Jump to content

WWE SmackDown - 21 януари 2022

Recommended Posts

THE ENEMY

20220114_SDMatchPrev_CharlotteNaomi_FC_T

Naomi gets an important rematch with SmackDown Women's Champion Charlotte Flair

On the Jan. 7 edition of Friday Night SmackDown, Naomi battled SmackDown Women's Champion Charlotte Flair in a heated Championship Contender's Match. Just when it looked as if Naomi might score a count-out victory over the titleholder, however, WWE Official Sonya Deville emerged to "clarify" that the match could not be won by count-out. Then, in another critical moment later on, Deville again "clarified" that the match couldn't be won by disqualification either, but only via pinfall or submission. When all was said and done, The Queen ultimately emerged victorious over The Glowing Superstar with Natural Selection. 
When Naomi stood up to the unfair practices of Deville the following week, WWE Official Adam Pearce decided that she, in fact, deserved another opportunity to prove herself against Flair. 
Don't miss what is sure to be an explosive rematch between the self-proclaimed "Opportunity" and her determined opponent, two-time SmackDown Women's Champion Naomi

The Olimpic Hero

Странно нещо е кечът тези дни. Яено и в света на WWE Dean Ambrose вече се казва Jon Moxley. :D

Това с Mox наистина е интересно. И Pat McAfee го спомена, тъй че явно такава е била директивата. Защо го правят вече е друг въпрос. Помним, че още в началото споменаха AEW поименно в segment, може би сега са решили отново да се заиграят по тази линия. Но, ако искаха да споменат Ambrose, можеха да го кръстят Dean или Ambrose, но използваха indy/AEW името му. Всъщност ми хареса и как Rollins го спомена, без да търси някакъв mic drop момент, а просто го вкара в нормално изречение. Съмнявам се да видим негова поява, но може би ще го видим в някакви проекти на WWE. Вече е потвърдено, че Johnny Ace се е свързал с AEW за евентуални появи на AEW кечисти в документални поредици на WWE. Иначе враждата между Rollins и Reigns е доста добра. Хареса ми как накрая мачът завърши с DQ, но излезе сякаш Rollins го е надхитрил.

Самото шоу не беше особено интересно. Появите на RAW кечистите са добри, винаги съм бил на мнение, че без brand split ще е по-интересно, макар че проблемите на WWE далеч не опират до това. 

• Upvote 3
natopor4en

Ае тоя Джеф Джарет няма ли други дрехи да го ева в бедняка. Всеки път със сакенцето от хал оф фейм.

Рик Буст и него тотално са го обезличили с тази дженерик прическа. Не ми е допадал никога, ама поне с опашката и лентата имаше някаква характерна черта.

Враждата между Ролинс е Рейнс към момента е добра. То фактически това е единственото добро нещо в предаването. Всичко останало е пълен дроп.

"Враждата" между Наоми и Соня къде я дъвчат от половин година и още няма никакво развитие. 

Дебилщините с Ноксвил и Зейн също са пълен дроп. Връщат ме малко във времето на идиотските сегменти със Сантино, или с 3МВ. 

Не знам, не знам.... много е ниско нивото. А уж сме в предсезона на КМ. 

Edited by natopor4en
  • Upvote 3

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

6 hours ago, natopor4en said:

Ае тоя Джеф Джарет няма ли други дрехи да го ева в бедняка. Всеки път със сакенцето от хал оф фейм.

Рик Буст и него тотално са го обезличили с тази дженерик прическа. Не ми е допадал никога, ама поне с опашката и лентата имаше някаква характерна черта.

Враждата между Ролинс е Рейнс към момента е добра. То фактически това е единственото добро нещо в предаването. Всичко останало е пълен дроп.

"Враждата" между Наоми и Соня къде я дъвчат от половин година и още няма никакво развитие. 

Дебилщините с Ноксвил и Зейн също са пълен дроп. Връщат ме малко във времето на идиотските сегменти със Сантино, или с 3МВ. 

Не знам, не знам.... много е ниско нивото. А уж сме в предсезона на КМ. 

Мачът на Викингите също не беше лош. 👆 Не се сещам скоро да са скуошвали някой. Само аз ли смятам, че прекаляват с биенето в гърдите? Стои ми все едно много искат да го наложат като тяхна запазена марка, но на публиката в залите не ѝ дреме много. 🤔