Jump to content

Кой ще спечели RR 2022?

Кой ще спечели RR 2021?  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

BulletClub

Austin Theory печели с помощ от Vince McMahon, а Omos ще е чудовището на RR и ще направи най-много елиминации - Jobber Rumble 2022.

• Upvote 2
  • Haha 1

The-Resident-Ev!L
1 hour ago, BulletClub said:

Austin Theory печели с помощ от Vince McMahon, а Omos ще е чудовището на RR и ще направи най-много елиминации - Jobber Rumble 2022.

Така като гледам скоро, може да го видим в борбата за някоя титла IC or US. :)

Но за Rumble, winner му е доста рано. :)

Edited by The-Resident-Ev!L
  • Upvote 2

Мисля, че някой ще се завърне и ще спечели. Обаче ако не стане така винаги е интересно кой ще вземе тоя пуш. Много звезди са ставали звезди след Royal Rumble така че винаги е интересно. 

Metzgermeister

При жените сякаш Лив Морган е най-изградена в момента да го спечели - публиката я подкрепя, а и букингът доста я наеба по начин, който предполага, че предстои да бъде възнаградена след това.

При мъжете ми е малко по-тегаво. Гласувах за Ридъл, защото напоследък е доста оувър, но сигурно е малка вероятността да бъде той.

Тази година ми е много трудно да дам конкретно предположение, затова ще групирам основните фаворити в пет категории и ще оценя процентно шансовете им срещу останалите участници в съответната категория, пък да видим какво ще излезе:

I. ИЗНЕНАДВАЩИ ЗАВРЪЩАНИЯ

The Rock - 50%

John Cena - 35% 

Triple H - 15%

II. СКОРОШНИ ПОБЕДИТЕЛИ

Drew McIntyre - 75%

Edge - 25%

III. ОБИЧАЙНИТЕ ЗАПОДОЗРЕНИ

Randy Orton - 45%

AJ Styles - 35%

Seth Rollins - 15% 

Bobby Lashley - 5%

IV. ВЪЗМОЖНИ, НО МАЛКО ВЕРОЯТНИ

Omos - 45%

Big E - 40%

Kevin Owens - 15%

V. ШАМПИОНИ

Roman Reigns - 50%

Brock Lesnar - 50%

От пълния анализ се вижда, че фаворитите в отделните категории са The Rock, Drew McIntyre, Randy Orton и Omos.

В петата категория няма фаворит. Струва ми се, че възможността някой измежду Reigns и Lesnar да спечели, почти не съществува. Все пак реших да ги включа, защото доста хора спекулират по въпроса, а и те двамата са единствените в историята, влизали в мача като действащи шампиони.

Третата и четвъртата (то и името й го подсказва) категория също ми се струват като по-малко вероятни да излъчат победител.

Първата и втората - двете категории с най-големи шансове в тях да присъства името на победителя. The Rock и Drew McIntyre - това са фаворитите. Перфектният вариант срещу реалистичния (и приемлив) вариант. Все пак, понеже мразя путкенски изказвания без ясно изразено становище, ще посоча единия.

ПОБЕДИТЕЛ:

Spoiler

Drew McIntyre.

БОНУС: макар и вече да не залагам, винаги ще си остана хазартен тип. По тази причина ще се опитам да позная номера, под който ще излезе победителят. Щастливото число е

Spoiler

7.

При жените фаворит ми е Лив. Тя се откроява най-много. Алекса не е обявена все още, тя ми е като втори. При послесното обновяване на списъка при мъжете, мелето се напълни с някви излишни джобъри. Дрю го изключете, понеже е контузен и не мисля, че ще участва. Имената на Стайлс, Ридъл и home town момчето Ортън изпъкват за мен като победители. Тиъри ще има някаква голяма роля, заради близкостта му с Винс, нооо едва ли. Не остават много места, дано има някаква голяма изненада. Та това му е и чара на самото меле.

Edited by Devil
  • Upvote 2
  • Like 1
On 1/23/2022 at 12:04 AM, OyeaH said:

Ако искат голям мач за WM, то Ронда е задължителна. Сериозно, къде може да се сравнява джобърката Лив Морган с легитимната ММА кралица Ронда? 

Тази не се ли отказа от кеча, за да пръска дюзите на приятеля си в опит да имат чавета?

• Haha 1
  • LMFAO 2

THE CHOSEN ONE!

Вече го имат детето, така че преспокойно може да се върне към кеча. Но ме съмнява точно тая събота да е.

Edited by kabakov
13 minutes ago, kabakov said:

Вече го имат детето, така че преспокойно може да се върне към кеча. Но ме съмнява точно тая събота да е.

Сериозно ли детето и се казва

La'akea Makalapuaokalanipō Browne

:rofl:

HEIDENREICH
2 hours ago, MJ23 said:

Сериозно ли детето и се казва

:rofl:

Ако не друго поне се помни лесно.

Chicky Ricky
1 hour ago, HEIDENREICH said:

Ако не друго поне се помни лесно.

La'kea Makalapuaokalanipo е чудесно хавайско име, ако беше в даскало в България, щяха да му казват Лакея Малака. 

Edited by Chicky Ricky
  • Wank 2
  • LMFAO 1
THE GRIM REAPER

Победител в мъжкия: Шинцоке Квазимора.

Победител в женския: Сет Ролинс.

Mariyan01

Победител в мъжкия: Ная Джакс (като става втората жина спечелила мъжкия ръмбъл след Сет Ролинс)

Победител в женския: Лита след което ебе Шарлът на Мания както Острието нея еба.

Jack Bauer
4 hours ago, Mariyan01 said:

Победител в мъжкия: Ная Джакс (като става втората жина спечелила мъжкия ръмбъл след Сет Ролинс)

Забравяш друга победителка, най-голямата жина Шон Майкелс 🙈

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Sashundera

Големото Е Лангстън. Забравих че и на тоя му бяха изрязали името, както много обичат да правят. Wild carda пък ми е Kevin Owens - а тоя от как дебютира нито песента му смениха нито името, та ще взема да млъкна да не дърпам дявола за опашката.

• Upvote 2
  • 2 weeks later...
On 1/23/2022 at 11:43 AM, johncena2 said:

Джобърката Лив Морган, се доказваше цяла година а твоята мма кралица може само да съсипва женската девизия. Джобърката Лив Морган заслужава повече от всяка друга жена в ростера да получи шанса си да блесне. Цялата публика е зад джобърката Лив Морган, а ти и тъпите ти идеи може да вървите да правите компания на Винс макмеън! Ще се видим следващата събота, където джобърката Лив Морган ще ви скрие шапките на всички! 

This aged quite well 🥲