Jump to content

MAFIA XVIII: Trifon Zarezan's Hangover (Официална тема)

ЧОТУДЕ

Recommended Posts

8 hours ago, LightOne said:

Това заигравка с Пилето ли е? Да не те е бройкал пак мафиот. :D 

Шшшшшшт... 

Не знам кое е по лошото - всички изписани безсмислени постове до момента или тоталната липса на каквото и да е активност в темата от половината играчи :( Но то си стана традиция това, явно от ден 2 ще започва същинската игра занапред. 

Я щЪ вотна за Фарест. Ей така, с надеждата да излети рано-рано и да не се чудим и маем какъв е от двата му поста на ден. 

П.п. тея граждани без роля, половината се оказват мафита в края на сезоните... 

Глас за Фарест.

Единствения който пише сериозни мнения е Радокс, но пък на него му писна да се пада факан мирен гражданин без факана роля във факаната игра, така че нямам идея какво ще става. :(

Иначе в ден едно винаги е било е така. :D Но като цяло веднъж като тръгне някаква дискусия и нещата се нормализират.

Като цяло няма място за паника. 

Т'ва което ме притеснява са многото шано роли които Пилето вкара. Не се оплаквам, хубаво е играта да има разнообразие, но ще трябва ги чета още няколко пъти да им запоюня всички специфики.

И все пак глас за Соки, да го проверим дали е жив.

На Бай Радух е нормално да му пари на путката, защото "аз съм мирен гражданин без роля за 3848492948 път" трудно вече ще минава с напредването на сезоните. Дори не виждам смисъл да се опитвам да анализирам воплите му. В Ден 1, когато си търся причина ДА НЕ гласувам някого, направо се мятам в боя. :lol:

Иначе съм съгласен, че в Ден 1, когато водещият брани кейфея като лъв, няма какво толкова да се анализира. Чегарим някого и се надяваме, че ще извлечем нужната информация за следващите дни.

Мразя ден 1...

Всеки път един и същ сцинарий. Всеки втори се жалва, че пак е мирен гражданин. Стреля се в тъмното. Няма ясен план.

Ще бъда като великия Винс Мекмеен и ще предприема стъпка в насока да се изчисти ростъра от джобъри.

Затова, гласувам за джобер91

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

1 minute ago, Jack Bauer said:

Ще бъда като великия Винс Мекмеен и ще предприема стъпка в насока да се изчисти ростъра от джобъри.

Ти от средната карта или от маЙн евента си? :ph34r:

26 minutes ago, neshev said:

Ти от средната карта или от маЙн евента си? :ph34r:

Аз съм парт таймер (демек МЕ):wank:

Кабака пак от злоба не знае къде се намира момчето 😂Нищо, ще му дойде реда и на него. За сега хвърчат някви гласове без смисъл. Нормално е в първи ден. Ще се включа пак когато вече всички играчи са дали мнение

12 minutes ago, Radox said:

Сокиреса май ни върза тенекия...

Ремонтира банята, не го занимавай с глупости. ;)

В Латвия съм и тези дни няма да бъда много активен.

До тук е някакъв хаус и никой нищо не е казал.На Радичът съм по-скоро склонен да вярвам за сега че е мирен гражданин,ама ако не спре да лафи едно и също евентуално бих рискувал.

Нешката пак се лигави и ми е тотално 50 на 50 както винаги.

За другите не мога да кажа нищо за сега 

32 minutes ago, Himler said:

До тук е някакъв хаус и никой нищо не е казал.

Стига бе!!! До тука в ден 1 никога не е било така 😱

Сега прегледах ролите, преведете ми тая, че не я разбрах. 😊

On 2/8/2022 at 8:18 PM, ЧОТУДЕ said:

Капорежим или капо, понякога капитан, е ръководител на екип от военни изпълнители и отговаря за определени области на територията или видове престъпни дейности. Капото е глава на малкото му семейство, но той напълно се подчинява на всички ограничения и закони, установени от ръководителя на голямото семейство (Кръстника), като му плаща част от доходите си. Обикновено Капото се назначава лично от Кръстника. Целта му е да спечели играта сам и да се превърне в Кръстник на Мафията. Ако броят на гражданите се изравни с броя на мафиотите и има друг жив мафиот, то Капото ще отпадне автоматично и играта ще продължи.

Гласове към момента:

Radox (2) - neshev, hacky

LightOne (1) - Farest

Farest (1) - kabakov

Socki (1) - THE ENEMY

jobber91 (1) - Jack Bauer

Не са гласували:

Enough*, Dudley, Radox, Socki, LightOne, Price, jobber91, Himler

За елиминация са необходими 8 гласа!

Краен срок за гласуване - 22:00 часа на 11.02.2022.

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

16 minutes ago, neshev said:

Сега прегледах ролите, преведете ми тая, че не я разбрах. 😊

Целта му е да спечели играта сам и да се превърне в Кръстник на Мафията. Ако броят на гражданите се изравни с броя на мафиотите и има друг жив мафиот, то Капото ще отпадне автоматично и играта ще продължи.

Май идеята е, че за да спечели, трябва първо да отпаднат всички мафиоти и той да остане сам и да чака да остане 1в1 с последния гражданин, при което печели. Ако обаче останат равни мафиоти и граждани (той си се брои към мафиотите) отпада, а останалите мафиоти продължават без него.

Наистина доста малоумно ми се вижда, реално не става изобщо ясно дали той е нещо като врачка и другите мафиоти не знаят за него, или пък си участва в чата и се знаят? WTF?

35izpu1.jpg

ЧОТУДЕ печели наградата за най-малоумна роля в историята на играта.

Нямам време много, но за щастие не съм мафиот нито гражданин с роля, така че дори да отпадна няма да е фатално за моя отбор и за развръзката на играта.

Radox, предлагам ти този път да направим обратното на сезон 13. Тогава обсебихме играта с наш конфликт и ебахме мамата на гражданите. Нека този път да играем заедно. Този път не съм "Президент" и т.н, а просто гражданин, който иска да играе с други граждани. Не те знам какъв си, но хора като мен и теб са лесни проверки за шерифа от рано, така че предпочитам да не играя срещу теб сега, а да оставя на него да разкрие какви сме.

От хората, които са писали до момента ми е най-удобно да се метна на тези, които гласуваха за Фарката. Просто вече ми писна едно и също всеки сезон и тая стратегия се изтърка. Ако сте мафиоти, момчета заслужавате отпадане в ден 1. Та, Radox кажи кого искаш да мятаме днес.

635682_orig.jpg

Тоя джобер91 дали няма да отпадне самичък от неактивност?

4 minutes ago, Jack Bauer said:

Тоя джобер91 дали няма да отпадне самичък от неактивност?

Няма, инструктирал съм го как да гласува. ;)

В момента са ми най-съмнителни хора, които се чудят какъв хаус било в първия ден и хората се лигавили, при положенее, че винаги в ден първи става това, то за мен това са най-изкуствените реакции, какво му е за чудене. Химлер ми е мишената номер 1 за сега в този слънчев майски ден.

Сменям на химлер.

41 minutes ago, Socki said:

Нямам време много, но за щастие не съм мафиот нито гражданин с роля, така че дори да отпадна няма да е фатално за моя отбор и за развръзката на играта.

Radox, предлагам ти този път да направим обратното на сезон 13. Тогава обсебихме играта с наш конфликт и ебахме мамата на гражданите. Нека този път да играем заедно. Този път не съм "Президент" и т.н, а просто гражданин, който иска да играе с други граждани. Не те знам какъв си, но хора като мен и теб са лесни проверки за шерифа от рано, така че предпочитам да не играя срещу теб сега, а да оставя на него да разкрие какви сме.

От хората, които са писали до момента ми е най-удобно да се метна на тези, които гласуваха за Фарката. Просто вече ми писна едно и също всеки сезон и тая стратегия се изтърка. Ако сте мафиоти, момчета заслужавате отпадане в ден 1. Та, Radox кажи кого искаш да мятаме днес.

Може би има резон в думите ти. Наистина е немалко вероятно да си мафиот, който ми се умилква за да ми спечели доверието, но все пак сме в доста ранен етап и мога да ти дам 1-2 дена реверанс. Така че този път ще те послушам и ще пробвам да играя с теб. Пък и чисто статистически едва ли ПАК ще си мафиот, така че засега съм спокоен. С две думи - съгласен съм да играя с теб този сезон.

Та ... кой да гласуваме днес? То с толкова малко писане буквално е невъзможно да се ориентираш към някой и да го мяташ баси. Единия вариант наистина е вечния "лесен вот" Фарката, просто за да проверим какъв е и да се спасим от по-нататъшните му лигни. За друг в момента нямам наблюдения. По-скоро ти кажи ако си се насочил към някой. 

35izpu1.jpg

2 minutes ago, Radox said:

Пък и чисто статистически едва ли ПАК ще си мафиот, така че засега съм спокоен. С две думи - съгласен съм да играя с теб този сезон.

Бай Радух, каква е статистиката 20 поредни сезона да си мирен гражданин без роля? ;(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...