира, както и кулинарния АНТРАКС дето го забърка с ориза и водораслите? Все пак се видя (и слава богу), че само връзки не стигат за победа, когато на финала вече стана очевидно, че другия готвач е на светлинни години пред теб. Валентина я размаза категорично! Това, че накрая го едитнаха, за да изглежда, че завършват резервацията наравно, за да има драма преди обявявена на победителя, не може да скрие фактите! Виктория изоставаше 2-3 поръчки и след 1 минута и няколко jump cut-a и двете вече са на десертите. Е как стана тая магия бе? Валентина сигурно, след като е издала поръчките си, е чакала един час, за да може свинята да издаде своите и да почват десертите.

На индивидуалното изпитание Валентина пак се изсра върху амбициите на прасето, като заложи не само на визия, но и на вкус, защото е истински готвач. Виктория, понеже за 3 месеца се научи само да реди мозайки в чиниите, манджата й пак беше треторазрядна и си остана само с презентацията. Даже ми се струва, че Ангелов и ко. се отнесоха леко към нея, отново, за да има някаква интрига. И за какъв чеп Чилева и СпИртак даваха вот, като единия избра Свинята, другия Валентина и на практика пак Ангелов взе решението кой печели? Все едно пак си беше сам. Имало ли е в друг сезон по-безполезни и безлични су-шефове?

За участниците, които се върнаха да помагат, какво да кажа за тях? Една част от тях са абсолютните безгръбначни! Аз на тяхно място бих му теглил една майна на Ангелов и не бих стъпил повече там, защото половината от тях заслужаваха повече финала от меганадценената Виктория. Артур например е пълна шматка да се появи отново, след като бе най-несправедливо изгоненият готвач в историята на това предаване. Тоя сезон е дъно, което не виждам как ще подобрят. Ако има 5-ти сезон, все ще е поне една стъпка нагоре, освен ако Ангелов пак не изрови отнякъде някоя гнусна лоена шамандура с отвратителен характер, която да дундурка до финала. И като стана въпрос за ровене, много ми е чудно (така, от научна гледна точка) мъжа й на Виктория, как си върши работата в кревата? Лопата за сняг ли ползва да си проправи път през сланината?

Edited by Suffer-H

neshev

И аз се разочаровах, като видях Артур, но явно договорите им са железни и не може да мръдне. 

Виктория цял сезон яде и търка пейките, защото я гонеха всяка втора резервация, а накрая се опитват да я реабилитират. Със сигурност е най-слабият финалист досега и беше пометена на финала, колкото и да се мъчеха да го изкарат равностойно. 

Накрая забелязах, че Виктор призовава готвачи и БЛОГЪРИ да се записват, тъй че бъдете спокойни, свинки ще има задължително. :wank:

• Upvote 2
  • Wank 1