Jump to content

Кой ще спечели RR 2022?

Кой ще спечели RR 2021?  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

HeaDMaKeR™

За мъжкия сложих Рейнс, просто защото мисля, че може да сменят титлите.Universal => Raw, WWE => Sd, а и просто си държа на мнението, че 90% от ростера са пълни джабронита.Дрю е също потенциален кандидат, ама не бих се накефил на Reigns - Drew МЕ на КМ. BOring af.

За жените сложих “друга”, защото не видях Бейли в листа, а не съм я виждал скоро, може да се завърне и да спечели.Нямам идея какво се случва в тази дивизия, не ме и интересува.

• Upvote 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

10 minutes ago, neshev said:

Ежегодната анкета. :beer:

Ежегодно не ми дреме. Забравил си тази опция в анкетата. :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

1 minute ago, HeaDMaKeR™ said:

За жените сложих “друга”, защото не видях Бейли в листа, а не съм я виждал скоро, може да се завърне и да спечели.Нямам идея какво се случва в тази дивизия, не ме и интересува.

ПропуснАх я. :(

Just now, baikiro said:

Ежегодно не ми дреме. Забравил си тази опция в анкетата. :D

Още не виждам името ти в този списък. :)

The Olimpic Hero

Тази година съм доста надъхан за мъжкия Royal Rumble, защото има адски голям потенциал за някои завръщания/изненади, най-вече около тези три имена. Една от тях да се случи и ще съм доволен:

The Rock - Тук няма какво толкова да кажа, историята с Roman е ясна.

Bron Breakker - Влиза, печели шокиращо Ръмбъла и става следващата огромна звезда.

Triple H - Това ми е личната прогноза и това би било точно в стил WWE. Трите Хикса се връща полудял, ядосан и назобен, защото Vince McMahon му е взел NXT. Тоест WWE не изключвам да направят история от това. Връща се Трипси на Ръмбъла с чука, а след това казва как ще убие Vince за това, което е причинил на NXT!

И още една бонус опция, която не знам дали изобщо е възможна, тя е чиста спекулация: Някой от AEW. Chris Jericho участва в подкаста на Austin по WWE Network, а Dean Ambrose бе споменат на SmackDown като Jon Moxley. Може би ще дойде денят, в който звезди на AEW ще се появят по WWE телевизия, както и обратното?

P.S. И едно нещо специално към @HEIDENREICH. Вече не съм карък, маг Фидан оправи всичко, а и напоследък буквално съм като радар, както неведнъж съм казвал, така че надъхвай се и ти! Тоест аз горе спекулирах с четирите опции, не казвам, че ще се случат и четирите. Моята реална прогноза е точно една от тях и тя е Трите Хикса!

HEIDENREICH
49 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Тази година съм доста надъхан за мъжкия Royal Rumble, защото има адски голям потенциал за някои завръщания/изненади, най-вече около тези три имена. Една от тях да се случи и ще съм доволен:

The Rock - Тук няма какво толкова да кажа, историята с Roman е ясна.

Bron Breakker - Влиза, печели шокиращо Ръмбъла и става следващата огромна звезда.

Triple H - Това ми е личната прогноза и това би било точно в стил WWE. Трите Хикса се връща полудял, ядосан и назобен, защото Vince McMahon му е взел NXT. Тоест WWE не изключвам да направят история от това. Връща се Трипси на Ръмбъла с чука, а след това казва как ще убие Vince за това, което е причинил на NXT!

И още една бонус опция, която не знам дали изобщо е възможна, тя е чиста спекулация: Някой от AEW. Chris Jericho участва в подкаста на Austin по WWE Network, а Dean Ambrose бе споменат на SmackDown като Jon Moxley. Може би ще дойде денят, в който звезди на AEW ще се появят по WWE телевизия, както и обратното?

P.S. И едно нещо специално към @HEIDENREICH. Вече не съм карък, маг Фидан оправи всичко, а и напоследък буквално съм като радар, както неведнъж съм казвал, така че надъхвай се и ти! Тоест аз горе спекулирах с четирите опции, не казвам, че ще се случат и четирите. Моята реална прогноза е точно една от тях и тя е Трите Хикса!

Дроп, дроп, дропец. И тая година скип. А ги нема и НАДЕЖДЕНСКИТЕ ДЕБИЛИ поне да се смея на малоумия. 

Печели някой като Ролинс или Биг И. :(

Ееееби му мамата.  Да иба и шибания бургаски КАРЪК да иба и каканарина да ибъ !

п.с. както казах по-нагоре доста джобърско меле засега. Това че викат бивши легенди и човек от друга федерация при путките е стъпкав правилната посока. Мисля че и при мъжете могат да дадат 3-4 места на хора, които нямат договор с тях. Не е казано че някой от тях трябва да я печели.

Въпреки че го познавам Винс, знам мисленето на рептила. Ще каже -направете всичко необходимо да доведете СМ Пънк и оня там педераса-Омега. Парите не са проблем. 

Тия идват , смаркчетата уууу ааааа, простия кавал Олимпик вече се надъхва за обединяване на титлите на Мания . 

На самия Ръмбъл мач излизат под номер 4 и 6 , единият е изхвърлен от Долф Зиглър , другият от Реджиналд и общият им престой е 2,35 минути. 

Омос е с доста големи шансове според мен, уж му готвят нещо голямо и тук е момента да започнат да го градят. 

Chicky Ricky

Аз мисля, че Остин Тиъри ще го спечели, защото мисля, че е новият chosen one от дъртия, или поне ще оцелее до последната 4-ка

spirtologa

Скалата ме съмнява скоро да се вясне във федерацията.

• Upvote 3
Chicky Ricky
13 minutes ago, Sugarev said:

Какъв чоузън уан може да е тоя 🤦‍♂️

Austin-Theory-on-Monday-Night-Raw.jpg

Бившият Вселенски шампион и човек на Трите Хикса да му джоби

• LMFAO 2
  • Sad 1
Chicky Ricky
23 minutes ago, Sugarev said:

Прилича ми на някъв се едно съм го напрайл на някой WWE игра със Create a wrestler :D

Поне не прилича на изпедерестял 40-годишен 

• Upvote 1
  • LMFAO 2

Аххахахахх епична тема. Нямам търпение да чета мненията отново, когато Винс за пореден път се изсере на смарковете.

Мъжкия ръмбъл - Предполагам Леснар и ще има мач с Рейнс на КМ за двете титли или някаква обединена. Други алтернативи - Лейшли, Омос, Биг И.

Женския - Бианка Белър или Алекса. 

Не искам да сецам хайпецът на Olimpic, но WWE вече не правят интересни и засукани истории, тъй че шансът HHH да спечели Royal Rumble ми се струва нулев. :D Иначе би било яко да направят подобна история, тъкмо да вдигнат интересът към NXT, но за съжаление не са способни на такова нещо. 

За женският Rumble, обикновено залагат на сигурното. Според мен победителката ще се изправи срещу Becky Lynch, тъй че основните ми фаворити са Bianca Belair и Ronda Rousey. И двата варианта са доста приемливи. Bianca да я коронясат още веднъж на WM и да я издигнат официално до нивото на четирите коне-жени, а пък Ronda срещу Becky е един от най-големите им мачове, които могат да предложат.

Мъжкият е доста по-мътен. Има някаква логика Reigns и/или Lesnar да спечелят, с цел мач за обединяване на титлите на WM. Скалата, ако най-накрая успеят да го прилапат за участие, също е опция. Виждам вариант да пробват пак с Drew McIntryre, защото той би Brock Lesnar на доста яловата WM без публика. Big E мисля, че вече са се отказали от него, но пък не е невъзможно. 

• Upvote 1
The Big Red Machine

При жените фаворитки са ми Бианка или Саша. Тъй като мисля че на Кечмания ще се залага за вече изградени и утвърдени женки. Шарлот и Беки ще влезнат като доминиращи шампионки. Бейли джобеше последно и не вярвам да се заввърне с монстър пуш. Аска не знам къде е, но не вярвам да и дадат пак победа на ръмбъла. Алекса е в доста кринджав образ. Реа Рипли се занимава с глупави истории доколкото знам с Ники Супергероя. Остават Бианка и Саша като топ имена. Бианка я пушват от край време, но все не може да се докопа до Бекито. Почти сигурен ми се струва този мач за КМ. В СД очаквам да заложат на класиката Шарлот срещу Саша. Имали са безброй мачове, но така и са нямали 1в1 мач на Кечмания. Залагам на Саша Бенкс за победа, тъй като Бианка вече е печелила миналата година и може би в тази по-скоро ще рязмаже в Чембъра (ако има, не съм видял графика на ППВ-тата). Друг вариант е Ронда Раузи, но аз лично не го предпочитам.

При мъжете ми е малко по-неясно. Леснар - Лейшли го опукват още на Ръмбъла. Не знам дали ще пушват нататък Боби. Брок - Роман не ми се гледа отново. Роман - Скалата си е дрийм, но малко вероятно Скалата да се навие май. Според мен има шанс отново да пушнат Дрю Макинтайър. Имат си и историята с Рейнс. Една победа над вожда вече и пред публика би била напълно заслужена награда за работата на шотландеца. Затова гласувах за негова победа в ръмбъла. Но пак тука има доста въпросителни към какъв курс ще поемат. За всеки случай изключвам някой нов и неотвърден да спечели. Махам и Ролинс, Оуенс, Стайлс, Едж или Ортън, които ще са в отделни истории в КМ сезона. Новото негро Омос - не ми се вярва. Прекалено е дървен и ще е може би просто за атракция там.

• Upvote 1
Just a fan

Като огромен марк на дон Трипси и човек, който го смята за най-великия бих искал да го видя в Rumble-а, но не съм сигурен дали е възможно. Последно четох, че този "cardiac event", каквото и да импликира това, е бил доста сериозен и едва ли не е можело да се стигне до най-лошото, така че не вярвам да се включи, но пък знаем, че при хората от неговото поколение нуждата от адреналина, който идва, когато се появят пред публика е доста голяма и на моменти твърде голяма за да бъде пренебрегната.

• Upvote 3

При мъжете ще е яко Брон да спечели, но предполагам му е рано още. Скалата ми се вижда доста дрийм вариант. Нещо от сорта на Ортън, Рейнс, Ролинс, Леснар, Биг И, Острието... Това ще е.

Само да не е свинята Оуенс.

Омос и Тиъри ще имат моменти, но нямат шанс за победата.

При жените Бейли е вариант, със сигурност. 

Ако искат голям мач за WM, то Ронда е задължителна. Сериозно, къде може да се сравнява джобърката Лив Морган с легитимната ММА кралица Ронда? 

• Upvote 3

Bianca Belair на 100%. 

Пуснах глас и за Brock Lesnar, макар да не ми е ясно защо трябва да участва в този мач. 🤔

• Upvote 1
Rise of Thunder
Spoiler

eks pak

при мъжете. 

При жените - може би залагам на Сашка. 

Jack Bauer

Преди последните 2 ентрънса са останали 7-8 човека, докато на ринга не излиза Kane и не разчиства ринга за една минута. Остават само той и Рейнс, chokeslam, Kane се навежда да изправи Рейнс и да го изхвърли, но в същото време часовника удря 0 и избухва CULT OF PERSONALITYYYYYYY.

Залата гръмва, CM PUNK нахлува на ринга и ИБЕ Кейн кто отмъщение з 2014. Рейнс бавно се изправя и следва staredown между двамата, започват да валят юмруци, но въпреки дългато пауза, Пънк е отново в невероятна форма след множеството едноседмични вражди в AEW, той успява да улови голямото куче в GTS и го забожда изхвърляйки своя опоненент. 

Веднага след това взима микрофона, кръстосва крака в центъра на ринга и обявявя, че не е дошъл за титли, а за да работи с младите таланти на компанията, затова предизвиква ННН в МЕ на Кечмания и няма да си тръгне докато това не бъде прието. Vince & HHH излизат на ринга, Винс портестира и моли ННН да не приема, но единствено е посрещнат с педигри. "Това е по-голямо от теб Винс". Следва дълъг staredown като накрая и двамата посочват знака на WM. ННН подава ръка на Пънк, която само я поглежда презрително, след което му се изплюва в лицето и напуска ринга.

Така завърша РР а публиката бавно напуска залата, тотално объркана кой е добрия и кой лошия в тази нова-стара вражда.

Book it Vince!

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

ЧОТУДЕ
23 hours ago, The Olimpic Hero said:

Моята реална прогноза е точно една от тях и тя е Трите Хикса!

По-вероятно е да е един от Трите Чушкопека.

Spoiler

e949bede75b24ecc24d8254e780d8cb8.jpg

• Wank 1
  • Sad 2

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

spirtologa
8 hours ago, Kalata said:

Bianca Belair на 100%. 

Пуснах глас и за Brock Lesnar, макар да не ми е ясно защо трябва да участва в този мач. 🤔

Защото ще загуби титлата от Лешли и ще се насочи към Рейнс.

• Upvote 2
3 minutes ago, johncena2 said:

Джобърката Лив Морган, се доказваше цяла година а твоята мма кралица може само да съсипва женската девизия. Джобърката Лив Морган заслужава повече от всяка друга жена в ростера да получи шанса си да блесне. Цялата публика е зад джобърката Лив Морган, а ти и тъпите ти идеи може да вървите да правите компания на Винс макмеън! Ще се видим следващата събота, където джобърката Лив Морган ще ви скрие шапките на всички! 

Нямам търпение. Свинята Даудроп я употреби няколко пъти вече, чакам с нетърпение да видя как ще я изгаврят и този път. Може и да пратя някоя идея на Винсарката, ама пича си я буква прекрасно и знае какво прави.

Тя публиката се вълнува повече за завръщането на ЛЕГЕНДАТА Съмър Рей, отколкото за тази шматка.

П.С Оуенс е по дИбел и от свинята Джакс ве

ShiningWizard

За мен фаворити за този ръмбъл са Стайлс или Биг И. За Скалата е малко късно да го върнат, пък няма много слухове около негова поява на Ръмбъла както имаше за Острието през 2020. Отсега билдват потенциалната поява на Моксли в Ръмбъла, за което съм за. За мене той е мечтаният Ръмбъл победител, който на Манията прави тройна заплаха с Римлянина и Сет Търкалящия се. Последно видяхме такъв мач на Батълграунд 2016 и да го направят отново би било жестоко, особено с тези промени в образите им. Обаче едва ли “Забранената врата” би донесла толкова възможности освен някаква  поява на Ръмбъла. За жените - честно казано не ме интересува.

Ронда е що годе някакъв бокс офис дроу заради ММА-я, а пък другите деагизнам, не съм чак такъв чекиджия, може би вече не съм на 15.

Впрочем, ако някой направи филтър във форона за шитните свързани с женски кеч, който ги цензурира, ще е прекрасно.

Edited by ShiningWizard
  • Upvote 3
The-Resident-Ev!L
2 hours ago, ShiningWizard said:

За мен фаворити за този ръмбъл са Стайлс или Биг И.

Едва ли ще спечели Big E може би, ще пробват Styles.

• Upvote 1
  • Haha 1
batistaheel

Скалата е зает човек. Сериали, филми, тренировки, не го виждам отново на ринга, дори срещу Роман Рейнс. За да се завърне към кеча, трябва да си освободи графика, да се откаже от десетки милиони, с риск да се контузи и да забави заснемането на някой филм. Просто не го виждам. 

Трите Хикса, както вече писах в другата тема, си е мечтаният вариант за мен, но не знаем как му е сърцето и дали вече може да издържи на това натоварване, да е на ринга. 

Чисто като фентъзи букинг искам Брон Брейкър да спечели мелето при мъжете и после с Леснар и Вожда да направят тройна заплаха за трите титли на РъсълМания и младият Щайнър да си окичи с всичкото злато на WWE. 

При жените бих искал Лив или Саша или Бейли да спечелят. Ронда да се завърне, също ще ме израдва. 

Като цяло нямам никаква представа кой ще спечели и двете мелета. Доста объркаха нещата с Брок и Роман и двамата шампиони и планиран мач на КечМания. И не ги виждам да губят титлите преди Мания.

• Upvote 2
  • Like 1