Jump to content

MAFIA XVIII: Trifon Zarezan's Hangover (Официална тема)

ЧОТУДЕ

Recommended Posts

1 hour ago, Socki said:

Radox казвай какво правим, кавал.

Да мятаме kabakov или jobber91? Мисля, че ще съберем консенсус за тях?

35izpu1.jpg

Джобъра ще излезе някакъв шизофреник от школата на Lightone.

Аз мисля да държа на него.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

35 minutes ago, kabakov said:

Още съм в шок от мнението на Джобъра. 

Соки много си ми разхвърлян. Първо ще играеш с Радокс  после имало голям шанс да е Мафиот, ама пак би играл с него. Къде е логиката тук? Няма лошо в логиката ти ако има разлика от ден-два дена разлика, ама два часа?!

Говориш тотални глупости. Не съм казал, че има голям шанс да е мафиот. Казах, че винаги има вариант да е мафиот тъй като няма как да съм сигурен, че е гражданин. Опитваш се да ми изкривяваш думите, което не ти се получава.

Глас за kabakov.

635682_orig.jpg

Моля ти се, Джак. Аз сам съм си школа и неподражаем.

Давай да раздвижим с глас за kabakov.

Да видим Радокс държи ли си на консенсуса или ни менка. Достатъчно време да се запъне вота и да се обръща.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Гласове към момента:

Radox (2) - neshev, hacky

kabakov (2) - Socki, LightOne

LightOne (1) - Farest

Farest (1) - kabakov

Socki (1) - THE ENEMY

jobber91 (1) - Jack Bauer

Не са гласували:

Enough*, Dudley, Radox, Price, jobber91, Himler

За елиминация са необходими 8 гласа!

Краен срок за гласуване - 22:00 часа на 11.02.2022.

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

5 minutes ago, Himler said:

Аз държа на джобъра, но и на кабака съм навит в краен случай.

Защо държиш толкова на Джобъра? С какво те усъмни?

35izpu1.jpg

Логиката ми е че тръгна нетипично. Нов играч е( не помня да е играл преди) и си мисля че крие нещо с този начин на игра.

1 minute ago, Farest said:

Кабака учи Соки как се играе мафия. Wtf??? 

Соки играе много по-добре от мен. ФАКТ. Няма какво да го уча. Просто днеска почва странно и различно от обичайната си игра.

Понеже отивам да бохемствам, за последен път ви призовавам да не гоните никого днес. Има голям шанс не просто да изгоним мирен гражданин, защото мафията е способна да тика вота лесно в различни посоки, презастраховайки се, но също така този гражданин да се окаже с важна роля. 

Много по-вероятно е отколкото да успеем да изгоним мафиот.

А инфо ще събираме тепърва, то може да дойде и от ролите, може да дойде и от умора на мафията в лонг търм, заради катеначото което ще им приложим сега с нулевия ден. 

2 hours ago, Himler said:

Джобъра и кабака са ми леки странни с тия постове и евентуално за тях бих се хвърлил, особено за джобъра, ако радокс гласува за тях, защото той за мен е гражданин на 75 процента.

Как радокс те убеди, че е по скоро гражданин?

Аз реших днес да не участвам в гоненето, историята показва, че е по-добре да не гоним никой в първия ден.

Махам гласа си.

По принцип не съм против нулев ден и аз. Особено ако се очертава Дъдли да отпадне служебно и да се окаже гражданин.

kabakov, не разбра ли вече, че се опитвам да играя различно всеки сезон и да правя нови неща. Този сезон реших директно да предложа съюз на друг играч, когото възприемам като гражданин от самото начало. Особено след като знам колко пагубна за гражданите може да се окаже една вражда между мен и Радокс (сезон 13). Дори да съм сбъркал не е като да няма време за поправяне на грешката по-късно.

635682_orig.jpg

Глас за Himler. Доводите му ми се струват малоумни и някакси изкуствени. @Socki айде нали искаш да играем заедно? Идваш ли?

35izpu1.jpg

1 minute ago, Radox said:

Глас за Himler. Доводите му ми се струват малоумни и някакси изкуствени. @Socki айде нали искаш да играем заедно? Идваш ли?

Не съм против, но kabakov определено играе по-мафиотски от Himler днес.

635682_orig.jpg

Абсолютно против съм за нулев ден! Един от начините да разберем кой е мафиот е да видим как гласува. На другия ден пак ще е изстрел в тъмното, ако направим днес нулев ден. Няма смисъл така, а и спираме развитието за намиране на мафиоти

Гласове към момента:

kabakov (2) - Socki, LightOne

Radox (1) - neshev

LightOne (1) - Farest

Farest (1) - kabakov

Socki (1) - THE ENEMY

jobber91 (1) - Jack Bauer

Himler (1) - Radox

Не са гласували:

Enough*, Dudley, Price, jobber91, Himler, hacky

За елиминация са необходими 8 гласа!

Краен срок за гласуване - 22:00 часа на 11.02.2022.

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

Шибаничко се получава за Дъдли, момчета.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

На мен ми е интересно защо LightOne се присъедини към мен срещу kabakov при положение, че го нападах по-рано и ми беше топ фаворит за гонене. Не се ли притесняваш, че съм мафиот или нещо?

635682_orig.jpg

2 minutes ago, LightOne said:

Шибаничко се получава за Дъдли, момчета.

Получих инфо, че:

Spoiler

StoneColdFaN

ще го смени, тъй че не губете кураж, момчета! :wank:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...